Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 99
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Как се правят пари във Великобритания?

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Мила разбра ли колко са несъстоятелни думите на такива като Мотовилков . Карал навремето с 21 паунда на седмица . Смехурии
    Еми и аз карам с 25 на седмица, просто взимам това което ми е нужно и ми се яде, без излишни неща. . Извинявай, ама като гледам хората как купуват, като че ли утре започва война и бас ловя, че половината от тоя пазар отива в кофата. Най мразя да хвърлям храна и се опитвам всичко да изям, така съм научен.Останало ми е лош спомен от ученик, когато готвихме на мутрите в японският ( сега Кемпински), тия си правиха банкети за луди пари и накрая половината ядене оставаше непипнато и естествено се изхвърляме, защото беше забранено да се прибира в кухнята
    Последно редактирано от dimi_m : 28-02-2018 на 17:58

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Еми и аз карам с 25 на седмица, просто взимам това което ми е нужно и ми се яде, без излишни неща. . Извинявай, ама като гледам хората как купуват, като че ли утре започва война и бас ловя, че половината от тоя пазар отива в кофата. Най мразя да хвърлям храна и се опитвам всичко да изям, така съм научен.Останало ми е лош спомен от ученик, когато готвихме на мутрите в японският ( сега Кемпински), тия си правиха банкети за луди пари и накрая половината ядене оставаше непипнато и естествено се изхвърляме, защото беше забранено да се прибира в кухнята
    Едно хубаво гоtвено тейк ауеи е 8 паунда . Аз се хранех с минимум 13 паунда на ден . Смотани шунки от един паунд не взимам . Кофти хляб и натурален сок дето да пиете и да връщате не взимам . Пици от 1 паунд не взимам и тн

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Едно хубаво гоtвено тейк ауеи е 8 паунда . Аз се хранех с минимум 13 паунда на ден . Смотани шунки от един паунд не взимам . Кофти хляб и натурален сок дето да пиете и да връщате не взимам . Пици от 1 паунд не взимам и тн
    Я виж ти.....тц,тц,тц апък се циганееш за наема!!!!!
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

А що трябва да е „тейк ауеи“ - ти не можеш ли сам да си сготвиш???
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Как се правят пари във Великобритания?

Мила разбра ли колко са несъстоятелни думите на такива като Мотовилков . Карал навремето с 21 паунда на седмица . Смехурии
    Аз съм карал с 10 паунда на седмица преди много много време.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    А що трябва да е „тейк ауеи“ - ти не можеш ли сам да си сготвиш???
    ще работя 12 часа ще губя още 2 часа в пътни и на всичкото отгоре и ще готвя

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Как се правят пари във Великобритания?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Аз съм карал с 10 паунда на седмица преди много много време.
    Лорде извини ме много ама се спуках от смях

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

ще работя 12 часа ще губя още 2 часа в пътни и на всичкото отгоре и ще готвя
    Пък искаш да ти е И ефтино...

Казано е - "Не може - и меча докрай, и душата в рая!!!"
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

9. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Как се правят пари във Великобритания?

Лорде извини ме много ама се спуках от смях
    Oк, хляба беше 15 или 17 пенса, не закусвах ядях сандвичи на обед , и една вечеря си правих с нещо евтино през 1999 година и така беше.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Как се правят пари във Великобритания?

Oк, хляба беше 15 или 17 пенса, не закусвах ядях сандвичи на обед , и една вечеря си правих с нещо евтино през 1999 година и така беше.
    Хубаво бе лорде . Аз ти вярвам . Незнам за какво си го правил . Сигурно да спестяваш . ще ти споделя една малка тайна . Има две величини . Едната са парите ,другата е времето . Като си млад парите са основната величина . Като минеш 50 + години времето става основната величина ,колко ти остава до смърта . Ако не го осъзнаеш си глупав човек Приказките за успеха са приказки за глупаци

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Как се правят пари във Великобритания?

Хубаво бе лорде . Аз ти вярвам . Незнам за какво си го правил . Сигурно да спестяваш . ще ти споделя една малка тайна . Има две величини . Едната са парите ,другата е времето . Като си млад парите са основната величина . Като минеш 50 + години времето става основната величина ,колко ти остава до смърта . Ако не го осъзнаеш си глупав човек Приказките за успеха са приказки за глупаци
    Дойдох с пари на заем... изкарвах малко, бях ограничен от към магазини, всички правихме и харичхме горе долу толкова, Консерва боб, Спагети по 10 п бройката...

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Как се правят пари във Великобритания?

Дойдох с пари на заем... изкарвах малко, бях ограничен от към магазини, всички правихме и харичхме горе долу толкова, Консерва боб, Спагети по 10 п бройката...
    Добре де правил си го тогава щото си нямал пари . Аз дойдох 1998 и си хапвах по 50 паунда на седмица и много ми харесваше тирамизуту десерта . Взимах го близо до Финсбари парк имаше едно голямо сензбари Лорде Англия много ми даде ,но и много ми взе . Сега съм доволен че я напуснах . Дано и ти някоу ден отидеш на топло в Испания или Португалия на старини . Да си гледаш от двора на къщата под палмите залеза на слънцето в морето
    Последно редактирано от kanarinapred : 28-02-2018 на 21:08

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Как се правят пари във Великобритания?

Добре де правил си го тогава щото си нямал пари . Аз дойдох 1998 и си хапвах по 50 паунда на седмица и много ми харесваше тирамизуту десерта . Взимах го близо до Финсбари парк имаше едно голямо сензбари Лорде Англия много ми даде ,но и много ми взе . Сега съм доволен че я напуснах . Дано и ти някоу ден отидеш на топло в Испания или Португалия на старини . Да си гледаш от двора на къщата под палмите залеза на слънцето в морето
    За тия години защо не взе две къщи, да ги пуснеш под наем и ако имаш някой апартамент в екстра в България , ако е в София- перфектно и него под наем. На старини поне ще си живееш супер, иначе пенсията и тука е мизерна.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Re: За: Как се правят пари във Великобритания?

Какво тирамису какви 5 лева бях във Фврма с най близкия магази на не знам си колко мили.. час път. Пазарувахме веднъж седмично, общи хладилници, малка каравана, нямаш време за готвене. Я си оставиш тирамисуто в общия хладилник, я е изчезнало.

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Re: За: Как се правят пари във Великобритания?

Какво тирамису какви 5 лева бях във Фврма с най близкия магази на не знам си колко мили.. час път. Пазарувахме веднъж седмично, общи хладилници, малка каравана, нямаш време за готвене. Я си оставиш тирамисуто в общия хладилник, я е изчезнало.
    Хубаво де с това хвалиш ли ми се . Играеш го мъченик ли . Или че си много работлив . Или си бил будала да идеш там . Нещо не схващам какво искаш да ме убедиш

На почивка
    Post Thanks / Like

За тия години защо не взе две къщи, да ги пуснеш под наем и ако имаш някой апартамент в екстра в България , ако е в София- перфектно и него под наем. На старини поне ще си живееш супер, иначе пенсията и тука е мизерна.
    Аз имам три апартамента две вили и няколко човека сме приватизирали предприятие в пловдiв с 6300 кв.м земя от долу с лице на голям булевард в пловдив много близо до центъра . Имаш ли представа колко струва това . Но ти си млад и си мислиш че парите са на първо място . Не не са те . И какво би станало на старини не е толкова интересно

Напреднал
    Post Thanks / Like

Уфф, тоя не беше ли ПлатиМи, па не знам си кой после с 3-те апартамента в Пловдив, 2-те предприятия, 2-те къщи в Ковънтри, май и фериботен капитан беше, че и Мазерати май караше, пък ядеше по 200 паунда на месец. За 2 месеца ги е навъртял 700 мнения, ма който си е надвил на мастрафа цял ден клепа по форумите, а глупаците по цял ден да се гърчат от работа.
    А темата беше кЪ се правят кинти в УК, а не по колкко харчиш за ядене на месец, ма нищо де, поне с едно съм съгласен АЙ КАНАРИИИИ

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Дами и господа - да ви представя... Гинка от Пазарджик

20. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Дами и господа - да ви представя... Гинка от Пазарджик
    Жоро едно време продаваха една книга по книжарниците ,,забогатявай докато спиш" Да ти кажа честно на първата седмица от излизането на книгата София беше мъртвило, като на първи януари, всеки спеше

На почивка
    Post Thanks / Like

Дими много си млад да мислиш как да си подсигуриш старините . Ти сега като млад в UK ако харчиш по 25 паунда на седмица . Ми то няма смисъл бе момче . Като станеш на 60 години ли ще харчиш . Георги не съм за завист бе човек , като остаряваме толкова много проблеми идват на главата . Предпочитам да съм млад като Дими и да нямам една стотинка . Пред смърта всички са равни . Гледай си кефа на младини . На старини няма значение .Най смехотворни са ми тези ,които говорят колко са успели или гледат други хора и казват този е успешен . Колкото си по богар толкова драмата с смърта ти е по голяма . Как да си толкова богат и да оставиш всичко на земята . За това имилиардерите на старини са най нещасните хора .И дават стотици милиарди да се измисли хапчето на младоста и безсмъртието .Проблемите ,които са в момента в UK са водени от липса на морал . Правим се на супер милосърдни към африканците и азиатците ,а дискриминираме източно европейците
    Последно редактирано от kanarinapred : 01-03-2018 на 06:55

Post Thanks / Like

Дими много си млад да мислиш как да си подсигуриш старините . Ти сега като млад в UK ако харчиш по 25 паунда на седмица . Ми то няма смисъл бе момче . Като станеш на 60 години ли ще харчиш . Георги не съм за завист бе човек , като остаряваме толкова много проблеми идват на главата . Предпочитам да съм млад като Дими и да нямам една стотинка . Пред смърта всички са равни . Гледай си кефа на младини . На старини няма значение .Най смехотворни са ми тези ,които говорят колко са успели или гледат други хора и казват този е успешен . Колкото си по богар толкова драмата с смърта ти е по голяма . Как да си толкова богат и да оставиш всичко на земята . За това имилиардерите на старини са най нещасните хора .И дават стотици милиарди да се измисли хапчето на младоста и безсмъртието .Проблемите ,които са в момента в UK са водени от липса на морал . Правим се на супер милосърдни към африканците и азиатците ,а дискриминираме източно европейците
    Че аз от нищо не се лишавам, това че харча 25 на седмица го правя, защото не обичам да се затрупвам с храна, която после отива в коша. Сметнал съм, че тази храна ми стига, готвя си и гледам да не ям боклуци. От нищо не съм се лишил, дори другата година като завърша един мой обект в България, ще си направя екскурзия в Ямайка, само трябва да видя как ще съчетая с изваждането на нов паспорт, защото ми изтича другата година.

На почивка
    Post Thanks / Like

Че аз от нищо не се лишавам, това че харча 25 на седмица го правя, защото не обичам да се затрупвам с храна, която после отива в коша. Сметнал съм, че тази храна ми стига, готвя си и гледам да не ям боклуци. От нищо не съм се лишил, дори другата година като завърша един мой обект в България, ще си направя екскурзия в Ямайка, само трябва да видя как ще съчетая с изваждането на нов паспорт, защото ми изтича другата година.
    25 паунда на седмица си е мизерия . Но ти си знаеш . Аз под 70 паунда на седмица незавусимо в UK или България няма как да се размина . Ти кафе в заведение не пиеш ли . Бира вечер в бара . Не излизаш ли поне в събота с момиче на дискотека ,бар

Старо куче
    Post Thanks / Like

На нас пък ни отиват около 1500-2000 на месец за храна и groceries и това без да включвам ресторантите. Един забег в локалния Waitrose е минимум 60-70 паунда, които се изяждат за 2 дена. А пък колко храна се изхвърля всяка седмица - кафявото кошче винаги се запълва. Както и да е, това е по-скоро по темата как Не се правят пари в ЮК.

Иначе пари се правят винаги на гърба на другите - или чрез техният труд или с техните пари - това е единственият начин за натрупване на капитал.

Старо куче
    Град
    Herts
    Post Thanks / Like

Поредната противоречива статия от Лорда. Как се правят пари в UK?!? Ми аз не прочетох нищо съществено. Лорде, извода от изброените ти начини по- скоро е "как се връзват двата края в UK" вместо правене на пари. Не мога да разбера какво се опитваш да постигнеш с противоречиви заглавия със слабо съдържание по теми които явно са далече от твоята компетентност. Явно целта ти е бройката гледания отколкото предоставяне на качествена информация.

27. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

gledam teenowete se orientirat kum krazba na telefoni i tro6at vitrinite da kradat bizuta s skuteri i 4ukove..pone v London ...

ps ..pod temite na Lorda nikoga ne se poqvqva kirilizator ne6to naposleduk ..predi gordo se be6e iztapan4il po edin

Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Във Великобритания правят кола за пенсионери
    От vladur1 във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 25-04-2012, 09:46
  2. Вашите пари дадени на непознат?!Внимавайте с парични преводи.
    От lordm във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Последно мнение: 13-08-2008, 17:44
  3. Lambeth Borough, или как се правят парички
    От ilko във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 8
    Последно мнение: 02-05-2007, 19:58
  4. как правят Nus
    От georgi във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Последно мнение: 21-02-2005, 09:19

Отметки