Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 289 от 294 ПървиПърви ... 189239279287288289290291 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7 201 до 7 225 от общо 7348
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Това обеснява защо толкова ревностно защитаваш честа на Дулсинея.... но за разлика от героя на Сервантес ти не си луд за връзване..... но пък ти прави оргазмичен кеф да се биеш с вятърни мелници!!!!
    за друго на съд...хелт&сейфти фърст!!

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Ко речи?

Следващият референдум за независимост на Шотландия ще е след поне 20-25 години.
    че иска шотландия да е вън от обединеното кралство.. даже ти ли не разбра.чети между...редовете чиновник!

3. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post

Ко речи?

Следващият референдум за независимост на Шотландия ще е след поне 20-25 години.
    Е щом Мотовилков казва...
    Изобщо нямате идея какво става тук ако знаеше нямаше да мислиш така. И какво мислиш ще ги спре?
    Аз лично не исках да се отделят но сега са се настроили много не само заради Брекзит а и заради правителството на торите и борис. Много , много по опасно е от преди. Шотландците са много по националисти от англичаните и доста по горди.

5. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

И като се отделят, та какво?
    В ЕС няма да ги вземат веднага, ще се редят с Албания и Македония за следващата експанзия на ЕС, която няма вече да дойде.

Старо куче
    Post Thanks / Like

В Парижското Метро вече има вагони само за жени!

https://twitter.com/i/status/1205165926599086081

В ЕС няма да ги вземат веднага, ще се редят с Албания и Македония за следващата експанзия на ЕС, която няма вече да дойде.
    Мен ли ме питаш. Аз ти казах личното си мнение.
    Колкото до това че ще се редят едва ли, тене не са ли все още вътре ?Не мислиш ли? Едва ли ще има присъединяване на държава която е била Олреди член....колко време 40 години ли , не съм сигурна.

9. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Колкото до това че ще се редят едва ли, тене не са ли все още вътре ?Не мислиш ли? Едва ли ще има присъединяване на държава която е била Олреди член....колко време 40 години ли , не съм сигурна.
    Вътре са още до 31 Януари 2020.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Е щом Мотовилков казва...
    Изобщо нямате идея какво става тук ако знаеше нямаше да мислиш така. И какво мислиш ще ги спре?
    Аз лично не исках да се отделят но сега са се настроили много не само заради Брекзит а и заради правителството на торите и борис. Много , много по опасно е от преди. Шотландците са много по националисти от англичаните и доста по горди.
    Само това изречение ти зачерква довода за "Расизъм" и "ксенофобия" на англичаните които Мила възпроизеде с един шотландски актиор.............абе въобще хората на изкуството са рабиш когато започнат да говорят за нещо което не разбират-политика!!!!
    Why is it the people who show the least respect always demand it from others?

Вътре са още до 31 Януари 2020.
    OK.
    Пак съм любезна да ти отговоря макар, че си наясно, че само си чешеш езика.

Post Thanks / Like

OK.
    Извинявай - и ти!

OK.
    Извинявай - и ти!
    аз на мотовилков ама добре, ама си смени аватара и ще разговаряме
    бе добре бе, как може да харесваш някой който изглежда като Тръмп, колкото и да има пари, да кажем и добър политик да е, макар, че се съмнявам, то само като си отвори тая кокоша устичка и всичко се оттича, да не говорим за другите неща, както физични даденост така и държание.

15. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Post Thanks / Like

бе добре бе, как може да харесваш някой който изглежда като Тръмп, колкото и да има пари, да кажем и добър политик да е, макар, че се съмнявам, то само като си отвори тая кокоша устичка и всичко се оттича, да не говорим за другите неща, както физични даденост така и държание.
    !!!!!!!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

А теб пък това какво те касае дали Шотландия ще стане индепендънт или не, и какъв е тоя зор за нов театър.
    Ти голяма шотландка стана, та чак се занимаваш с проблемите на шотландците, как викат старите хора- ревеш на чужди гробове
    Последно редактирано от dimi_m : 16-12-2019 на 02:25

Post Thanks / Like

Ами както търпя някои с кокоша уста да говори против аватара ми, така и ти......може би се смяташ за красива като Мелания Тръмп ама едва ли!? Тъй че аватара ми стои повече от всякога..... ти се замисли за своя??????

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    А теб пък това какво те касае дали Шотландия ще стане индепендънт или не, и какъв е тоя зор за нов театър.
    Ти голяма шотландка стана, та чак се занимаваш с проблемите на шотландците, как викат старите хора- ревеш на чужди гробове
    И ти ли се включи в групата на ревящите момченца с лого - жените не са хора.
    Какво ме засяга ли, ами това, че ще си изкарам по голямата част от живота тук, на практика живея тук от много години и ин факт имам право юридически и морално да изисквам. А теб какво те засяга моето мнение, нещо дразниш ли се... напоследък гледам си мениш мнението.
    Дими понякога доста неадекватно се изказваш честно, или не четеш хората какво пишат, или четеш и не го разбираш , или третия вариант е просто се заяждаш...явно не ти пука, и за тов аза последен път си правя труда д ати отговарям на заяжданията.
    Пиешеш какъв е тоя зор за нов театър, вероятно визираш нов референдум за независимост....а прочете ли по-горе, че аз съм против, но ще ти кажа и нещо друго. Аз живея тук и дори и да имам право няма да с давам гласа, защото това не е мое морално право да решавам...капиш? или още не вдяваш .
    Последно редактирано от Sarah : 16-12-2019 на 10:22

20. ХАРЕСВАМ! никанор, steve liked this post
    Recommend никанор recommended this post

Ами както търпя някои с кокоша уста да говори против аватара ми, така и ти......може би се смяташ за красива като Мелания Тръмп ама едва ли!? Тъй че аватара ми стои повече от всякога..... ти се замисли за своя??????
    добре, дебело дупе тогава, или не....страхотна прическа има аватара ти

22. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Recommend никанор recommended this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Може и по лошо да е- да се разпадне ес.

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Брексит е планувано мероприятие , няма да навлизам в подробности , пък и няма смисъл. Аз лично не вярвах , че британците са толкова лесно манипулируеми и не заинтересовани или със замъглени реалности ... Шотландия , мисля , от това което съм изучавал, чел , гледал, комуникирал и т.н. (а това не е никак малко, както и да е... )
    има много здрав борчески дух , дълбоко вкоренен в генома им. В никакъв случай не говоря , за въстания и подобни в днешно време. Има достатъчно съвременни средства за запазване на идентичност. Лично аз смятам, Шотландия , а малко след тях и С.Ирл. ще поемат към независимост и съответно обединяване ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

На почивка
    Post Thanks / Like

Друго си е да си майстор,майстуре!Евала ти правим!Още по-въздействащо ще е,ако има и движещи се картинки,не се срамувай!

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	IMG_3994.JPG
Разглеждания:	59
Размер:	48,4 КБ
ID:	8954

27. БЛАГОДАРЯ steve thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, Sarah liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Извънредно!Фейсбук ври и кипи!!!Г-сина се завръща в целия си блясък!!!При нас-кога???

На почивка
    Post Thanks / Like

https://apple.news/A_6RbUTq6R7yTTw3akoXZGA
    Няма и сто години разлика.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Гуддбай ЕО. Синс лейт тудей, ит ис алл овър...Дан. +124 гласа в мнозинство.
    Един ден ще си споняме за днешният ден като трагикомедия в която по някъква причина сме били участници.
    Ариведерчи, Асталависта, Бон Войаж...

Шотландката, Джо Свинсън, с изключително наивно мислене и мироглед, ви/си сервира най големият подарък за Коледа. Баси.
    Сега оная другата изключително тъпа аматьор-овца ще хване референдума за шлифера...:-)
    Последно редактирано от Turkish : 20-12-2019 на 18:32

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Мда. Богатите спонсори на консерваторите, които бодро изгласуваха за точно този вид брексит, си купуват "златни паспорти" - гражданство в Кипър срещу £1.7m (вложени в кипърски имоти), което им осигурява личен лесен достъп до ЕС - разкрива разследване на Ройтерс. Види се, ясно им е, че европейския паспорт дава предимства.... Машалла, дето се вика - ние да се погрижим за нас си, а обикновения британски гражданин - кучето го яли. Всъщност - ние го хвърлихме на кучетата, като спонсорирахме консерваторите.

Аз съм мекичка в изразите - в британската преса се мъдри това:
    Guy Verhofstadt, the European parliament’s Brexit coordinator, commented: “Conservative party donors, backing Brexit but at the same time seeking EU citizenship via Cyprus. Pardon my French but ordinary British citizens are being screwed over by their elite.”
    https://www.independent.co.uk/news/u...-a9255266.html

Ms Sturgeon said the question had often been posed to her: what will you do if the prime minister says no?

She said: “The document we are publishing today turns the question on its head.

“It is for the prime minister to defend why he believes the UK is not a voluntary union of equal nations.

“It is for him to set out why he does not believe people in Scotland has the right to self-determination.

“And it is for the prime minister to explain why he believes it is acceptable to ignore election after election in Scotland and to override a democratic mandate stronger than the one he claims for his Brexit deal.

“We live in a democracy, and ultimately democracy must and will prevail.”

Associated Press

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

32. ХАРЕСВАМ! itso, никанор liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Видяхме резултатите от томболата,аферим,раздаде чуждите награди,сега ще видим ли кой заслужи онези разхвърляни петдесетопаундки или и те бяха за реклама.Аз лично,най бих се радвал да видя как ги връчваш в едно скромно видио.

Страница 289 от 294 ПървиПърви ... 189239279287288289290291 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми