Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 33
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Кой е въпросът, който интересува най-много българи във Великобритания?

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кой е въпросът, който интересува най-много българи във Великобритания?

Въпросът който ме вълнува е дали ще съм жив и здрав още дълго време за да мога да си харча пандурите....
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

3. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Ego sum liked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Кой е въпросът, който интересува най-много българи във Великобритания?

Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    Въпросът който ме вълнува е дали ще съм жив и здрав още дълго време за да мога да си харча пандурите....
    Не те интересува дали ще имаш пандури!?

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кой е въпросът, който интересува най-много българи във Великобритания?

Естествено въпроса за падането на паунда до нива 2.20 . Ако падне на 1.90 работата отива на много зле

Напреднал
    Post Thanks / Like

Мен лично ме интересува съотношението паунд/лев !

7. ХАРЕСВАМ! kanarinapred liked this post
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Кой е въпросът, който интрересува най-много българи във Великобритания?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Не те интересува дали ще имаш пандури!?
    Не ме интересува, защото вече ги имам....
    А й не се сещам за някой който може да знае какво ще бъде утре....
    Също така и курса към лева не ме интересува понеже си ги харча тука....

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кой е въпросът, който интрересува най-много българи във Великобритания?

Рос . При нисък курс на паунд имате високи цени на храни . високи цени при ескурзии и тн

Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кой е въпросът, който интрересува най-много българи във Великобритания?

Това и баба го знае....
    Дали ще платя 9300 или 10 000 има ли значение курса

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Рос . При нисък курс на паунд имате високи цени на храни . високи цени при ескурзии и тн
    А какво ще стане с наемите? Твърдиш, че цените на жилищата ще се сринат, което значи, че и наемите ще паднат надолу ли? При такъв вариант, целогодишния наем, ще избие едноседмичната екскурзия.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Всичко е вързано ако се срине имотния пазар (балон)имате примери какво става в испания белгия дори америка . Някои банки фалират безработица . влиза се в голяма криза

Старо куче
    Post Thanks / Like

ЮК очакват ръст 5млн на населението до 2035, няма как да се срине пазара на имотите, само ще се качва - кога по-бързо, кога по-бавно.

А по темата - в момента върви процес на интеграция на всички държавни министерства и частни организации за обмяна на информация за даден човек. Утре като посикате да дойдете в ЮК ще ви флагнат много бързо, че не сте изплатил заем и няма да ви издадат виза.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Мотовилков никoй които си е тръгнал от UK сега няма да иска да се върне обратно в Uk . и това че населението се увеличава не означава че всички отговарят на условията за ипотека . Или могат да си позволят ипотека . А тези които няма да имат пари да си дават вноските на банките биха станали прекалено много

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Аз бих желал да науча по-бързо какво пише в новооткритата история на България,ти как мислиш,дали ще е интересна?

Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Мен ме интересува да се развивам професионално,от което в последствие работа се намира от днес за утре,и парите са по-добри.

Курса на лирата не ме вълнува чак толкова много.Вълнува ме цифрата на фиша да е по-голяма.Щото кат примерно фиша почва с 6,а не с 5,то дали краставицата е 40п или 45,то се тая.Пък и работата не ме притеснява толкова много.Народа все ще яде,и съответно за нас все ще има работа.

17. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Другият въпрос,който много ме интересува е,как да оцелеем при ядрена атака.Няма ли кой да направи едно видио по темата,с подходящия аутфит и действия,ако е възможно.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    ЮК очакват ръст 5млн на населението до 2035, няма как да се срине пазара на имотите, само ще се качва - кога по-бързо, кога по-бавно.
    а да не избързваме с изводите толкова много. ще има срив , може да е за малко но ще го бъде особено в лондон, освен ако тереза не си хвърли оставката
    А по темата - в момента върви процес на интеграция на всички държавни министерства и частни организации за обмяна на информация за даден човек. Утре като посикате да дойдете в ЮК ще ви флагнат много бързо, че не сте изплатил заем и няма да ви издадат виза.
    съществения въпрос е защо до сега не е направено?!
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Единственото което ме интересува в момента, кога ще наближи денят,когато напълно ще спра да работя за някой друг и ще си работя само за себе си. Но се радвам, че нещата лека- полека започват да се случват

banned Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

да бъдеш или да не бъдеш.......в англия ....

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Единственото което ме интересува в момента, кога ще наближи денят,когато напълно ще спра да работя за някой друг и ще си работя само за себе си. Но се радвам, че нещата лека- полека започват да се случват
    е тука се обърка , винаги ще работиш за някой друг , ако ме разбираш какво искам да ти кажа

23. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    е тука се обърка , винаги ще работиш за някой друг , ако ме разбираш какво искам да ти кажа
    значи блъскаш сичката мърша под масата и чак ако нещо остане хвърлиш на помиярчетата и мелезчетата отдолу... алчността краси човека..

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lankyT Виж мнението
    значи блъскаш сичката мърша под масата и чак ако нещо остане хвърлиш на помиярчетата и мелезчетата отдолу... алчността краси човека..
    опитвам се да ти хвана мисълта ама нещо ми убягва

а иначе много често в бг се получава тази ситуация:

От данъчното правят внезапна проверка на дребен фермер, защото получили оплакване, че не плащал достатъчно на работниците си...
    Човекът ги посрещнал и започнал да отговаря на въпросите:
    - Ми, значи тука има един Иван… Той ми работи по полето… Плащам му 400 на месец плюс храната...
    - Добре, друг?
    - Ми бай Пешо… Него съм го взел техниката да ми оправя… Плащам му 600 на месец плюс храната...
    - Още някой има ли?
    - Ми, има тука и един малоумен… Той бачка по 18 часа на ден и ми върши около 90% от работата... Изкарва по около 50 на месец, сам си плаща храната, ама всяка събота му купувам по бутилка ракия...
    - Ахааааа... Ей, точно с тоя малоумния искам да говоря... – зарадвал се данъчният.
    - Ми, ей го на - пред тебе е...
    Последно редактирано от deijei : 08-12-2017 на 23:24

26. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    опитвам се да ти хвана мисълта ама нещо ми убягва
    Как да я хванеш, като ... няма мисъл????
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

28. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Напреднал Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Другият въпрос,който много ме интересува е,как да оцелеем при ядрена атака.Няма ли кой да направи едно видио по темата,с подходящия аутфит и действия,ако е възможно.
    Понеже нямам аутфит и декори- копи пествам един възможен сценарий(SHTF) на които му се вижда скучно да кажа само Ако живеете в 1.Лондон или субърбията....
    2. Портсмут.
    3. Плимът.
    4. Гриинок.
    5 Белфаст.
    6. Абърдиин.
    7. Единборо.
    8. Глазгоу.
    9.Нюкясъл.
    10. Манчестър.
    11. Ливърпул.
    12. Бирмингам.
    13. Кардиф.
    ...... Спукана ви е работата:bomb
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 09-12-2017 на 00:56
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

30. БЛАГОДАРЯ Ego sum thanked for this post
    Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Че то борото не е ли отживелица вече? Или викаш барем един на боро има,а? Тцтц.
    Иначе едно време беше убава цигара.

Напреднал Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Че то борото не е ли отживелица вече? Или викаш барем един на боро има,а? Тцтц.
    Иначе едно време беше убава цигара.
    Кво боро кви 5 лева бе..... Отвори си комбалите: EDINborough не MARLborough И без ядрена атака пушиш
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 8
    Последно мнение: 18-03-2016, 11:28
  2. Въпросът към тези които им е издаван документ за самоличност тук в UK
    От meden linzer 90 във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 7
    Последно мнение: 15-03-2012, 12:51
  3. кежете някой сайт в който има много програми и игри за windows Vista
    От schoolhater_ във форум Интернет и компютри
    Отговори: 8
    Последно мнение: 17-10-2007, 22:39
  4. Отговори: 22
    Последно мнение: 31-07-2007, 20:26

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми