Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: housing benefit

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране housing benefit

Здравейте,
    Знае ли някой дали има промени в условията за получаване на housing benefit?Защо сега при кандидатстване за тази помощ ни насочват към Universal credit, а от там мнго бързо отказаха,при това кандидатства самотна майка,която преди е получавала housing benefit,но cи сменя местоживеенето и общината?
    Благодаря.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: housing benefit

Цитирай Първоначално написано от ivanova62 Виж мнението
    Здравейте,
    Знае ли някой дали има промени в условията за получаване на housing benefit?Защо сега при кандидатстване за тази помощ ни насочват към Universal credit, а от там мнго бързо отказаха,при това кандидатства самотна майка,която преди е получавала housing benefit,но cи сменя местоживеенето и общината?
    Благодаря.
    Не мога да кажа дали има промяна, защото не знам каква е вашата информация и откога.
    В момента това е най-достоверната информация - Housing Benefit
    Написано си е:
    Use a benefits calculator to check if you can get Housing Benefit before you apply. You may need to claim Universal Credit instead.
    Не знам защо се притеснявате от Universal Credit? Там просто си попълвате един въпросник и преминавяйки от точка на точка, разбирате - за кои помощи е допустимо да кандидатсвате и за кои - не.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

май някой кансъли са преминали само на Universal credit. аз не съм най-компетентния по темата,некъде го четох по вестниците навремето. има хора,които дават такива съвети за пари и затова на такива теми се мълчи по комунистически
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Здравейте,
    Благодаря.
    Така е, в някои райони се е преминало на Universal credit - който си получава по стария начин помощите, си ги кара така, но който има прекъсване и се налага да подава наново, вече е на Universal credit. Въпреки това, обаче, би трябвало да ти напишат в писмото каква е точно причината на отказа.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Да има промени и става по кофти . Камерън дори прие закон при които като ти дадат канселфлат дом се подписва доgовор за година две три . Не като преди за постояно . Тънката мисъл е избирателно определена прослойка да се набута в гадните кансел домове и да ги принудят да се махнат от тази страна

Здравейте,
    Благодаря.
    До Колкото сам запознат за хора без бритънско поданство за да вземете универсал кредит трябва да имате минимум 680 паунда доход от работа . За това са ви отказали

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

8. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    До Колкото сам запознат за хора без бритънско поданство за да вземете универсал кредит трябва да имате минимум 680 паунда доход от работа . За това са ви отказали
    Не помня всички детайли (пък и не ми се рови), ама ... минАх я тая процедура.
    По повечето параграфи out, ама тва, дето го искАх - JSA with partner - станА. И без въпросния доход към момента.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Не помня всички детайли (пък и не ми се рови), ама ... минАх я тая процедура.
    По повечето параграфи out, ама тва, дето го искАх - JSA with partner - станА. И без въпросния доход към момента.
    От 4 месеца съм извън UK и вече не ме интересуват техните работи . Това го написах по спомен . Сега проучвам Германия и Испания . В испания за 55+ е супер . Но ти трябват 5 години работа там

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    От 4 месеца съм извън UK и вече не ме интересуват техните работи . Това го написах по спомен . Сега проучвам Германия и Испания . В испания за 55+ е супер . Но ти трябват 5 години работа там
    в германия е супер! изобщо не се чуди!вземи и приятелите си с теб!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Housing benefit
    От eli777 във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 268
    Последно мнение: 29-11-2017, 23:58
  2. Housing Benefit and Council Tax Benefit
    От tanq0202 във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 34
    Последно мнение: 26-03-2013, 13:56
  3. Housing Benefit
    От anistan във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 20