Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 12 от общо 12
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране 3D органи, тела под наем… Родените след 1970 г. ще надхитрят смъртта

3D органи, тела под наем… Родените след 1970 г. ще надхитрят смъртта

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2018...smyrtta.369790

Кой влиза в тази графа?

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: 3D органи, тела под наем… Родените след 1970 г. ще надхитрят смъртта

Звучи добре, и досега да е станало реалност ако светът се движеше по по пътя на прогреса заедно. Колко средства са изхвърлени досега за разрушителни технологии, оръжия, бомби?
    КОлкото и да напредваме технологично, човешката съшност не се е променила през последните 5000 години - алчност за власт и ресурси, омраза и т.н.

3. ХАРЕСВАМ! steve, lordm, zmei4o_pk, deijei liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: 3D органи, тела под наем… Родените след 1970 г. ще надхитрят смъртта

ми аз съм 71-ва ......ако доживея до 2050та ще си купя веднага флашка с записано съзнанието на някоя перверзница и ще си я пъхам в USB-то на смарт прахосмукачката като засмуче ела братче гледай......и въобще секса ще е само пъхане на юесбита
    Последно редактирано от steve : 08-03-2018 на 20:31

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението

Кой влиза в тази графа?
    е то ако жените можеха да си монтират и демонтират сменяеми вагини ,сигурен съм щяха да си напълнят всички шкафове с най-различни модели ,цветове и форми .... и например разговор в рейса - ми ти какво работиш ? ааа дизайнер съм на пу..и

Старо куче
    Post Thanks / Like

по вероятно това да се случи, разбира се само за някои
    http://www.dw.com/bg/%D0%B1%D0%BE%D0...%B5/a-42869668
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението

Кой влиза в тази графа?
    Ко......мозъка ми в компютър ..?.......и кат дойде хакера и пусне вируса , да ма напрай педелин ...,ко прайм тогава....вместо вечен живот ....вечна болка.....
    Добре, че Тиквата е по-дърт! Иначе нямаше отърване. Въпреки, че с тия пари от ЧЕЗ не се знае... Може да е първият чипосан зеленчук.

тва от коментарите под статията
    Последно редактирано от deijei : 08-03-2018 на 23:52

Старо куче
    Post Thanks / Like

Изглежда авторът на статията е изгледал Altered Carbon и се е впечатлил.

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Не еднозначно удължаването на живота/безсмъртието...,а пренаселеността/изхранването на Света?
    При животинския свят е лесно-естествения подбор- по-здравия/силния оцелява...

Старо куче
    Post Thanks / Like

Както са го казали умните хора: Човек не иска да умира, но не иска и вечно да живее.

Смисълът от вечният живот в торба от органи е безмислен. След 1000 години когато някой богат индивид е изкупил половината Лондон и си подменя органите всяко десетилетие, то ще има много желаещи го гътнат и изгорят. Виж, ако открият как да се трансферира съзнанието ни в роботско тяло или в интернет е друг въпрос.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: 3D органи, тела под наем… Родените след 1970 г. ще надхитрят смъртта

И доколкото разбрах, ще мога да "живея" в компютър и/или робот. Ами ако угасне тока к'во прАиме? Умирачка. И нема да мога да съдя никой, щото ще съм вече умрел. А ако този компютър му се бъгне уиндоуса или го нападне вирус? Сега като ме нападне вирус, най-вече грип мога да ида в магазина и да си взема нещо противогрипно лекарство. А още по-добре да ям чесън, мори грипа. А като съм вътре в робота/компютъра немААА. Нема ракия, нема вино, нема чесън и шкембе...нема и други работи... Е, май по-добре просто да умрем като обикновен човек.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: 3D органи, тела под наем… Родените след 1970 г. ще надхитрят смъртта

Цитирай Първоначално написано от icvlmm Виж мнението
    И доколкото разбрах, ще мога да "живея" в компютър и/или робот. Ами ако угасне тока к'во прАиме? Умирачка. И нема да мога да съдя никой, щото ще съм вече умрел. А ако този компютър му се бъгне уиндоуса или го нападне вирус? Сега като ме нападне вирус, най-вече грип мога да ида в магазина и да си взема нещо противогрипно лекарство. А още по-добре да ям чесън, мори грипа. А като съм вътре в робота/компютъра немААА. Нема ракия, нема вино, нема чесън и шкембе...нема и други работи... Е, май по-добре просто да умрем като обикновен човек.
    Ко......мозъка ми в компютър ..?.......и кат дойде хакера и пусне вируса , да ма напрай педелин ...,ко прайм тогава....вместо вечен живот ....вечна болка.....

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

ми аз искам да умра///и да съм чиста енергия ..майн ата му на живота

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Доказано! Има живот след смъртта...
    От Tety1 във форум Езотерика
    Отговори: 11
    Последно мнение: 19-11-2012, 05:05
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 12-12-2011, 16:57
  3. Протест пред Народното Събрание след смъртта на родилка
    От Мила във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 13-11-2011, 15:37
  4. Преди да се родя и след смъртта ми