Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 57
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Слави Трифонов с концерт в Лондон на 09/06/2018 в О2 Арена

Слави Трифонов с концерт в Лондон на 09/06/2018 в О2 Арена. Зала за 20 000 човека! Билетите се пускат за продажба на 23 Февруари от 09.00 сутринта! https://www.theo2.co.uk/events/detail/slavi-trifonov-ku-ku-band

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Слави Трифонов с концерт в Лондон на 09/06/2018 в О2 Арена

Едно време му бях фен и гледах шоуто му......сега ми е трудно да определя какво е - шоумен, неспособен “политик”, или концерт майстор.....

20,000 човека зала може и да я напълни, ама не в Лондон, ама знае ли човек.

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Едно време му бях фен и гледах шоуто му......сега ми е трудно да определя какво е - шоумен, неспособен “политик”, или концерт майстор.....

По скоро е бизнесмен......интересуват го само парите
    А иначе за билетите...Лондон е пълен с чалгари и мисля че до края на деня ще бъдат продадени
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

bollocks
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    bollocks
    капитане ... прекалено си краен ,понякога, струва ми се ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

6. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Аз също не харесвам музиката му. Но трябва да отбележа, че аз съм особен тип, не съм масово явление и съм ... много капризен , така че не ме бройте за средностатистически елемент ...
    Има трибуна, но както всичко в БГ се разводнява по един или друг начин. Вижда неправдите, изкарва кирливи ризи от време на време ,залага на националната струна, опипва общественото мнение , проверява рейтинг ... не харесва статуквото ... и толкова. Хвърлям око на публицистиката му и на сатирата му. Бих му ръкопляскал на доста неща, макар че прпеиграва от време на време . Но , ако се огледаш , в целият БГ ефир , няма друго такова предаване, с такъв рейтинг. Явно му трябва и още нещо... трябва да бъде подкрепен. Само мрънкаме , хленчим, недоволстваме ... пък заклеймяваме всяка инициатива...
    Между другото , той търси голяма подкрепа от българите в чужбина, като от хора знаещи какво търсят ...
    Perfect stranger

8. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Той беше първият от българските "звезди" (в кавички, щото сме малък народ и звездичките ни са малки), който се покланяше ниско на зрителите си и им благодареше искрено - защото без тях който и да певец, артист и т.н. , е кръгла нула. Признах го на един концерт на живо, на който всички зрители пяха на крака и химна, и неговите песни, в един глас, цял стадион, като едно гърло. Не се сещам за друг певец или артист, който да е предизвикал толкова патриотични чувства у толкова много хора наведнъж. Харесвах народните му песни, дето ги пееше с онази малката Деси и коя беше след това, една мацка с черна коса. Оттам нататък вече не съм го гледала, защото не гледам българска телевизия в Кралството. Ако концертът беше по-наблизо, обаче, бих отишла. Той е един от малкото, които само с песен и думи ме е карал да се чувствам горда и щастлива едновременно.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

10. ХАРЕСВАМ! lordm, Stanley9 liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Тоя некадърник *проби* чрез Ку-Ку (изрита август попов) и след това вече нямаше значение кво ще продава (негов естествен избор бе чалга), тоя тъпанар е виновен за да няма сега в България (с малки исключения) надъхани- прогресивно-алтернативни типажи....
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Той беше първият от българските "звезди" (в кавички, щото сме малък народ и звездичките ни са малки), който се покланяше ниско на зрителите си и им благодареше искрено - защото без тях който и да певец, артист и т.н. , е кръгла нула. Признах го на един концерт на живо, на който всички зрители пяха на крака и химна, и неговите песни, в един глас, цял стадион, като едно гърло. Не се сещам за друг певец или артист, който да е предизвикал толкова патриотични чувства у толкова много хора наведнъж. Харесвах народните му песни, дето ги пееше с онази малката Деси и коя беше след това, една мацка с черна коса. Оттам нататък вече не съм го гледала, защото не гледам българска телевизия в Кралството. Ако концертът беше по-наблизо, обаче, бих отишла. Той е един от малкото, които само с песен и думи ме е карал да се чувствам горда и щастлива едновременно.
    Мила умно момиче си , но тази рецензия ,която направи за Слави Трифонов направо ме разочарова напълно . Не харесвате с лорда чалгата . Правите се че сте интегрирани с английското мислене . А такава хубава рецензия направи на този лицемер и откровен чалгар

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Тоя некадърник *проби* чрез Ку-Ку (изрита август попов) и след това вече нямаше значение кво ще продава (негов естествен избор бе чалга), тоя тъпанар е виновен за да няма сега в България (с малки исключения) надъхани- прогресивно-алтернативни типажи....
    Един път да съм на 100 % съгласен с теб

Старо куче
    Post Thanks / Like

Заповядайте на едно незабравимо преживяване - Дългият на живо! Една вечер изпълнена с хитове като "Едно ферари с цвят червен" и платиненият "Тайсън кючек"!

Аз лично бих отишъл на негов концерт ако бяхме 2001-ва година, но сега не.

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    Между другото , той търси голяма подкрепа от българите в чужбина, като от хора знаещи какво търсят ...
    божееее,до там ли я докараха?!
    ...ми нали,ако бехме много оправни,немаше да емигрираме?!

16. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Мила умно момиче си , но тази рецензия ,която направи за Слави Трифонов направо ме разочарова напълно . Не харесвате с лорда чалгата . Правите се че сте интегрирани с английското мислене . А такава хубава рецензия направи на този лицемер и откровен чалгар
    Съжалявам, ако съм разбила илюзиите ти за мене
    Обаче не, не слушам чалга. Аз говоря за това :

Самият концерт изглеждаше така - ще видиш хора да пеят и плачат, Пловдив и други неща...

И ето така....

И още "чалга" заповядай...

Ето ти го и тука тоя "лицемер и откровен чалгар". Има неща, които никога няма да харесвам у него, пък и той е момче от село и си е недодяланичък, както казват тука, "може един човек да излезе от село, но селото трудно (никога) не излиза от него", остарял е - и въпреки това... Има неща, които някои мъже никога няма да разберете. Един човек, който може да изпее това така и да си изплаче душата на сцената пред толкова хора и те да пеят с цяло гърло с него и да плачат - какъвто и и да е - селянин, лицемер - не ме интересува, на такива им свалям шапка.

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

18. ХАРЕСВАМ! lordm, Motovilkov liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Самият концерт изглеждаше така - ще видиш хора да пеят и плачат, Пловдив и други неща...

И ето така....

Ето ти го и тука тоя "лицемер и откровен чалгар". Има неща, които никога няма да харесвам у него, пък и той е момче от село и си е недодяланичък, както казват тука, "може един човек да излезе от село, но селото трудно (никога) не излиза от него", остарял е - и въпреки това... Има неща, които някои мъже никога няма да разберете. Един човек, който може да изпее това така и да си изплаче душата на сцената пред толкова хора и те да пеят с цяло гърло с него и да плачат - какъвто и и да е - селянин, лицемер - не ме интересува, на такива им свалям шапка.

Това е несподелената любов мила . Тя е много силна . Не е необходимо да сваляш шапка на когото и да било в всеки човек се крие ангела и демона . Слави е силен човек , но не ме кефи изобщо . Той е подобие на Доналд Трамп в Балкански вариант . Виртуозен измамник обаче от селски тип . Супер нахален и нагъл

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    божееее,до там ли я докараха?!
    ...ми нали,ако бехме много оправни,немаше да емигрираме?!
    ... самокритиката е белег на силния ... другото е отчаяние. Вие търсите решение на проблема , отчаяните търсят друг изход ...
    ...така че въобще не сте за подценяване
    Perfect stranger

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Слави Трифонов с концерт в Лондон на 09/06/2018 в О2 Арена

Остават броени минути докато почне продажбата на билетите за концерта на Слави Трифонов в Лондон О2.
    Залата събира 20 000 човека. На последния концерт на Слави на Уембли е имало около 14 000 човека. Сега има възможност за 6000 повече сънародници да присъстват.

Тези, които мислят да купуват и препородават билети ги съветвам, да не рискуват! Имат опасност да се набутат и останат с непродадени билети. Билети би трябвало да има за всички! Не се опитвайте да печелите от нас допълнително!
    Според мен билетите ще три вида с цени от 50 паунда до 80 паунда. Освен това ще има допълнителни такси върху билетите от сакта, който ги продава.
    Знам, че освен от официалния сайт продаващ билети, ще може да си купите билети и от български магазини http://www.bulgarianfood.co.uk/Където според мен ще са по евтини, понеже няма да се плащат тези 11 паунда отгоре такса, като в сайта на О2.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

На почивка
    Post Thanks / Like

Мале мале да дам 80 паунда да гледам Слави . Трябва да имам висока температура да го направя . А в лондон нямало чалгари

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Слави Трифонов с концерт в Лондон на 09/06/2018 в О2 Арена

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Мале мале да дам 80 паунда да гледам Слави . Трябва да имам висока температура да го направя . А в лондон нямало чалгари
    20 000 българи в една зала! Една обстановка, която ще е неповторима!.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Малко за баланс на мненията. Страхотно!

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Слави прави шоу, трябва да му се признае. Само ако можеше и да пее...

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цената на билета е 50 паунда.

Total: £50.00

Service Fees:
    Facility Fee: £1.46
    VAT: £0.29
    Service Charge: £5.83
    VAT: £1.17

Total (Including VAT): £58.75

27. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от baggio12 Виж мнението
    Цената на билета е 50 паунда.

Total: £50.00

Service Fees:
    Facility Fee: £1.46
    VAT: £0.29
    Service Charge: £5.83
    VAT: £1.17

Total (Including VAT): £58.75
    50 са правостоящите.има и за 120,плюс сървис чарджа

Град
    Post Thanks / Like

ленинград ще свирят за 75 паунда в коко,но като един потомствен бизнесмен-патриот,аз заложих на чики-рикитууууууу

Напреднал
    Post Thanks / Like

И ето така....

Е хайде сега, нарича се голям патриот а прави разни упражнения с офшорни фирми, че и шапки да му сваляме

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението

ще се опита слави да направи партия и ще влезе в парланента с около 40 депутата и ще направи коалиция или с нинова или с боко и ще го играе балансьор . Лапане на кинти от еврофондове и поръчки. ще разпределя и той баницата

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Слави Трифонов с концерт в Лондон 21.05
    От lordm във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 177
    Последно мнение: 09-06-2016, 20:07
  2. Слави Трифонов сериозно болен
    От Мила във форум Общ форум
    Отговори: 84
    Последно мнение: 23-04-2007, 12:23
  3. Колко е патриот Слави Трифонов?!
    От lordm във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 24