Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Тези завистливи британски съседи!

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    По какво се познават тия завистливите,питам защото един съсед си купи същата кола като моята,разбрах че имат iPhone като нас,и даже телевизор като нашия.Започвам да си мисля,че съм hounted,само защото съм успял източно-европеец.
    Ние имаме повече от тия британци, говоря за хората които живеят в България. Британците живеят под наем, повечето Българи имат собствен апартамент и вила. Във facebook има една група строители, нагледах се на хубави къщи,прави ми впечатление, че хора, които не са някакви богаташи могат да си позволят да си направят добър ремонт на апартамента или къщата.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ние имаме повече от тия британци, говоря за хората които живеят в България. Британците живеят под наем, повечето Българи имат собствен апартамент и вила. Във facebook има една група строители, нагледах се на хубави къщи,прави ми впечатление, че хора, които не са някакви богаташи могат да си позволят да си направят добър ремонт на апартамента или къщата.
    Мисля да си купя и пластмасови кашпи за цветята,които да окача на фенса,дали ще се приеме като показно-превъзходително отношение към съседите или да не ми пука?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Аз не съм писал за теб или за някой от форума ,а имах впредвид наглите безскрупулни англичани !
    Попитах, защото си писал "ти" и "събирате подписка" - това се приема за лично обръщение.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Комшийката англичанка идваше за пари в нас.
    На няколко пъти й дадохме , после казах че не работя с кеш и спря да идва.
    Иначе ги връщаше, след 2-3 дни.
    think different

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Мисля да си купя и пластмасови кашпи за цветята,които да окача на фенса,дали ще се приеме като показно-превъзходително отношение към съседите или да не ми пука?
    По хубаво не си слагай кашпи и не си показва къщата в Англия , защото ще те хванат за мезе, ще те питат, вие в Англия в такива ли бърлоги ли живеете? кой ти прави пода? какви са тия тапети бе? абе как се къпете без смесители? абе тръбата за мръсната вода и *****та как може да са я сложили на отвън на стената?
    Ако им кажеш, тая къща струва 100000 глей кво става...
    Последно редактирано от dimi_m : 16-03-2018 на 01:30

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението

Какво е вашето впечатление по темата. Забелязали ли сте, че сме в трън очите на съседи, които си мислят че са велики, понеже са британци, а ние идваме от накъде си и се справяме по-добре от тях?
    моето впечетление е,че ако не отглеждаш ниски страсти в себе си,едва ли би подозирал някого в нещо подобно! обикновенно тълкуваме хората около нас изхождайки от собственият ни мироглед.също така е крайно некоректно да делим хората по етническа,национална и расова принадлежност!не е в час със социалната политика,която се води в страната!
    изобщо,ти какви настроения подбуждаш у емигрантите?
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

7. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Ego sum, merry liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от KOCMOHABT Виж мнението
    Комшийката англичанка идваше за пари в нас.
    На няколко пъти й дадохме , после казах че не работя с кеш и спря да идва.
    Иначе ги връщаше, след 2-3 дни.
    мноооого кофти тръпка! и за нея и за теб...а ти,като не си в такъва социална група,да искаш пари от съседите си,защо имаш такива съседи?
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Град
    Post Thanks / Like

Пфффф - доколкото знам точно конкуренцията е тласкащата сила на човечеството , без нея изобщо да не сме стигнали до това положение (човечеството) за добро или зло - факт ! Нема нищо робско в това да искаш да си най най !

И понеже подхванах вече да си допиша ... значи преди 2-3 месеца на работата от майтап на майтап от ден на ден англичаните почнаха да се майтапат с мен ха днеска , ха утре - покажи си имигрантската виза , брексит идва и майтапи от тоя род - аз си мълча естествено и се смея на "забавните им шеги" . Един ден ме хванаха малко по ядосан и си викам чакай да ги оправа . Викам им елате да ви покажа нещо - отварям банковия акаунт и им показвам колко пари имам след което им обяснявам ,че съм тук от едва 3-4 години . И почвам да им задавам въпроси от рода на - я покажете сега вие или къде ти е колата (немат книжка и идват по 5ма с една кола) . Е резултата е ,че вече 2-3 месеца не приказват с мене ! Как да ми не е кеф ,а кажи сега с робско мислене ли съм ,че се сравнявам с тех и ги бия по точки с доооста макар и да не знам перфектен английски и макар и да не съм живял цел живот тук ?

Между другото от миналата седмица съм ги почнал на втори фронт - викам им апрентиси и ги питам молят ли се на кралицата и правителството да им намери работа ! Мълчат и гледат в земята тъпо ! Като ги питам аз чакал ли съм правителството да ми търси работа направо се обръщат и се прават ,че не съм им задал въпрос ! Много е яко да ти писне от всичко и да почнеш да си приказваш какво ти е на устата ! Утре даже мисла да ги питам тия мениджъри на таа работа договори дават ли или да се пиша и аз апрентис Ко сега да направа ,че днеска 4 човека не дойдеха на работа щото вчера шофьора им напусна ! А пък големи хора на по 30+ да немат книжки хм......
    в много голяма грешка си за конкуренцията,ама карай,да отчетем,че си една още една грешка на модерният свят.за това,дето си им показал спестяванията си,много успешно си им показал,е си биеш гъ3а,да не сер е,щото те много добре те знаят кви пари вадиш и кво коства да се събират пари с тея заплати. отбягват те,щото мислят че би правил свирки за да изпълзиш напред,а такива никой не харесва,особено колеги.
    последното не ти го разбрах,ама не ми се четат глупости по два пъти
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

10. БЛАГОДАРЯ rosbg thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, rosbg liked this post
    Recommend rosbg recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти понеже хич не знаеш за какво става на въпрос да ти кажа ,че на тая работа дето съм сега съм от 3 месеца и то за релакс ! Преди вадех други пари ама нещо ми мина стимула за правене на кинти . Просто ми омръзна ....

Ти иначе как прецени ,че "много успешно си им показал,е си биеш гъ3а,да не сер е,щото те много добре те знаят кви пари вадиш и кво коства да се събират пари с тея заплати. отбягват те,щото мислят че би правил свирки за да изпълзиш напред"

даже как изобщо даваш мнение за някой който не познаваш ми е интересно ? Ти реално знаеш ли колко време съм работил с тия та правиш заключение ,че знаели колко пари могат да се изкарват и т.н. ? Интересно ми е как се прави съчинение по картинка и то уверено и след това го излагаме в публичното пространство мислейки си ,че е истина ?!?!

бах та в олигофрена ! ! !

12. Dislikes rosbg disliked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Ти понеже хич не знаеш за какво става на въпрос да ти кажа ,че на тая работа дето съм сега съм от 3 месеца и то за релакс ! Преди вадех други пари ама нещо ми мина стимула за правене на кинти . Просто ми омръзна ....

Ти иначе как прецени ,че "много успешно си им показал,е си биеш гъ3а,да не сер е,щото те много добре те знаят кви пари вадиш и кво коства да се събират пари с тея заплати. отбягват те,щото мислят че би правил свирки за да изпълзиш напред"

даже как изобщо даваш мнение за някой който не познаваш ми е интересно ? Ти реално знаеш ли колко време съм работил с тия та правиш заключение ,че знаели колко пари могат да се изкарват и т.н. ? Интересно ми е как се прави съчинение по картинка и то уверено и след това го излагаме в публичното пространство мислейки си ,че е истина ?!?!

бах та в олигофрена ! ! !
    ми изграждам си мнение,единствено от текста,който съм прочел! може да си нещо коренно различно,от героя на горния текст,но аз имам само него!
    а ако не бях пълен олигофрен,нямаше да съм тук,нали
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

14. ХАРЕСВАМ! rosbg liked this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    в много голяма грешка си за конкуренцията,ама карай,да отчетем,че си една още една грешка на модерният свят.за това,дето си им показал спестяванията си,много успешно си им показал,е си биеш гъ3а,да не сер е,щото те много добре те знаят кви пари вадиш и кво коства да се събират пари с тея заплати. отбягват те,щото мислят че би правил свирки за да изпълзиш напред,а такива никой не харесва,особено колеги.
    последното не ти го разбрах,ама не ми се четат глупости по два пъти
    Винаги ме изпреварваш.....ама па как точно в десяткат си стрелял
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

16. Dislikes dimi_m disliked this post
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/gq5BXrGs7ns

Тия не завиждат, тия скачат на бой

Напреднал
    Post Thanks / Like

Аз пък точно завистливи местни не съм виждал. Виж такива сънародници много съм виждал обаче. А ако например нашия ПРЕУСПЯЛ имигрант, които си е взел МОРГИЧ (това е преуспял според стандартите на преуспелите нашенци, както се подразбира) реши да си прави ракиени фиести с десетте си наемателя в градината и да озвучава с някоя мазна чалга под прозореца на някой които му се спи например това означава ли че му завижда?
    Последно редактирано от vvvv : 20-03-2018 на 22:12

19. БЛАГОДАРЯ steve thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Право на британски паспорт при брак с британски гражданин
    От Ivailo03 във форум Британско поданство
    Отговори: 29
    Последно мнение: 13-08-2013, 12:40
  2. Отговори: 59
    Последно мнение: 29-12-2011, 11:06
  3. Отговори: 37
    Последно мнение: 09-09-2010, 22:23
  4. Българи се оплакват от британски съседи - строели незаконно
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 0