Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 311 от 337 ПървиПърви ... 211261301309310311312313321 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7 751 до 7 775 от общо 8401
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Ами ти виж цените на имотите. Как да спестя 300-400к за къща за да си я купя без ипотека. В България е лесно - на Слънчев бряг продават апартаменти по 7-8к паунда - можеш да си купиш с кредитната карта.

Погледни младежта в България - когото познавам млад под 35 години си е купил жилището с ипотека.

А за това дали можеш да се развиеш в България - и да и не. Тези с връзки с политици и мутри могат естествено, но честните бизнесмени едва ли. От моят випуск има 5-6 момчета със собствен бизнес, имат по 1-2 апартамента, ходят на почивка в чужбина, но никой не е станал милионер.
    Един познат направи пари с бензиностанции, но ГЕРБ-аджиите му ги взеха (накараха го да ги продаде).

И в Англия е сложно да направиш голям бизнес, защото нито езика нито връзките имаш като имигрант.
    В пловдив в момента един квадратен метър жилищна площ средно около 900 -1100 евро , в Слънчев бряг най евтино на квадратен метра се продава на 550 евро . всички останали обяви ,ако ги четеш са фалшиви .Агенциите за недвижими имоти имат практика да пускат фалшиви обяви за да набират клиенти . Аз познавам обикновени хора в пловдив без политически протекции , които по време на прехода направиха над 500 000 евро чиста печалба .Познавам много такива . И аз разбира се имам доста . Отделно в Слънчев бряг падат цените на тези апартаменти , които имат голяма такса подръжка около 12 евро на квадратен метър на година .Но има много апартаменти , които се строят сега , при тях вече такса подръжка на година е не повече от 250 лева на година вътре ти влиза дори басейн .Тези апартаменти са по 650 м2 .Моята такса подръжка на апартамента ми в Слънчев бряг е 365 лева на година за 73 м2 апартамент в хотел с басейн . А забравих има комлекси на около 5 км.от Слънчев бряг , които ги водят Слънчев бряг , там има евтини боксониери по 30м2 , но са с голяма такса подръжка .Тези комплекси са навътре към сушата на 5км от морето , но там никой не купува , там има евтини неща , но с голяма такса подръжка .
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-10-2020 на 19:01

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Аз познавам обикновени хора в пловдив без политически протекции , които по време на прехода направиха над 500 000 евро чиста печалба .Познавам много такива . И аз разбира се имам доста .
    Ами аз съм по-млад от теб, вие седесарите изядохте всиюко по време на прехода и нищо след себе си не оставихте.

3. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Бъркаш никакъв седесар не е , милиционер от герб е
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

5. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Бъркаш никакъв седесар не е , милиционер от герб е
    Които е дал от животеца си 10 години (забележете без принуда) за добро или лошо в Англия и след това се изсира на тези 10 години......е такъв "герой" как да не го сочиш с ху.й
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Които е дал от животеца си 10 години (забележете без принуда) за добро или лошо в Англия и след това се изсира на тези 10 години......е такъв "герой" как да не го сочиш с ху.й
    https://youtu.be/zupuJkLWwfM Дойдох в свободна и просперираща Англия при този човек Тони Блеър .След това дойде човека с сирийски корени фараж , фамилията на които имигрира от Сирия .през Франция и накрая в Англия .Сега начело на Великобритания е човек с турски произход , кмет london с пакистански произход .https://en.m.wikipedia.org/wiki/Priti_Patel Тази е министър на вътрешните работи в кралствотo от индийско и уганда потекло . Тази ще ми определя точкова система и имиграция , трябва да се изхрача в лицето си пред огледалото в банята за да остана в кралството .Тази ще определя правила в England . .https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sajid_Javid .има и още ще спра до тук .Без коментар .Английската нация е мъртва нация , но още не са го осъзнали , претопяването . Референдума беше тяхното спасение , което се превърна в тяхната гилотина .
    Последно редактирано от kanarinapred : 27-10-2020 на 06:15

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами аз съм по-млад от теб, вие седесарите изядохте всиюко по време на прехода и нищо след себе си не оставихте.
    Вие седесарите , боже , боже , ела си пребери версиите , а бесепарите изобщо не крадяха .Как само ти е вкоренено комунистическото мислене за всичко са виновни СДС .Ако не беше Иван Костов България нямаше да влезе в Европейския съюз до ден днешен .Сега щяхме да се мъчим с Северна Македония да влизаме .
    Последно редактирано от kanarinapred : 27-10-2020 на 06:30

Старо куче
    Post Thanks / Like

Вие седесарите , боже , боже , ела си пребери версиите , а бесепарите изобщо не крадяха .Как само ти е вкоренено комунистическото мислене за всичко са виновни СДС .Ако не беше Иван Костов България нямаше да влезе в Европейския съюз до ден днешен .Сега щяхме да се мъчим с Северна Македония да влизаме .
    ЕС беше раздавано като бонус за членството в НАТО (САЩ управляват ЕС), но и при всяка власт щяхме да сме в НАТО защото след СССР се създаде вакуум, който американците побързаха да запълнят.
    Седесарите са най-върлите комунисти. Един СДС активист не помня да е ново лице, практически всички бяха номенклатурчици или червени активисти.

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/zupuJkLWwfM Дойдох в свободна и просперираща Англия при този човек Тони Блеър .След това дойде човека с сирийски корени фараж , фамилията на които имигрира от Сирия .през Франция и накрая в Англия .Сега начело на Великобритания е човек с турски произход , кмет london с пакистански произход .https://en.m.wikipedia.org/wiki/Priti_Patel Тази е министър на вътрешните работи в кралствотo от индийско и уганда потекло . Тази ще ми определя точкова система и имиграция , трябва да се изхрача в лицето си пред огледалото в банята за да остана в кралството .Тази ще определя правила в England . .https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sajid_Javid .има и още ще спра до тук .Без коментар .Английската нация е мъртва нация , но още не са го осъзнали , претопяването . Референдума беше тяхното спасение , което се превърна в тяхната гилотина .
    Начело на ЕС е човек от полски произход
    Доналд Туск: Бойко Борисов е в беда, допусна грешки, включително и в личния си живот
    https://m.dir.bg/dnes/politika/tusk-...niya-si-zhivot
    На тоя ли да вярвам? Интересно как бб го е убедил, вероятно с половината от съдържанието на чекмеджето....

А това е плана на правителството как да измъкне 9.7 милиарда от ЕС
    "България е изостанала и провалена държава" гласи Национален стратегически документ до ЕС

https://petel.bg/m/index.php?action=...85748&opinion=

Предполагам това ти е представата за просперираща европейска държава

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Начело на ЕС е човек от полски произход

https://m.dir.bg/dnes/politika/tusk-...niya-si-zhivot
    На тоя ли да вярвам? Интересно как бб го е убедил, вероятно с половината от съдържанието на чекмеджето....

А това е плана на правителството как да измъкне 9.7 милиарда от ЕС

https://petel.bg/m/index.php?action=...85748&opinion=

Предполагам това ти е представата за просперираща европейска държава
    Но България е член на Европейския съюз и не е както искат болшевиките путинисти Доналд , мотовилков и матейчо разпад на Европейския съюз и се молят всеки ден Европейския съюз да се разпадне или най малкото България да излезе от Европейския съюз и НАТО И да стане руска губерния .Между другото това е огромната мечта и на професор Иво Христов , Валентин Вацев и всички български рубладжии

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не виждам България да е член на ЕС , по скоро бб е член на ЕС, 5 милиарда евро бил усвоил казват.

13. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Понякога ми се иска да се изнеса от къщата и да стана наемател. Онзи ден кърпихме отоплителната система - около 400 паунда отидоха. А има още цял списък с неспешни неща за дооправяне. Около 10к паунда за всичко.
    От друга страна ей сега паднаха лихвите и всеки път тегля допълнително от ипотеката, а плащам все по-малко месечно. Вече почти съм изтеглил депозита който дадох за покупката.
    Преди няколко години и аз мислих да взимам къща тук, но като си направих сметката реших, че тая къща никакви приходи няма да ми носи, скъпи са, скъпа поддръжка, високи данъци и т.н. Общо взето с тази къща са ти вързани ръцете, работата трябва да ти е в този град където ти е къщата. В Англия си е най изгодно под наем, плащаш един наем и някакви сметки и друго не те интересува. Като се развали нещо, тебе това не те бърка.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Преди няколко години и аз мислих да взимам къща тук, но като си направих сметката реших, че тая къща никакви приходи няма да ми носи, скъпи са, скъпа поддръжка, високи данъци и т.н. Общо взето с тази къща са ти вързани ръцете, работата трябва да ти е в този град където ти е къщата. В Англия си е най изгодно под наем, плащаш един наем и някакви сметки и друго не те интересува. Като се развали нещо, тебе това не те бърка.
    Ама то е ясно.....чуждото грозде винаги ще е кисело.
    DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

Но България е член на Европейския съюз и не е както искат болшевиките путинисти Доналд , мотовилков и матейчо разпад на Европейския съюз и се молят всеки ден Европейския съюз да се разпадне или най малкото България да излезе от Европейския съюз и НАТО И да стане руска губерния .Между другото това е огромната мечта и на професор Иво Христов , Валентин Вацев и всички български рубладжии
    Не знам защо си мислиш че съм болшевик и че съм фен на кремълското джудже- Путин който изостави руснаците в източна Украина...... и съм настроен против европа (УК и БГ СА в европа).........Настроен съм срещу ЕУ (икономическо- политическа болест) не мразя Европа а мразя ЕУ но за теб тези са еднакви работи.......ами духай го тогава и дано да достигнеш психическо равновесие.
    Апропо ти си Болшевик, Левичар,Марксист, Социалист, Атеист, Антифа терорист, Комунист, Блак лайв метер тъг, Пед... ст, Расист......щом си за демократите в САЩ
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 28-10-2020 на 03:31
    DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

Когато Тръмп загуби изборите ще ти припомня този коментар . Тръмп е пълен клоун смешник .Далаверaд
    жия и измамник
    А пък аз няма нужда да ти казвам защо Тръмп е избран за президент 2-ри път нали така????
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

А пък аз няма нужда да ти казвам защо Тръмп е избран за президент 2-ри път нали така????
    На 23.12.1913 година е създаден федералния резерв на Съединените щати .Това е частно дружество , което ръководи американското обшрество и го ограбва . Спбственици са няколко еврейски фамилии .Президента от демократичната партия Джон Кенеди се опитва да изземе власта от това дружество , като иска държавата да вземе контрола върху производството на американската валута и по този начин да изкара тези фамилии от играта . В резултат на което Джон Кенеди беше убит , а след това беше
    убит и кандидата за президент брат му Робърт Кенеди .Джон Кенеди беше ирландец католик християнин и искаше добри отношения с Европа .Това личи и от речта му в Берлин . В момента съединените щати пак се ръководят от лихварските фамилии , но имат две визии за света .Те са разделени , една визия е съединените щати и европейския съюз заедно да се борят против китай .Другата визия на тези , лихвари , които стоят зад Тръмп е да се разцепи Европа и Съединените щати да oceleqt още малко като лидери на света .Аз като европеец искам силен европейски съюз с приятели Съединените щати .Демократичната партия искат силен приятел в лицето на Европейския съюз Хората , които стоят ,ад Доналд Тръмп искат слаба Европа искат да разпаднат Европа .Защото всяка една европейска държава по отделно е слаба . Но за да се победи китай трябват силни Съединени щати с приятели силен Европейски съюз .Брекзит избирането на Тръмп и коронавируса са пуснати от лихварите , които стоят зад Тръмп , защото ясно се вижда че реализират тяхната визия за света .Брекзит и коронавируса пряко имат влияние за разпада на Европейския съюз , като прибавим ,че и слаба Европа устрйва и Русия и Китай . Арабите също искат слаба европа .Путин и Иран пряко се месят в изборите в Съединените щати в полза на Тръмп .Искат слаба Европа .
    Последно редактирано от kanarinapred : 28-10-2020 на 07:16

Старо куче
    Post Thanks / Like

Великобритания се опитва по всякакъв начин да извлича само ползи .този път Великобритания ще поеме всички негативи от брекзит без сделка ..!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не знам защо си мислиш че съм болшевик и че съм фен на кремълското джудже- Путин който изостави руснаците в източна Украина...... и съм настроен против европа (УК и БГ СА в европа).........Настроен съм срещу ЕУ (икономическо- политическа болест) не мразя Европа а мразя ЕУ но за теб тези са еднакви работи.......ами духай го тогава и дано да достигнеш психическо равновесие.
    Апропо ти си Болшевик, Левичар,Марксист, Социалист, Атеист, Антифа терорист, Комунист, Блак лайв метер тъг, Пед... ст, Расист......щом си за демократите в САЩ
    Путин който изостави руснаците в източна Украина . Много си зле честно , ти руснак ли си бе .
    Последно редактирано от kanarinapred : 29-10-2020 на 07:44

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ню Йорк , чикаго , лос анжелис , сан франциско , сиатъл ,лас вегас навсякъде печелят демократите .По селата както бе и при брексит печелят републиканците ( Torite) . Britain's car industry had its worst September in 25 years, with a decline in the number of vehicles being exported to Europe and the US.
    Последно редактирано от kanarinapred : 29-10-2020 на 12:09

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Поне не се обезглавяват учители като във Франция.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Поне не се обезглавяват учители като във Франция.
    Точно такива ислямисти приемат Торите в държавата си , но изгониха християните европейци .Сигурно помниш как отрязаха главата и на един войник в лондон .

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Точно такива ислямисти приемат Торите в държавата си , но изгониха християните европейци .Сигурно помниш как отрязаха главата и на един войник в лондон .
    Какви тори, това беше преди 7-8 години. Още управляваха министри от еврофилите Либ-Демс.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Какво става с Брекзит , нещо покрай тоя Ковид замлъкнаха . Ще има ли сделка , няма ли да има .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Какво става с Брекзит , нещо покрай тоя Ковид замлъкнаха . Ще има ли сделка , няма ли да има .
    Сделка ще има само ,ако Борис Джонсън приеме условията на Европейския съюз , засега Европейския съюз не се съгласява дори на сделка подобна на тази с Канада .Много е вероятно да няма сделка и след 01.01.2021 да има митници между Великобритания и Европейския съюз . По този начин Великобритания ще бъде изолирана от Европейския континент с всичките последствия за нея от това .
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-10-2020 на 05:30

Post Thanks / Like

Сделка ще има само ,ако Борис Джонсън приеме условията на Европейския съюз , засега Европейския съюз не се съгласява дори на сделка подобна на тази с Канада .Много е вероятно да няма сделка и след 01.01.2021 да има митници между Великобритания и Европейския съюз . По този начин Великобритания ще бъде изолирана от Европейския континент с всичките последствия за нея от това .
    И ЕС-то ще го духа
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Какви тори, това беше преди 7-8 години. Още управляваха министри от еврофилите Либ-Демс.
    In the year ending March 2020, non-EU citizens added to the UK population, with 316,000 more people estimated to have arrived than left. An estimated 437,000 non-EU citizens came to the UK to stay for 12 months or more, with 121,000 leaving the UK. . По над 300 000 нетна миграция от индия и пакистан само за 2020 .Велики са торите , само така .И повече джамии ., само така . Нали Европейския съюз им пречеше , много им беше нетната миграция .
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-10-2020 на 13:33

Страница 311 от 337 ПървиПърви ... 211261301309310311312313321 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 4 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми