Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 57
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Слави Трифонов с концерт в Лондон на 09/06/2018 в О2 Арена

ще са блаженни всички,които бъпреки брътвежите на некой старци от миналия век,които още живеят в ерата на комунизма и анти-комунизма си купят,като мене 6 билета,от не най-евтините и идат да гледат славитуууууу,на живо!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Там сме,най-отпред,за който иска да ме намери,ще бъда в бяло и ще държа плакат [moderated]

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Там сме,най-отпред,за който иска да ме намери,ще бъда в бяло и ще държа плакат [moderated]

аз ще дойда с байряк,на който ще извежа "UNIVERSAL CREDIT 4 LIFE''
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Тоя некадърник *проби* чрез Ку-Ку (изрита август попов) и след това вече нямаше значение кво ще продава (негов естествен избор бе чалга), тоя тъпанар е виновен за да няма сега в България (с малки исключения) надъхани- прогресивно-алтернативни типажи....
    Така е, той е виновен за хипер инфлацията 97г, цените на петрола, 11 септември, групировките, появата на герб и т.н още много има да изброявам... а и брекзит забравих.
    Ти имаш ли нещо да допълниш?, че темата е много сухичка. И аз да му слушам чалгата...., не стига, че е виновен за всичко, пък ще му давам пари за билети, ха как ли пък не. Ще ходя да се блъскам в някоя зала и да гледам българите как щракат с пръсти под звуците на ориенталската му музика с широко разкопчани ризи, само през трупа ми
    Последно редактирано от dimi_m : 25-02-2018 на 05:43

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Слави Трифонов с концерт в Лондон на 09/06/2018 в О2 Арена

Концертът на Слави мина!
    Еуфорията да видиш над 15 000 българи в една зала в Лондон, които да пеят Мила Родино и да развяват хиляди флагове е невероятна.
    Никога няма да се забрави! Всеки, които е бил на концерта знае какво имам предвид, а тези които не са били, но са имали възможността, могат само да съжаляват.
    За всички, които критикуват и се чудят какво да кажат за да докажат поговорката.. В цял свят хората търсят щастие.. само в България търсим кусури, ще им кажа, да знаем че ви има.
    Нагледах се на какво ли не, дори на извинения. Потребител писа, защо му пълните гушата-джобовете на Слави, после разбра, че концерта бил за благотворителност и се извини.
    В събота 09.06 в Лондон се състоя събитие, което едва ли някога отново ще се случи.
    Най-известната зала в Европа бе изцяло българска! Един българин изпълни мечтата си! Качи се на сцена където са стъпвали от Майкъл Джексън, Мадона, Джъстин Тимберлейк и кой ли не.
    Над 50% от сънародниците благодарение този концерт за пръв път имаха възможността да посетят тази известна зала и усетят тръпката да си на такова величествено място.

Влязохме в залата, охрана, проверки… всичко както му е реда. Заехме местата си и зачакахме.
    Концерта започна около 10 минути по късно. Откриването му започна с Гъмзата и изпълнението му бе от средата на залата, той качен на една платформа.
    Беше направено доста добре.
    Имаше обратно броене от 10 до 1. Хората брояха и се наслаждаваха на еуфорията.
    Започнаха да излизат изпълнители и сред тях самия Слави.
    Аз лично очаквах излизането му да бъде малко по-специално. Можеше да се появи от пода… с помощта на специален лифт, вместо това го накараха да ходи по дългата сцена.
    Казвайки накараха имам предвид, че си личи, че не му е лесно.
    Здравословните проблеми на 50 годишния шоумен си личаха…вероятно проблеми с кръст и крак , правиха вървенето му не-лесно.
    Дори след свършването на концерта при излизането му подадоха бастун да върви с него.
    Виждайки всичко това много от нас си казват… парите и славата са нищо сравнение със здравето.
    Няма значение колко пари имаш…ако не се грижиш правилно за себе си… никой не може да ти помогне.
    Лили Иванова е почти два пъти по стара от Слави( всъщност 1.5 пъти) Но на сцената като я видиш ще си кажеш, че е по-млада от него.
    Стига със здравето на шоумена! Пожелавам му да не се влошава повече! Дори ако може и да се пооправи някак.

Слави се появи със слънчеви очила, публиката беше във екстаз, Слави се изплези няколо пъти на публиката след като бе седнал на стола си.
    На сцената имаше стол за него и Годжи.
    Приличаха ми абсолютно на същите столове като от концерта им на Уембли.
    Шоуто продължи 2 часа и малко. През цялото време Слави бе седнал на стола си и пя така.
    Поздрави няколко пъти публиката благодари и не видях да се поклони на публиката като благодарност , че го е уважила.
    Залата събира 20 000 човека но според мен в нея имаше около 15 000 човека.
    Най-горните редове имаше само около 2 сектора пълни.
    Там билетите бяха най-евтини и гледката не толкова добра.
    Смятам, че ако имаше по-голяма кампания от страна на екипа му можеше и да напълнят тази част на залата! Но те просто разчитаха на шоуто и името само за да напълнят залата.

Не за друго, просто това бе шанс за много, който бе пропуснат.
    Сцената беше на няколко нива, имаше 4 стени на които се прожектирана части от концерта както и други кадри.
    Знам, че екипа на Слави който пристигна на Острова бе около 100 човека.
    На сцената бе целия Ку-Ку Бенд, балет Магаданс, ансамбъл Филип Кутев, златните момичета на Илиана Раева, както и двамата близнаци пианисти които участваха в песента на Крисия, „Детска Вселена“.
    Аз лично се учудих, че самата Крисия не бе на шоуто.
    Иначе всичко се пя и свири на живо.
    Слави от време на време се обръщаше към публиката и и говореше.
    Целият му екип на сцената и около нея се чувстваха много щастливи, че са тук тази вечер.
    Дадоха всичко от себе си, снимаха се с телефони на сцената и около нея!
    Слави още в началото свали слънчевите си очила и пя без тях повечето време.
    Гледайки лицето му.. човек пак си мислеше за здравето му.
    Накрая като тръгна от сцената си забрави очилата и трябваше да се върнат и му ги вземат.
    Не знам точно каква марка бяха очилата му, но изглеждаха доста добре. Казах си като ги гледах, бих си купил такива.

Концерта бе под наслов Системата ги убива, Слави и част от екипа му носиха такива тениски. Разбрахме, че идеята е да се помогне на родители с деца с увреждания в България.
    Да една доста благородна кауза, за която и печалбата от концерта ще бъде дарена.
    Покрай това нещо си казах Слави, Слави…нищо не можеш да промениш в тази държава. Каквито и опити да правите с екипа ти нищо няма да се случи. Бе референдум стачка пред парламента, сега този концерт….Системата не прости ги убива, но системата ни изгони и продължава да ни гони!
    Вие не може да промените тази система, понеже и вие сте част от нея дор и индиректно. Вие сте част от системата на връзките, наши-ваши и на ние си знаем всичко!

Както и да е това е друга тема.
    Концерта, кято цяло мина доста добре, наблегна се на патриотични песни, нямаше песни тип чалга. Примерно Едно Ферари с цвят червен не бе пята.
    По различното бе появата на Криско и изпяването на песента му със Слави.
    За пръв път виждам и чувам Криско на живо.
    От изпълнението му разбах, че на живот хич го няма със пеенето.
    То това същото се отнася и за Мадона и Кейти Пери примерно.
    Кристо изпя една песен със Слави и една сам.
    Танци, костюми всичко беше добре направено.
    По едно време Слави се направи все едно, че ще свършват и каза за фалшивия финал, който се прави по концерти, те го пропуснаха и продължиха до края.
    В един момент концерта свърши всички си тръгнаха, ние постояхме и повикахме.
    По време на една от песните публиката завика Слави, Слави.. и на певеца му стана доста приятно.
    Ако въпреки здравето си бе станал и се поклонил на публиката би било един невероятен жест!
    Иначе в залата имаше доста народ както казах доста правостоящи, както казах повечето хора бяха със знамена, някои си носиха, други си купиха на място в залата, продаваха ги по 10 паунда.
    Като цяло не видях да има проблеми с реда. По едно време имаше един сънародник, който се бе хвърлил по мускули, без тениска и 4 човека от охраната в залата го откриха и му направиха забележка.
    В залата се продаваше алкохол и накрая си пролича, че някои бяха малко злоупотребили с количеството.
    Хората си тръгваха доволни, дочух как споделяха, че адреналина им се е качил до небето!
    Споделяха, че са присъствали на една нощ, която няма да забравят никога.
    Радвам се, че и аз бях свидетел на това! Благодаря на екипа на Слави, както и на организаторите от английска страна Милена и Николай Везенкови!https://www.facebook.com/atanas.chik...2160333699316/
    Последно редактирано от lordm : 11-06-2018 на 09:33

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

6. ХАРЕСВАМ! Мила, deijei liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

може да прави голямо шоу за определен кръг хора ама аз не съм в това число ....какво да правя и други шоута не харесвам , то затова има такова понятие като зрителски интерес

https://www.facebook.com/kiril.shefo...6129687338738/

8. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Мила liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Повечето тук в форума се мислят че са с западноевропейско мислене . Гордеят се че са с английско поданство . Но се кефят на един чалгар ,които се прави на патриот . А той дори не е патриот . По нашите земи се е простирала най великата империя в историята римската . Центъра на Пловдив е буквално построен върху римски стадиони римска архитектура . Ние трябва да се гордеем с нашите предци

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Повечето тук в форума се мислят че са с западноевропейско мислене . Гордеят се че са с английско поданство . Но се кефят на един чалгар ,които се прави на патриот . А той дори не е патриот . По нашите земи се е простирала най великата империя в историята римската . Центъра на Пловдив е буквално построен върху римски стадиони римска архитектура . Ние трябва да се гордеем с нашите предци
    Сръбите викат „ Ние важно ща е било, важно е како ми е ”
    Кви римски театри, кви мозайки, като сега се валяме у говна и сме в дъното на всички всевъзможни класации.
    Аре стига с тия високи планини и равни равнини, като пътищата са бабуняци и на вън има повече българи от колко около Баце.
    Последно редактирано от geleto : 11-06-2018 на 22:50
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

11. ХАРЕСВАМ! Мила, lordm, steve, jhoro liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Концертът на Слави мина!
    Еуфорията да видиш над 15 000 българи в една зала в Лондон, които да пеят Мила Родино и да развяват хиляди флагове е невероятна.
    Никога няма да се забрави! Всеки, които е бил на концерта знае какво имам предвид, а тези които не са били, но са имали възможността, могат само да съжаляват.
    За всички, които критикуват и се чудят какво да кажат за да докажат поговорката.. В цял свят хората търсят щастие.. само в България търсим кусури, ще им кажа, да знаем че ви има.
    И аз тази емоция помня от концерта му, на който бях преди години - когато всички са станали на крака и пеят в един глас "Мила Родино" и български народни песни... И аз не слушам негови песни в ежедневието, но тази емоция не се забравя - помня я от когато не бях емигрантка, сега вероятно бих я усетила още по-силно, жалко, че съм далече от Лондон.

Ако не беше патриот, щеше да пее английски песни и британския химн, а не "Мила Родино." Аз пък се чудя ти за какъв патриот се имаш - от 9 дерета вода донесе, за да оплюеш един български певец, който е дошъл на крака в Лондон да пее за българите българския химн, без дори да печели от приходите на концерта.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

13. БЛАГОДАРЯ lordm, Ka 2 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, Stanley9, jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Явно някои хора тук разбират патриотщината така: всички станали и пеят комунистически химн (лошо няма- може и да не знаят че старият химн на България е *Шуми Марица*) лошото е че го изпълнява една фурнаджийска лопата която първа пееше: Комунизма си отиииива.....1990. Ето го истинския химн на България......

https://youtu.be/WunLDYZirh8
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 12-06-2018 на 04:22
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Явно някои хора тук разбират патриотщината така: всички станали и пеят комунистически химн (лошо няма- може и да не знаят че старият химн на България е *Шуми Марица*) лошото е че го изпълнява една фурнаджийска лопата която първа пееше: Комунизма си отиииива.....1990. Ето го истинския химн на България......

https://youtu.be/WunLDYZirh8
    Комунизма си отива го пееше Васко Кръпката.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    И аз тази емоция помня от концерта му, на който бях преди години - когато всички са станали на крака и пеят в един глас "Мила Родино" и български народни песни... И аз не слушам негови песни в ежедневието, но тази емоция не се забравя - помня я от когато не бях емигрантка, сега вероятно бих я усетила още по-силно, жалко, че съм далече от Лондон.

Ако не беше патриот, щеше да пее английски песни и британския химн, а не "Мила Родино." Аз пък се чудя ти за какъв патриот се имаш - от 9 дерета вода донесе, за да оплюеш един български певец, който е дошъл на крака в Лондон да пее за българите българския химн, без дори да печели от приходите на концерта.
    Личи си че си расла в дълбоката провинция, типично мислене, как Славчо патриот, честен човек, патриот и т.н. Едно време като ходих на стаж в японският( сега Кемпински) Славчо редовно идваше в основен ресторант в компанията на Чорни и Илия Павлов. Тогава в София имаше само 3/4 хотела където се посещаваха от подземните босове, японският, новотела, шератон, тогава нямаше други хотели и те гастролираха там, а Славчо винаги с тях. Като се напият се мятаха дойче марки и щатски долари и се подиграваха с персонал, понякога се вадиха пистолети
    Последно редактирано от dimi_m : 12-06-2018 на 05:55

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Личи си че си расла в дълбоката провинция, типично мислене, как Славчо патриот, честен човек, патриот и т.н. Едно време като ходих на стаж в японският( сега Кемпински) Славчо редовно идваше в основен ресторант в компанията на Чорни и Илия Павлов. Тогава в София имаше само 3/4 хотела където се посещаваха от подземните босове, японският, новотела, шератон, тогава нямаше други хотели и те гастролираха там, а Славчо винаги с тях. Като се напият се мятаха дойче марки и щатски долари и се подиграваха с персонал, понякога се вадиха пистолети
    Единственото, което си личи, че изобщо не можеш да "четеш" хората. Израснала съм на пъпа на Пловдив, до университета. Ако това ти оценяваш като "дълбока провинция", не мога да те мисля. Какво съм написала за Слави в моя пост уж си го цитирал, ама пак не си го прочел. Никъде не съм написала, че е честен или кристално чист като сълза (нито че е велик музикант или шоумен - защото не смятам, че е такъв - и уважавам мнението на тези, които казват - "това не е моята музика, аз затова не го харесвам" - чалгата не е и моята музика). Дори и той никъде не претендира, че е кой знае какъв музикант, а и винаги се е обличал като мутра, но не става въпрос за това.

Да ти припомня какво съм писала, да не се повтарям:
    Има неща, които никога няма да харесвам у него, пък и той е момче от село и си е недодяланичък, както казват тука, "може един човек да излезе от село, но селото трудно (никога) не излиза от него", остарял е - и въпреки това... Има неща, които някои мъже никога няма да разберете. Един човек, който може да изпее това така и да си изплаче душата на сцената пред толкова хора и те да пеят с цяло гърло с него и да плачат - какъвто и и да е - селянин, лицемер - не ме интересува, на такива им свалям шапка.
    И също, че съм му свалила шапка много отдавна, защото е единственият певец в България, за който се сещам, който може да накара маси народ да пеят химна и български народни песни и да се чувстват горди от това, че са българи. Нешка го може същото. И за него, и за нея - не ме интересуват личните им недостатъци, нито неизпраното им бельо. Интересува ме само това, което ми дават като на зрител.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

18. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

Единственото, което си личи, че изобщо не можеш да "четеш" хората. Израснала съм на пъпа на Пловдив, до университета. Ако това ти оценяваш като "дълбока провинция", не мога да те мисля. Какво съм написала за Слави в моя пост уж си го цитирал, ама пак не си го прочел. Никъде не съм написала, че е честен или кристално чист като сълза (нито че е велик музикант или шоумен - защото не смятам, че е такъв - и уважавам мнението на тези, които казват - това не е моята музика, аз затова не го харесвам - чалгата не е и моята музика). Дори и той никъде не претендира, че е кой знае какъв музикант, а и винаги се е обличал като мутра, но не става въпрос за това.

Да ти припомня какво съм писала, да не се повтарям:
    И също, че съм му свалила шапка много отдавна, защото е единственият певец в България, за който се сещам, който може да накара маси народ да пеят химна и български народни песни и да се чувстват горди от това, че са българи. Нешка го може същото. И за него, и за нея - не ме интересуват личните им недостатъци, нито неизпраното им бельо. Интересува ме само това, което ми дават като на зрител.
    Как така му сваляш шапка, а не го харесваш.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Как така му сваляш шапка, а не го харесваш.
    Четииии, чети мненията, които цитираш..... Не съм писала, че аз не го харесвам.
    и уважавам мнението на тези, които казват - "това не е моята музика, аз затова не го харесвам" - чалгата не е и моята музика
    А иначе да, мога да сваля шапка на човек, когото не харесвам - това значи, че признавам успехите му, примерно - няма нужда да го харесвам при това. Например, изобщо не харесвам Доналд Тръмп, но признавам успеха му на изборите и му свалям шапка на това, как успя да накара мнозинството от избирателите в Щатите да гласуват за него.

21. ХАРЕСВАМ! jhoro, DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Значи сваляш шапка на противни идиоти . Това че един човек печели внимание не означава че този човек е качествен . Всички хвалим Левски и Ботев по празниците . Особено политици и Славчо Трифонов дори . А крадат като невидели . Това ли е успеха да си по голям измамник . И сваляш шапка на такива боклуци . Това се отнася и за Доналд Трамп . За това се изкефих максимално когато Роберт Де Ниро го напсува яката

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Значи сваляш шапка на противни идиоти . Това че един човек печели внимание не означава че този човек е качествен . Всички хвалим Левски и Ботев по празниците . Особено политици и Славчо Трифонов дори . А крадат като невидели . Това ли е успеха да си по голям измамник . И сваляш шапка на такива боклуци . Това се отнася и за Доналд Трамп . За това се изкефих максимално когато Роберт Де Ниро го напсува яката
    Както казах, свалям шапка на тези, които в моите очи са постигнали някакъв успех, който ме е впечатлил. Според мен, да си затваряме очите пред успеха на някого, защото сме го окачествили по някакъв начин, просто означава, че сме избрали да си затваряме очите.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Представих си те.....вървиш по улицата и плюеш като гамен..... нали в крайна сметка това беше една от причините да мразиш ЮК- че неможело да се изплюеш на спокойствие по тротоара.....
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Post Thanks / Like

Както казах, свалям шапка на тези, които в моите очи са постигнали някакъв успех, който ме е впечатлил. Според мен, да си затваряме очите пред успеха на някого, защото сме го окачествили по някакъв начин, просто означава, че сме избрали да си затваряме очите.
    И ти да беше любовница на Илия Павлов щеше цяла България да те знае и нямаше да висиш Шотландия и да работиш за една гола заплата, разбираш за какво говоря. Едно време, ако Слави не движеше с Илия Павлов и компания, на дали сега щеше някой да го знае в момента, не бил талантлив и не можел да пее, ама цяла България го харесва и хората ставали на крака, хайде моля ти се

Старо куче
    Post Thanks / Like

И ти да беше любовница на Илия Павлов щеше цяла България да те знае и нямаше да висиш Шотландия и да работиш за една гола заплата, разбираш за какво говоря. Едно време, ако Слави не движеше с Илия Павлов и компания, на дали сега щеше някой да го знае в момента, не бил талантлив и не можел да пее, ама цяла България го харесва и хората ставали на крака, хайде моля ти се
    в целта си да се заядеш с някой губиш смисъла и почваш да пишеш небивалици
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

27. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    в целта си да се заядеш с някой губиш смисъла и почваш да пишеш небивалици
    Защо си мислиш че той иска да се заяде с теб или нея . Напротив той си говори за Слави че е Мутра . Нищо хубаво не е донесъл за България .Нали сте против порядките в България .А възхвалявате няква мутра

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Защо си мислиш че той иска да се заяде с теб или нея . Напротив той си говори за Слави че е Мутра . Нищо хубаво не е донесъл за България .Нали сте против порядките в България .А възхвалявате няква мутра
    Щото писал, че Слави го знаела цяла България, защото "движел с Илия Павлов". И после вместо да пише за Слави, писал за мен, че съм била в Шотландия и съм "висяла на една заплата", защото не съм била любовница на Илия Павлов - умрях от смях от измислиците му. Дими и Канара, много ми става жалко за вас, да сте живи и здрави. Живот се живее веднъж бре, живейте така, че да не озлобявате толкова явно.

30. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Щото писал, че Слави го знаела цяла България, защото "движел с Илия Павлов". И после вместо да пише за Слави, писал за мен, че съм била в Шотландия и съм "висяла на една заплата", защото не съм била любовница на Илия Павлов - умрях от смях от измислиците му. Дими и Канара, много ми става жалко за вас, да сте живи и здрави. Живот се живее веднъж бре, живейте така, че да не оскотявате толкова явно.
    Ама за какво да оскотяваме . че не възхваляваме няква шибана мутра . Нали не ви кефи България и сте избягали от България точно заради такива мутри . Аз винаги сам харесвал обединена европа . Харесвам свободата за двивение на стоки капитали услуги и хора . И точно поради това сам против великобритания . Мисля че много хора в европа са на моето мнение . Защото никоя западноевропейска страна не би се справила сама в глобалния свят в момента .
    Последно редактирано от kanarinapred : 13-06-2018 на 19:37

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ама за какво да оскотяваме . че не възхваляваме няква шибана мутра . Нали не ви кефи България и сте избягали от България точно заради такива мутри .
    Имах предвид "озлобявате". Не знам защо си мислиш, че съм избягала от България заради мутри. Аз изобщо не съм бягала от България. А и мутрите не са ми пречили лично на мен особено.

На почивка
    Post Thanks / Like

Имах предвид "озлобявате". Не знам защо си мислиш, че съм избягала от България заради мутри. Аз изобщо не съм бягала от България. А и мутрите не са ми пречили лично на мен особено.
    Ми нали в България мутрите са на власт . Нямаме прокуратура съд . Заляти сме от корупция . Малкия бизнес е убит . За това хората бягат от България

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Слави Трифонов с концерт в Лондон 21.05
    От lordm във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 177
    Последно мнение: 09-06-2016, 20:07
  2. Слави Трифонов сериозно болен
    От Мила във форум Общ форум
    Отговори: 84
    Последно мнение: 23-04-2007, 12:23
  3. Колко е патриот Слави Трифонов?!
    От lordm във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 24