Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 11 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 252
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Напрежение между Обединеното кралство и Русия?

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    тва требе да го написа по погрешка нали?
    отиваш в темата за специални случай
    Дебели пласти оффффф дебели пръсти и айфон
    Да кажем “Не на изнасилваните, заколвани халал за дюнери овце!” Правят ти пръстите на кебаб ��
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    тва требе да го написа по погрешка нали?
    отиваш в темата за специални случай
    Може и да не е случайна, а умишлена грешка. Да са нада, да го ... „Оценят“!
    Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    Дебели пласти оффффф дебели пръсти и айфон
    Да кажем “Не на изнасилваните, заколвани халал за дюнери овце!” Правят ти пръстите на кебаб ��
    Чак ся разбрах, откъде произлиза „кебаб“-чета!!!
    Как може, да съм толкова ...
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

3. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    “ ...It’s almost as though the Russians are sending a message to the West that they can reach anywhere, whenever they like....”
    ...аз мисля че посланието не е към Запада , по скоро към други руски агенти ...
    Аз мисля, че е и за двете категории...

Maria Zakharova had said the Czech Republic, Slovakia, the UK and Sweden were most likely to have produced Novichok, the nerve agent identified in the Skripal case - and which the UK government says originated in Russia.
    Вал Мирзаянов -
    He said he did not see how a criminal organization or other non-state group could pull off such an attack.

“It’s very, very tough stuff,” Mirzayanov told the Guardian at his home in New Jersey, where he has lived in exile since 1996. “I don’t believe it.

“You need a very high-qualified professional scientist,” he continued. “Because it is dangerous stuff. Extremely dangerous. You can kill yourself. First of all you have to have a very good shield, a very particular container. And after that to weaponize it – weaponize it is impossible without high technical equipment. It’s impossible to imagine.”

Skripals poisoning: what we know so far
    Read more
    The British government has announced sanctions against Moscow over the poisoning of Skripal, and the foreign secretary, Boris Johnson, said on Friday it was “overwhelmingly likely” that the Russian president, Vladimir Putin, personally took the decision to use the nerve agent against the ex-spy.

But the Labour leader, Jeremy Corbyn, said on Wednesday that the chemical agent identified in the Salisbury attack could have been used by someone else other than the Russian state, and a Corbyn spokesperson suggested a “mafia-like group” or “oligarchic interests in London” might have been responsible.

Mirzayanov said those theories did not make sense owing to the facilities and multiple layers of expertise that would be required to prepare such an attack.
    Russian spy poisoning: chemist says non-state actor couldn't carry out attack
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

четох статията за реакцията на Корбин и ако е правилно преведена съм изумен от това колко очевадно тоя Корбин говори без да каже ама нищо.
    Особено накрая дето всъщност (ако е преведено правилно ) одобри изгонването на руските дипломати докато в началото на статията уж викаше - по полека истерици.

с политика ще се занимавам като ми стане прекалено скучно или прекалено напечено. дотогава глупости нит ми се четат нит ми се пишат
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    четох статията за реакцията на Корбин и ако е правилно преведена съм изумен от това колко очевадно тоя Корбин говори без да каже ама нищо.
    Особено накрая дето всъщност (ако е преведено правилно ) одобри изгонването на руските дипломати докато в началото на статията уж викаше - по полека истерици.

с политика ще се занимавам като ми стане прекалено скучно или прекалено напечено. дотогава глупости нит ми се четат нит ми се пишат
    Коя статия?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

имаше статия на някакъв банер в началната страница на форума новини.со.ук

...явно скучая...

ся пак от началната страница на форума чета че ЕС застанали зад британците и поискали руснаците да си покажат тефтерите за фабриката с онуй отровно нещо
    Борис про коментирал нагло и арогантно срещу злите руснаци зарадван ....

ук и ес обединени срещу общия враг - русия. а сега де.
    става интересно и неясно хубаво че днес скучая до шест следобед.
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Аз следя новините от началото, не казаха, че е убит. Говореха за убийство, но казваха, че и тримата са в болница в критично състояние. Не мисля, че ще се стигне до реални военни действия, мобилизация и т.н., къде отидохте...
    Даже немога и да си го представя, как Англия ще обяви война на Русия

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Даже немога и да си го представя, как Англия ще обяви война на Русия
    Такава война ще е много бърза. Само трябва руснаците да изчакат следващият снеговалеж в ЮК и ще ги вземат за 24 часа

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Такава война ще е много бърза. Само трябва руснаците да изчакат следващият снеговалеж в ЮК и ще ги вземат за 24 часа
    Нали ги гледам по телевизията тукашните политици, как газ пикаят и не могат нищо да направят, а на Путин му дреме на дедовият, дал им е свободно, ебава ги как си иска, ама голям пичага е. А за война не ми се и мисли, точно за два дена uk ще стане руска република без много зор.
    Последно редактирано от dimi_m : 23-03-2018 на 03:14

11. ХАРЕСВАМ! dobri39 liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

... явно изпитваш удоволствие , от което... Само ми е чудно, след като си голям любител на Владимир Владимирович, защо не отиде в Русия да работиш ,а точно там където плюеш, подобно на Депардийо ...напр., ?

...още по темата ...
    Европа отзова посланника си от Москва за консултации ... жест на солидарност с Великобритания
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

" ...наблюдавам руската политика съвсем съзнателно от 81 г. до сега ... Путин е най-слабият политик от цялата история до сега... той не е политик...Ако чисто хипотетично, той има икономическа мощ ... Хитлер ще ни се струва ... приятен спомен ... В никакъв случай не отъждествявам Путин с руската душевност ... той няма душа ... Най-правилната политика на Запада е: перманентно, методично, икономическо изтощаване на Русия , за съжаление...Той много умело използва типичната руска наивност на тема патриотизъм , за това е непоклатим на върха ...Целта му в момента е : перманентен излаз на Средиземно море ...и контрол над ИД... не унищожаване... "

това е мое мнение , което съм постнал през 2015г. в темата " Какво мислите за имигрантите от Ламанша"...копирах го тук, понеже вчера получих дислайк от един "приятел" , което ме развесели... нямам никакво намерение , пък и време да влизам в полемика с него, за това не го посочвам ...
    събитията към момента само потвърждават това което съм писал преди три години ....
    Perfect stranger

14. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

нинакор, интересно субективно съждение за Путин, но напълно противоположно на текущата реалност. Ти по-добре остави политическите анализи, заеми се с цемента или каквото там разбираш и вършиш.

16. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Много често Путин го наричат цар - защо ли...? Най-вероятно защото е съдействал Русия да става все по-демократична...
    https://www.google.co.uk/search?q=%D...xicwLmrFnWVBM:

Което личи и при изборите...

Russian election footage appears to show vote rigging - video

Post Thanks / Like

" ...наблюдавам руската политика съвсем съзнателно от 81 г. до сега ... Путин е най-слабият политик от цялата история до сега... той не е политик...Ако чисто хипотетично, той има икономическа мощ ... Хитлер ще ни се струва ... приятен спомен ... В никакъв случай не отъждествявам Путин с руската душевност ... той няма душа ... Най-правилната политика на Запада е: перманентно, методично, икономическо изтощаване на Русия , за съжаление...Той много умело използва типичната руска наивност на тема патриотизъм , за това е непоклатим на върха ...Целта му в момента е : перманентен излаз на Средиземно море ...и контрол над ИД... не унищожаване... "

това е мое мнение , което съм постнал през 2015г. в темата " Какво мислите за имигрантите от Ламанша"...копирах го тук, понеже вчера получих дислайк от един "приятел" , което ме развесели... нямам никакво намерение , пък и време да влизам в полемика с него, за това не го посочвам ...
    събитията към момента само потвърждават това което съм писал преди три години ....
    Ти вярно нещо си превъртял. За 2017 Путин бие Меркел и Тръмп за най силен лидер в света, Тръмп е на 5 място, а меркел на 8, Путин на 3, бил слаб политик, ходи и се прегледай вземи и Мила за компания, може да ти намери специалист за един ден

19. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    нинакор, интересно субективно съждение за Путин, но напълно противоположно на текущата реалност. Ти по-добре остави политическите анализи, заеми се с цемента или каквото там разбираш и вършиш.
    Perfect stranger

променящ се Аватара на Mariana Dimitrova
    Post Thanks / Like

Да си призная честно не разбирам много добре конфликта, за който става дума в темата и нямам начин (като всеки обикновен гражданин) да проверя информацията и от двете страни.

Кой лъже, кой маже, не ми е съдено на мен да разбера и се примирявам, че поради факта, че не мога да проверя достоверността на доказателствата от двете страни, е най-добре да нямам мнение.

По въпроса за Путин знам едно: руснаците много го обичат. Не виждам нужда да фалшифицира избори, не му трябва, ще си ги спечели и така...

Във Фейса видях едно видео на руснаци, живеещи в Ню Уорк, наредили се на огромна опашка пред американското посолство в града и чакат да гласуват. От другата страна американци протестират, а нашите пеят ли пеят руски песни.

Руснаците не са англичани. Говорят много езици и четат в Интернет алтернативни източници на информация на английски, френски, немски. И си харесват Путин.

Аз никога не съм била в Русия и не мога да видя ситуацията от тяхната гледна точка.

В последната кантора, в която работех (десетата в света след мържър миналата година с американска кантора), имаше trainee, испанец.

И му разказвах, че много обичам руски език и винаги ме учудва, че руснаците не ме разбират като говоря на руски.

А той: 'Това сигурно е щото имат империалистично отношение към България?'
    А аз, наум: "Що? К'во рече?'

Аз му обяснявам, че говоря за обикновени, дружелюбни руснаци, които съм срещала в Англия, а той империалистично отношение към България?

Това за мен за глупости, тип студена война и си ги чувам от западняци много често.

Защо Запада много по презумпция се отнася с някакво скрито презрение към източноевропейци, включително и Русия, толкова години след края на Студената война ми е трудно да разбера.

По време на церемонията по моята натурализация преди две години, жената, която на раздаваше сертификата за натурализация, ми каза: 'Сигурно е голям ден за някой като Вас днес да постигне голямата си мечта да стане британски гражданин! Много е различно от там, където идвате!' И ми говори бавно, в случай, че не разбирам...

А на следващият натурализиран, от Австралия, едва не му се хвърли на врата...
    Be prepared to walk the extra mile...

22. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Mariana Dimitrova Виж мнението
    Да си призная честно не разбирам много добре конфликта, за който става дума в темата и нямам начин (като всеки обикновен гражданин) да проверя информацията и от двете страни.

Кой лъже, кой маже, не ми е съдено на мен да разбера и се примирявам, че поради факта, че не мога да проверя достоверността на доказателствата от двете страни, е най-добре да нямам мнение.

По въпроса за Путин знам едно: руснаците много го обичат. Не виждам нужда да фалшифицира избори, не му трябва, ще си ги спечели и така...

Във Фейса видях едно видео на руснаци, живеещи в Ню Уорк, наредили се на огромна опашка пред американското посолство в града и чакат да гласуват. От другата страна американци протестират, а нашите пеят ли пеят руски песни.

Руснаците не са англичани. Говорят много езици и четат в Интернет алтернативни източници на информация на английски, френски, немски. И си харесват Путин.

Аз никога не съм била в Русия и не мога да видя ситуацията от тяхната гледна точка.

В последната кантора, в която работех (десетата в света след мържър миналата година с американска кантора), имаше trainee, испанец.

И му разказвах, че много обичам руски език и винаги ме учудва, че руснаците не ме разбират като говоря на руски.

А той: 'Това сигурно е щото имат империалистично отношение към България?'
    А аз, наум: "Що? К'во рече?'

Аз му обяснявам, че говоря за обикновени, дружелюбни руснаци, които съм срещала в Англия, а той империалистично отношение към България?

Това за мен за глупости, тип студена война и си ги чувам от западняци много често.

Защо Запада много по презумпция се отнася с някакво скрито презрение към източноевропейци, включително и Русия, толкова години след края на Студената война ми е трудно да разбера.

По време на церемонията по моята натурализация преди две години, жената, която на раздаваше сертификата за натурализация, ми каза: 'Сигурно е голям ден за някой като Вас днес да постигне голямата си мечта да стане британски гражданин! Много е различно от там, където идвате!' И ми говори бавно, в случай, че не разбирам...

А на следващият натурализиран, от Австралия, едва не му се хвърли на врата...
    Този път заби девятка,не е десет,защото пак накрая се поставяш на страната на лузърите.Но по отношение на западното и руското мислене си много права.Западната демократична пропаганда е в пъти по-ефективна,предвид начина на живот и придобивките накрая,процента на промитите мозъци е също в полза на демократите.Живял съм по времето на социализма,сега живея в другото”демократично общество”,разликата е в материалните придобивки на ниски цени,т.е. покупателната способност на бедните.
    Интересното е,как лунатикът Борис приляга като дялан камък на всяко място нали!

Старо куче Аватара на tt_tt_tt
    Post Thanks / Like

Ричард Улф коментира шумотевицата около отравянето на двойния агент Скрипал в Англия

https://www.facebook.com/Dokumentaln...8775860540728/
    Дали да изберем да живеем в лъжа или да се отдадем на истината е избор !

"Святата истина ни бе знамето" - Хр. Ботев

"Има два начина да се самозаблуждаваме: Единият е да вярваме на неистини, другият - да не вярваме на истината" Сьорен Киркегор

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

...... Само ми е чудно, след като си голям любител на Владимир Владимирович, защо не отиде в Русия да работиш ,а точно там където плюеш, ....
    Да, това е *затапващо- наивната* логика на всички Бе Гета хейтъри на русия, значи нямаш право да харесваш политиката на Путин щом бачкаш на запад (специално аз не съм плюл по ук но въпреки това смятам Путин за единствения възрастен в политическа детска градина). Навремето харесвах как управлява Зия Улхак- значи ли това че трябва да утида в Пакистан!!!!!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

26. ХАРЕСВАМ! bmwww, Ego sum liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Да, това е *затапващо- наивната* логика на всички Бе Гета хейтъри на русия, значи нямаш право да харесваш политиката на Путин щом бачкаш на запад (специално аз не съм плюл по ук но въпреки това смятам Путин за единствения възрастен в политическа детска градина). Навремето харесвах как управлява Зия Улхак- значи ли това че трябва да утида в Пакистан!!!!!
    ... бих влязъл в полемика , само при наличие на възпитан и коректен дебат , обоснован с аргументи , факти или поне логични предположения. Хващаш се за моя реплика, но силно се надявам да признаеш, че тя е извадена от контекста на "диалога" ми точно с хейтър. Как смяташ може да се контактува с подобен тип, който мрази всички и всичко / даже и курса на паунда/ ,със симптоми на хроничен дефицит на почтенност, който разбира дебата , като налагане просто на собствено мнение ?
    ... а ако си харесвал Зиа Ул Хак ...много жалко, явно си падаш по тоталитарните режими , .... така отстрани ти харесва и е лесно , ама я отиди там , да видиш как се живеее....
    Няма лошо да харесваш този или онзи , логиката ми да "пратя" някого там е , че човек обикновено отива и остава там където му харесва , другото граничи с мазохизъм , алчност или още няколко душевни или материални състояния на личността .
    *затапващо- наивната логика* е това , да обявиш всеки , който не е на твоето мнение за хейтър, без да го изслушаш , а просто да го нагрубиш , понеже е по-лесно . В случая, това че не "харесвам" Путин, то това автоматично ме прави мразещ Русия ? ... мноооого си далече друже. ...
    Последно редактирано от никанор : 24-03-2018 на 07:45
    Perfect stranger

28. ХАРЕСВАМ! deijei, Мила liked this post
    Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Прави ли ви впечетление как най върлите противници на EU и поддръжници на Brexit са също и големи фенове на Путин?

30. ХАРЕСВАМ! deijei, zhb, никанор liked this post
    Post Thanks / Like

... бих влязъл в полемика , само при наличие на възпитан и коректен дебат , обоснован с аргументи , факти или поне логични предположения. Хващаш се за моя реплика, но силно се надявам да признаеш, че тя е извадена от контекста на "диалога" ми точно с хейтър. Как смяташ може да се контактува с подобен тип, който мрази всички и всичко / даже и курса на паунда/ ,със симптоми на хроничен дефицит на почтенност, който разбира дебата , като налагане просто на собствено мнение ?
    ... а ако си харесвал Зиа Ул Хак ...много жалко, явно си падаш по тоталитарните режими , .... така отстрани ти харесва и е лесно , ама я отиди там , да видиш как се живеее....
    Няма лошо да харесваш този или онзи , логиката ми да "пратя" някого там е , че човек обикновено отива и остава там където му харесва , другото граничи с мазохизъм , алчност или още няколко душевни или материални състояния на личността .
    *затапващо- наивната логика* е това , да обявиш всеки , който не е на твоето мнение за хейтър, без да го изслушаш , а просто да го нагрубиш , понеже е по-лесно . В случая, това че не "харесвам" Путин, то това автоматично ме прави мразещ Русия ? ... мноооого си далече друже. ...
    Друже не вярвам че този пост си го написал ти.....интелигентен човек като теб неможе да попадне в капана на * Хващаш се за моята реплика но....* и да исползва същата тактика в същия пост.....ениуеи да пращаш някого там или тук е много глупав аргумент и ти го знаеш......а пък ако се смяташ за нагрубен- нямам думи...
    ПС Не се смятам за адвокат на никого - камо ли на хеитъри и хейтърчета.....
    EC=WC
    -George Orwell

32. ХАРЕСВАМ! bmwww liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Прави ли ви впечетление как най върлите противници на EU и поддръжници на Brexit са също и големи фенове на Путин?
    Баааси епохалното откритие..... Предлагам да се организира комитет с предложение за нобелова награда!!!!!!!
    EC=WC
    -George Orwell

34. ХАРЕСВАМ! bmwww, mate liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Баааси епохалното откритие..... Предлагам да се организира комитет с предложение за нобелова награда!!!!!!!
    май си затрил ръководството
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Друже не вярвам че този пост си го написал ти.....интелигентен човек като теб неможе да попадне в капана на * Хващаш се за моята реплика но....* и да исползва същата тактика в същия пост.....ениуеи да пращаш някого там или тук е много глупав аргумент и ти го знаеш......а пък ако се смяташ за нагрубен- нямам думи...
    ПС Не се смятам за адвокат на никого - камо ли на хеитъри и хейтърчета.....

... ей мамка му , ама как само успявате да ме разсмивате ...

иии ... плащам по паунд на пост, за да ми ги пишат , ако имаш желание , можеш да кандидатстваш ...

пс. : " Каквото повикало, такова се обадило ."
    Последно редактирано от никанор : 24-03-2018 на 14:28
    Perfect stranger

Страница 3 от 11 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Русия на мястото на ЮК
    От amigo7674 във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 05-07-2016, 23:26
  2. Отговори: 19
    Последно мнение: 15-12-2007, 15:41
  3. България-Русия
    От Калоян-Борис във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 13-12-2007, 22:59
  4. ШОК : Русия - Англия 2:1