Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 283 от 283 ПървиПърви ... 183233273281282283
Резултати от 7 051 до 7 054 от общо 7054
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    2017 напуснах УК . След това сам ходил два пъти на ескурзия до там . Един път да се видя с счетоводителя ми в лондон . втория път с приятели . . Тази година до 18.09 беше 31 градуса на морето BG. После в пловдив до края на октомври слънчево 27 градуса . Никви болки . Но заваля ли сега и болките отново . Влажния климат влияе на кокалите . Но най вече на белите дробове . За това и в УК и Белгия има най много асматици . Отделно облачно време без слънце депресира . А като гледам и цветнокожите в метрото ми се повраща . Толкова ми са влезнали в подсъзнанието . Аз не съм виновен че не мога да ги понасям , подсъзнателно е . И друго , няма как да искам благополучие на тази долна блатна държава . Слава богу реалностите са че империята потъва като титаник . Ако бях в топла държава дори в по бедната испания последните 10 години ,а не в УК нямаше да се махна . А и испанците имат по добра политика към 52 + people . Топла слънчева държава , няма и дискриминация към българите . ЕУ са .
    Пак полуистини и натъкмистики. Астмата не се причинява от влагата директно, връзката е по-опосредствана, който иска да се интересува, може да чете, има много източници в Гугъл. Влагата може да предизвика влошаване на астмата, но влошаване също се предизвиква и от студен и сух въздух.

Световната здравна организация за причините на астмата:
    The causes
    The fundamental causes of asthma are not completely understood. The strongest risk factors for developing asthma are a combination of genetic predisposition with environmental exposure to inhaled substances and particles that may provoke allergic reactions or irritate the airways, such as:

• indoor allergens (for example, house dust mites in bedding, carpets and stuffed furniture, pollution and pet dander)
    • outdoor allergens (such as pollens and moulds)
    • tobacco smoke
    • chemical irritants in the workplace
    • air pollution.

Other triggers can include cold air, extreme emotional arousal such as anger or fear, and physical exercise. Even certain medications can trigger asthma: aspirin and other non-steroid anti-inflammatory drugs, and beta-blockers (which are used to treat high blood pressure, heart conditions and migraine).

Urbanization has been associated with an increase in asthma.
    But the exact nature of this relationship is unclear.
    https://www.who.int/en/news-room/fac.../detail/asthma
    Разпространението по света на хората с хрипове/свирене в гърдите (т.е. проблеми, но нямат диагностицирана астма по различни причини) и на втората диаграма - с диагностицирана астма. Обърни внимание на Африка - много недиагностицирани случаи и без лечение т.е. не влизат в статистиките на диагностицирана астма, но не че нямат проблем...

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	asthma.png
Разглеждания:	21
Размер:	255,7 КБ
ID:	8928

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Пак полуистини и натъкмистики. Астмата не се причинява от влагата директно, връзката е по-опосредствана, който иска да се интересува, може да чете, има много източници в Гугъл. Влагата може да предизвика влошаване на астмата, но влошаване също се предизвиква и от студен и сух въздух.

Световната здравна организация за причините на астмата:

Разпространението по света на хората с хрипове/свирене в гърдите (т.е. проблеми, но нямат диагностицирана астма по различни причини) и на втората диаграма - с диагностицирана астма. Обърни внимание на Африка - много недиагностицирани случаи и без лечение т.е. не влизат в статистиките на диагностицирана астма, но не че нямат проблем...

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	asthma.png
Разглеждания:	21
Размер:	255,7 КБ
ID:	8928
    Съжалявам Мила но в УК и Белгия има повече астматици от колкото в другите европейски държави . Континентални и средиземноморски . Климата в УК е отвратителен . Няма достатъчно слънчеви дни на годишна база . А и влагата развива в пъти по бързо различни болести . Отделно по малкото слънце води до депресии .

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Съжалявам Мила но в УК и Белгия има повече астматици от колкото в другите европейски държави . Континентални и средиземноморски . Климата в УК е отвратителен . Няма достатъчно слънчеви дни на годишна база . А и влагата развива в пъти по бързо различни болести . Отделно по малкото слънце води до депресии .
    Аз пък съжалявам тебе... С години повтаряш едно и също по един и същи начин. Изобщо не ти прави впечатление, че е смехотворно, че повечето от живеещите тук не ти обръщаме особено внимание, живеем си живота и когато някой има време, вземе, че се позабавлява да ти отговори. А ти не излизаш от форумите, пишеш едни и същи неща, разнообразени с някакви нагласистики, за да си докажеш тезата, от която никой не се интересува. Всичко това е доста тъжно и е признак на сериозни проблеми.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Аз пък съжалявам тебе... С години повтаряш едно и също по един и същи начин. Изобщо не ти прави впечатление, че е смехотворно, че повечето от живеещите тук не ти обръщаме особено внимание, живеем си живота и когато някой има време, вземе, че се позабавлява да ти отговори. А ти не излизаш от форумите, пишеш едни и същи неща, разнообразени с някакви нагласистики, за да си докажеш тезата, от която никой не се интересува. Всичко това е доста тъжно и е признак на сериозни проблеми.
    Виждам че и ти изпускаш нерви , чуствам се прекрасно . От как се прибрах , дори успях да си купя още един апартамент само за две години престой в БГ . Съжалявам че УК тръгна надолу . Не мисля че в УК ще се управят нещата . Но никой не им е виновен .

Страница 283 от 283 ПървиПърви ... 183233273281282283

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 5 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми