Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Samsung S9 и S9+

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Samsung S9 и S9+

Отварям тема за тези два телефона, които се очакват скоро.
    Ще бъдат обявени на 26/02

https://www.phonearena.com/news/Sams...-date_id101216

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Samsung S9 и S9+

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Отварям тема за тези два телефона, които се очакват скоро.
    Ще бъдат обявени на 26/02

https://www.phonearena.com/news/Sams...-date_id101216

все още не намирам достатъчна причина,поради която да платя 8 пъти по-висока цена за корейски телефон,от китайският му еквивалент!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

3. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Recommend Kearny recommended this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    все още не намирам достатъчна причина,поради която да платя 8 пъти по-висока цена за корейски телефон,от китайският му еквивалент!
    малко съм олд скуул ама не виждам даже каква е и идеята да си сменявам телефона на всеки 2 год като всички ги ползвам за едно и също докато не ги счупя.....поне формата им да беше различна ..да речен като нещо изпълзяло от тригунометричен кошмар....алармата да изкача и да те буди кукувичка ,а месиджите да ти ги носи пощенски гълъб......

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Samsung S9 и S9+

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    малко съм олд скуул ама не виждам даже каква е и идеята да си сменявам телефона на всеки 2 год като всички ги ползвам за едно и също докато не ги счупя.....поне формата им да беше различна ..да речен като нещо изпълзяло от тригунометричен кошмар....алармата да изкача и да те буди кукувичка ,а месиджите да ти ги носи пощенски гълъб......
    Зависи за какво ползваш телефона, аз го ползвам за работа, с него си изкарвам хляба където се казва и искам да ми е удобен. След 1 година употреба батерията почва да намаля продължителността, камерата на новите телефони е супер също.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

6. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Това за батерията няма как да е довод. Нов телефон струващ около 1000 паунда, вместо нова батерия за... 50-100?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Това за батерията няма как да е довод. Нов телефон струващ около 1000 паунда, вместо нова батерия за... 50-100?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Това е за телефоните, на които се сменя батерията, но има и други, където това не е възможно.
    Може да има и друга причина. Аз съм почти напълно доволна от телефона ми, който е модел септември 2014-та (Galaxy Note 4), сменяла съм му веднъж батерията, но сега ми се появява един бъг с една апликация за четене на пощата, която ми изписва постоянно Loading messages... не мога да отговарям на имейли с нея и ме дразни. Имам друга за гугълмейл, но единият ми имейл е служебен и не е в гугъл, затова може да го чете само тази апликация, а не мога да отговарям от него. Нещо не са се спогодили последните ъпдейти и една част от самсунговия софтуер, вероятно ще го оправят със следващ ъпдейт, но толкова ме дразни, че може междувременно да си купя друг телефон... ето ти причина. Е, едва ли ще купя точно девятка, аз имам навика да ги изчаквам малко, докато видя какво е положението с първите телефони и тогава купувам. Гледам към осмицата, ще видим коя точно.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

На всички телефони, батериите се заменят. На някои в сервиз, на други сам може да го направиш. Наско просто обича да е с най-новия модел, няма лошо, все пак той си го плаща. Батерията му е извинение.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

На всички телефони, батериите се заменят. На някои в сервиз, на други сам може да го направиш. Наско просто обича да е с най-новия модел, няма лошо, все пак той си го плаща. Батерията му е извинение.
    По оринцип си прав, но са да си я смениш и в сервиз - не е едно и също. В САЩ даже приеха закон, че бактериите трябва да са лесно сменяеми.
    А че някои ориложения работят по-бавно, когато батерията е стара - също ли не си чувал? Засега само Aple си признаха, но... не се знае за другите.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

11. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Samsung S9 и S9+

Примерно Самсунг предлагат да си платиш и ти сменят телефона всяка година. Не е чак толкова скъпо.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Samsung S9 и S9+

Huawei p20 pro Тия убиха всяка конкуренция на Андроидните платформи!
    MAKE AMERICA GREAT AGAIN

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Samsung Note 8
    От lordm във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 8
    Последно мнение: 24-08-2017, 07:38
  2. Samsung Note 8
    От lordm във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 0
    Последно мнение: 04-05-2017, 08:29
  3. GSM Samsung
    От moni3 във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 4