Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 44 от общо 44
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Граждански брак с англичанин

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    едно време, когато имахме визи за Англия на каква грозна гледка бях свидетел на летището, като си чаках полета за САЩ. Точно до моят гейт беше полета за Лондон, едно момиче, около 25г се целуваше с един дърт британски пергич, като в едната ръка държеше британски паспорт, направо гнусотия.
    ако следиш сериалите на реалния живот в българия,щатите,юк подобни шугър дадис едва ли биха ти направили впечетление. ти също не си първа младост,какво би направил за да катурнеш 20 годишно момиче? ще пуснеш в екшън чара си ли?
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    ако следиш сериалите на реалния живот в българия,щатите,юк подобни шугър дадис едва ли биха ти направили впечетление. ти също не си първа младост,какво би направил за да катурнеш 20 годишно момиче? ще пуснеш в екшън чара си ли?
    Бившата ми приятелка ( англичанка) беше на 18 когато си я хванах, миналата година скъсаме и тя фактически се лепна, аз съм на 38г. Аз до сега не съм ходил с момиче което е възрастно от мен, винаги са били по младички от мен, ама да ти кажа честно, много хубав секс се прави с млади момичета.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Секс с 18 годишни - не мерси!
    Поне на 26-28 трябва да е дамата - опитна, страстна за по-интелектуален и по-изискан секс така да се каже. Тия 18 годишните имат много ляб да ръфат докато станат истински жени.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Секс с 18 годишни - не мерси!
    Поне на 26-28 трябва да е дамата - опитна, страстна за по-интелектуален и по-изискан секс така да се каже. Тия 18 годишните имат много ляб да ръфат докато станат истински жени.
    въпрос на вкус

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

Не можете да разберете как така англичанки не се женят за българи. Ми коя ще издържи да гледа половинката си само да лежи пред телевизора?
    Коя ще издържи да ходи на работа, да върти къща, градина и да гледа деца + този на дивана.

Може и да има изключения, но много рядко срещани.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

6. БЛАГОДАРЯ karen thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Sarah, jhoro, zhb, gretagreer liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

въпрос на вкус
    Също - и на липса на такъв!
    Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Не можете да разберете как така англичанки не се женят за българи. Ми коя ще издържи да гледа половинката си само да лежи пред телевизора?
    Коя ще издържи да ходи на работа, да върти къща, градина и да гледа деца + този на дивана.

Може и да има изключения, но много рядко срещани.
    Това и аз не бих издържал - пък ... не съм англичанка!!!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

едно време, когато имахме визи за Англия на каква грозна гледка бях свидетел на летището, като си чаках полета за САЩ. Точно до моят гейт беше полета за Лондон, едно момиче, около 25г се целуваше с един дърт британски пергич, като в едната ръка държеше британски паспорт, направо гнусотия.
    Бившата ми приятелка ( англичанка) беше на 18 когато си я хванах, миналата година скъсаме и тя фактически се лепна, аз съм на 38г. Аз до сега не съм ходил с момиче което е възрастно от мен, винаги са били по младички от мен, ама да ти кажа честно, много хубав секс се прави с млади момичета.
    Ти дали не си изглеждал по същия начин до нея...20 години не са малка разлика

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    И таз добра, българите мързеливци, англичаните работяги... Едва ли това е причината (от гл. точка на агличанките), но ако обърнем гл. точка на БГ мъж, май по-правдоподобно ще е- кой ли би се оженил за дебела повлекана, която пие наравно с мъжете...
    Както и да е, май темата не е мн. ОК за този форум и няма да има сериозни коментари по разбираеми причини...

10. ХАРЕСВАМ! gretagreer liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Бившата ми приятелка ( англичанка) беше на 18 когато си я хванах.....
    Първ.......
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да бе, средно-статистическият англичанин е мързелив, скучен и скуден на емоции. Много рядко някой да оправи нещо по къщата - по-лесно е да гледаш крикет/ръгби по цял уикенд и да пропадаш в кръчмата.
    Има естествено и изключения, но културните разлики са огромни и като цяло с англичани/англичанки е отвратително скучно. А на жените англличанки им липсват женственност и финес.

Едно време имах нещастието да си поръчам лап данс от англичанка - взе така смешно да се гърчи и така силно да си бие дупарата в корема ми, че направо ми изкара въздуха След 5 минути боксьорски тренировки се обръща - дарлинг плати още кинти и ще ти покажа нещо уникално. Аз викам - не мерси, искам цял да си тръгна от тук

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Ти дали не си изглеждал по същия начин до нея...20 години не са малка разлика
    Извинявай едно е момче на 38, друго е дятка на който му се подава катетъра от крачола.

Post Thanks / Like

Извинявай едно е момче на 38, друго е дятка на който му се подава катетъра от крачола.
    аз лично нямам нищо против разликата във възрастта, някой хора узряват много млади и предпочитат по възрастни заради зрелостта. За себе си го допускаш но за другите не.

15. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Приятел ти си на 38 !!!!!и още ни говориш за *момче* това значи че на възразт си мъж, ама още пикаеш по лапъдя .....ей затова най- големи са ти шансовете за 18 годишни(да си хваниш) *англичанки* ( за предпочитане надрусани)!!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 03-04-2018 на 00:22
    -George Orwell

17. ХАРЕСВАМ! bmwww, jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Приятел ти си на 38 !!!!!и още ни говориш за *момче* това значи че на възразт си мъж, ама още пикаеш по лапъдя .....ей затова най- големи са ти шансовете за 18 годишни(да си хваниш) *англичанки* ( за предпочитане надрусани)!!!!
    Тоя па... първо приятелката ми нито пиеше, нито пушеше, съвсем обикновено момиче, дори малко ме е яд, че скъсаме. А това с какви ходя си е моя работа, винаги съм си хващал млади и красиви момичета, даже когато бях на 22 ходих с една на 14г, беше кукличка, забих я във Варна. А ти какво ми държиш сметка с какви ходя, изобщо не ти влиза в работата, я виж твоя любимец Доналд Тръмп на колко години е жена му, 20г по млада от него. Ходи и забивай престарели лелки пред критическа възраст и недей ми дръж сметка с колко годишни момичета да ходя, не съм виновен, че такива ми се лепят
    Последно редактирано от dimi_m : 03-04-2018 на 02:38

Post Thanks / Like

Тоя па... първо приятелката ми нито пиеше, нито пушеше, съвсем обикновено момиче, дори малко ме е яд, че скъсаме. А това с какви ходя си е моя работа, винаги съм си хващал млади и красиви момичета, даже когато бях на 22 ходих с една на 14г, беше кукличка, забих я във Варна. А ти какво ми държиш сметка с какви ходя, изобщо не ти влиза в работата, я виж твоя любимец Доналд Тръмп на колко години е жена му, 20г по млада от него. Ходи и забивай престарели лелки пред критическа възраст и недей ми дръж сметка с колко годишни момичета да ходя, не съм виновен, че такива ми се лепят
    Бреййй ербаб си младежо....малко тее яд че си скъсал с момичето щото не ти минават номерата и повече не можеш да ги *лепиш* Към он признай си че вече преминавъш в категорията на дрътхарите .....това е порода кучета от които няма срама.....
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Paedo detected!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Paedo detected!
    Piss off

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    И таз добра, българите мързеливци, англичаните работяги... Едва ли това е причината (от гл. точка на агличанките), но ако обърнем гл. точка на БГ мъж, май по-правдоподобно ще е- кой ли би се оженил за дебела повлекана, която пие наравно с мъжете...
    Както и да е, май темата не е мн. ОК за този форум и няма да има сериозни коментари по разбираеми причини...
    Навсякъде има мързеливци, само, че в БГ мързаленаковците искат и да ги обслужваш и да им обръщаш внимание, а британките тук не им цепят много бъсмата.
    Аз мисля, че някои се хора се раждат за да се грижат за някого, други се раждат с мисълта, че някой трябва да ги обгрижва цял живот, а трети - се грижат само за себе си.

23. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Бреййй ербаб си младежо....малко тее яд че си скъсал с момичето щото не ти минават номерата и повече не можеш да ги *лепиш* Към он признай си че вече преминавъш в категорията на дрътхарите .....това е порода кучета от които няма срама.....
    Тя го хвана в издънка май,оттам нататък кой с кого скъса е въпрос на интерпретации.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. моля за съвет - натурализация на база брак с англичанин
    От torodoro13 във форум Британско поданство
    Отговори: 1
    Последно мнение: 25-03-2017, 09:30
  2. Брак с англичанин
    От rosie1978 във форум Registration Certificates
    Отговори: 84
    Последно мнение: 28-07-2013, 16:10
  3. BR1 или EEA1 при брак с англичанин
    От Irina_psg във форум Registration Certificates
    Отговори: 25