Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 456 от 456 ПървиПърви ... 356406446454455456
Резултати от 11 376 до 11 392 от общо 11392
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    В България климата е хиляда пъти по добър от британския влажен и мухлясал климат и ти много добре го знаеш
    МухлясАл климат?!?!?!
    Love Europe, hate the EU.
    EU=лабораторни мишки
    "Ако искате да изберете печелившата страна, вижте коя ще изберат българите; изберете другата"
    Антъни Идън

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да точно така , всяка пролет британците чистят зеленясалите си огради и стени на къщите .Но ти си толкова заблуден и казваш на черното бяло , малоумна работа !!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/sOBf3TLVGdI Трябва да взимаме пример от сърбите !! Излагацията на англосаксонците продължава !!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Жалко човече!
    Канарчето го е яд, че никога няма да му дадат виза, понеже ще се провали на теста по интелигентност, затова злобее толкова и иска безвизово пътуване...
    На вкус и цвет товарищей нет!

Думите отлитат, писаното остава.

На вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата.

6. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Визи за УК не са необходими , но никой от Европа , като гледам не иска да ходи в УК през 2022 година , дори на ваканция !!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Канарчето го е яд, че никога няма да му дадат виза, понеже ще се провали на теста по интелигентност, затова злобее толкова и иска безвизово пътуване...
    УК е бита карта , само глупав селянин би поискал да отиде в УК .Там ви е мястото на българските селяни , които останахте там след брекзит . Нямате дори британско поданство , защото чакате момента да се пенсионирате и с малката британска пенсия от 400 паунда да се приберете на село!

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/D51D_yVShrQ .. People in Paris got in the streets to support Novak Djokovic! Wow Paris!!! ������ https://youtu.be/MbhIb_gChb4 .. Англосаксонците отново се изложиха пред света !!!
    Последно редактирано от kanarinapred : 10-01-2022 на 16:54

Старо куче
    Post Thanks / Like

Брекзит е най голямата грешка за английската нация и много скоро англичаните ще разберат , че са ги подвели с този референдум !!! Това беше най голямата манипулация и най голямата лъжа !!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Сега молят източно европейците и испанци , португалци да се върнат на работа в УК по програма , но никой не иска да се връща в УК

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да не говорим какво ще се случи с УК след като са вече изолирани от Европа и свободното движение е спряно !

Post Thanks / Like

Да не говорим какво ще се случи с УК след като са вече изолирани от Европа и свободното движение е спряно !
    Ми недей говори
    EU=лабораторни мишки
    "Ако искате да изберете печелившата страна, вижте коя ще изберат българите; изберете другата"
    Антъни Идън

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не съм фен на Джокович като тенисист, но напълно подкрепям действията му в този казус, в който той с нормалност и земност се противопоставя на ненормалността, налагана от две години насам, ненормалността, надхвърлила многократно здравния аспект на проблема. Както и да се развие ситуацията оттук нататък Новак Джокович е победителя.

ПП. Ваксиниран съм, притежавам зелен сертификат, но съм категорично против него и всички налагани дискриминационни и всякакви останали ограничения!!!!! ТОВА Е МНЕНИЕ ОТ ФОРУМИТЕ , КОЕТО МИ ХАРЕСА . Англосаксонците отново яко се изложиха !!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Иска безвизово пътуване а не пътува никъде.....от 5 години се натиска в околностите на Пловдив а най- смелото му пътешествие е Слънчев Бряг
    EU=лабораторни мишки
    Антъни Идън

Старо куче
    Post Thanks / Like

.....

ПП. Ваксиниран съм, притежавам зелен сертификат, но съм категорично против него и всички налагани дискриминационни и всякакви останали ограничения!!!!! ТОВА Е МНЕНИЕ ОТ ФОРУМИТЕ , КОЕТО МИ ХАРЕСА . Англосаксонците отново яко се изложиха !!
    Канито е ваксиниран и със зелен сертификат или автора на поста е такъв? Не става ясно. Прилича ми на някой от дупетатите от Възплождане хванат по бели гащи от бТВ.
    https://m.dw.com/bg/%D0%B2%D1%8A%D0%...%B5/a-60376517
    Разбира се, на 12 януари пред парламента ще бъдат и четиримата депутати със зелени сертификати от "Възраждане", които ще протестират срещу "античовешките мерки", защитили преди това собствения си живот.
    Я развий тая / ваксиниран и против/ теория че ми стана много интересно. Можеш ли?
    Последно редактирано от deijei : 11-01-2022 на 00:44
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Иска безвизово пътуване а не пътува никъде.....от 5 години се натиска в околностите на Пловдив а най- смелото му пътешествие е Слънчев Бряг
    Ами то за Европейския съюз няма нужда от Виза и за влажния остров тресавище и за там няма нужда от Виза , но никой не пътува от Европа към острова !! А ти от март 2020 до сега къде си пътувал , от март 2020 започна пандемията в Европа !!

Старо куче
    Post Thanks / Like

За ваксинацията с РНК ваксини аз съм против .Който иска нека да си сложи такава ваксина ! Според мен това е лично решение !! Хора , които са боледували от covid19 и ваксинираните трябва да имат еднакви права . Хора , които не са боледували и не са ваксинирани трябва да правят тестове !! Например влизаш в самолет правиш тест , влизаш в ресторант правиш тест с изключение , ако си на открито , не си в затворено помещение , тогава не трябва да се изисква тест !!! Да ваксинираш човек насила или да му поставяш условие за задължително ваксиниране , в противен случай да му налагаш забрани е престъпление !! За децата , родителите трябва да решават дали да ваксинират детето си , дали да прави всеки ден тест за да ходи на училище или дали детето да остане у дома за онлайн обучение !!
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-01-2022 на 07:32

Страница 456 от 456 ПървиПърви ... 356406446454455456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 23 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 23 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми