Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 285 от 307 ПървиПърви ... 185235275283284285286287295 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7 101 до 7 125 от общо 7660
    чело коте книжки Аватара на karen
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Мина последният телевизионен дебат между Борис Джонсън и Джереми Корбин, преди изборите в четвъртък. Няма светлина в тунела - и двамата нямат представа какво да правят:

https://www.bbc.co.uk/news/election-2019-50681321
    Сушер е гаден тоя Борис Джонсън и неговата брексит шайка . Дано да не получи мнозинство !! . Ще съм супер доволна .
    За предпочитане е крайно левия Джерамчо ..пред крайно десния фа ш т .
    ООh Jeremy Corbyn , OOOO Jeremy Corbyn!!
    Anyone can go to Heaven..just be good!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Бях приятно изненадан в Събота когато някой почука на вратата и като отворих видях кандидата на ЛибДем за нашия район насреща. Лично обикаля своите избиратели!
    Поговорихме си малко, той обаче по акцента ми реш че съм върл римейнър, ама карай сега...

От една страна ми хареса персоналният подход на кандидата, но не ми хареса, че единствената аджента на ЛибДем е да изхвърлим Торите от района.
    "Да спрем брекзит" не може да бъде нормална агитация, но предполагам върви добре за Лондон.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от karen Виж мнението
    Сушер е гаден тоя Борис Джонсън и неговата брексит шайка . Дано да не получи мнозинство !! . Ще съм супер доволна .
    Тоя Корбин май се кълне,че ще прави втори референдум, ако спечели. Много ми се иска да има втори референдум, защото процентите за излизане ще са двойни. В този форум се начетох на простотии, че англичаните били излъгани и какво ли още не... бай Ганьо като не му изнася, почва да си измисля и да пише глупости по имигрантските форуми

4. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	IMG_3979.jpg
Разглеждания:	50
Размер:	207,0 КБ
ID:	8946

....

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Тоя Корбин май се кълне,че ще прави втори референдум, ако спечели. Много ми се иска да има втори референдум, защото процентите за излизане ще са двойни. В този форум се начетох на простотии, че англичаните били излъгани и какво ли още не... бай Ганьо като не му изнася, почва да си измисля и да пише глупости по имигрантските форуми
    104% ли?

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    104% ли?
    Двойно от гласувалите не прави 104% нали...... и ти го знаеш!!!!!
    DONALD TRUMP 2020

8. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от karen Виж мнението
    Аз ако се изкавам в твоя стил ще кажа: Дано арабофила- туистет-марксист Корбин и другия фалшив герой -Либ. Демона да си получат заслуженото а Джонсън най- накрая да испълни обещаното и януари да се махнем като от чума от (ф)ЕС!!!!!!
    DONALD TRUMP 2020

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Аз ако се изкавам в твоя стил ще кажа: Дано арабофила- туистет-марксист Корбин и другия фалшив герой -Либ. Демона да си получат заслуженото а Джонсън най- накрая да испълни обещаното и януари да се махнем като от чума от (ф)ЕС!!!!!!
    Паунда е 2.34, май Борис се справя прекрасно.

11. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Паунда е 2.34, май Борис се справя прекрасно.
    И спремо долара паунда е силен, днес си купих нещо от щатите което беше обявено за $53.99 за £41.00 със ЗАБЕЛЕЖЕТЕ: БЕЗПЛАТНА доставка..........същото нещо ако го бях купувал от Германия или Недерландс щеше да ми струва с доставката повече от £90.00.......правете си сами изводите.....
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

канарите с неговия паунд на 1.86 и опашките на Кале немош го намериш сега Само като се сетя колко хора във фейса се хвалеха , че са сменили паундите за евро на 2.20 щото после щело да стане зле и ми идва да си отворя една бира

Град
    London
    Post Thanks / Like

UK economic growth slowest since early 2009

The economy suffered its worst three months for more than a decade after official figures revealed output failed to grow once again in October.

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    канарите с неговия паунд на 1.86 и опашките на Кале немош го намериш сега Само като се сетя колко хора във фейса се хвалеха , че са сменили паундите за евро на 2.20 щото после щело да стане зле и ми идва да си отворя една бира
    Освен, ако нямаш намерение да напускаш UK завинаги в следващата една година, няма смисъл да си сменяш паундите дори на 2.75.
    Хора като канара са с хора без каквото и да е финансово образование /не визирам диплома от университет, а цялостни познания/ и не случайно парите бягат от такива хора.

Затова и не му вярвам на приказките за имоти и стотици хиляди спестявания. Иначе и по-прости съм виждал от него, с доста имоти, но с усет за парите. Не е задължително да си финансов факир, за да притежаваш такава интуиция.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Мани, и аз съм от тези, преди над 2г. от същите съображения обмених 16 000, паунда мисля беше около 2.22-2.24, ма аз ги обмених в швейцарски франкове на 1.24. В момента курса е 1.30, тъй че дотук съм на загуба 1000 франка. Здраве да е, нито са ми голяма част от спестяванията, нито ми пука чак толкова за парите. Трябваше да се купуват паунди когато беше 2.10 май

Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    BoJo му казва в прав текст че EU имигрантите трябва да си знаят мястото и да не си мислят че това е тяхната страна а той скандира за консерваторите. Ти нещо мазохист ли си падаш?

Старо куче
    Post Thanks / Like

В дългосрочен план швейцарския франк нараства спрямо всяка една друга валута по света . Няма валута която да е на същият курс с него от години . Долара само е най-близо , но и той пада дългосрочно ! Та при една световна финансова криза като нищо може да се окаже , че само ти имаш пари
    Последно редактирано от bmwww : 10-12-2019 на 15:19

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    BoJo му казва в прав текст че EU имигрантите трябва да си знаят мястото и да не си мислят че това е тяхната страна а той скандира за консерваторите. Ти нещо мазохист ли си падаш?
    Можеш ли да ми дадеш линк, искам да си я купя тази чаша. Събирам такива чаши от доста години, напр. някой приятел като ходи на екскурзия в някой град,ми носи за колекцията сувенирна чаша ,та тази чаша много ми хареса за колекцията
    Последно редактирано от dimi_m : 10-12-2019 на 15:41

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

BoJo му казва в прав текст че EU имигрантите трябва да си знаят мястото и да не си мислят че това е тяхната страна
    Нещо по-различно казва БоДжо, обаче явно някой не го е осмислил достатъчно добре.

И съм напълно съгласен с него, че UK не трябва да е Полша или Румъния, както си мислят някои поляци и румънци. Доста лоши бизнес порядки навлязоха от някои източноевропейски елементи в Кралството.

На почивка
    Post Thanks / Like

Нещо по-различно казва БоДжо, обаче явно някой не го е осмислил достатъчно добре.

И съм напълно съгласен с него, че UK не трябва да е Полша или Румъния, както си мислят някои поляци и румънци. Доста лоши бизнес порядки навлязоха от някои източноевропейски елементи в Кралството.
    Навлезнаха дрипавите цигани. Миналата седмица ходих в един квартал по работа, ама все едно факултета братче...Ама то циганин до циганин, плюс арабели и африканци, май само аз си бях нормален.

Град
    London
    Post Thanks / Like

Това си е някаква твоя лична интерпретация напасната да не противоречи на предубежденията ти. Просто въпроса за ЕУ имиграцията отново се повдига предизборно за да увеличи подкрепата на електората от районите гласували за излизане.

PM criticised by Sturgeon over comments on EU migrants. Scotland’s First Minister branded Boris Johnson’s remarks ‘despicable’ and described them as ‘anti-immigration rhetoric’.

Gary Lineker has accused Boris Johnson of “nauseating xenophobia” after the Prime Minister vowed to stop EU migrants from treating Britain “as if it’s part of their own country”.

24. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Това си е някаква твоя лична интерпретация напасната да не противоречи на предубежденията ти. Просто въпроса за ЕУ имиграцията отново се повдига предизборно за да увеличи подкрепата на електората от районите гласували за излизане.

PM criticised by Sturgeon over comments on EU migrants. Scotland’s First Minister branded Boris Johnson’s remarks ‘despicable’ and described them as ‘anti-immigration rhetoric’.

Gary Lineker has accused Boris Johnson of “nauseating xenophobia” after the Prime Minister vowed to stop EU migrants from treating Britain “as if it’s part of their own country”.
    Мда. Премиер, който насъсква една част от данъкоплатците срещу друга част от данъкоплатците - чудничко... И на Mate, на когото такива ксенофобски изказвания не правят впечатление - много е ксенофобско, когато се отъждествяват източноевропейците (т.е. всички европейци) с "някои елементи"- отрицателен пример. Това, че подобни думи ти харесват, говори достатъчно за теб, за съжаление.

Затова уважавам Н. Стърджън (макар че иначе не й харесвам някои неща), защото ясно и открито казва - ако ще трябва да има достатъчно работещи, които да плащат данъци и да има пари за пенсии, NHS, образование и социални грижи - трябва да има приток от емигранти, това е голата истина. Меркел също я знае тая истина, ама с осъществяването не се справи достатъчно добре. И всеки, който е дошъл да работи в тази страна и да плаща данъци, трябва да бъде третиран със същото уважение, като всеки британец. Съответно този, който нарушава законите - със същата строгост на закона. Всичко останало е high emotional media и нарцистично-социопатско настройване на големи групи население срещу други. Върши работа само на нарцистично-социопатските личности, които се интересуват само дали те ще спечелят (власт и пари) и ще са добре и изобщо не ги е грижа какво ще стане със страната. Изобщо не ги е еня дали утре тези хора ще имат хляб, пенсии или ще се хванат гуша за гуша или ще се изколят в уличките. Това си е абсолютно безотговорно поведение. Ама нали - целта оправдава средствата и победителите не ги съдят. Гледам, пак ще си ги изберат консерваторите, да са им живи и здрави. И после ще продължат да са недоволни. Като спрат емиграцията - срещу кого ще са недоволни? Дядо Коледа, гледам, остана още непипнат...

Че нещата са обърнати с главата надолу в ЕС, е ясно... За онези, които пледират, че ЮК щяла да си върне контрола. Ами тя не желае да го прилага, съдейки по тази таблица. Или управляващите не ги е грижа за обикновения гражданин Или и двете.

Име:	Inconvenient truth.png
Разглеждания:	30
Размер:	630,0 КБ
ID:	8949

Коментар за истинността на фактите - общо взето, са верни, за съжаление.

И за прехласващите се по Щатите - едно любопитно видео, в което предлагат на британци да познаят колко струват различни медицински услуги и материали в Щатите - https://www.joe.co.uk/news/true-cost...-public-241231

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

26. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Мда. Премиер, който насъсква една част от данъкоплатците срещу друга част от данъкоплатците - чудничко... И на Mate, на когото такива ксенофобски изказвания не правят впечатление - много е ксенофобско, когато се отъждествяват източноевропейците (т.е. всички европейци) с "някои елементи"- отрицателен пример. Това, че подобни думи ти харесват, говори достатъчно за теб, за съжаление.

Затова уважавам Н. Стърджън (макар че иначе не й харесвам някои неща), защото ясно и открито казва - ако ще трябва да има достатъчно работещи, които да плащат данъци и да има пари за пенсии, NHS, образование и социални грижи - трябва да има приток от емигранти, това е голата истина. Меркел също я знае тая истина, ама с осъществяването не се справи достатъчно добре. И всеки, който е дошъл да работи в тази страна и да плаща данъци, трябва да бъде третиран със същото уважение, като всеки британец. Съответно този, който нарушава законите - със същата строгост на закона. Всичко останало е high emotional media и нарцистично-социопатско настройване на големи групи население срещу други. Върши работа само на нарцистично-социопатските личности, които се интересуват само дали те ще спечелят (власт и пари) и ще са добре и изобщо не ги е грижа какво ще стане със страната. Изобщо не ги е еня дали утре тези хора ще имат хляб, пенсии или ще се хванат гуша за гуша или ще се изколят в уличките. Това си е абсолютно безотговорно поведение. Ама нали - целта оправдава средствата и победителите не ги съдят. Гледам, пак ще си ги изберат консерваторите, да са им живи и здрави. И после ще продължат да са недоволни. Като спрат емиграцията - срещу кого ще са недоволни? Дядо Коледа, гледам, остана още непипнат...

Че нещата са обърнати с главата надолу в ЕС, е ясно... За онези, които пледират, че ЮК щяла да си върне контрола. Ами тя не желае да го прилага, съдейки по тази таблица. Или управляващите не ги е грижа за обикновения гражданин Или и двете.

И за прехласващите се по Щатите - едно любопитно видео, в което предлагат на британци да познаят колко струват различни медицински услуги и материали в Щатите - https://www.joe.co.uk/news/true-cost...-public-241231
    благодарение на толкова много имигранти,Великобритания отглежда второ поколение безработни британци.
    А това да разчиташ от имигрантите да движат пенсионата, здравна и социална система е меко казано глупаво.
    Ако един ден тия имигранти се изнесат другаде, да не би ще накараш някой, който е живял до вчера на помощи, да ходи да опъва каиша.
    Първо трябва си научат местните да работят, а след това разчитат на имигрантите.
    Пример мога да ти дам пример с медицинските сестри. След референдума почти двойно са спаднали регистрациите за медицински сестри,да не говори, че голям процент вече се е изнесъл в Германия и сега какво става, хората реват, че в болниците няма достатъчно персонал, къде са работливите британци?

Post Thanks / Like

...ти щото си си написал на аватара че си уърлд ситизен а Борис ти разбива мечтите ли мрънкаш
    DONALD TRUMP 2020

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Някои хора тук напълно достойно заместват канарчето. Направо се вклиниха в неговата роля с традиционен римоунърски fear-mongering.

Продължавам да се чудя какво правят все още в тази пропадаща страна, с нискорастяща икономика и най-ниски state pensions... и с премиер фашист.
    Спасявайте се докато е време бе, хора! Какво чакате още?

30. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението

Мдааааа... точно щото продължавате да си пеете старото неработещо осатаняващо евангелие- фалшификат няма и да ни разберате.......тц. тц. тц...... но добрата новина е че на нас не ни пука
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 10-12-2019 на 23:43
    DONALD TRUMP 2020

Страница 285 от 307 ПървиПърви ... 185235275283284285286287295 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 3 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми