Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 255 от 282 ПървиПърви ... 155205245253254255256257265 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6 351 до 6 375 от общо 7034
    На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

канар, гледаш ли тарамбуките какво правят в столицата на ФРГ? те са новите господари на немска земя. Гледай и трепери. Това е краят на Германия.

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Е как на сапун? Нали най-великият политик в днешно време - Меркел, лично ги покани.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

3. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

5. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend deijei recommended this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

The request is illegal and there are fears it's being used as an excuse not to offer jobs and tenancies to EU citizens.

Giulia Pettenuzzo has lived in London for two and a half years and has done a number of jobs in that time. She also writes a blog for Italians hoping to find work in London............................................ ..........
    Джулиа Петенузо трябва да мисли СЛЕД бркзит как да намира работа на италианци а не да мрънка.....
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Post Thanks / Like

88888
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Видите ли че ландлордовете не са толкова страшни.......
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

За съжаление Томас Куук посрещна Брекзит преждевременно. Компания , която обслужваше 19 млн. клиенти годишно, основана някъде около 1841 година и с над 20000 служители. Последните полети се приземяват в момента и след това са ъндер администрейшън. Всички почивки и полети са канселирани от тук насетне...
    Последно редактирано от Kearny : 23-09-2019 на 02:20

10. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    канар, гледаш ли тарамбуките какво правят в столицата на ФРГ? те са новите господари на немска земя. Гледай и трепери. Това е краят на Германия.
    От тези нито един няма да получи немско гражданство . Всички ще бъдат върнати по домовете си . Докато пакистанците вече са британски граждани с всички необходими документи . УК е в много по голяма опасност . Аз края на УК вече съм го видял и той е до 25 години най много . Не искам моите внуци да живеят в такава държава . Лондон ще стане Ислямабад , а новия премиер ще е пакистанец . Познай кой език ще стане официален . Лондон вече е превзет наполовина , лейтън, стратфорд ист хям баркинг уолхамстоу и поне още 20 квартала са цветни , превзети . Това че ще спре притока на бели европейци християни към УК заради брексит само ще ускори процеса . Колкото и да ми се сърдите и мразите и да ме тероризирате заради възгледите ми , това ,което говоря е истината . И запомнете истината трябва да се казва на глас . Англичаните са мълчали и са се страхували последните 50 години за това съдбата ще им бъде незавидна
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-09-2019 на 06:32

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Брексит - обща дискусия

Brexit и старомодния начин на мислене и работа на британци, докараха нова компания до фалит.

Thomas Cook след 178 години на пазара затвори кепенците и вече е история.

Пътува съм с тях веднъж преди около 5 години и бях разочарован. Самолетите им са по неудобни за летене от тези на Райан еър, така бяха сгъстили седалките че не можеш да мръднеш а полета бе 10 часа.В самолета се чудеха какво да ми продадат допълнително в слушалки филми и какво ли не.

После в рейса, който ни отвеждаше до хотела се опитаха да ми продадат гривна за комари, не си купихме такава и за 10 дни един комар не видяхме.

https://news.bg/int-economics/tomas-kuk-falira.html
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

13. ХАРЕСВАМ! deijei, Kearny liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз лично съм с добри впечатления от Томас Кук, една идея по скъпо е но пък всичко е на ниво , поне аз когато съм ползвал техните услуги. Не съм ползвал техните самолети и нямам впечатления от тази им услуга.
    Мярна ми се инфото че китайците са били купили подразделението им за самолети преди известно време ама и това не ги е спасило. Интересно как успяха да фалират тази компания при положение че услугата им не е от най евтините
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

15. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Аз лично съм с добри впечатления от Томас Кук, една идея по скъпо е но пък всичко е на ниво , поне аз когато съм ползвал техните услуги. Не съм ползвал техните самолети и нямам впечатления от тази им услуга.
    Мярна ми се инфото че китайците са били купили подразделението им за самолети преди известно време ама и това не ги е спасило. Интересно как успяха да фалират тази компания при положение че услугата им не е от най евтините
    Из форуми и по улиците се чуват всякакви ирационални обяснения на този фалит като например, че интернет бизнеса бил виновен, те не се били приспособили, не им била качествена услугата, били скъпи и т.н. небивалици! Те не са страдали от липса на клиенти, напротив ! Ключа от бараката е другаде! А тези сцени от снимките в Дейли Меил ще станат ежедневие при но дийл брекзит

18. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Всички вече пътуват директно с лоу костъри и Booking/AirBnB

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Всички вече пътуват директно с лоу костъри и Booking/AirBnB
    Аз не. Особено на големи дестинации предпочитам да ползвам утвърдена на пазара компания

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Из форуми и по улиците се чуват всякакви ирационални обяснения на този фалит като например, че интернет бизнеса бил виновен, те не се били приспособили, не им била качествена услугата, били скъпи и т.н. небивалици! Те не са страдали от липса на клиенти, напротив ! Ключа от бараката е другаде! А тези сцени от снимките в Дейли Меил ще станат ежедневие при но дийл брекзит
    Не знам какви са причините за този фалит, но това определено не говори добре за бизнес средата в тази държава. Да фалира такава успешна компания на почти два века история, това хич не е добре.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Гледам и на правителството не им пука за 9000 работни места. Виж ако бяха банкери това друго. Предпочитат да дадат между 100 и 600мил от данъците на авио компании от цял свят плюс всичко останало,но не и да спасят 9000 работника и т.н. за 150. Чиста работа.

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    От тези нито един няма да получи немско гражданство . Всички ще бъдат върнати по домовете си . Докато пакистанците вече са британски граждани с всички необходими документи . УК е в много по голяма опасност . Аз края на УК вече съм го видял и той е до 25 години най много . Не искам моите внуци да живеят в такава държава . Лондон ще стане Ислямабад , а новия премиер ще е пакистанец . Познай кой език ще стане официален . Лондон вече е превзет наполовина , лейтън, стратфорд ист хям баркинг уолхамстоу и поне още 20 квартала са цветни , превзети . Това че ще спре притока на бели европейци християни към УК заради брексит само ще ускори процеса . Колкото и да ми се сърдите и мразите и да ме тероризирате заради възгледите ми , това ,което говоря е истината . И запомнете истината трябва да се казва на глас . Англичаните са мълчали и са се страхували последните 50 години за това съдбата ще им бъде незавидна
    Англичаните са на остров и са извън Шенген, не ги мисли. Кажат ли СТОП, няма кой да дойде неканен. Докато в Дойчланд всеки си идва и си отива, когато си пожелае, защото нямат граница с никоя съседна държава. В момента даже не се знае колко хора живеят в Германия. Официално са 80 милиона, неофициално може да са и 90. Тежко им и горко с такава политика.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    За съжаление Томас Куук посрещна Брекзит преждевременно. Компания , която обслужваше 19 млн. клиенти годишно, основана някъде около 1841 година и с над 20000 служители. Последните полети се приземяват в момента и след това са ъндер администрейшън. Всички почивки и полети са канселирани от тук насетне...
    За протокола,упадъка на компанията започва преди 5-6 години,когато брегзит още не беше измислен.И докато акциите им падат,през всичките тези години началниците са си разделили доста бонуси.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    За протокола,упадъка на компанията започва преди 5-6 години,когато брегзит още не беше измислен.И докато акциите им падат,през всичките тези години началниците са си разделили доста бонуси.
    Обикновено малките компании гърмят първо по време на криза,тука стана обратното
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Англичаните са на остров и са извън Шенген, не ги мисли. Кажат ли СТОП, няма кой да дойде неканен. Докато в Дойчланд всеки си идва и си отива, когато си пожелае, защото нямат граница с никоя съседна държава. В момента даже не се знае колко хора живеят в Германия. Официално са 80 милиона, неофициално може да са и 90. Тежко им и горко с такава политика.
    А тия милиони които са се заселили от 30 г тук и децата и внуците им се женят за техни си хора с- у пари за поданство,тях как ще ги спреш? Или още си вярваш, че тия се редят за визи с бизнес план,или пристигат с лодки през ламанша.
    Последно редактирано от dimi_m : 23-09-2019 на 13:45

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Правителството можеше да им помогне. След това се разбират с останалите собственици. Продават няколко самолета,намаляват бизнеса с една трета,ако няма необходимия резултат с още малко. Да няколко хил. Човека щяха да останат без работа,ама нямаше да са 9хил в юк само.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Правителството можеше да им помогне. След това се разбират с останалите собственици. Продават няколко самолета,намаляват бизнеса с една трета,ако няма необходимия резултат с още малко. Да няколко хил. Човека щяха да останат без работа,ама нямаше да са 9хил в юк само.
    По тази логика знаеш ли на колко фирми ще трябва да помагат в така задаващия се no deal Brexit? То за това са в administration не е казано че ще ги затворят на 100%, някой може да се навие да инвестира. Има доста примери на фирми след administration си стъпват на краката

29. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

По тази логика знаеш ли на колко фирми ще трябва да помагат в така задаващия се no deal Brexit? То за това са в administration не е казано че ще ги затворят на 100%, някой може да се навие да инвестира. Има доста примери на фирми след administration си стъпват на краката
    Е,а парите които ще налеят от данъци за да приберат хората не са важни викаш.

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Brexit и старомодния начин на мислене и работа на британци, докараха нова компания до фалит.

Thomas Cook след 178 години на пазара затвори кепенците и вече е история.

Пътува съм с тях веднъж преди около 5 години и бях разочарован. Самолетите им са по неудобни за летене от тези на Райан еър, така бяха сгъстили седалките че не можеш да мръднеш а полета бе 10 часа.В самолета се чудеха какво да ми продадат допълнително в слушалки филми и какво ли не.

После в рейса, който ни отвеждаше до хотела се опитаха да ми продадат гривна за комари, не си купихме такава и за 10 дни един комар не видяхме.

https://news.bg/int-economics/tomas-kuk-falira.html

Петер Франкхаузер, изпълнителен директор на Томас Кук, се извини на клиенти, служители, доставчици и партньори........тц, тц, тц то бива безочливост и незнание ама такава брекСитарска омраза!!!!!!! Що ли ми се струва че името на директора не е типично за британия а за германия?????
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Забрави някой да ги купува в момента, като не се знае дали ще има сделка или не. Кой луд ще налее милиони в сектор, който със сигурност ще пострада, ако няма сделка.

Страница 255 от 282 ПървиПърви ... 155205245253254255256257265 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 6 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми