Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 94
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Трета Световна?!?

Цитирай Първоначално написано от zhb Виж мнението
    Първа подготвителна фаза /за загряване/ - Скрипал

Втора фаза - изразходвани ракети

Предстои трета фаза - няма такава.

Всичко за мен беше с цел за показване на мускули от САЩ, Великобритания и Франция. Някой да спечели от производство на още ракети, общественото мнение да забрави политическите проблеми в трите страни, промяна на валутни курсове в посока на горе за USD и GBP. Всичко е добре премислено, но както писа някой преди това се чудя, защо Франция забравя къде е нейната територия.

За сетен път се убеждавам колко мръсна игра е политиката. Но го признавам на англичаните, че са майстори. Брексит? Изглежда вече го забравихме. Имаме си други теми за размисъл и да си гукаме за тях.
    всички от коалицията си решават вътрешнополитически проблеми с това нападение. тръмп- колкото повече се доближава разследващия прокурор до връзките на тръмп с русия толкова тръмп става по агресивен и май неуправляем. тереза- скрипал, преговорите за брексит, проблеми в партията. макрон- реформите които иска да направи и среща доста сериозен отпор

и както казах по рано в тази тема:
    Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    все още ли си от заблудените че путин не си напазарува тръмп?
    всичко което направят ще бъде :
    1. в полза на путин
    2. в полза на тръмп
    3. няма такова

за едно си прав - ще бъде едно шоу с някоя бомба пусната тук там без жертви от американска или руска страна
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Позна (не знам кой го е писал).

Иначе за мен по-важното е, че няма жертви от сирийска страна.

Тръмп завалията и той не знае накъде да хване, от една страна избирателите му са против нова война в Близкия Изток и конфронтация с Русия, от друга оръжейното лоби го държи на къса каишка. Седи там, пъчи се, гледа лошо и изнася речи, но знае, че е просто една марионетка на оръжейните магнати в Щатите.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Мила, кои са агресорите сега? Колкото Асад е използвал химическо оръжие, толкова и Путин е отровил Скрипал.

Колко още държави ще разрушат САЩ, Великобритания и техните съюзници? Или и това е част от хибридната война и руската пропаганда.
    Този въпрос по каква причина е отправен към мен?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Макя му и трън ...
    Тия да не чуят нящо бре???
    Дорде казах ...
    Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Американското правителство съобщава, че в отговор на терористичната атака - неизвестно от кого, ще извърши свирепа бомбардировка - няма значение къде.
    и бомбардираха!!!

Честито на печелившите!!!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Макя му и трън ...
    Тия да не чуят нящо бре???
    Дорде казах ...
    и бомбардираха!!!

Честито на печелившите!!!
    Бонбндират без да имат досазателство за химическо оръжие, Тръмп казал и всички юруш, сега ония арабите ще почнат да идват към Европа и ще осерат всичко.

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

От една страна като гледам това видео с децата не ми прилича на фалшиво, друг е въпроса кой го направи. Аз по скоро си мисля, че е провокация от противници на Асад, използвали са го срещу деца за да привлекат вниманието, да предизвикат по силна реакция. А днес нали щяха представители на ОН щяха да разследват химическата атака...ама ония се разбомбардираха снощи.
    А Тереза ми прилича като да се е хванала като удавник за сламка за Доналд, ама на него му дреме с нея или без нея

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    От една страна като гледам това видео с децата не ми прилича на фалшиво, друг е въпроса кой го направи. Аз по скоро си мисля, че е провокация от противници на Асад, използвали са го срещу деца за да привлекат вниманието, да предизвикат по силна реакция. А днес нали щяха представители на ОН щяха да разследват химическата атака...ама ония се разбомбардираха снощи.
    А Тереза ми прилича като да се е хванала като удавник за сламка за Доналд, ама на него му дреме с нея или без нея
    а мене ми е много чудно кой ще прибере арабите като почнат да идват към Европа или ще ни ги пробутат пак по квотен принцип. Тиа си провят война и накрая всички обираме пешкира. Да си ти прибира Англия, Франция и Сащ, а не другите държави да го отнасят, терористи никой не иска

8. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Post Thanks / Like

Само най големият глупак би повярвал, че тия бомбардировки се извършват, защото на англичаните им пука за сирийският народ, има някаква голяма далавера и мангизи в тази работа.

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

... Ердоган е провокатор. Като нищо има пръст в тази химатака, понеже има интерес водата да е мътна , за да може да се оправи с кюрдите и да прибере каквото може от Сирия. И не е било нервнопаралитичен газ, а сълзотворен , хлор ... А също има нужда и от бежанците , те са коз в ръцете му. Всичките каши в региона са негово дело. Още от ИД. Но понеже Турция е в НАТО и никой нищо не може да му каже на яве, за да не се компрометира Пакта. Пък като нищо тези ракети да са скрит знак и срещу него. освен към Иран и Башар.
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Старо куче Аватара на tt_tt_tt
    Post Thanks / Like

Според Проф. Иво Христов чрез ударите в #Сирия президентът Тръмп отклонява вниманието. "Тръмп е поставен в жестока преса, той трябва тази седмица, която идва, да дава обяснение пред федералния прокурор Мюлер, който разследва неговите дела. Миналата седмица ФБР влезе в офиса на неговия адвокат и му беше иззел от компютъра други информации, т.е. битката между Тръмп и дълбоката държава продължава", каза той в предаването "Денят с Георги Любенов".

Проф. Христов е на мнение, че ударите в Сирия устройват и #Русия, защото "тя ясно каза, че ако падне и косъм на руски военнослужещ на територията на Сирия, ударът ще бъде неминуем. Това беше декларацията на генерал Герасимов - това не се случи".

Той допълни, че и Израел е също доволна страна, тъй като тя е дали целите, но не пострадала. Четвъртата страна, която е доволна, е Сирия, защото се е справила с бунтовниците в #Гута. #Иран също е доволен, защото остава като основен играч на терена, а Турция изрази подкрепа към партньорите си, оставайки съюзник на Русия.

"На пръв поглед удар, който е в противоречие с всякакви принципи на международното право. Но т.нар. „международно право“ отдавна няма и стойността на хартията, на която е написано. Всички знаят римския принцип Vae Victis - „Горко на победените“, каза проф. Иво Христов.
    Вижте целия разговор във видеото.

https://www.facebook.com/BulgarianSo...A0ODkwNzU3MDc/

Пламен Пасков-"Малко ирония: ако е вярна руската версия за свалени 71 от 103 изстреляни ракети, и ако е правилна сметката, че това е струвало на американския данъкоплатец $169 млн (стойността само на ракетите, без другите разходи по операцията), то това е един от редките случаи, когато всички печелят, и всички са доволни.

САЩ: закърпваме положението на бачо Доню Тръмпата пред "дълбоката държава", и отлагаме импийчмънта му. Да, в предишните си туитове години наред призоваваше към обратното на това, което направи, но все пак - my fellow americans, and "Deep State", вие сами си го искахте, при това, толкова дълго, и толкова упорито, нали? Еми, просто направих, каквото искахте - излъчвах, и показвах сила...военна сила, в най-добрите традиции на САЩ!
    Утилизирахме толкова ракети с изтичащ срок на годност по най-евтиния начин, което означава, че можем да сядаме и да изготвяме новата държавна поръчка за Военно-промишления комплекс - реверанс към глобалните банкстери!

Сирия: щети - няколко бараки, някоколко ранени, но за сметка на това - проверена ПВО система - става ли за нещо, и доколко именно. Народът е на улиците, доктор Башар ал Асад влиза тържествено на работа в президентския си дворец в Дамаск, хората ликуват.

Русия: нула щети, като за сметка на това получават платена от САЩ-данъкоплатеца реклама на старите си системи за ПВО С-125, С-200, КУБ, Печора, Квадрат, и ОСА. Аванта си е чист кяр - реклама за чужда сметка в тези санкционни времена си е направо подарък от съдбата.
    И моралният образ на моралния стожер в региона - съхранен.
    Донякъде, но не може да има пълно щастие.

Великобритания: отлагане на разследването за педофилския политически скандал - над 1000 изнасилени и даже убити деца под ръководството на Тереза Мей, ние сме пак на страната на силните, и ето - видяхте ли - Скрипал бяха отровени! Друг е въпросът, че най-вероятно и бащата, и дъщерята са отдавна тихо ликвидирани, това за кралството са рутинни дреболии.

Франция: Макрон, за който за всички е ясно, че е нищо, се направи, макар и за кратко, на нещо. Почти без нищо.

СМРАД - щастие велико! СМРАД, както е известно, се храни от мъки, страдания, войни, жертви, кръв, и други телесни течности. И много-много лъжи, пропаганда, и демагогия. В случая за тях има по много от всичкото. Което го няма, си го измисляме - никой няма да ни се скара - даже ще ни похвалят. /Основната форма за съществуване на СМРАД е именно лъжата, а на САЩ и другите англосакси лъжата е част от формата на дишане, особено когато стане дума за политика.../

https://www.facebook.com/Plamen.Pask...hXQQds&fref=nf
    Последно редактирано от tt_tt_tt : 15-04-2018 на 14:21
    Дали да изберем да живеем в лъжа или да се отдадем на истината е избор !

"Святата истина ни бе знамето" - Хр. Ботев

"Има два начина да се самозаблуждаваме: Единият е да вярваме на неистини, другият - да не вярваме на истината" Сьорен Киркегор

12. ХАРЕСВАМ! Stanley9 liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    а мене ми е много чудно кой ще прибере арабите като почнат да идват към Европа или ще ни ги пробутат пак по квотен принцип. Тиа си провят война и накрая всички обираме пешкира. Да си ти прибира Англия, Франция и Сащ, а не другите държави да го отнасят, терористи никой не иска
    Те не започнаха ли да бягат от та още преди САЩ да се намесят "официално"
    Хората не са виновни, поне повечето от тях, и ти щеше да бягаш ако ти тровят детето и те бомбардират, но искат да се върнат в Сирия, ако се успокоят нещата повечето ще го направят.

14. ХАРЕСВАМ! Мила, deijei liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Те не започнаха ли да бягат от та още преди САЩ да се намесят "официално"
    Хората не са виновни, поне повечето от тях, и ти щеше да бягаш ако ти тровят детето и те бомбардират, но искат да се върнат в Сирия, ако се успокоят нещата повечето ще го направят.
    Започнаха,обаче само мъжете,един вид да проправят път.Преди две вечери в студиото на ВВС имаше двама хубавци,на единия семейството му,жена и дъщеря,пристигнали благополучно,другия се надяваше и неговите да успеят,като едновременно с това,призоваваше за бомбандировки.Никога не съм се смятал за герой,но да избягам и да чакам ......,умът ми не го побира!!!Такива трябва да бъдат изпращани да изследват Антарктида,само да не се пренасели и там.

16. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Започнаха,обаче само мъжете,един вид да проправят път.Преди две вечери в студиото на ВВС имаше двама хубавци,на единия семейството му,жена и дъщеря,пристигнали благополучно,другия се надяваше и неговите да успеят,като едновременно с това,призоваваше за бомбандировки.Никога не съм се смятал за герой,но да избягам и да чакам ......,умът ми не го побира!!!Такива трябва да бъдат изпращани да изследват Антарктида,само да не се пренасели и там.
    Точно защото не си такъв "герой", за това не го разбираш. Истинския мъж не е необходимо да бъде герой, а и някои техни герой са също като някои наши, аз срещнах много такива "герой" през моя живот, и продължавам да срещам, някои ги е страх от една жена и дете, какво остава от война. Не знам защо са избрали точно тези да покажат, аз пък знам за едни дето са дошли заедно и казват, че искат да се приберат в Сирия един ден.

18. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

... абе най доволен от цялата дандания е Ердоган. От сега нататък пък , ще се вживява в ролята на балансьор.
    Perfect stranger

20. Dislikes Ego sum disliked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Точно защото не си такъв "герой", за това не го разбираш. Истинския мъж не е необходимо да бъде герой, а и някои техни герой са също като някои наши, аз срещнах много такива "герой" през моя живот, и продължавам да срещам, някои ги е страх от една жена и дете, какво остава от война. Не знам защо са избрали точно тези да покажат, аз пък знам за едни дето са дошли заедно и казват, че искат да се приберат в Сирия един ден.
    Имам гадното чувство,че искаш да се оплачеш?

Старо куче
    Post Thanks / Like

ти да видиш
    Асад оценил високо съветските ПВО системи
    „Вчера станахме свидетели на американска агресия. И успяхме да я отразим със съветски ракети, произведени през 70-те години. От 90-те години в американските филми показват, че руското оръжие е „изостанало“. А днес ние виждаме кое всъщност е изостанало“, цитира думите на Асад депутатът Дмитрий Саблин.
    http://dnes.dir.bg/news/siria-bashar...-27050440?nt=4
    как да го тълкувам това? путин искаше да си направи реклама на противаракетните установки и заръча на тръмп да удари сирия? баси театъра
    Последно редактирано от deijei : 15-04-2018 на 23:07
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

23. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    ти да видиш

http://dnes.dir.bg/news/siria-bashar...-27050440?nt=4
    как да го тълкувам това? путин искаше да си направи реклама на противаракетните установки и заръча на тръмп да удари сирия? баси театъра
    Ти кой набор си бе!!!!! Леонид Брежнев и Джими Картър се състезаваха тук и двамата спечелиха........... Но дори и Роналд Реиган и Юрий андропов едвали биха изъчили победител
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 16-04-2018 на 00:23
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Ти кой набор си бе!!!!! Леонид Брежнев и Джими Картър се състезаваха тук и двамата спечелиха........... Но дори и Роналд Реиган и Юрий андропов едвали биха изъчили победител
    вчера бившият ми регионален мениджър от сащ ми пише по месинджъра-ела да бачкаш за 6 месеца в САЩ, открихме три нови магазина, един в Пенсилвания, един в Вирджиния и един в Калифорния, веднага ти подготвям документи за h2b виза, казах му докато тоя малоумник е на власт, въобще не смятам да ходя в САЩ

Напреднал
    Post Thanks / Like

Епа прати ме мене

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

мда то и аз не съм герой ,а те и жена с дете са си страшни впрочем по определен начин ,но си права ....сега един мъж като не може да е герой не е ли по-геройско да мисли някакви други странни начини ..........да си е някакъв там мъж както му идва ,а не да робува на стереотипи ...някоя жена като каже че искала да бъде просто жена ,слаба ранима чувствителна непредсказуема (кучка ) обичана някой да се погрижи за нея ....ми то и мъжете го искаме същото аз съм истински мъжки феминист !! ако мога така да се изразя познавам един сириец само ,работехме за кратко заедно..много приятен и на4етен младеж ..беше убил 5 човека на война ..той е от бунтовниците .. ,попитах го какво е усещането да застреляш някого ,каза че не е нещо особено или ти го убиваш или той теб..семейството му е в Сирия ..той никога не може да се върне там понеже по техните закони отива на смъртна присъда ...не е нужно да си герой наистина важно е да си пи4!!

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

... специално за Дани 69 ...

Рязък завой на Ердоган срещу Русия
    Perfect stranger

Post Thanks / Like

Според мен никаква трета световна няма да стане, всичко беше да сплашим гаргите и т.н. Аз още се чудя как може англичаните да падат толкова ниско и да се връзват на един психично болен, не за друго, ама всеки вече знае, че Великобритания още едно десетилетие и ще стане мюсюлманска държава, заради тяхната криворазбрана толерантност. Та се като почнат пакитата да гърмят по площадите и улиците, ей така в знак на протест, ще ги видим тогава тия англичани

Напреднал
    Post Thanks / Like

Работя с една македонка която разправя ,че понеже албанците са 25% от населението там (поне според самите албанци) пробват да си прокарат закон за 2ри официален език и навсекъде требва да пише и на него например болница на македонски и албански лична карта пак така ! Разправя ми за Косово,Босна и Албания за войната ,че точно от там е почнала . Самоопределили се некакви като мюсюлмани и си искали територии от техните държави ! Интересно ми е какво ли ще стане с Европа след 50тина години .

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

...ми те го гласуваха този закон в македонския парламент вече , през м. януари т.г. , Президентът бави подписването , но няма право , повече от два пъти да налага вето в/у приет от Парламента закон

https://fakti.bg/world/279699-albans...ik-v-makedonia

https://news.bg/world/george-ivanov-...kiya-ezik.html
    Perfect stranger

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Според мен никаква трета световна няма да стане, всичко беше да сплашим гаргите и т.н. Аз още се чудя как може англичаните да падат толкова ниско и да се връзват на един психично болен, не за друго, ама всеки вече знае, че Великобритания още едно десетилетие и ще стане мюсюлманска държава, заради тяхната криворазбрана толерантност. Та се като почнат пакитата да гърмят по площадите и улиците, ей така в знак на протест, ще ги видим тогава тия англичани
    незнам защо свързвате араби само с тероризъм и размирици...като захванеш от Еджеър роад ,покрай Марбъл Арч до Оксфорд съркъс като се пуснеш ве4ер по Оксфорд стрийт най-оживената скъпа и арабска улица (само магазини ,рикша байк от които дъни яко мюслим музика и се веят знамена ,мирише на техните тежки парфюми и по кръчмите се пуши наргилета ) съвсем спокойни супербогати и фешън араби джъткат ...на мен не ми пречат ...негрите по брикстън и сомалийците по джубели клок с дрогата са много по-опасни...

Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. дали ще пукне трета световна до утре сутринта?
    От captain caveman във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 22-12-2016, 07:01
  2. Пиронкова с трета победа в Лондон
    От elicka във форум Спорт
    Отговори: 67
    Последно мнение: 02-07-2010, 20:08
  3. Трета матура
    От [ManUtd] във форум Образование в UK
    Отговори: 3
    Последно мнение: 17-05-2010, 21:15
  4. 4 май,деветсто и трета..