Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 219 от 221 ПървиПърви ... 119169209217218219220221 ПоследнаПоследна
Резултати от 5 451 до 5 475 от общо 5516
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Защото съм алергичен към всякакви "кой не скача е червен". Тия са най долните комунисти, готови да те убият за инакомислене.
    Погледнете до какво докараха такива Украйна и Латвия. В България винаги сме били толерантно общество, прагматично. Затова при нас такива идиоти са единици и това е добре да остава така.

Да живееш цял живот с омраза към други общности, било то руснаци, цигани, български имигранти или по-успешни хора от теб е ужасно и жалко.
    Русофилите никога няма да дойдете на власт в България . Срамnата партия БСП винаги ще лае като куче . Както ти лаеш в момента . Путиновите последователи сте най долните КГБ комуняги

2. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Dislikes Motovilkov, DONALD TRUMP disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Русофилите никога няма да дойдете на власт в България . Срамnата партия БСП винаги ще лае като куче . Както ти лаеш в момента . Путиновите последователи сте най долните КГБ комуняги
    Най-големите комунисти са в СДС и ГЕРБ, това всеки го знае. Премиер министърът ни е телохранител, приближен до Генсека на БКП.
    Какво изобщо дискутирам с последовател на Хитлер?!?
    Айде, чупка да чистиш плажа.

4. ХАРЕСВАМ! deijei, DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Най-големите комунисти са в СДС и ГЕРБ, това всеки го знае. Премиер министърът ни е телохранител, приближен до Генсека на БКП.
    Борисов е проевропейски . Слуша германците . За това е трети мандат . А вие кгб последователите умирате от яд . Германия над всичко . Deutschland, Deutschland uber alles . https://youtu.be/VeBYqL8nuSw
    Последно редактирано от kanarinapred : 12-07-2019 на 11:51

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Европа започва там, където свършват шкембе чорбата и чалгата. И слънчогледа. В България има и шкембе чорба, и чалга, и семки.

В този ред на мисли, Русия е много повече Европа от България и Балканите.
    Не знам колко е минималната, ама са на първо място по покупка на имоти в община Несебър. А ти работиш в чужбина 20 години, за да си позволиш един апартамент където и да е. Кой е по-голям балък преценете сами. Сметките са им по 20 евро, на теб са ти 220 евро.
    От Москва до Варна има полети по 35 паунда, ти тези ги даваш за бензин в едната посока.

В Русия строят чисто нови заводи на BMW и Мерцедес, в България само кабели правят и плащат по 700 лв. Кои са балъците, отново въпросът е риторичен.

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По-голям комунист от канарчето няма - факт. Доносник от ДС. Затова в зората на Демокрацията избяга в Канада и поиска политическо убежище - факт. Комунистите умираха от страх тогава.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Руските подлоги в България се радват ако Америка разбие ЕУ . Да мизерстваме . Да не могат свободно да работят и живеят нашите деца в западна европа . Няма да ви стане играта про руски олигофрени

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Европа започва там, където свършват шкембе чорбата и чалгата. И слънчогледа. В България има и шкембе чорба, и чалга, и семки.

В този ред на мисли, Русия е много повече Европа от България и Балканите.
    Не знам колко е минималната, ама са на първо място по покупка на имоти в община Несебър. А ти работиш в чужбина 20 години, за да си позволиш един апартамент където и да е. Кой е по-голям балък преценете сами. Сметките са им по 20 евро, на теб са ти 220 евро.
    От Москва до Варна има полети по 35 паунда, ти тези ги даваш за бензин в едната посока.

В Русия строят чисто нови заводи на BMW и Мерцедес, в България само кабели правят и плащат по 700 лв. Кои са балъците, отново въпросът е риторичен.
    Много си зле честно . Сравнява България с Русия . И пак българите сме ЕУ ситизенс . А 80 % от руснаците са бедни и мечтаят да живеят в Германия Холандия и тн . Тези руснаци които купуват в Несебър са руска путиноидна номенклатура . Разбра ли матейчо . Минималната заплата на месец в Русия е 169 долара матейчо . Никога БСП и проруска про путин партия няма повече да вземе власта в България Матейчо . КГБ комунягите нямат бъдеще в България
    Последно редактирано от kanarinapred : 12-07-2019 на 13:46

Старо куче
    Post Thanks / Like

Много си зле честно . Сравнява България с Русия . И пак българите сме ЕУ ситизенс . А 80 % от руснаците са бедни и мечтаят да живеят в Германия Холандия и тн . Тези руснаци които купуват в Несебър са руска путиноидна номенклатура . Разбра ли матейчо . Минималната заплата на месец в Русия е 169 долара матейчо . Никога БСП и проруска про путин партия няма повече да вземе власта в България Матейчо . КГБ комунягите нямат бъдеще в България
    алооо това опит за имитация ли е? Не съм хапи някой друг да ползва мойте думи.
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Показа си комунистически номенклатурният нрав гербера канарчето.

Не ми пука за руснаците особено, но не чесно да ти кажа нито един руснак не съм видял в Англия да работи на строеж, завод или чисти. Всички които съм срещал работят като финансисти, учени, математици, програмисти и т.н. Не знам колко са бедни там но купуват апартаменти по 100хил евро на Слънчев (а не като теб за 15хил)

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    алооо това опит за имитация ли е? Не съм хапи някой друг да ползва мойте думи.
    Сигурно да го отрязали и от другия форум,няма откъде да преписва.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не ми пука за руснаците особено, но не чесно да ти кажа нито един руснак не съм видял в Англия да работи на строеж, завод или чисти. Всички които съм срещал работят като финансисти, учени, математици, програмисти и т.н. Не знам колко са бедни там но купуват апартаменти по 100хил евро на Слънчев (а не като теб за 15хил)
    Борисов е подкрепян от Меркел . Никви руски мекерета в власта повече . Комуниста говори за другите че били комунисти . Абе олигофреnи руски

Старо куче
    Post Thanks / Like

Борисов е подкрепян от Меркел . Никви руски мекерета в власта повече . Комуниста говори за другите че били комунисти . Абе олигофреnи руски
    Меркел е пътник вече. Здравето й поддава. Борисов ще е подкрепян докато слугува на ЕС и САЩ. Също като при комунизма. Който не слуша - санкции и жълти жилетки.
    Аз не съм се клел в червеното знаме , Димитров и Ленин, като теб. Когато ни посвещаваха в пионерчета избягах от церемонията специално, а после нито съм участвал в тъпи соц изпълнения нито съм ходил на паради. При теб съм сигурен е било Full Commie Experience

През 90-те бяхме на "барикадите" със седесарите, докато после не видях как най-големите БКП активисти станаха първи демократи и започнаха да грабят ресурси - кой имоти, кой пари, кой заводи. Костов изнесе всичкото останало производство и инфраструктура, също така извърлихме всички съвременни оръжия.

Епитет на прехода ни е Бойко Борисов -> Комунист -> Мутра -> шеф на Полицията -> Премиер

Нищо против него като личност, просто е показател колко сме "европейци".

15. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Неграмотнико приличаш на тъмносиня или тъмночервена бабичка с изкривено от злобата лице пръскаща слюнки навсякъде от вонящата си уста повтаряща едно и също и единствено един тупаник неизвестно от кой от отегчената до смърт тълпа е способен да ти затвори устата...... виждал съм го, действа безупречно...
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Меркел е пътник вече. Здравето й поддава. Борисов ще е подкрепян докато слугува на ЕС и САЩ. Също като при комунизма. Който не слуша - санкции и жълти жилетки.
    Аз не съм се клел в червеното знаме , Димитров и Ленин, като теб. Когато ни посвещаваха в пионерчета избягах от церемонията специално, а после нито съм участвал в тъпи соц изпълнения нито съм ходил на паради. При теб съм сигурен е било Full Commie Experience

През 90-те бяхме на "барикадите" със седесарите, докато после не видях как най-големите БКП активисти станаха първи демократи и започнаха да грабят ресурси - кой имоти, кой пари, кой заводи. Костов изнесе всичкото останало производство и инфраструктура, също така извърлихме всички съвременни оръжия.

Епитет на прехода ни е Бойко Борисов -> Комунист -> Мутра -> шеф на Полицията -> Премиер

Нищо против него като личност, просто е показател колко сме "европейци".
    Борисов води ли проевропейска политика води . Хората гласуват за него , а не за Нинова защото са проевропейски настроени . Тук сте краставi
    русофилски псета .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Борисов води ли проевропейска политика води . Хората гласуват за него , а не за Нинова защото са проевропейски настроени . Тук сте краставi
    русофилски псета .
    Борисов води ли проевропейски кражби? Води. Хората гласуват ли за него? Не гласуват. Как ли пИчели изборите тогава?

19. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Борисов води ли проевропейски кражби? Води. Хората гласуват ли за него? Не гласуват. Как ли пИчели изборите тогава?
    Проевропеец е Борисов . Така ги печели . Кой нормален ще гласува за Нинова

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Ауууу! Тука направо му заби нож в сърцето.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Проеврокрадец искаш да кажеш. Целия свят го знае само в бг не

Старо куче
    Post Thanks / Like

Еднокнижника е проевропеец толкова, колкото тук някои екземпляри са пробрекзитари- разбрали-недоразбрали, чули-недочули, а утречка първи ще рипнат от потъващия кораб....

24. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Няма го Канарчиту да ни каже мрачната прогноза за след Брекзита. Канарче, кажи нещо уе майна. Знам, че четеш. Да не набара голямата медуза на Слънчака и да те сърбят ръчичките сега? Гледам верно на почивка си бил. Ама май си почиваш на банановата плантация

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Няма го Канарчиту да ни каже мрачната прогноза за след Брекзита. Канарче, кажи нещо уе майна. Знам, че четеш. Да не набара голямата медуза на Слънчака и да те сърбят ръчичките сега? Гледам верно на почивка си бил. Ама май си почиваш на банановата плантация
    Ще го видим какви ги вършее на слънчака, другата седмица ще ходя там. Може да е някой нов играч,нали Митю очите е в ареста, може сега нашето момче да е новият Митю, тамън ще ми орежда безплатен паркинг в центъра.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Boris Johnson, патологичния лъжец и най вероятно бъдещ PM, за пореден път хванат в лъжа за EU:

Is Boris Johnson right about the rules on kippers?

Claim: EU regulations require kipper suppliers to keep their products cool with ice pillows when they are delivered.

Verdict: This is not true. EU regulation covers fresh fish, not smoked fish. The UK's Food Standard Agency says food manufacturers must transport food so it is fit to eat. This might require a "cool bag".
    Waving the smoked fish in the air, he said the manufacturer of the kipper - from the Isle of Man - was "utterly furious" with EU regulations.

Сега кухите брегзитари като тръгнат да разпространяват историята върви ги убеждавай че Isle of Man дори не е в ЕУ.

И този тип лъжи се раздухват от таблоидите от деситилетия. После се чудим защо неграмотниците гласуват за Brexit.

28. ХАРЕСВАМ! Мила, deijei, Kearny, zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Пак ми се привиждат някакви руски връзки да му се невиди

Разследване на Ройтерс: Руски оръжейник лобира тихо за премиерския пост във Великобритания

Темерко е дарил над 1 милион лири стерлинги на консерваторите, откакто е получил британско гражданство през 2011 г.
    https://m.dir.bg/dnes/na-fokus/razsl...elikobritaniya

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Пак ми се привиждат някакви руски връзки да му се невиди

https://m.dir.bg/dnes/na-fokus/razsl...elikobritaniya
    Следвай парите!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Брекситарчета кажете нещо да не сте в траур?

Страница 219 от 221 ПървиПърви ... 119169209217218219220221 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (2 регистрирани и 1 гости)

1. mate,
  2. kanarinapred

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки