Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 286 от 307 ПървиПърви ... 186236276284285286287288296 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7 126 до 7 150 от общо 7660
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Някои хора тук напълно достойно заместват канарчето. Направо се вклиниха в неговата роля с традиционен римоунърски fear-mongering.

Продължавам да се чудя какво правят все още в тази пропадаща страна, с нискорастяща икономика и най-ниски state pensions... и с премиер фашист.
    Спасявайте се докато е време бе, хора! Какво чакате още?
    Нещо не видях да оспорваш фактите?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Нещо не видях да оспорваш фактите?
    Извиняваи че отговарям вместо Мейта ( ти най- добре знаеш че не сме един и същи човек, които страно защо невярващите в теориите за конспирацията, вярват в тоя случай!!!!!!) а какви са ти фактите????? Няма нито едно нещо представено като ФАКТ!!!!!!
    DONALD TRUMP 2020

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Извиняваи че отговарям вместо Мейта ( ти най- добре знаеш че не сме един и същи човек, които страно защо невярващите в теориите за конспирацията, вярват в тоя случай!!!!!!) а какви са ти фактите????? Няма нито едно нещо представено като ФАКТ!!!!!!
    Ами различните пенсии са факт. И не могат да се обяснят с лошия ЕС, защото в Германия са много по-добри, дори и в Испания, която няма по-добра икономика от ЮК, пак са многократно по-високи. Също така е факт, че в Щатите здравеопазването струва посочените цифри и е факт, че има хора, които задлъжняват за цял живот заради болнична процедура, а в Кралството изобщо не е така.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Post Thanks / Like

Ами различните пенсии са факт. И не могат да се обяснят с лошия ЕС, защото в Германия са много по-добри, дори и в Испания, която няма по-добра икономика от ЮК, пак са многократно по-високи. Също така е факт, че в Щатите здравеопазването струва посочените цифри и е факт, че има хора, които задлъжняват за цял живот заради болнична процедура, а в Кралството изобщо не е така.
    Някой хора сме на работа сутринта (за да можем да си позволим лате, хахаха...) и познавам няколко хиляди испански пенсионери с имоти в БГ......аре лека нощ!!!!
    DONALD TRUMP 2020

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Как се печелят избори с лъжи.

Investigation finds ‘88% of Tory ads misleading
    Nearly 90% of Facebook ads paid for by the Conservative Party in the first few days of December contained misleading claims, an investigation has found.

7. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Никой не е задлъжнял, хората си имат здравни застраховки, плюс като работиш в някоя компания, тя също ти поема процент от здравните процедури.
    Колкото повече години работиш за дадена компания, толкова процента се увеличава.
    Това се прави с цел здравеопазването да е достъпно за тези които работят и допринасят нещо за икономиката, а не като тук, тия които ги мързи да гледат и незнае какво е работа, хайде безплатен зъболекар, рецепти и накрая кой плаща? тия където блъскат по цял ден, хем за тях си плащат,хем и за британските
    търтеи,защото антибиотиците не падат от небето, някой трябва за тях да плати.
    Америка е голяма държава и неможе да си позволи да издържа безработни и разни навлеци и бежанци. За това Тръмп ги разкара всичките бежанци, най вече мекдиканците,защото се усети, че те вредят за икономиката.
    Последно редактирано от dimi_m : 11-12-2019 на 12:55

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

A new study from academic researchers found that 66.5 percent of all bankruptcies /in USA/ were tied to medical issues —either because of high costs for care or time out of work. An estimated 530,000 families turn to bankruptcy each year because of medical issues and bills, the research found.

След десетина години това ще бъде реалноста и в УК.

10. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Никой не е задлъжнял, хората си имат здравни застраховки, плюс като работиш в някоя компания, тя също ти поема процент от здравните процедури.
    Колкото повече години работиш за дадена компания, толкова процента се увеличава.
    Това се прави с цел здравеопазването да е достъпно за тези които работят и допринасят нещо за икономиката, а не като тук, тия които ги мързи да гледат и незнае какво е работа, хайде безплатен зъболекар, рецепти и накрая кой плаща? тия където блъскат по цял ден, хем за тях си плащат,хем и за британските
    търтеи,защото антибиотиците не падат от небето, някой трябва за тях да плати.
    Америка е голяма държава и неможе да си позволи да издържа безработни и разни навлеци и бежанци. За това Тръмп ги разкара всичките бежанци, най вече мекдиканците,защото се усети, че те вредят за икономиката.
    Хубаво е да има човек убеждения, но трябва да проверява дали не се основават на митове и легенди. Reality check - какво казват цифрите:

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    A new study from academic researchers found that 66.5 percent of all bankruptcies /in USA/ were tied to medical issues —either because of high costs for care or time out of work. An estimated 530,000 families turn to bankruptcy each year because of medical issues and bills, the research found.

След десетина години това ще бъде реалноста и в УК.
    Не знам дали ще бъде това реалността след 10 г. в Кралството, но със сигурност този модел е далеч от идеалният.

Гугъл търсачка на форума

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Като сте метнали NHS ,та и аз да си кажа,преди няколко дни ми се наложи да ходя по спешност,след като мина всичко добре(благодаря за загрижеността),доктора ми предписа едни хапчета,даде ми рецепта и ми каза да ги взема от тяхната аптека-рецептата важела само за там.В положението в което бях,въобще не се и замислих,слязох долу,наредих се,взеха ми рецептата и ми казаха да изчакам 20 минути.Докато си чаках,се заоглеждах по рафтовете и случайно попаднах на същите хапченца-цена £4.90.Попитах дали са те,отговориха ми-да. Защо да чакам-защото са по NHS,а аз съм имал право на безплатни такива,не знам откъде докторчето е решило,че съм на помощи.Казах-не съм.Ще трябва да си ги купите тогава,ами аз това искам.Купих ги,Поинтересувах се,колко струват на NHS тези хапчета-£21.80.Значи ако имам право,за мен са безплатни,обаче NHS плаща £21.80 за нещо което струва повече от 4 пъти по-малко.Красота!

Старо куче
    Post Thanks / Like

това не го вервам , нема логика .

Post Thanks / Like

Хубаво е да има човек убеждения, но трябва да проверява дали не се основават на митове и легенди. Reality check - какво казват цифрите:

Не знам дали ще бъде това реалността след 10 г. в Кралството, но със сигурност този модел е далеч от идеалният.
    Цифрите където ги четеш, нямат нищо общо с реалността. Тия неща ги пиша, защото съм живял и работил в САЩ и съм сменил доста фирми.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Цифрите където ги четеш, нямат нищо общо с реалността. Тия неща ги пиша, защото съм живял и работил в САЩ и съм сменил доста фирми.
    Когато някой ми каже, че не вярва на цифри, щото бил виждал лично еди-какво си - такъв човек не знае какво означава статистика. Все едно да каже - всички в България имат градини и си отглеждат домати и други зеленчуци, защото в нашето и околните села всички са така - лично съм живял там и съм виждал. Нямам какво да му кажа на такъв човек.

Гугъл търсачка на форума

Post Thanks / Like

Когато някой ми каже, че не вярва на цифри, щото бил виждал лично еди-какво си - такъв човек не знае какво означава статистика. Все едно да каже - всички в България имат градини и си отглеждат домати и други зеленчуци, защото в нашето и околните села всички са така - лично съм живял там и съм виждал. Нямам какво да му кажа на такъв човек.
    И какво казваше стъкмистиката с колко процента Хилъри беше пред Тръмп?!?!? Или пък Ремеинърите с колко водеха преди референдума?!?!?
    DONALD TRUMP 2020

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

И какво казваше стъкмистиката с колко процента Хилъри беше пред Тръмп?!?!? Или пък Ремеинърите с колко водеха преди референдума?!?!?
    Както казах, не ми се обяснява какво е статистика... Прогнозите за изборите НЕ СА статистика.

Ще излъже ли Джонсън британците?

Гугъл търсачка на форума

Post Thanks / Like

Както казах, не ми се обяснява какво е статистика... Прогнозите за изборите НЕ СА статистика.

Ще излъже ли Джонсън британците?
    Ти все пак обясни, имаме търпение
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    това не го вервам , нема логика .
    Ето ти,да повярваш:
    https://www.thetimes.co.uk/article/p...-70m-9pzf2jdzw

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Преди малко влязах произволно за тест драйв в сайта на Калифорния, Ковъред Калифорния и изядох дръвцето. Сложих доход 70 бинки примерно и 1-2 визити на година при чичко доктор. Скромно. Нема фри бацета.

Total Expense Estimate $3275.56
    Primary Care Visits You pay $65
    Generic Drugs You pay $18
    Out-of-Pocket Max $7800

Аут оф покета беше, че максимум можеш да разкешваш 7800. Другото го поемат те, ако се бъгнеш нещо по-сериозно. Без застраховка визитата беше към 200. Така ли е Дими? Направо ми стана интересно.

Явно е голяма врътка да си избереш точна застраховка и да не излетиш в канавката.

21. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

И още по-категорично: НЕ СА ФАКТИ.

И още нещо: Великобритания не се управлява от Джонсън, а от цял кабинет и цяло управляващо мнозинство. Това мнозинство често се състои от повече от една партия. То се ползва с доверието на милиони избиратели, които са пуснали своя глас в тяхна подкрепа. Целият този процес се нарича представителна / парламентарна демокрация.

Не подозирах, че ще се налага да се запознаваме отново с елементарните принципи на демокрацията.
    Очевидно някои хора предпочитат законите и решенията за бъдещето на една страна да се коват по друг начин.

23. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Ами различните пенсии са факт. И не могат да се обяснят с лошия ЕС, защото в Германия са много по-добри, дори и в Испания, която няма по-добра икономика от ЮК, пак са многократно по-високи. Също така е факт, че ...
    Също така е факт, че доходите на британците в пенсионна и предпенсионна възраст са по-високи от тези на германците и испанците.

25. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Post Thanks / Like

Борис ги размаза.

27. ХАРЕСВАМ! steve, DONALD TRUMP liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

гив но шит он а флоор ше правя анархии кой и да дойде на власт@с съм бритиш от тези... по -откойкъдеее...борис е типичния британски фън циркаджия но е по-симпатичен за премиер на ТАЗИ нация превзети грубиянидали ще легализират марихуаната ми е по-скоро крастата ,отколкото да се интересувам от шибаната политика на партиите...май съм фъкин селфиш трабълмейкър инне
    Последно редактирано от steve : 12-12-2019 на 23:31

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    гив но шит он а флоор ше правя анархии кой и да дойде на власт@с съм бритиш от тези... по -откойкъдеее...борис е типичния британски фън циркаджия но е по-симпатичен за премиер на ТАЗИ нация превзети грубиянидали ще легализират марихуаната ми е по-скоро крастата ,отколкото да се интересувам от шибаната политика на партиите...май съм фъкин селфиш трабълмейкър инне
    На тебе ти трябва един санаториум с медикал марихуана и си на 6!!!!!
    DONALD TRUMP 2020

30. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

На тебе ти трябва един санаториум с медикал марихуана и си на 6!!!!!
    u right.&шишенце МЕТАДОН за наздраве!!!co-codamol за мезе

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    u right.&шишенце МЕТАДОН за наздраве!!!co-codamol за мезе
    Абе вие съвремените почитатели на ..... вещества се радвате дори и на синтетиката!!!!!
    DONALD TRUMP 2020

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Lib Dems on course for grim night with Jo Swinson set to lose seat

Ице, Ице... каква я мислехме, а каква стана...

34. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
Страница 286 от 307 ПървиПърви ... 186236276284285286287288296 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 3 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми