Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 292 от 307 ПървиПърви ... 192242282290291292293294302 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7 276 до 7 300 от общо 7653
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Ще бъде,като спомен от доброто старо време. В България някои още си държат портретите на Живков и Димитров, ей така за спомен,та и тук така...

Старо куче
    Post Thanks / Like

Попаднах на интересен коментар

вярно е било е голяма обработка-все едно комунисти обикалят селата.Идвали са в старчески домове и са разказвали на бабите че Англия е остров и като дойдат много емигранти може да потъне.И бабите с алцхаймера се вързват.Знам го от жена която работи там и е била свидетел.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ади честито излизане на всички. Никола е пич!

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ади честито излизане на всички. Никола е пич!
    Да ви беше направила един референдум за това време. Тя изобщо незнае с какво се захваща, ако направи референдум и шотландците изберат да са независими.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Дано Боко знае с какво се захваща
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

7. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Да ви беше направила един референдум за това време. Тя изобщо незнае с какво се захваща, ако направи референдум и шотландците изберат да са независими.
    Да бе, то така става. Ако нещата тръгнат надолу ще има смисъл да го направи, сега не си струва да полага усилия защото не се знае какъв ще е изхода. Ако страната тръгне надолу тогава. чакаме с нетърпение да видим какво ще стане в следващите няколко месеца.

9. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Бъдещето ще покаже с другия индиреф.
    А сега - честито на престъпниците от ЮК. Няма нужда да се крият в разни странни далечни държави от ръката на закона в ЮК - може само да прескочат до Германия или може би до Словения, онези още не били решили.

Germany won't extradite its citizens to the UK
    It won't be possible for some suspected criminals to be brought back to the UK if they flee to Germany.

Germany's constitution does not allow its citizens to be extradited, unless it's to another EU country.

"This exception cannot apply anymore after the UK has left EU," a spokesman from the German Federal Ministry of Justice told BBC News.

It's unclear if the same restrictions will apply to other countries. Slovenia, for example, says the situation is complicated, while the European Commission was unable to provide comment.

The UK Home Office says the European Arrest Warrant will continue to apply during the transition period. (That means Germany will be able to extradite non-German citizens.)

However, it adds that if a country's laws prevent extradition to the UK it "will be expected to take over the trial or sentence of the person concerned".
    https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-51194363
    Майтап...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Ама вие още тука ли сте бе!?!?!?...... Вирусът, Ицето и Керни навярно са хванали последния вагон на последния влак и са се спасили от апокалипсиса които убеждаваха разпалено че ще се случи....
    Каждый Баран должен носит свои яйца!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Бъдещето ще покаже с другия индиреф.
    А сега - честито на престъпниците от ЮК. Няма нужда да се крият в разни странни далечни държави от ръката на закона в ЮК - може само да прескочат до Германия или може би до Словения, онези още не били решили.

Майтап...
    Не е майтап, не е.......спукана им е работата на селските тарикатчета дето взимаха кредити и си мислиха да се крият из европа

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Да бе, то така става. Ако нещата тръгнат надолу ще има смисъл да го направи, сега не си струва да полага усилия защото не се знае какъв ще е изхода. Ако страната тръгне надолу тогава. чакаме с нетърпение да видим какво ще стане в следващите няколко месеца.
    Ако е така,аз не бих се доверил на приказките на такъв премиер. Това е все едно с някой да правиш бизнес и той ти каже, ако фирмата върви добре, аз ще съм с теб и ще герба от кацата, ако фирмата тръгне надолу, аз се махам, с една дума- мишкар

14. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По случай 31/01, ето някои от благинките които Brexit ще донесе на УК гражданите, според сайта на правителството:

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	1.jpg
Разглеждания:	38
Размер:	41,2 КБ
ID:	8966

Име:	2.jpg
Размер:	35,0 КБ
ID:	8967

Име:	3.jpg
Размер:	22,4 КБ
ID:	8968

Име:	4.jpg
Размер:	37,0 КБ
ID:	8969

Име:	5.jpg
Размер:	20,7 КБ
ID:	8970

Име:	6.jpg
Разглеждания:	37
Размер:	44,4 КБ
ID:	8971

16. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

happy brexit ..it sucks but I'll PARTY ANYWAY !!!

https://www.youtube.com/watch?v=DBwg...xghCNEZ9eKTJuw

Sarah
    Guest

Аз пак да попитам риторично, защо ми присвоиха бг книжата!?Това е български документ.
    Някой знае ли какъв е тоя IDP, ще трябва ли да го купуваме?

Дими и да разсъждаваш и да не разсъждаваш, това не е моя концепция. Не бил добър премиер....ми и те може да се чувстват подтиснати и онеправдани от империята, както англичаните се чувстваха/или така поне казват/ в ЕС!
    Монархията, ще се разпадне ….за мое голямо съжаление, както Сърбия и както Русия и др.
    Настройките са други относно ЕС тук, по мой наблюдения шотландеца е доста сребролюбив и те ще си гледат интереса....както англичаните. Допускам, че Лондон може да им набута няколко милиона и ще млъкнат...сори, но такава е истината, въпреки, че На-Ци-аналитическата партия е първа тук, те са горд но не И прост народ.

Предстои да видим...дали брекзит е
    1. ''освобождаване'' от ''тиранията'' на ЕС
    2. Гонене на интереси
    3. нация която подкрепи неoсъществените и нереализирани щения и амбиции на един луд

19. ХАРЕСВАМ! Мила, steve liked this post
    Dislikes mate disliked this post
    Sarah
    Guest

Да добавя нещо, в Скотланд не демонизираха толкова много Европа и европейците както в Англия, не ни обявиха официално за врагове както на юг, и това е донякъде благодарение на политиката на местното правителство макар и не с такова влияние.
    Ами вчера в Европарламента.
    Абсолютна клоунада, реваншизъм, жалка демонстрация на реваншизъм...над какво обаче се питам, какво победиха. С каква арогантност се опитват да принизят не само институция но и хора. Ако имаха малко достойнство щяха да се махнат още преди 3 години когато излезнаха резултатите от брекзит. Питам се не го ли виждат това някой хора. Къде е морала??!!!
    за н-ти път в живота ми се потвърждава факта, че /господ/природата ни е белязала....Гледам им лицата и се чудя как човек може да повярваш на такива хора !!

21. ХАРЕСВАМ! steve, Мила liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

politikata e @lways 60wtU na KERMIT THE FROG...дяволски си права by the way!!!

23. ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    politikata e @lways 60wtU na KERMIT THE FROG...дяволски си права by the way!!!
    Абе, тия от ЕС може да са всякакви, шайка и крадци както ги наричат, обаче те никога и никого не са задържали насила, казаха, че искат приятелски отношения и въобще изпратиха ги приятелски, не виждам нищо тоталиристично, пак казвам може да не са идеалната форма, обаче къв болен мозък трябва да си да излезеш пред народа и да крещиш че сме се освободили и че били независими, от какво бе ...а народа овча радост

Представи си Ан като Свободата води народа
    Последно редактирано от Sarah : 31-01-2020 на 19:00

25. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Recommend steve recommended this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Никога не съм могъл да си обясня долния ляв ъгъл на картината-защо онзи няма гащи и какво зяпа момъкът!За “свободата” да не говорим-ръчище,крачище,а прасеца,мечта на всеки поствоенен касапин!

27. ХАРЕСВАМ! няма, steve liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Абе, тия от ЕС може да са всякакви, шайка и крадци както ги наричат, обаче те никога и никого не са задържали насила, казаха, че искат приятелски отношения и въобще изпратиха ги приятелски, не виждам нищо тоталиристично, пак казвам може да не са идеалната форма, обаче къв болен мозък трябва да си да излезеш пред народа и да крещиш че сме се освободили и че били независими, от какво бе ...а народа овча радост

Представи си Ан като Свободата води народа
    хахахах...Представям си мейнли алкохоли4ка на мек хай!! от сорта на Ейми Уайнхаус...но оффенс...тя и девата е луда за връзване де но масите съм заб♡ЕлезАл моо ги подтиква ВСЕКИ що годе гоуем уй гоуем пус гоуем инспирейшън шъ знайш ма какоаман и от английската зигания...ния сми по-от ОНИЯ..FUF YA BRO!!!

29. ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Никога не съм могъл да си обясня долния ляв ъгъл на картината-защо онзи няма гащи и какво зяпа момъкът!За “свободата” да не говорим-ръчище,крачище,а прасеца,мечта на всеки поствоенен касапин!
    Хаха, защото като гърмят и гащите им падат...предполагам и аз се чудя и от страната на кои е бил. Обаче от твоята касапска гледна точка не е бях се замисляла, предполагам, че e пост Рубенс-ов идеал или модел за красота. Рубенсовите са били тройни, а това е 200 години след него, докато стигнем до наши дни съвсем изтъняхме.

31. ХАРЕСВАМ! steve, Мила liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    ОСТРОВЪТ на доктор Моро...любимо четиво от детството...

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Аз пак да попитам риторично, защо ми присвоиха бг книжата!?Това е български документ.
    Ако говориш за Exchange a foreign driving licence - споко. Никой не ти е присвоил българското СУМПС. Изпратено е по каналния ред в България!
    Някой знае ли какъв е тоя IDP, ще трябва ли да го купуваме?
    Ето бре, четете!!!
    https://www.gov.uk/driving-abroad/in...driving-permit

Пп.
    „International driving permit (IDP)” = „Международно свидетелство за управление”. В България също се издава такова.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

34. ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

карайдавървиагоеа: people are strange when y a stranger...

https://m.youtube.com/watch?v=GJY8jJkDoMY
    Последно редактирано от steve : 31-01-2020 на 20:24

Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Ако говориш за Exchange a foreign driving licence - споко. Никой не ти е присвоил българското СУМПС. Изпратено е по каналния ред в България!

Ето бре, четете!!!
    https://www.gov.uk/driving-abroad/in...driving-permit

Пп.
    „International driving permit (IDP)” = „Международно свидетелство за управление”. В България също се издава такова.
    Абе не ми се чете, за това питам наготово
    Е хбаво ексчейндж, ама ти отде знаеш, че е в бг, и ако се прибера в бг например какво правим?

37. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Яаа!!! Ама, ти си бил тук! Пък аз си мислех, че те импичнаха.

39. ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Post Thanks / Like

Аз пак да попитам риторично.........
    Предстои да видим...дали брекзит е
    1. ''освобождаване'' от ''тиранията'' на ЕС
    2. Гонене на интереси
    3. нация която подкрепи неoсъществените и нереализирани щения и амбиции на един луд
    https://www.youtube.com/post/Ugyu1sBGn7IIfixydOJ4AaABCQ

Страница 292 от 307 ПървиПърви ... 192242282290291292293294302 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми