Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 70 от общо 70
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кога ще ги стигнем американците?

Цитирай Първоначално написано от Transit Виж мнението
    Ти сериозно ли мислиш, че в Америка няма корупция?!
    А ти - толкова буквално ли приемаш написаното?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Това е типичната българска простотия- че като правят през два дена обучения и проверки- повишават "качеството" ( а всъщност стресират персонала и създават страхова атмосфера)..... по този начин се оправдават за нискокачественото обслужване на западняците понеже никой друг не им прави забележка..
    И още нещо.... ти доскоро наричаше лолипоп леидис- луди със стоп знаци а сега искаш да ти слагат мазния фиш & чипс в памучни сълфетки пропускащи мазнината
    Сигурно братчед, стока за двадесет милиона лева и няма да се погрижат да си обучат персонала, за да я продаде. На третият месец 50 човека ги изгониха, защото не можаха да си правят таргетит. Компанията не беше българска, а австрийска.

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

As Labor Pool Shrinks, Prison Time Is Less of a Hiring Hurdle

https://www.nytimes.com/2018/01/13/b...ww.nytimes.com
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

У Калифорня си е екстра, чак екстази.
    Сега през Канада, че одим да ги стигам калифорнийските американци......другия клип ще да е мой

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=zvCGtxeknSg

Убавинята е длъга, та преврътайте спокойно.
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кога ще ги стигнем американците

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    докато собствениците/управителите на такива заведения не осъзнаят че клиента им изкарва парите ,а не им е длъжен или задължен с каквото и да е , ситуацията няма да се промени. наскоро, както споделих тук и аз имах подобна случка но не в бг а тук в бг магазин- развитие никакво все едно не се е случило. човек ще си помисли хората са видяли как се прави бизнес тук и те ще се стараят, да ама не , не става, все едно съм в някоя селска бакалия даже сигурно там ще е по добро обслужването ама както и да е бизнеса не е мой т.е. проблема не е мой
    Ние сме там за лютениците и сyджyците, нали така? Отношението не ме бърка. Не може с карта? Ок, отивам до най- близкия банкомат. Това е. Не е перфектен магазинът, но ни е единствен.

Малко ще се отплесна, ма да дам пример с турския magazin наблизо. Аз любезна, та любезна, усмивка до ушите, лафове за времето. Собственикът не ме и поглежда, говори само с мъжа ми.После, докато избирам от стоте вида маслини, една кака от персонала идва точно до мен, на по- малко от метър и ме наблюдава зорко. Пак ще ида там, не си слагам на сърце.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Ние сме там за лютениците и сyджyците, нали така? Отношението не ме бърка. Не може с карта? Ок, отивам до най- близкия банкомат. Това е. Не е перфектен магазинът, но ни е единствен.

Малко ще се отплесна, ма да дам пример с турския magazin наблизо. Аз любезна, та любезна, усмивка до ушите, лафове за времето. Собственикът не ме и поглежда, говори само с мъжа ми.После, докато избирам от стоте вида маслини, една кака от персонала идва точно до мен, на по- малко от метър и ме наблюдава зорко. Пак ще ида там, не си слагам на сърце.
    Аз не ходя да пазарувам там, където не са се отнесли добре с мене, каквото и да продават. Брях, много серт вашите турци там, нашите тук са мнооого любезни... Спомням си един, вероятно пакистанец, в едно малко магазинче, в което влязох случайно - беше много начумерен, сумти нещо и не ме поглежда. Казах му със съчувствие - "Труден ден, а?" - той се стресна, извини се и каза - "Досега съм работил в хладилника, замръзнах и отвътре и не мога да се стопля". Помислих си - той е бил изморен и измръзнал, аз почти го приех за лично отношение... В твоя случай звучи като да е различно, де, просто споделям какво се сетих в тази връзка.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

8. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk, jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението

Значи аз напълнил торбата и онази ще ми каже има такса. А до вчера нямаше е как става така? И до какъв банкомат да ходя като аз ползвам само кредитна карта, нямам нито кеш нито дебитна карта в мен. И аз като Мила, след като собствениците не уважават клиентите си за какво пък аз да ходя да пазарувам от тях. Толкова години нямаше такъв магазин та кво? За едни луканки и лютеници , дето не знаеш какво има в тях, струва ли си?
    Последно редактирано от deijei : Вчера на 02:44
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

10. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Аз не ходя да пазарувам там, където не са се отнесли добре с мене, каквото и да продават. Брях, много серт вашите турци там, нашите тук са мнооого любезни... Спомням си един, вероятно пакистанец, в едно малко магазинче, в което влязох случайно - беше много начумерен, сумти нещо и не ме поглежда. Казах му със съчувствие - "Труден ден, а?" - той се стресна, извини се и каза - "Досега съм работил в хладилника, замръзнах и отвътре и не мога да се стопля". Помислих си - той е бил изморен и измръзнал, аз почти го приех за лично отношение... В твоя случай звучи като да е различно, де, просто споделям какво се сетих в тази връзка.
    Пакистанеца в твоя случай сигурно е завършил някъв колеж в УК но родителското тяло го е принудило да работи в корнер шопа, ..... аз пазаря от такива магазини само когато асда,теско,морисънс, и т.н. неработят .....друг е въпроса с бучер шоповете- те трябва да се подкрепят на всяка цена защото същите тези азди, теско и .....продават изскуствено месо и талашит....и сосиджета от дървесни стърготини!!!!
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

deijei Norway is Not in EU!!!!!!

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Пакистанеца в твоя случай сигурно е завършил някъв колеж в УК но родителското тяло го е принудило да работи в корнер шопа, ..... аз пазаря от такива магазини само когато асда,теско,морисънс, и т.н. неработят .....друг е въпроса с бучер шоповете- те трябва да се подкрепят на всяка цена защото същите тези азди, теско и .....продават изскуствено месо и талашит....и сосиджета от дървесни стърготини!!!!
    Беше на видима възраст 45 и нагоре, не знам дали родителите още го командват, но явно имаха и месарница някъде навътре, иначе какъв хладилник. Аз влязох да си купя 2 ябълки, че бях гладна и няма голям магазин наоколо, попътно забърсах и слънчоглед.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Значи, аз напълнил торбата и онази ще ми каже - има такса. А до вчера нямаше, е как става така? И до какъв банкомат да ходя, като аз ползвам само кредитна карта, нямам нито кеш, нито дебитна карта в мен. И аз като Мила, след като собствениците не уважават клиентите си, за какво пък аз да ходя , да пазарувам от тях. Толкова години нямаше такъв магазин, та кво? За едни луканки и лютеници , дето не знаеш какво има в тях, струва ли си?
    Що бе братчед, що ревеш като неоправена буля??? Букумата ни пуща ли на кредитната ти карта???

Казано е:
    Преди да започнеш да съдиш някого - вземи неговите обувки, мини по неговия път, пробвай неговите сълзи, усети неговата болка и като се спънеш във всеки камък на пътя, в който той се е спънал... чак тогава можеш да му кажеш, как да живее живота си!

Нищо лично - само напомням!
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Що бе братчед, що ревеш като неоправена буля??? Букумата ни пуща ли на кредитната ти карта???

Казано е:
    Преди да започнеш да съдиш някого - вземи неговите обувки, мини по неговия път, пробвай неговите сълзи, усети неговата болка и като се спънеш във всеки камък на пътя, в който той се е спънал... чак тогава можеш да му кажеш, как да живее живота си!

Нищо лично - само напомням!
    За разлика от теб съм бил от другата страна и такова нещо никога не съм правил. Ти май не разбираш за какво говоря или по вероятно не искаш да разбереш. Аз тук не мога да ти помогна проблема си е в теб
    Колкото и да ми поправяш правописа ама хич не ми пука, дали е с малки букви или пък големи или пък изпуснал запетая не ми дреме, като те дразни поправяй, за мен е важно това което съм написал да се разбира. За втори път ми прави впечатление, че те дразни това което написах за магазина, така че може да споделиш каква ти е болката

15. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Колкото и да ми поправяш правописа ама хич не ми пука, дали е с малки букви или пък големи или пък изпуснал запетая не ми дреме, като те дразни поправяй, за мен е важно това което съм написал да се разбира.
    Добре де, ща поправям, ама ... по-тихичко. Сори - професионална деформация.
    За втори път ми прави впечатление, че те дразни това което написах за магазина, така че може да споделиш каква ти е болката.
    Ще ти отговоря като възрастния сър:
    - Но сър, за седемнадесети път тази вечер!
    - Простете, склерозата...
    За разлика от теб съм бил от другата страна и такова нещо никога не съм правил.
    Не се сещам - къде си бил ти и .. как разбра за мен???
    С търговия съм се занимавал 17 години (собствен бизнес - не нает), а с клиенти съм работил общо 20 години.

Нещо напрегнат ми се виждаш!
    Опитай се да се поотпуснеш и да погледнеш на нещата от по-веселата страна. Не чак толкова сериозно.

17. ХАРЕСВАМ! vladigbg liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

......

Не се сещам - къде си бил ти и .. как разбра за мен???
    С търговия съм се занимавал 17 години (собствен бизнес - не нает), а с клиенти съм работил общо 20 години.

Нещо напрегнат ми се виждаш!
    Опитай се да се поотпуснеш и да погледнеш на нещата от по-веселата страна. Не чак толкова сериозно.
    Бях сигурен че си се занимавал с търговия, леко те предизвиках. Искаш да кажеш,че ще рискуваш 1 лев да вземеш на момента в повече, с риск да остане едно неприятно чувство в клиента като измамен? Така ли си работил? Аз също съм имал собствен бизнес ,но не съм си позволявал да рискувам по такъв начин , вероятно за това такива тъпи изпълнения ме дразнят
    Напрегнат? Абсолютно не, по скоро се учудих от поста ти по горе

19. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Бях сигурен че си се занимавал с търговия, леко те предизвиках. Искаш да кажеш, че ще рискуваш 1 лев да вземеш на момента в повече, с риск да остане едно неприятно чувство в клиента като измамен? Така ли си работил? Аз също съм имал собствен бизнес ,но не съм си позволявал да рискувам по такъв начин , вероятно за това такива тъпи изпълнения ме дразнят
    Така-а-а. Сега - в плоскостта на нормалния диалог (не, че предишните постове бяха нещо ... ).
    Изключено е, да искаш да печелиш винаги и само ти. Работил съм и „на загуба“ - в полза на клиента.

Забелязъл съм, че най-добрите клиенти са:
    Когато дойде недоволен (основателно или не чак толкова) и бъде обслужен добре и компенсиран някак.

А поста по горе ... На едно друго място ми лазят по нервичките ... може и да личи.

21. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Бях сигурен че си се занимавал с търговия, леко те предизвиках. Искаш да кажеш,че ще рискуваш 1 лев да вземеш на момента в повече, с риск да остане едно неприятно чувство в клиента като измамен? Така ли си работил? Аз също съм имал собствен бизнес ,но не съм си позволявал да рискувам по такъв начин , вероятно за това такива тъпи изпълнения ме дразнят
    Тоя Жоро ще излезе голяма работа,виж как те накара да изсипеш кесийката със запетайки!И главни букви,някакси уважително към аудиторията звучи.Че то иначе,като че някаква такса за четене на постовете си слагаше.

23. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Имаше една песен на Тодор Колев преди много, много години тогава България беше в социализма още и родината ни се различаваше от Америка по много неща.
    Тогава се крадяха чистачките на автомобилите, в Родината ни нямаше молове, западни фирми и много други неща бяха по-различни.
    Нещата са вече съвсем различни, в България имаме всичко западно, което си поиска човек в много отношения обаче все още не сме много далеч от американците.
    Да разбира се по заплатите сме много, много назад, но ако някога ще ги стигаме то това ще последното което ще се изравни. За да стане то много други неща ще трябва да се случат.

Кои са нещата които ни пречат да стигнем другите западни нации и САЩ?

Американците и англичаните са напред защото говорят език, който се говори в целия свят. Българския език никога няма да стане популярен като английския, независимо колко си го обичаме и смятаме че е хубав.
    Държави като тези от Скандинавието в Европа, са много успели и по стандарти са по-напред и от САЩ.
    В Норвегия минималната заплата е някъде над 17 евро на час. Швеция и тя е с много високи стандарти. Официалния език в тези две държави не е английски, но всяко едно дете от 4 годишна възраст започва да учи английски и докато завърши образованието си вече владее английски безупречно. Жителите на тези държави може да пътуват и работят по света безпроблемно, западни компании отварят офиси в тези държави.
    Смятам, че в Родината ни трябва да се въведе задължително изучаване на английски от ранна възраст и да се учи по начин, по който да се научи езика. Това ще помогне много на Родината. Повече западни фирми ще изнесат техни центрове в Родината, а сънародниците ни като отидат в чужбина ще си намират по-лесно работа и ще работят по-хубави и платени работи.

Управниците вероятно няма да поискат да въведат такива промени за изучаването на английски, понеже ще се страхуват, че още повече сънародници ще напуснат България и те ще загубят избиратели.

Другото което трябва да се промени е манталитета ни.. да един такъв по западно и бизнес ориентиран… Едни от най-известните и успешни световни компании в света са американските.

Ако някой се чуди какво ни има на манталитета и защо трябва да се променяме може вероятно ще е трудно да го убедя в каквото и да е. Нека разкажа две истории които са ми се случвали едната в България лятото на 2017 и друга преди време в Америка.

Вижте сами приликите и разликите и ако сте ги разбрали, ще разберете и кога и как ще стигнем американците, както какво ни има на манталитета.

Най-известната и реномирана верига пицарии в Пловдив се наричат Верди. Помня ги още от преди 20 и отгоре години. Бяха ми любимите и последните години като се прибирах в България все ги посещавахме, имат хубави пици и салати и не само.

Преди 7-8 години едно нещо ме смути когато си поръчах пица калцоне във Верди. Любимата ми пица, която трудно се открива в Англия. Поръчах си пица в която се съдържат маслини. Учудването ми бе голямо когато се оказа, че маслините са с костилки, хапваш парче от нещо което не виждаш и хоп изненада която може да те закара и на зъболекар. Не искам да изглеждам претенциозен, но в затворена пица маслини с костилки си е като капан.. особено, ако си живял в държава която те предупреждават за всичко, че може да съдържа ядки и какво ли не там. Нека да си слагат ама поне да предупреждават хората.
    Та да се върна на случката ми от миналото лято.
    Влизаме със семейството си в пицария Верди Пловдив главната до телевизионния център. Всеки от нас си поръчва нещо, сина ми си избра да хапне нещо, което не бе основно ястие а по-леко предястие, поръчахме напитки и ястия сервитьорка взе поръчката ни без да си запише нещата. Донесе напитките, после едно по едно основните ястия , но предястието на сина ми го нямаше. Чаках, чаках и понеже , никой не дойде да те попита – “Всичко наред ли е с яденето”, както правят на запад след като са сервирали всичко, аз отидох да търся сервитьорката. Тя беше до бара лафеше си с бармана понеже не беше много пълно заведението. Попитах я извинете какво стана с предястието което си поръчахме? Тя ме погледна учудено и каза ще проверя какво става. Връща се след малко на масата и ми казва извинявам се много но сме забравили да поръчаме и направим храната. Може сега да я поръчаме ще отнеме 10-15 минути.
    Ние вече бяхме наполовина на нашето основно ястие и погледнахме сина ни и като видяхме колко е разочарован и той , го попитахме какво мислиш да се откажем и отидеш някъде другаде да хапнеш. Той каза да ще отидем другаде и така направихме.

Повече никога няма да стъпя в тази пицария!

Една подобна история от САЩ която ми се случи преди време.
    В ресторант Тhe Cheese Cake Factory сядаме семейството поръчваме си напитки, ястия предястия. Донасят нещата напитки, предястия и накрая на ястията. Ние сме 4 носят на всички без моето ястие. Един сервитьор ни взе поръчката без да я пише, после други носеха нещата. Та след като доставиха основните ястия, без едно моето минава сервитьора ни да ни види как сме и да ни попита дали всичко е ок, поглежда масата още преди да се е приближил до нас, видя че аз нямам ястие и направи учудена физиономия и се върна обратно.
    Казах си сигурно е отишъл да види какво става с моето ястие.

След малко идва една жена до масата ни, управителката на заведението, представя ни се и казва към мен “ Извинявам се много но вашето ястие е било забравено, сега ще отнеме около 5 минути да се направи и то ще бъде махнато от сметката ви, съжаляваме много за грешката.” Казах и няма проблем, а тя веднага предложи искате ли да ви донесем една салата докато чакате да имате нещо на масата, казах и ок става избрах си салатата. Видя ме и че бирата ми бе привършила и ме попита дали да ми донесат и бира, казах Ок, благодаря.
    Салатата ми дойде за нула време, както и бирата ми. Ястието пристигна за обещаните 5 минути.

Накрая като дойде сметката от нея бяха извадени моето основно ястие, салатата и бирата.

Въпреки недоразумението което стана, аз останах като клиент много доволен от това заведение. Не само, че ще го посетя отново когато имам възможност, но ще го препоръчам и на приятели. Имат страхотния ястия, големи порции и страхотни торти. Както и обслужването им е супер.

Грешки стават и при най-добрите не е въпроса само дали е станала грешка а как се реагира като има такава.

В България става грешка, никой от персонала не разбира, като разбира след като си им казал се чудят маят проверяват и така ти отговарят, че те карат да не ти се иска да стъпваш там.

В Америка става грешка сами разбират, управител идва извинява ти се от името на заведението и в знак на извинение ти предлага да не платите за това което е тяхна грешка, както и ви предлага още допълнителни неща. Еми как да не отидеш пак.

Та така са нещата със стигането дадох само един случай, може още хиляди да се напишат…нещата опират до манталитет и някои други неща, а не толкова на кой континент си .
    после,има некой хора,що като играе националния отбор,във влака майните винаги ядат бой! ето защо-заради тея от селата им!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Тоя Жоро ще излезе голяма работа,виж как те накара да изсипеш кесийката със запетайки!И главни букви,някакси уважително към аудиторията звучи.Че то иначе,като че някаква такса за четене на постовете си слагаше.
    в грешка си брат, когато пиша от телефона той автоматично ме поправя/мамицата му/ . а запетайките се старая да слагам че понякога без тях се получава голема каша. не ми се връщаше да поправям , пък и за какво? но пък това говори че не си наблюдателен отдавна трябваше да го забележиш

26. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

в грешка си брат, когато пиша от телефона той автоматично ме поправя/мамицата му/ . а запетайките се старая да слагам че понякога без тях се получава голема каша. не ми се връщаше да поправям , пък и за какво? но пък това говори че не си наблюдателен отдавна трябваше да го забележиш
    Споко момчета - ич не ми дреме за запетайките. Търся за какво да се заяждам!!!
    А от телефона ... взе да ми писва. Поправя ме постоянно. Аз пиша едно, той го коригира на нещо друго...

И все пак - Благодаря на @Ego sum - за комплимента!!!

28. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Споко момчета - ич не ми дреме за запетайките. Търся за какво да се заяждам!!!
    А от телефона ... взе да ми писва. Поправя ме постоянно. Аз пиша едно, той го коригира на нещо друго...

И все пак - Благодаря на @Ego sum - за комплимента!!!
    и тук се задава въпроса- кое е искал в повече, да ти направи комплимент или мен да захапе . уффф трябва да е било комплимента, аз кой съм та ще се занимава с мене. покрай твоя комплимент аз го отнесох. и кажи че не си виновен

30. ХАРЕСВАМ! jhoro, Мила liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

и тук се задава въпроса - кое е искал в повече, да ти направи комплимент или мен да захапе . уффф трябва да е било комплимента, аз кой съм та ще се занимава с мене. покрай твоя комплимент аз го отнесох. и кажи че не си виновен
    Да кажа, ама ... как да го кажа??? Че не съм виновен, когато съм МНОГО виновен!!!

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (1 регистрирани и 1 гости)

1. Timeto

Подобни теми

1. Как ще ги стигнем !?
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 20
    Последно мнение: 22-11-2016, 14:40
  2. Йога Люлка - щастието не е само за птиците! Въздушна йога.
    От air_yoga във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 1
    Последно мнение: 30-09-2012, 12:04
  3. Колко тъпи са американците?
    От NAT във форум Общ форум
    Отговори: 17
    Последно мнение: 10-01-2007, 14:08
  4. Birth Certificate -кога копие, кога оригинал?
    От mitich във форум Правна
    Отговори: 1
    Последно мнение: 06-07-2006, 21:27
  5. Как ще ги стигнем румънците?
    От Зъбаря във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 05-04-2006, 00:18

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове