Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 112 от 222 ПървиПърви ... 1262102110111112113114122162212 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2 776 до 2 800 от общо 5534
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Накрая Териза ще излезе доста интелигентна. Тя беше срещу Брексит на референдума. И сега може да спре процеса без да нарушава волята на гласувалите. тя предложи една сделка, която беше абсурдна за приемане от Уестминстър. И най-важното - предложи я в "дванайсет без пет". Вече няма време за обсъждане на нови сделки. Не може да бъде сменена с нов премиер, който да договори нещо по-добро. Целият този хаос около преговорите дълго време изглеждаше абсурден, но ако подредим пъзелчетата на местата им, ще излезе, че е имал смисъл. Вече ми става ясно и защо Териза взе северноирландците за коалиционни партньори в парламента. Целта е била, да има опасност при липса на сделка те да напуснат коалицията и правителтвото да падне.

2. БЛАГОДАРЯ martini thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! martini liked this post
    Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Днес е паметен ден за Европа и Великобитания. Ако Парламентът отхвърли сделката, островът ще изпадне в невиждана криза от десетилетия. Сривът на британския паунд ще бъде само първата стъпка. След него ще последват всички останали икономически и финансови последствия. А след тях и отлив на инвестиции, фалити на фирми, напускане на големи компании. Само едно хапче може да излекува всичко това и то се нарича "отказ от Брексит".

Британските депутати се избират мажоритарно, а не с листи, както е в България. Всеки един депутат отговаря с действията и вотовете си през своите избиратели. Ако не оправдае доверието им, на следващите избори е политически труп. Никой не може да го върне изкуствено, като го постави в наредени партийни листи. Затова всеки един депутат днес ще гласува така, както желаят неговите избиратели. Със сигурност всеки един член на Парламента е обиколил изборния си регион, за да пита местните какво желаят да се случи на гласуването. Териза Мей може да ги призовава денем и нощем да я подкрепят, но тя не ги е избирала, а британският народ. Затова никой няма да я послуша.

Моята прогноза за днес е една - твърдо отхвърляне на сделка и хвърляне на Великобритания в бездната. Исторически за европейската история. Великобритания е водеща световна икономика и затова трябва всички да се подготвим за сериозни икономически сътресения в близките седмици. Както и за спадове на борсови индекси.
    на там върви....
    © ®

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от martini Виж мнението
    на там върви....
    План Б е че няма план Б

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

План Б е че няма план Б
    според мен от надиграване и хротрости, ще стане нещо което не са го предвидили , и няма да са го искали .
    © ®

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

според мен от надиграване и хротрости, ще стане нещо което не са го предвидили , и няма да са го искали .
    Всички писали горе обвиняват само едната страна и нито дума за Брюкселските угоени апаратчици с тяхната загниваща система която е истинската причина за Брексита.....
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

7. ХАРЕСВАМ! vvvv, Ego sum liked this post
    Post Thanks / Like

ти мен не ме мисли . Аз съм 250 000 евро напреd
    Хахахахахаааа кога успя та откраднеш толкова много бакър, ти си постояно тука?
    EC=WC
    -George Orwell

9. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Не е хубаво да използваш главни букви, отдавам го на това че използвах епитети които не трябваше. Сори. За напред ползвай Гугъл на въпросите на които не можеш да си отговориш , по лесно е
    Писах ти с главни букви въпроса, защото не ми даваш отговор а пишеш всевъзможни несвързани неща и в опитите си да се изтъкнеш започваш да отговаряш на други въпроси съвсем различни от зададения и да постваш идиотски бг клипове? (WTF) Затова ти казах ако нямаш смислен отговор да не ми отговаряш!
    Аз го зная отговора, даже разбрах и колко комунистическо ти е самосъзнанието и отвратителния ти начин на диалог без да искам!
    Затова и не си прави труда да ми отговаряш никога повече, моля!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Хахахахахаааа кога успя та откраднеш толкова много бакър, ти си постояно тука?
    Хаха хаха , аз ги имам 250 000 euro , а ти ги нямаш

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vvvv Виж мнението
    Писах ти с главни букви въпроса, защото не ми даваш отговор а пишеш всевъзможни несвързани неща и в опитите си да се изтъкнеш започваш да отговаряш на други въпроси съвсем различни от зададения и да постваш идиотски бг клипове? (WTF) Затова ти казах ако нямаш смислен отговор да не ми отговаряш! Аз го зная отговора, даже разбрах и колко комунистическо ти е самосъзнанието и отвратителния ти начин на диалог без да искам!
    Той не знае друг начин на диалог, миналата година се запъна като магаре на мост защото му казах че Норвегия не е в ЕУ и до ден днешен не си е признал грешката и все още твърди че Норвегия е в ЕУ......
    EC=WC
    -George Orwell

13. ХАРЕСВАМ! vvvv liked this post
    Post Thanks / Like

Хаха хаха , аз ги имам 250 000 euro , а ти ги нямаш
    Добре де татуирай си го на главата...... а пък ако можеше и да докажеш това празно твърдение ехей....
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Това още веднъж показва, че референдум не трябва да се използва за решения от такъв мащаб - за промяна на име на улица/град, за влизане на град в друга община и такива подобни да, ама за геополитически решения -не. Тълпата е много лесно манипулируема и и се въздейства на емоционално ниво, а има сили дето много добре ги владеят тези неща и могат да сътворят големи зулуми, както виждаме сега в ЮК..
    Един приятелски съвет:Когато преписваш от друг форум,замествай по-сложните думи и словосъчетания с такива каквито нормално ползваш,така никой няма да те хване!

16. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Накрая Териза ще излезе доста интелигентна. Тя беше срещу Брексит на референдума. И сега може да спре процеса без да нарушава волята на гласувалите. тя предложи една сделка, която беше абсурдна за приемане от Уестминстър. И най-важното - предложи я в "дванайсет без пет". Вече няма време за обсъждане на нови сделки. Не може да бъде сменена с нов премиер, който да договори нещо по-добро. Целият този хаос около преговорите дълго време изглеждаше абсурден, но ако подредим пъзелчетата на местата им, ще излезе, че е имал смисъл. Вече ми става ясно и защо Териза взе северноирландците за коалиционни партньори в парламента. Целта е била, да има опасност при липса на сделка те да напуснат коалицията и правителтвото да падне.
    Интересен цитат,откъде е?

18. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, mate liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

План Б е че няма план Б
    План Б е, че ЕС отива към WC. А когато Еврабия стане реалност, ще подавате бежански статут и визи за UK и Русия като последни бастиони на християнството на континента.

20. ХАРЕСВАМ! Motovilkov, DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Това, което се очакваше се случи! Госпожата загуби с исторически резултат! Разбрахме още, че правителството няма план Б, че искат вот на доверие, че Корбин поиска вот на недоверие, Скотовете ще го подкрепят, паунда стои спокойно в момента.....
    Последно редактирано от Kearny : 15-01-2019 на 20:23

22. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vvvv Виж мнението
    Писах ти с главни букви въпроса, защото не ми даваш отговор а пишеш всевъзможни несвързани неща и в опитите си да се изтъкнеш започваш да отговаряш на други въпроси съвсем различни от зададения и да постваш идиотски бг клипове? (WTF) Затова ти казах ако нямаш смислен отговор да не ми отговаряш!
    Аз го зная отговора, даже разбрах и колко комунистическо ти е самосъзнанието и отвратителния ти начин на диалог без да искам!
    Продължавай в същия дух и пак ще питаш кой ми ср@ в гащите
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

От 317 Тори, 196 са гласували за сделката.
    Против 118 тори.
    Леибъри от 256 , 248 против.

Торите гласували против тази сделка, искат сделка, но не тази. Щели да преговарят и едва ли не да накарат ЕС да им се моли са сделка. Казват ние не сме против Тереза а сме против Тази сделка.
    При лейбърите не са ясни много от позициите им, но едно е ясно, искат нов избори, Корбин иска превес в парламента. Скотишите е повече от ясно, че са проевропейски настроени, но са гласували против. Какво ви говори това?
    На мен, най вероятно нови избори, нови преговори, Норвежки модел, не искам да мисля за нов референдум

25. БЛАГОДАРЯ Kearny thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Корбин иска кокала, но какво ще го прави като го вземе? За какво им е норвежкия модел? То по зле отколкото да е в ес
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

27. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Против 118 тори.

Торите гласували против тази сделка, искат сделка, но не тази. Щели да преговарят и едва ли не да накарат ЕС да им се моли са сделка. Казват ние не сме против Тереза а сме против Тази сделка.
    При лейбърите не са ясни много от позициите им, но едно е ясно, искат нов избори, Корбин иска превес в парламента. Скотишите е повече от ясно, че са проевропейски настроени, но са гласували против. Какво ви говори това?
    На мен, най вероятно нови избори, нови преговори, Норвежки модел, не искам да мисля за нов референдум
    От тук нататак или излизане без сделка или оставане в ЕУ . Почти съм сигурен че английските лицемери ще спрат брексит и ще изтеглят артикул 50

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Против 118 тори.

няма да има време за избори,нито за нов референдум, надлъгват се всички докато кораба се придвижва към скалите. накрая ще твърде късно за кео и да е правилно решение
    © ®

30. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Корбин иска кокала, но какво ще го прави като го вземе? За какво им е норвежкия модел? То по зле отколкото да е в ес
    За българите норвежкия модел е супер . Остава свободно движение на хора стоки капитали и услуги

Старо куче
    Post Thanks / Like

няма да има време за избори,нито за нов референдум, надлъгват се всички докато кораба се придвижва към скалите. накрая ще твърде късно за кео и да е правилно решение
    Като няма време за нов референдум , УК парламента ще изтегли артикул 50 и ще спре брексит . Което означава оставяне на УК в ЕУ

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Като няма време за нов референдум , УК парламента ще изтегли артикул 50 и ще спре брексит . Което означава оставяне на УК в ЕУ
    спрат ли артикул 50 ще има бунтове, ще се почустват излъгани избирателите каквото и да правят са в задъдена улица
    © ®

Старо куче
    Post Thanks / Like

Пицария в Източен Лондон, с промоция 25%, за който е против "Брекзита". Промоцията е от днес, до 29 март.

Post Thanks / Like

За българите норвежкия модел е супер . Остава свободно движение на хора стоки капитали и услуги
    Най вече на стоки
    EC=WC
    -George Orwell

36. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Най вече на стоки
    Страната трябва да напусне Европейския съюз в 01:00 часа българско време на 30 март тази година. Ако това се случи, без да има споразумение с ЕС - тоест, Брекзит без сделка - всички връзки на Великобритания с континента ще отпаднат буквално в рамките на нощ, което ще хвърли в хаос транспорта, търговията и статута на обикновените хора, които живеят от двете страни на Ламанша.

Страница 112 от 222 ПървиПърви ... 1262102110111112113114122162212 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 4 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми