Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 8 ПървиПърви ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 76 до 100 от общо 181
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Трета Световна?!?

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Ти кой набор си бе!!!!! Леонид Брежнев и Джими Картър се състезаваха тук и двамата спечелиха........... Но дори и Роналд Реиган и Юрий андропов едвали биха изъчили победител
    тва че никнейма ти се дублира с на този смешник на конци за мен няма значение. чакам момента в който с кеф да ти кажа - КАЗАХ ТИ
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Работя с една македонка която разправя ,че понеже албанците са 25% от населението там (поне според самите албанци) пробват да си прокарат закон за 2ри официален език и навсекъде требва да пише и на него например болница на македонски и албански лична карта пак така ! Разправя ми за Косово,Босна и Албания за войната ,че точно от там е почнала . Самоопределили се некакви като мюсюлмани и си искали територии от техните държави ! Интересно ми е какво ли ще стане с Европа след 50тина години .
    Когато беше конфликтът в Босна, баща беше на мисия тогава там и какви неща ми е разправял, направо не е за вярване. Общо взето заради тия мюсюлмани стана тоя конфликт, защото тия са толкова нагли, че не е за вярване. Например тия си харесват някаква къща, влизат вътре, гонят собственика и казват, че тая къща е тяхна.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    тва че никнейма ти се дублира с на този смешник на конци за мен няма значение. чакам момента в който с кеф да ти кажа - КАЗАХ ТИ
    БЪХТИ МАМАТА....Вие с Дими, явно сте толоз заблудени че като видите пезидент и веднага 1-восигналната с-ма казва Долу Тръмп.....Като пияни запалянковци на стадион.....УУУУУУУУУ
    Хората които съм посочил и във видеото и съм казал са живели преди да се родите с вашите олигофренски разсъждения: оня отказал перфектна оферта заради президента (сякаш това го ***) ти разсъждаваш като като бавноразвиващ се ученик от ТВУ очакваики да стане някво събитие за да каже на учителя си : аз казах ли ти..............Хахахахахахахахахаххахахахах...
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 16-04-2018 на 22:43
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

БЪХТИ МАМАТА....Вие с Дими, явно сте толоз заблудени че като видите пезидент и веднага 1-восигналната с-ма казва Долу Тръмп.....Като пияни запалянковци на стадион.....УУУУУУУУУ
    прав си тръмп е най големия ПЕЗИДЕНТ. имахме си и ние в бг един претендент , добре че се махна, че голем срам беше

Post Thanks / Like

прав си тръмп е най големия ПЕЗИДЕНТ. имахме си и ние в бг един претендент , добре че се махна, че голем срам беше
    Недей ми вкарва думи който не съм казал, Хунтата смяташе че Тръмп няма шансове от клоуните в Холивуд които се заклеваха че ако бъде избран щели да имигрират от Сащ, до Обама казваики че това (Тръм- президент) е абсолютна невъзможност....а колкото до аватара ми: признавам си ....... изпитвам огромно удоволствие (според христианските ценности не би трябвало..) от това че ти измират стотици хиляди нервни клетки всеки път само като го видиш......
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Недей ми вкарва думи който не съм казал, Хунтата смяташе че Тръмп няма шансове от клоуните в Холивуд които се заклеваха че ако бъде избран щели да имигрират от Сащ, до Обама казваики че това (Тръм- президент) е абсолютна невъзможност....а колкото до аватара ми: признавам си ....... изпитвам огромно удоволствие (според христианските ценности не би трябвало..) от това че ти измират стотици хиляди нервни клетки всеки път само като го видиш......

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    мда то и аз не съм герой ,а те и жена с дете са си страшни впрочем по определен начин ,но си права ....сега един мъж като не може да е герой не е ли по-геройско да мисли някакви други странни начини ..........да си е някакъв там мъж както му идва ,а не да робува на стереотипи ...някоя жена като каже че искала да бъде просто жена ,слаба ранима чувствителна непредсказуема (кучка ) обичана някой да се погрижи за нея ....ми то и мъжете го искаме същото аз съм истински мъжки феминист !! ако мога така да се изразя познавам един сириец само ,работехме за кратко заедно..много приятен и на4етен младеж ..беше убил 5 човека на война ..той е от бунтовниците .. ,попитах го какво е усещането да застреляш някого ,каза че не е нещо особено или ти го убиваш или той теб..семейството му е в Сирия ..той никога не може да се върне там понеже по техните закони отива на смъртна присъда ...не е нужно да си герой наистина важно е да си пи4!!
    Ми не знам какъв пич е тоя, може и да има защо да не го пускат да се върне, убиват се, унищожиха си децата, тая държава е абсолютна лудница, от една страна, асад, от друга бунтовниците, от трета терористи нам колко си групировки и разбира се- руски, американски и арабски покровители....
    Иначе тук присъстващите правят изключение.....разбира се

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Да не е ония където ми прилича на mr Bean Плевнелиев, където беше казал, че Левски се е борил България да бъде в НАТО и ес.Тоя за малко щеше да ни скара с братска Русия от толкова много лизане на евроатлантически задници.

9. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Май само ти не си разбрал, че Тръмп е едно 71-годишно ПЛЯМПАЛО и кукла на конци.
    Абсолютен палячо, който не си изпълни нито едно предизборно обещание, а скоро ще преполови мандата.
    Разбрах го колко струва още като предаде Браян Флин и смени половината си съветници, които му спечелиха Изборите с про-национална реторика и супер патриорична кампания. Един въздух под налягане, това е той.

Обама е сто пъти по-мъж от този пудел на оръжейното лоби. Барак поне устиска на натиска от ястребите и не нападна Сирия през 2013-та, а след това сключи стратегическо споразумение с Иран, което балансира силите в Близкия Изток и закрепи временно положението в региона. Преди да дойде пудела на ястребите и да оплеска всичко с неговите крайно-израелски позиции. Ако има как и жена си ще даде на ционистите /дъщеря си вече я е дал/. Абсолютен пъпет!
    Американската армия е в сериозен упадък чисто кадрово, а дори верен стратегически съюзник на САЩ като Турция започна да гравитира около Русия в последните две годинки. Ако това е била целта на Тръмп - хвала!

11. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Май само ти не си разбрал, че Тръмп е едно 71-годишно ПЛЯМПАЛО и кукла на конци.
    Абсолютен палячо, който не си изпълни нито едно предизборно обещание, а скоро ще преполови мандата.
    Разбрах го колко струва още като предаде Браян Флин и смени половината си съветници, които му спечелиха Изборите с про-национална реторика и супер патриорична кампания. Един въздух под налягане, това е той.

Обама е сто пъти по-мъж от този пудел на оръжейното лоби. Барак поне устиска на натиска от ястребите и не нападна Сирия през 2013-та, а след това сключи стратегическо споразумение с Иран, което балансира силите в Близкия Изток и закрепи временно положението в региона. Преди да дойде пудела на ястребите и да оплеска всичко с неговите крайно-израелски позиции. Ако има как и жена си ще даде на ционистите /дъщеря си вече я е дал/. Абсолютен пъпет!
    Американската армия е в сериозен упадък чисто кадрово, а дори верен стратегически съюзник на САЩ като Турция започна да гравитира около Русия в последните две годинки. Ако това е била целта на Тръмп - хвала!
    Най- после изплю камъчето.......Мисли квото си искаш за Тръмп ама Мишел беше мъжа в семейство Обама ......
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

... от самолет се виждаше, Тръмп ще се провали в междунаронен план. Очакваше се във вътрешен план да стабилизира положението/ визирам огромния вътрешен дълг/. Ядец ... те Щатите са толкова много зависими от външният фактор, за което, by the way, "работиха" десетилетия наред... че точно Тръмп ще ги върне години назад ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

14. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    ... от самолет се виждаше, Тръмп ще се провали в междунаронен план. Очакваше се във вътрешен план да стабилизира положението/ визирам огромния вътрешен дълг/. Ядец ... те Щатите са толкова много зависими от външният фактор, за което, by the way, "работиха" десетилетия наред... че точно Тръмп ще ги върне години назад ...
    Приятел, престани да тролиш!!!!
    EC=WC
    -George Orwell

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

??? ... огромен брой американци очакваха той да затвърди световно господство и същевременно да ... направи оградата
    Perfect stranger

Старо куче
    Post Thanks / Like

Приятел, престани да тролиш!!!!
    викат слънцето изгрявало от запад

18. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Post Thanks / Like

викат слънцето изгрявало от запад
    Ти *викаш*,... нормалните хора казват!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 20-04-2018 на 23:11
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

??? ... огромен брой американци очакваха той да затвърди световно господство и същевременно да ... направи оградата
    Колко по-точно?

21. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Колко по-точно?
    справка : резултати от последните президентски избори в САЩ.

Дани , съжалявам те човече, явно имаш нужда от помощ , симптомите които излъчваш са тревожни ...
    Perfect stranger

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

справка : резултати от последните президентски избори в САЩ.

Дани , съжалявам те човече, явно имаш нужда от помощ , симптомите които излъчваш са тревожни ...
    Може би е от сдухания приемник,не мислиш ли!

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Може би е от сдухания приемник,не мислиш ли!
    ... нещо с нервите ...май си загазил. Препоръчвам ти да се прегледаш , но преди това да спазваш правилата на форума и да пишеш по темата ...защото ще се наложи пак да сменяш ник-а...

Путин готов за среща с Тръмп, но ...
    Perfect stranger

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Янките си играят с огъня.

Canada arrests Huawei’s global chief financial officer in Vancouver

Canada has arrested the chief financial officer of China’s Huawei Technologies, who now faces extradition to the United States on suspicion she violated U.S. trade sanctions against Iran.

Meng Wanzhou, who is also the deputy chair of Huawei’s board and the daughter of company founder Ren Zhengfei, was arrested on Saturday in Vancouver at the request of American law enforcement authorities.

https://www.theglobeandmail.com/cana...al-officer-in/

Старо куче
    Post Thanks / Like

трета световна не е в интерес на милиардерите и американските и еврейските . Защото те губят всичко . До като на бедния не му пука изобщо

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    трета световна не е в интерес на милиардерите и американските и еврейските . Защото те губят всичко . До като на бедния не му пука изобщо
    В интерес на САЩ е, стига театърът на военните действия да е Европа.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Запали ли се европа , този път заминава целия свят

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Запали ли се европа , този път заминава целия свят
    Ако не се мятат атомни бомби, няма страшно - например Прибалтика и Балканите ни смятат за добър терен за една конвенционална война САЩ-Русия. на НАТО/САЩ/ЕС не им дреме за източна европа ни най малко.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Ако не се мятат атомни бомби, няма страшно - например Прибалтика и Балканите ни смятат за добър терен за една конвенционална война САЩ-Русия. на НАТО/САЩ/ЕС не им дреме за източна европа ни най малко.
    Няма да има такава война . Тя е само в твоите фантазии . Война между Америка И Русия можеше да стане само в Сирия . Рано или късно Путин ще падне от власт .

Страница 4 от 8 ПървиПърви ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. дали ще пукне трета световна до утре сутринта?
    От captain caveman във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 22-12-2016, 08:01
  2. Пиронкова с трета победа в Лондон
    От elicka във форум Спорт
    Отговори: 67
    Последно мнение: 02-07-2010, 20:08
  3. Трета матура
    От [ManUtd] във форум Образование в UK
    Отговори: 3
    Последно мнение: 17-05-2010, 21:15
  4. 4 май,деветсто и трета..