Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 11 от общо 11
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране малко помощ ?

тази година как е тръгнало все се разправям с някакви идиоти/то може аз да съм , след като се сблъсквам с такива ама ме дразнят/
    на 27.12 си взех пиксел2 на гугъл от carphone wherehouse, в рекламата пишеше, че ако си купиш пиксел2, в рамките на 14 дни ще получиш гугъл хоум мини фор фрии, до изчерпване на количествата. така, на 27.12 тази реклама все още стоеше на сайта им/ нали съм си бг и имах големи съмнения че ще ме преметнат, си направих снимки с офертата им от сайта/. от онези дни си писах с някакъв от live chat и каза да изчакам да минат 14 пълни дни и тогава да се свържа с тях. еми минаха 17 дни и тая вечер пак писах в live chat с някаква си и тя ми каза че количествата били изчерпани още на 15.12. мойта логика е че след като на 27.12 тази реклама все още е на сайта им означава, че все още имат налични количества от гугъл хоум мини. и сега имам два проблема дори ако трябва на бг да го напиша май няма да се справя, мисълта ми прескача с няколко стъпки напред и изпускам важни подробности а пък на аглийски много съмнително да ме вземат насериозно. молбата ми е да помогнете с имейла на английски, да направя един добър complaint, разбира се ако мислите че съм в правото си
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: малко помощ ?

Аз помня тази промоция. Аз исках да купя още една камера от nest (които са част от Google) и там имаше същата промоция за безплатен Google Home mini. Тъй като незнаех какво да го правя туй чудо и реших, че няма смисъл да бързам. Сега виждам,че добре съм решил. Сигурно и досега щях да го чакам този мини. Абе google-ска му работа.

Старо куче
    Post Thanks / Like

не мисля че проблема в случая е в гугъл

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    тази година как е тръгнало все се разправям с някакви идиоти/то може аз да съм , след като се сблъсквам с такива ама ме дразнят/
    на 27.12 си взех пиксел2 на гугъл от carphone wherehouse, в рекламата пишеше, че ако си купиш пиксел2, в рамките на 14 дни ще получиш гугъл хоум мини фор фрии, до изчерпване на количествата. така, на 27.12 тази реклама все още стоеше на сайта им/ нали съм си бг и имах големи съмнения че ще ме преметнат, си направих снимки с офертата им от сайта/. от онези дни си писах с някакъв от live chat и каза да изчакам да минат 14 пълни дни и тогава да се свържа с тях. еми минаха 17 дни и тая вечер пак писах в live chat с някаква си и тя ми каза че количествата били изчерпани още на 15.12. мойта логика е че след като на 27.12 тази реклама все още е на сайта им означава, че все още имат налични количества от гугъл хоум мини. и сега имам два проблема дори ако трябва на бг да го напиша май няма да се справя, мисълта ми прескача с няколко стъпки напред и изпускам важни подробности а пък на аглийски много съмнително да ме вземат насериозно. молбата ми е да помогнете с имейла на английски, да направя един добър complaint, разбира се ако мислите че съм в правото си
    Пиши на български и го изпрати на л.с.,ще го доукрасява,можеш да ми вярваш.Обаче,не мога да се отърва от чувството,че се бъзикаш.

6. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

и сега имам два проблема дори ако трябва на бг да го напиша май няма да се справя, мисълта ми прескача с няколко стъпки напред и изпускам важни подробности а пък на аглийски много съмнително да ме вземат насериозно. молбата ми е да помогнете с имейла на английски, да направя един добър complaint, разбира се ако мислите че съм в правото си
    И аз мога да помогна с английския, но с важните подробности - не знам, все пак зная само това, което си написал тук, в темата?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

8. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ще го помисля как да го оформя, май не сещам някога да съм писал complaint , но винаги идва първия път. Мисля си че хубаво би било да пратя копие и до Гугъл все пак carphonewherehouse им се явяват дистрибутор на Гугъл. Дали е добра идея? И ако го игнорират моя complaint какво друго би могло да се направи?

10. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ще го помисля как да го оформя, май не сещам някога да съм писал complaint , но винаги идва първия път. Мисля си че хубаво би било да пратя копие и до Гугъл все пак carphonewherehouse им се явяват дистрибутор на Гугъл. Дали е добра идея? И ако го игнорират моя complaint какво друго би могло да се направи?
    Не вярвам да го игнорират, тук не правят така. Ще ти отговорят, въпросът е какво точно.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

12. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

...и тая вечер пак писах в live chat с някаква си и тя ми каза че количествата били изчерпани още на 15.12. мойта логика е че след като на 27.12 тази реклама все още е на сайта им означава, че все още имат налични количества от гугъл хоум мини...
    Ти нали не си очаквал, че ще ти кажат, че изобщо не са имали количества? Не фърфи някак си!!!

Ама и те са си го написали - „до изчерпване“, но без посочване на количествата.
    Колкото до махането на бонуса - нели така половината (като теб) няма да се врекът бе?
    Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не вярвам да го игнорират, тук не правят така. Ще ти отговорят, въпросът е какво точно.
    Не става дума за тотален игнор - липса на какъвто и да е отговор. Това вече и в България (почти) го няма.
    Ще отговорят разбира се - в Гугъл поне е пълно с ботове, а както знаем - тях не ги мързи.
    По-важното е - доколко този отговор ще му свърши някаква работа?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: малко помощ ?

Цитирай Първоначално написано от geleto Виж мнението
    Tия са дали на снимката друго устройство. Ако проблема е само при един рутер, то не е основно на Гугъл проблема.
    Аз нямам проблем с това устройство,

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравей
    Каквото и за правиш напиши им че ще направиш оплакване до омбуцмана. Със сигурност ще ти отговорят. Ако отговора не ти харесва пращам ти адреса на омбуцмана те ще вземат мерки бъди сигурен.
    Успех

https://www.google.co.uk/url?sa=t&so...tc0MHsux3OzIAy

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

16. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Малко помощ
    От ger4aka във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 12-09-2014, 02:51
  2. Отговори: 34
    Последно мнение: 05-11-2013, 23:57
  3. Малко помощ ? :)
    От mustafov.denis във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 11-04-2012, 11:56
  4. Малко помощ
    От sad3 във форум Общ форум
    Отговори: 13
    Последно мнение: 22-08-2010, 10:57

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си