»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
—траница 4 от 4 ѕървиѕърви ... 234
–езултати от 76 до 97 от общо 97
    —таро куче
    –егистриран на
    Apr 2012
    ћнени€
    657
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: »змами и измамници в UK

“ой е разносвач с вана. —утринта излиза от депото да разнас€ и прави на ферибота... аз не в€рвам на никой. —подел€м какво съм чул. “емата е за измами и измамници

Sent from my iPhone using Tapatalk

—таро куче јватара на dimi_m
    –егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 544
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: «а: »змами и измамници в UK

÷итирай ѕървоначално написано от redhotman ¬иж мнението
    Ќе можах да разбера как точно ще вземат 200 паунда от лорда като се е опитал да продаде тази пералн€...?
    јз искам друго да питам, че ми стана любопитно:
    Ќа мой при€тел н€какъв познат си заминал за винаги от юк и на иьпровод€к си взел н€какъв лаптоп от аргус за 750 паунда на изплащане и както вече се досещате си е бил камшика. ясно ми е, че по този начин си очерн€ кредитната истори€, но ми е интересно какви други последстви€ може да има за този тип?
    „увал съм за хора които са си тръгвали с чисто нови коли на изплащане, но не знам това как би могло да е възможно ...
    ј преди н€колко години пак познат на мой при€тел се хвалеше, че с пълен ван с телефони и лаптопи се (бил работил за амазон или нещо такова и го били изнервили) та качил се с вана на ферибота, в »спани€ имал пазар и разкарал всичко барабар с вана и се прибрал в Ѕг...

јбе пич, ти май му пов€рва. “и не си ли чувал за европейска заповед за арест? за н€колко дена се издава, пък и най малкото в офиса на фирмата в ко€то работи му имат копие от паспорта. “и Ѕългари€ май за ћарс € имаш, всеки идва, гепи и се покрива в Ѕългари€.
    ќбожавам н€кой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живе€

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 544
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: »змами и измамници в UK

÷итирай ѕървоначално написано от lordm ¬иж мнението
    [FONT="]Ќаближава кра€т на финансовата година 05/04. »два и началото на новата финансова година, ко€то започва на 6-ти јприл.

≈дна от измамите, ко€то се случва вс€ка година е "счетоводители" да хванат клиенти, които да имат да си връщат данъци, понеже са работили по CIS и после да ги измам€т.

[/FONT]

[FONT="] огато самонает има да си връща данъци, то те могат да бъдат върнати в ко€то и да е банкова сметка, да не са в неговата, а примерно в сметката на счетоводител€ и после счетоводител€ му ги прехвърл€.
    ƒа обаче вс€ка година има по н€кой който е счетоводител в кавички и който прави така, че да получи парите от върнати данъци в сво€та сметка.

“ози същи€ уж счетоводтиел хваща ба€ клиенти, прави си така, че да получи парите в неговата сметка, събира крупна сума и изчезва. » после неговите клиенти пи€т по една студена вода.
    [/FONT]

[FONT="]“ова се е случвало много пъти в миналото, веро€тно ще се случи и тази година.
    ≈динствени€т начин да се избегне е да внимавате, кого наемате за счетоводител.

[/FONT]
    “ака е, имаше една софийска фирма, ко€то ми предлагаше такива услуги, но с щатските данъци, хайде подпиши тези документчета и ще чакаме две седмици да видим колко пари ще ти върнат...јз отказах и после на м€сто в —јў си ги връщах, не всички, но н€кои усп€х
    ќбожавам н€кой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живе€

—таро куче
    –егистриран на
    Mar 2009
    ћнени€
    2 556
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: Re: «а: »змами и измамници в UK

÷итирай ѕървоначално написано от dimi_m ¬иж мнението
    јбе пич, ти май му пов€рва. “и не си ли чувал за европейска заповед за арест? за н€колко дена се издава, пък и най малкото в офиса на фирмата в ко€то работи му имат копие от паспорта. “и Ѕългари€ май за ћарс € имаш, всеки идва, гепи и се покрива в Ѕългари€.
    ƒа, тези ги правиха до 2007-ма. —ега да, ще има последстви€. «а откраднат лаптоп незнам, но за изтеглен заем да.

—таро куче јватара на jhoro
    –егистриран на
    May 2011
    √рад
    "ѕо света и у нас"
    ћнени€
    7 541
    Post Thanks / Like

“ой е разносвач с вана. —утринта излиза от депото да разнас€ и прави на ферибота... аз не в€рвам на никой. —подел€м какво съм чул. “емата е за измами и измамници

ѕълни глупости!
    –азносвач, демек - delivery driver!
    –аботил съм го това. ¬ депото получаваш една камара пакети, ама в кой какво има Е ќсвен това - вана има GPS tracking. ћалко да,се отклони от маршрута - веднага звън€т и питат ДAre you have a problems?Ф
    ѕолици€та ще го чакат на ферибота.
    Ќай ме кеф€т дървени философи - когато започнат да се пал€т.
    УAbout one-fifth of the people are against everything all of the time.Ф
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    Ќа този св€т тр€бва да си честен, само когато парамедиците те питат : -" акво сте взели?"
    √угъл търсачка на форума...............-...............ѕроверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

—таро куче
    –егистриран на
    Apr 2012
    ћнени€
    657
    Post Thanks / Like

ƒействието с вана се развива преди около 6-7 години според мои изчислени€...
    не б€х се замисл€л за gps но дори и да имат вановете, от западен Ћондон до ферибота е малко над час, трудно ще се усет€т толкова бързо при положение, че те имат доста ванове..
    по-трудното според мен ще е  ак ще об€сниш на ферибота къде отиваш с то€ ван... беше разказваш то€, ама не го слушах много аз, защото не обичам такива глупости аз... просто ми е любопитно, кой какво мисли по въпроса..

Contrarian јватара на mate
    –егистриран на
    Jan 2010
    √рад
    Glasgow
    ћнени€
    3 152
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: Re: «а: »змами и измамници в UK

÷итирай ѕървоначално написано от Motovilkov ¬иж мнението
    ƒа, тези ги правиха до 2007-ма. —ега да, ще има последстви€. «а откраднат лаптоп незнам, но за изтеглен заем да.
    “егли заем и б€гай в Ѕеларус.

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 544
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: «а: »змами и измамници в UK

÷итирай ѕървоначално написано от jhoro ¬иж мнението
    ѕълни глупости!
    –азносвач, демек - delivery driver!
    –аботил съм го това. ¬ депото получаваш една камара пакети, ама в кой какво има Е ќсвен това - вана има GPS tracking. ћалко да,се отклони от маршрута - веднага звън€т и питат ДAre you have a problems?Ф
    ѕолици€та ще го чакат на ферибота.
    ∆оре, английски€т ти кърти мивки

–егистриран на
    Jan 2010
    √рад
    Glasgow
    ћнени€
    3 152
    Post Thanks / Like

“ова полици€та в Ѕългари€ сигурно. :-)

—таро куче
    –егистриран на
    Mar 2009
    ћнени€
    2 556
    Post Thanks / Like

јз б€х поръчал нов iPhone на жената, таман б€ха пуснали този модел. ќбиковено сам си взимам такива неща от магазина, но ќ2 казаха, че ще ми го достав€т по DPD. ¬ уречени€т ден доставката не дойде и после се оказа, че куриерът (пол€к) го е откраднал.  акто и да е, ќ2 изпратиха нов, но отне още 2 седмици.

—таро куче јватара на Bupyc
    –егистриран на
    Feb 2005
    ћнени€
    2 087
    Post Thanks / Like

¬ eBay примерно е пълно с фейк телефони, особено на тези от по-нисък клас. јко се усетиш и искаш рифаунд ще си ти върнат парите без проблем. ƒори като посочваш причина за ритърн си има опци€ ко€то да избереш автоматично "The phone does not look authentic." Ќа мен друго ми е интересно, реват за авторски права, свал€не на музика, филми и софтуер от торентите, а в същото време се продават страшно много ментета онлайн на вс€какви стоки без видими последстви€.

—таро куче
    –егистриран на
    Jan 2008
    ћнени€
    947
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Bupyc ¬иж мнението
    ¬ eBay примерно е пълно с фейк телефони, особено на тези от по-нисък клас. јко се усетиш и искаш рифаунд ще си ти върнат парите без проблем. ƒори като посочваш причина за ритърн си има опци€ ко€то да избереш автоматично "The phone does not look authentic." Ќа мен друго ми е интересно, реват за авторски права, свал€не на музика, филми и софтуер от торентите, а в същото време се продават страшно много ментета онлайн на вс€какви стоки без видими последстви€.
    ѕроблема е, че в  итай не е забранено производството на имитациите от всеки един бранш! ѕроизвеждат се дори имитации на автомобили съвсем официално. “р€бва света да им скръцне много сериозно !

—таро куче јватара на Bupyc
    –егистриран на
    Feb 2005
    ћнени€
    2 087
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Kearny ¬иж мнението
    ѕроблема е, че в  итай не е забранено производството на имитациите от всеки един бранш! ѕроизвеждат се дори имитации на автомобили съвсем официално. “р€бва света да им скръцне много сериозно !
    ќбаче тези имитаций се продават тук от хора регистрирани с UK адреси. » пратките се изпращат от тези адреси.

–егистриран на
    May 2011
    √рад
    "ѕо света и у нас"
    ћнени€
    7 541
    Post Thanks / Like

—ега ще отговор€ на максимално чист български, 'щото ... вече се оказва, бе дължа една мивка на ƒими.
    ÷итирай ѕървоначално написано от Motovilkov ¬иж мнението
    јз б€х поръчал нов iPhone на жената, таман б€ха пуснали този модел. ќбиковено сам си взимам такива неща от магазина, но ќ2 казаха, че ще ми го достав€т по DPD. ¬ уречени€т ден доставката не дойде и после се оказа, че куриерът (пол€к) го е откраднал.  акто и да е, ќ2 изпратиха нов, но отне още 2 седмици.
    „ета и не в€рвйм на ушите си!
    “и правиш ли разлика между кражбата (присво€ване) на една пратка и ц€л ван??? —ещаш ли се, че при получаване на пратка, разговора е нещо като ... Д¬ие ли сте поръчали това? ƒа, аз! «апов€дайте.У ј може да се предаде и на комши€та. Ќ€ма лични карти, н€ма паспорти. ≈динственно при Дрисковите праткиУ (18+) се търси точни€ получател.
    јко инфото ми беше от втора (трета, четвърта) ръка - щ€х да се замисл€. Ќо понеже става дума за мен - не ми об€сн€вайте, мол€!
    —лед приключване на работа, на път към депото, се отклоних до един магазин в който продаваха контрабандни цигари. –азсто€нието беше 3-4 мили - през един квартал. ¬ момента, в който излизах от магазина - телефона ми звънна и вайзора ме попита Д«ащо си се отклонил от маршрута?У
    ƒействието с вана се развива преди около 6-7 години според мои изчислени€...
    не б€х се замисл€л за gps но дори и да имат вановете, от западен Ћондон до ферибота е малко над час, трудно ще се усет€т толкова бързо при положение, че те имат доста ванове..
    по-трудното според мен ще е  ак ще об€сниш на ферибота къде отиваш с то€ ван... беше разказваш то€, ама не го слушах много аз, защото не обичам такива глупости аз... просто ми е любопитно, кой какво мисли по въпроса..
    ƒа, имат много ванове, но наблюдават рисковете - тези, които се отклон€ват. » го прави компютър - не човек!
    Ќа този св€т тр€бва да си честен, само когато парамедиците те питат : -" акво сте взели?"

—таро куче
    –егистриран на
    Mar 2009
    ћнени€
    2 556
    Post Thanks / Like

„ета и не в€рвйм на ушите си!
    “и правиш ли разлика между кражбата (присво€ване) на една пратка и ц€л ван??? —ещаш ли се, че при получаване на пратка, разговора е нещо като ... Д¬ие ли сте поръчали това? ƒа, аз! «апов€дайте.У ј може да се предаде и на комши€та.
    ўом си работил в такава компани€, то знаеш нещата повече от мен. јз навремето помагах на CitySprint да внедр€т една тракинг система и изобщо куриерските компании работ€т с доста сериозни »“ системи.

ѕри мен обаче телефона изчезна, ќ2 ми казаха че не съм бил единствени€т засегнат в този ден и то все от един куриер. «атова си направих извода, че човека е напипал н€колко смартфона и адиос в ѕолша.

–егистриран на
    Jan 2010
    √рад
    Glasgow
    ћнени€
    3 152
    Post Thanks / Like

јко инфото ми беше от втора (трета, четвърта) ръка - щ€х да се замисл€. Ќо понеже става дума за мен - не ми об€сн€вайте, мол€!
    —лед приключване на работа, на път към депото, се отклоних до един магазин в който продаваха контрабандни цигари. –азсто€нието беше 3-4 мили - през един квартал. ¬ момента, в който излизах от магазина - телефона ми звънна и вайзора ме попита Д«ащо си се отклонил от маршрута?У

ƒа, имат много ванове, но наблюдават рисковете - тези, които се отклон€ват. » го прави компютър - не човек!
    “ова, че си работил еди кога си, еди какво си, далеч не значи, че си на€сно с всички "тънкости в зана€та". “и и във форума пишеш от 8 години, но още не можеш да различиш, че DONALD_TRUMP не съм аз, е различен човек.  ак да ти се довер€ на преценката, като от първа ръка виждам тука какви ги пл€скаш пон€кога. :-)
    ¬ тукашната локална преса преди година излезе информаци€, че съд€т бивш тийм лийдер (литовец) точно в Amazon с помощта на още един свой при€тел обикновен работник (пол€к), присвоили продукти на стойност 17 000 паунда за н€колко месеца чрез перфектно изпипана схема. явно има начини, друг е въпросът, че лакоми€та винаги е лош съветник и са ги хванали набързо. јко € б€ха карали "по-кротко" сигурно и до ден днешен щ€ха да € прилагат тази схема, но в по-малки размери. ¬место това сега едини€ го грози парична глоба и затвор до 1 година, а други€т 500 часа общественополезен труд.

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 544
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: »змами и измамници в UK

÷итирай ѕървоначално написано от mate ¬иж мнението
    “ова, че си работил еди кога си, еди какво си, далеч не значи, че си на€сно с всички "тънкости в зана€та". “и и във форума пишеш от 8 години, но още не можеш да различиш, че DONALD_TRUMP не съм аз, е различен човек.  ак да ти се довер€ на преценката, като от първа ръка виждам тука какви ги пл€скаш пон€кога. :-)
    ¬ тукашната локална преса преди година излезе информаци€, че съд€т бивш тийм лийдер (литовец) точно в Amazon с помощта на още един свой при€тел обикновен работник (пол€к), присвоили продукти на стойност 17 000 паунда за н€колко месеца чрез перфектно изпипана схема. явно има начини, друг е въпросът, че лакоми€та винаги е лош съветник и са ги хванали набързо. јко € б€ха карали "по-кротко" сигурно и до ден днешен щ€ха да € прилагат тази схема, но в по-малки размери. ¬место това сега едини€ го грози парична глоба и затвор до 1 година, а други€т 500 часа общественополезен труд.
    ўом са ги хванали не е добра схемата значи

–егистриран на
    May 2011
    √рад
    "ѕо света и у нас"
    ћнени€
    7 541
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от mate ¬иж мнението
    ’ммм... ћного странен пост!
    ƒа, пон€кога срещам постове, в които се твърди, че еди-кой си има 2-3 никнейма, но ако можеш да намериш поне един мой пост, с подобно съдържание... » без друго моите постове от последната година не са много.
    јко ли не (и не се извиниш) - просто ще те премест€ в Дкръглата папкаУ - при  аналчето и още н€колко подобни.
    ƒа, забел€звам признаци на шизофрени€, но никога не съм твърдил, че знам кое е оригиналното и кое - второто ти ДјзУ!

—таро куче јватара на DONALD TRUMP
    –егистриран на
    Mar 2017
    ћнени€
    2 521
    Post Thanks / Like

’ммм... ћного странен пост!
    ƒа, пон€кога срещам постове, в които се твърди, че еди-кой си има 2-3 никнейма, но ако можеш да намериш поне един мой пост, с подобно съдържание... » без друго моите постове от последната година не са много.
    јко ли не (и не се извиниш) - просто ще те премест€ в Дкръглата папкаУ - при  аналчето и още н€колко подобни.
    ƒа, забел€звам признаци на шизофрени€, но никога не съм твърдил, че знам кое е оригиналното и кое - второто ти ДјзУ!
    “ова че забел€зваш че имаш проблем (шизофрени€) е огромна стъпка в посока излекуване, а не като алкохолик твърд€щ че н€ма зависимост.......
    ≈дин малък тест, ако н€маш нищо против: аз кой съм? ¬се още ли ме виждаш двоен? ѕък после мести в квито си искаш папки с  аналчета. “ук има н€колко неизлечими субекта които ме виждат дори троен и четворен ( то в€рно че едини€ има проблеми с оптиката).....Ќаблюдени€та ми са че ти не си за клиника доколкото пристъпите ти са редки и краткотрайни
    ѕоследно редактирано от DONALD TRUMP : 01-05-2019 на 13:35
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

—таро куче
    –егистриран на
    Apr 2012
    ћнени€
    657
    Post Thanks / Like

Ќаскоро гледах по телевизи€та: получаваш известие от банката, че от тво€та карта са поръчани два телефона. Ќа други€ ден получаваш —ћ— от куриер, че ще пристигнат в определено време. Ќ€къде около уреченото време забел€зваш, че н€кой се върти около вас на улицата и чака нещо. —ъщи€ то€ н€кой по н€какъв начин е набарал данните на картата ти и е поръчал нещо за тво€ сметка. ¬ момента, който куриерът пристигне: да, това е за мен, къде да се подпиша и чао...

—таро куче
    –егистриран на
    Jun 2015
    √рад
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    ћнени€
    1 253
    Post Thanks / Like

ƒнес ми звън€т на пей ас ю го картата уж от HMRC,че имало н€каква схема на мое име,и ако не натисна 1 да го обсъд€ с т€х ще последва арест в скоро време,хаха.

22. ’ј–≈—¬јћ! ћила liked this post
    —таро куче јватара на DONALD TRUMP
    –егистриран на
    Mar 2017
    ћнени€
    2 521
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Carlsberg ¬иж мнението
    ƒнес ми звън€т на пей ас ю го картата уж от HMRC,че имало н€каква схема на мое име,и ако не натисна 1 да го обсъд€ с т€х ще последва арест в скоро време,хаха.
    —пукана ти е работата брато
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

—траница 4 от 4 ѕървиѕърви ... 234

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1. »змами, измамници и още
    ќт lordm във форум ќбщ форум
    ќтговори: 3
    ѕоследно мнение: 11-03-2016, 15:14
  2. »ма ли измами?
    ќт Nicolass във форум ѕари, ‘инанси, —четоводство, Mortgages, «астраховки
    ќтговори: 6
    ѕоследно мнение: 10-10-2009, 09:41
  3. E&D-измамници
    ќт mimka_sz във форум ќтзиви за работодатели и об€ви за работа
    ќтговори: 25