Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Hybrid View

Предишно мнение Предишно мнение   Следващо мнение Следващо мнение
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

По подразбиране Holiday v Перу, Чили, Аржентина

Перу, Чили, Аржентина Някой да е ходил нататък?
    Най-вече ме интересува обмяната на валута как / къде е най-добре да се направи?
    добра идея ли е да се носят американски долари И да се плаща с тях / да се обменят на място?

И как се оправихте с транспорта от u до международното летище в Буенос Айрес?

Всякакви препоръки са добре дошли
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Holiday v Перу, Чили, Аржентина

Браво бе, никой ли не е прескачал до южна Америка?
    То ние скоро ще се връщаме, но съм изненадана че съвсем никой не е идвал насам
    заслужава си разходката и зареждате слънце за 1 година напред , за в случай че някой се изкуши

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

3. ХАРЕСВАМ! deijei, DONALD TRUMP, Stanley9 liked this post
    Напреднал Аватара на diamonde
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    Браво бе, никой ли не е прескачал до южна Америка?
    То ние скоро ще се връщаме, но съм изненадана че съвсем никой не е идвал насам
    заслужава си разходката и зареждате слънце за 1 година напред , за в случай че някой се изкуши
    разскажи повече,къде ходи,колко дни,къде ти хареса,откъде взе всичко

.................. Аватара на VIA_AVE
    Град
    друго измерение
    Post Thanks / Like

Да, разкажи, ако обичаш. Ако си още там, не пропускай Мачу Пикчу царевичака, Титикака, Сантяго, дезерт Атакама. От Чили може да скокнеш до Великденския остров със статуите. А в Архентина- Патагония, края на света - Ушуая на Огнена земя. И на север на границата С Бразилия Водопадите Игуасу. Игуасу непременно. А с един холидей тези огромни страни не става. Питаш за долари- Долари вървят, нали ? Разказвай...Някой ден и аз ще скокна
    за натам. Буен камино и суерте. Поздрави
    Vaya Con Dios ! По Паралелите...

6. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от VIA_AVE Виж мнението
    Да, разкажи, ако обичаш. Ако си още там, не пропускай Мачу Пикчу царевичака, Титикака, Сантяго, дезерт Атакама. От Чили може да скокнеш до Великденския остров със статуите. А в Архентина- Патагония, края на света - Ушуая на Огнена земя. И на север на границата С Бразилия Водопадите Игуасу. Игуасу непременно. А с един холидей тези огромни страни не става. Питаш за долари- Долари вървят, нали ? Разказвай...Някой ден и аз ще скокна
    за натам. Буен камино и суерте. Поздрави
    HaHaHa Ти я направи на Дейвид атенборо бе.......нека си почине жената. RNOH да не ти пука, да не почнеш сега да пишеш пътеписи хахахаа
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    HaHaHa Ти я направи на Дейвид атенборо бе.......нека си почине жената. RNOH да не ти пука, да не почнеш сега да пишеш пътеписи хахахаа

ами, пътеписи нямам намерение да пиша, особено след като имах 1001 причини да реша че не желая да си дарявам времето за форума. който има нужда от специфична инфо, да ми пише.
    само ще спомена, че бяхме И в 3-те държави - от Мадрид има директни полети за повечето столици в южна америка И са средно по 11 часа, пристига се към 5-6 сутринта И все още имаш цял ден свободен. не се губи време в кибичене при трансферите И полетите с Air Europa бяха супер удобни.
    Да, Патагония планираме да я посетим И вероятно с каравана, но няма да е в следващата 1-2 годинu, защото има други места, които искаме да посетим.
    но пък след тази разходка се записах на курс по испански

9. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

P.S.
    не се самоограничавайте с европа, прескочете до там, перуанците бяха най-любезните хора които съм срещала, а ако си организирате евтини полети - няма да ви излезе чак толкоз много, но преживяването абсолютно си струва

11. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз съм бил в Уругвай някакъв остров беше, мн интересен с небостъргачи на плажа и уличките ИЗ кварталите широки по американски модел, също и доста американски класики паркирани пред къщите, може да е бил някакъв баровски квартал не знам... в Буенос Айрес също интересно, нощният живот е доста интензивен... ла плата е огромна кална река... Инъче повече ИЗ Бразилия съм обикалял, трябва мн да се внимава в Рио и Салвадор къде се ходи да не се влезе в някой квартал който не трябва, задължително никакви бижута по вратове, ръце, възможно най-малко джобни и камерата да е супер ефтина да не ви е яд, ако ви я задигбат от ръцете буквално... бразилските островчета илха гранде, бузиос най-много ми харесаха, Сантос, форталеза не чак толкова, но по принцип навсякъде има какво да се види.... слушах по радиото за американско семейство с кампър ван тръгнали с децата да обикалят латинска Америка за година или две беше и обясняваха колко ефтино е всичко, как помагали където спрат на разни хорица ИЗ селата, а те им се от плащали с храна и т.н. Така те трябвало само за горивото да мислят... това разбира се за силно пристрастените ентусиасти, които биха изоставили сегашния си живот за година две и доста рисковано начинание, но животът се живее веднъж и аз лично им правя евала!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

един колега и жена му го обраха под оръжие насред копа кабана.общо взето всеки разправя,че там трябва очите да са на четири.
    иначе съм слушал,че през 30-те е имало голяма преселническа вълна от българия за южна америка,главно аржентина,но всички отдавна са претопени.а да...бившият бразилски президент е дъщеря на български емигрант-дилма русев се казваше
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Перу/Лима
    От penelopa във форум Holiday Destinations ревюта и полезно инфо
    Отговори: 2
    Последно мнение: 03-02-2013, 01:58
  2. Отговори: 23
    Последно мнение: 04-08-2012, 14:32
  3. Перу и Боливия
    От penelopa във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 87
    Последно мнение: 30-03-2011, 04:15
  4. Аржентина легализира марихуаната