Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 221 от 256 ПървиПърви ... 121171211219220221222223231 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5 501 до 5 525 от общо 6398
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Аз ще си търся щастието където аз си искам . Никой не може да ми наложи къде да си търся щастието , защото това е личен избор на всеки свободен човек . . . Другите ти съждения ги оставям в въздуха , защото са за бъдещи събития , ще поживеем ще видим , то не остана . Брексит разби живота на милиони хора , както европейци , така и британци , така ,че виновните за това ще си получат заслуженото. Това е обективната реалност , за това има такава вътрешна съпротива в УК срещу брексит без сделка . За еврото съм обяснил защо в другата тема , въвеждането на еврото е полезно за по тясната интеграция на БГ в ЕУ .
    Гледай това видео, номер 10 най ми хареса
    https://youtu.be/YR2WyyZP6TQ

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Гледай това видео, номер 10 най ми хареса
    https://youtu.be/YR2WyyZP6TQ
    Къщите в Англия приличат на психиатрични клиники- хаха, 5 години се чудех по какъв начин да ги определя, момичето го каза точно и на място

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Това просто не е вярно. Хубаво е да не се пише, ако човек не знае как точно стоят нещата, защото иначе разпространява измислици и създава fake news.

И това не е вярно. Може би само в мечтите ти, защото това ще задоволи жаждата ти за мъст. Спри да се заблуждаваш, че ако на Вуте (живеещите в UK) му е зле, на тебе ще ти стане по-добре. Търси си щастието не в нещастието на други хора, а някъде другаде.

Нито брексит, нито евентуалния разпад на EU(който изобщо може и да не се случи) задължително ще имат като последствие връщането на тоталитарния режим в България - няма причина да е така. Виж, ако твърдиш, че България вече е тръгнала към тоталитаритаризъм и само ЕС някакси може да пречи този процес да се финализира - тогава направо си кажи - и Евгений Дайнов мисли така:
    Живеем в диктатура, щом арестуват за думи

А за еврото не те знам защо мечтаеш толкова - само слаборазвитите страни в ЕС го желаят, другите - не. Ето защо.
    Евгени Дайнов тръгнал да се страхува от тоталитаризма, направо паднах... Аз пък се чудя, кои деца можеха да учат в Лондон, по времето на социализма, сигурно децата на работниците в Кремиковци.
    Да не говорим, че този господин взима тлъста заплатка, като преподавател в нбу и си води някакъв директор на някакъв факултет.
    Май всички шефове на нов български университет са бивши ченгета и доносници на дс, щом и сградата си я приватизираха, която навремето си беше на партията, обучаваха високи кадри за политбюро и т.н. Скоро минавах през нбу, все едно бях в Американски университет, толкова много пари са наляли, че направо...
    Последно редактирано от dimi_m : 18-08-2019 на 02:25

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Европа започва там, където свършват шкембе чорбата и чалгата. И слънчогледа. В България има и шкембе чорба, и чалга, и семки.

В този ред на мисли, Русия е много повече Европа от България и Балканите.
    Не знам колко е минималната, ама са на първо място по покупка на имоти в община Несебър. А ти работиш в чужбина 20 години, за да си позволиш един апартамент където и да е. Кой е по-голям балък преценете сами. Сметките са им по 20 евро, на теб са ти 220 евро.
    От Москва до Варна има полети по 35 паунда, ти тези ги даваш за бензин в едната посока.

В Русия строят чисто нови заводи на BMW и Мерцедес, в България само кабели правят и плащат по 700 лв. Кои са балъците, отново въпросът е риторичен.
    За 700лв в София никой не ходи да си губи времето. Имам приятел, работи в склад, 1600лв чисто взима, за какви 700лв говориш . Само в провинцията можеш да видиш такива заплати, ама там хората отглеждат добитък и ниви, та това компенсира мизерните заплати, ние софиянците няма как да отглеждаме свине и кокошки на жълтите павета

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Арогантноста ти няма граници...........
    Ти продължаваш ли още да му обръщаш внимание??? Просто прескачай писанията и няма да се напрягаш.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

6. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Ти продължаваш ли още да му обръщаш внимание??? Просто прескачай писанията и няма да се напрягаш.
    Уаитчапел до банкерската улица е ислямска територия централен лондон . https://youtu.be/rcsG-u2GtZE . Имаш право да си заравяш главата в пясъка . Вапrос на личен избор . Такъв е и избора на щрауса като види опасноста

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

След брексит без сделка ще спрат универсал кредит и на тези източноевропейци и с сетъл статус . И енеичес като го приватизират и там ще стане платено .
    И това не е вярно. Може би само в мечтите ти, защото това ще задоволи жаждата ти за мъст. Спри да се заблуждаваш, че ако на Вуте (живеещите в UK) му е зле, на тебе ще ти стане по-добре. Търси си щастието не в нещастието на други хора, а някъде другаде.
    Аз ще си търся щастието където аз си искам . Никой не може да ми наложи къде да си търся щастието , защото това е личен избор на всеки свободен човек . . .
    Не и когато щастието ти се състои в това, специално да дразниш живеещите в Кралството - в този форум няма да може. Противоречи на Потребителския договор за ползване на форума. И да, има кой да ти го наложи в този форум - казват се модератори и администратори.

За сведение на останалите една статия за хората, които не проявяват съпричастност (емпатия) към другите, не проявяват съчувствие. Някои от тези хора не са способни на съпричастност (емпатия), защото мозъкът им е устроен по друг начин и няма никакъв начин някога да я почувстват. Това е вродено, не може да се промени - така че те не могат да се "оправят" или "излекуват". Никога. За тях е писано в края на материала - при разстройствата.Хора, които нямат съпричастност: липса на интерес към другите Преводът е лош, но дава обща представа.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Не и когато щастието ти се състои в това, специално да дразниш живеещите в Кралството - в този форум няма да може. Противоречи на Потребителския договор за ползване на форума. И да, има кой да ти го наложи в този форум - казват се модератори и администратори.

За сведение на останалите една статия за хората, които не проявяват съпричастност (емпатия) към другите, не проявяват съчувствие. Някои от тези хора не са способни на съпричастност (емпатия), защото мозъкът им е устроен по друг начин и няма никакъв начин някога да я почувстват. Това е вродено, не може да се промени - така че те не могат да се "оправят" или "излекуват". Никога. За тях е писано в края на материала - при разстройствата.Хора, които нямат съпричастност: липса на интерес към другите Преводът е лош, но дава обща представа.
    На референдум УК демократично избра да напусне ЕУ . Сега Борис иска да извади УК от ЕУ на Хелоин . Аз подкряпам излизането . Без сделка . Както иска Борис . Защото УК парламента отхвърли три пъти сделката на Тереза . Другия вариант е ревокинг на член 50 и нови парламентарни избори в УК и този вариант ме устройва .

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Това просто не е вярно. Хубаво е да не се пише, ако човек не знае как точно стоят нещата, защото иначе разпространява измислици и създава fake news.
    Вярно е, Мила.

Вече Universal Credit дават само на местни и на европейци, които могат да преминат Habitual Residence Test. По новите правила, за да се освободиш от Habitual Residence Test трябва да си със settled status, а да си със settled status трябва да си живял в UK поне 5 години. Това са факти.
    Наскоро има бум на отказите за Universal Credit, не следиш ли новините?

https://www.theguardian.com/society/...iversal-credit

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Вярно е, Мила.

Вече Universal Credit дават само на местни и на европейци, които могат да преминат Habitual Residence Test. По новите правила, за да се освободиш от Habitual Residence Test трябва да си със settled status, а да си със settled status трябва да си живял в UK поне 5 години. Това са факти.
    Наскоро има бум на отказите за Universal Credit, не следиш ли новините?

https://www.theguardian.com/society/...iversal-credit
    Нямам нужда да следя точно тези новини, аз следя специализираните новини за съветници в областта на помощите, защото се занимавам точно с това в част от работата ти и затова ти казвам, че не си наясно. Habitual Residence Test се предлага само на тези, които нямат 5 години, т.е. нямат settled status и голяма част от тях го преминават. Всички, които са работили повече от 3 месеца с доход над определена граница, имат право да получават Юнивърсал кредит. В статията се пише, че има доста unfair refusals, но също пише и че всички обжалвания в такива случаи се печелят, само че отнема време. Ти пишеш съвсем друго - че нямали право по принцип, ако нямат settled status - точно това не е вярно.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

И какво ти помага универсал кредит . Толкова много британци се оплакват от него . Старата система с хаусинг бенефит и уоркинг такс кредит бе 1000 пъти по добра

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

И какво ти помага универсал кредит . Толкова много британци се оплакват от него . Старата система с хаусинг бенефит и уоркинг такс кредит бе 1000 пъти по добра
    На мен лично - с нищо. Доходите на семейството ми са над границите за получаване на помощи.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Жертвата (аз) трябва да изпитвам съчуствие към палача си (британските политици и британския народ ) че ми скапаха живота с тоя референдум . Обаче монетата се обърна и те сами си скапаха живота с този референдум . Събитията три години по късно го доказаха . Сега предстои най интересното . Решенията нито съм ги взимал преди , нито сега . От мен нищо не е зависело . Една мравка да е настъпиш и тя преди смърта си ще се обърне и ще реагира
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-08-2019 на 14:03

Старо куче
    Post Thanks / Like

На мен лично - с нищо. Доходите на семейството ми са над границите за получаване на помощи.
    Мислиш ли че тази информация е важна за мен

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Нямам нужда да следя точно тези новини, аз следя специализираните новини за съветници в областта на помощите, защото се занимавам точно с това в част от работата ти и затова ти казвам, че не си наясно. Habitual Residence Test се предлага само на тези, които нямат 5 години, т.е. нямат settled status и голяма част от тях го преминават. Всички, които са работили повече от 3 месеца с доход над определена граница, имат право да получават Юнивърсал кредит. В статията се пише, че има доста unfair refusals, но също пише и че всички обжалвания в такива случаи се печелят, само че отнема време. Ти пишеш съвсем друго - че нямали право по принцип, ако нямат settled status - точно това не е вярно.
    Не съм казал, че изобщо нямат право, а че получават откази.

Те отрежат ли те веднъж, апелацията трае 40 седмици. Върви доказвай, че е unfair.

НЕ знам изобщо каква ти е целта?

1) Да докажеш, че аз тиражирам fake news

2) да оправдаеш британските власти

3) друга

В последно време режат абсолютно всички, които нямат уседнал статут, това е. Любимият ти Гардъин го пише, не виждам защо им е да лъжат. Познавам един пич, дето е бил таксиметров шофьор и студент тук, подава за Universal credit юли месец и го отрязват категорично.
    Ти като си съветник, кажи какъв съвет даваш на европейците за този тест? какви документи биха свършили работа? Пичът си е изряден отвсякъде, има си tenancy agreement с регистриран ландлорд, bills на негово име и всичко, обаче са го отрязали по-малко от 24 часа след като се е явил на теста. Един вид, дали изобщо са и разглеждали апликацията му. Видяли са, че не е със settled status и довиждане.

Ъпдейт: Същият пич преди е минавал вече този тест (преди промените). Тогава е представил само паспорта си, сметки на негово име и договор за наем. Сега за същото го режат. Какво по-голямо доказателство от това?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Те отрежат ли те веднъж, апелацията трае 40 седмици. Върви доказвай, че е unfair.

1) Да докажеш, че аз тиражирам fake news

2) да оправдаеш британските власти

3) друга

В последно време режат абсолютно всички, които нямат уседнал статут, това е. Любимият ти Гардъин го пише, не виждам защо им е да лъжат. Познавам един пич, дето е бил таксиметров шофьор и студент тук, подава за Universal credit юли месец и го отрязват категорично.
    Ти като си съветник, кажи какъв съвет даваш на европейците за този тест? какви документи биха свършили работа? Пичът си е изряден отвсякъде, има си tenancy agreement с регистриран ландлорд, bills на негово име и всичко, обаче са го отрязали по-малко от 24 часа след като се е явил на теста. Един вид, дали изобщо са и разглеждали апликацията му. Видяли са, че не е със settled status и довиждане.

Ъпдейт: Същият пич преди е минавал вече този тест (преди промените). Тогава е представил само паспорта си, сметки на негово име и договор за наем. Сега за същото го режат. Какво по-голямо доказателство от това?
    Ха сега си представи какво ще стане с европeиските граждани при излизане на УК без сделка . tenancy agreement с регистриран ландлорд - това е нещо ново за мен . Е гати откачената работа
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-08-2019 на 15:19

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

<...>

<...> Познавам един пич, дето е бил таксиметров шофьор и студент тук, подава за Universal credit юли месец и го отрязват категорично.
    Ами въпросният пич не знае какво да направи и към кого да се обърне, затова е на този хал. Целта ми каква е? Да не разпространяваш неверни твърдения, като
    Вече не дават Universal Credit, освен ако не си живял тук последните 5 години.
    или
    В последно време режат абсолютно всички, които нямат уседнал статут, това е.
    Моите клиенти си го получават, без да са живели 5 г. тук.
    Любимият ти Гардъин го пише, не виждам защо им е да лъжат.
    <..>
    Нито един уважаващ себе си съветник няма да даде съвет на някого, без да му е разгледал всичките обстоятелства. Гардиън никога не ми е бил любим. Нямам любими вестници, смятам ги загуба на време.

Мислиш ли че тази информация е важна за мен
    Ами като не ти е важно - защо си задал този въпрос?
    И какво ти помага универсал кредит .
    Сега пък се изкара жертва.
    Жертвата (аз) трябва да изпитвам съчуствие към палача си (британските политици и британския народ ) че ми скапаха живота с тоя референдум . Обаче монетата се обърна и те сами си скапаха живота с този референдум . Събитията три години по късно го доказаха . Сега предстои най интересното . Решенията нито съм ги взимал преди , нито сега . От мен нищо не е зависело . Една мравка да е настъпиш и тя преди смърта си ще се обърне и ще реагира
    Скъса се да убеждаваш народа във форума, че имаш 250 000 евро и имоти в Пловдив и на Слънчака и че си живееш много добре. Сега, изведнъж трябва да ти повярваме, че британците са ти скапали живота? Съвсем ни взе за канарчета Хората, които са добре, а се изкарват жертви, трудно могат да предизвикат съчувствие - особено, когато освен това злобно злорадстват спрямо тези, които живеят в трудна обстановка в друга страна.

19. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Ами въпросният пич не знае какво да направи и към кого да се обърне, затова е на този хал. Целта ми каква е? Да не разпространяваш неверни твърдения, като
    или

Моите клиенти си го получават, без да са живели 5 г. тук.

Нито един уважаващ себе си съветник няма да даде съвет на някого, без да му е разгледал всичките обстоятелства. Гардиън никога не ми е бил любим. Нямам любими вестници, смятам ги загуба на време.

Ами като не ти е важно - защо си задал този въпрос?

Сега пък се изкара жертва.

Скъса се да убеждаваш народа във форума, че имаш 250 000 евро и имоти в Пловдив и на Слънчака и че си живееш много добре. Сега, изведнъж трябва да ти повярваме, че британците са ти скапали живота? Съвсем ни взе за канарчета Хората, които са добре, а се изкарват жертви, трудно могат да предизвикат съчувствие - особено, когато освен това злобно злорадстват спрямо тези, които живеят в трудна обстановка в друга страна.
    Това че съм богат не означава че не съм жертва на референдума . Ако не беше референдума моето семейство щеше да реши да остане в УК . Повтарям ти , няма как да съчуствам на палача (британските политици и британския народ ) , те сами взеха това решение . Сега ще понесат последствията . Отделно брексит нарушава мира и сигурноста на целия континент европа . Да не влизам в посробности
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-08-2019 на 17:16

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Британският народ е палач?

Ти наистина си се озлобил нещо. Очаквам да кажеш, че съндърландците са палача, а Сър Ричард Брансън е жертвата.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Британският народ е палач?

Ти наистина си се озлобил нещо. Очаквам да кажеш, че съндърландците са палача, а Сър Ричард Брансън е жертвата.
    Сър Ричард Брансън е жертвата . загубил е една трета от богатството си заради брексит

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.cnn.com/2019/08/18/europ...ntl/index.html . пагубните последици, които Brexit без сделка ще отприщи за страната. - Това го казва CNN не аз . Медицинските доставки, идващи от Европа, ще бъдат "уязвими за сериозни продължителни забавяния", а наличието на прясна храна ще бъде намалено, което ще доведе до повишаване на цените
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-08-2019 на 18:29

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

За бога братя, купувайте консерви!

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

25. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Това че съм богат не означава че не съм жертва на референдума . Ако не беше референдума моето семейство щеше да реши да остане в УК . Повтарям ти , няма как да съчуствам на палача (британските политици и британския народ ) , те сами взеха това решение . Сега ще понесат последствията . Отделно брексит нарушава мира и сигурноста на целия континент европа . Да не влизам в посробности
    Къде щяхте да живеете,в Страдфорд ли?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Лейбъристите , либералдемократите и торите около филип хамънд могат да попречат на Борис да извади страната с брексит без сделка чрез ревокинг на член 50 . Незнам каква е процедурата , но европейския съд разреши на УК еднострано да изтегли член 50 за молбата за напускане на ЕУ . Може би преди това с вот на недоверие трябва да свалят правителството на Борис
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-08-2019 на 07:40

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Лейбъристите , либералдемократите и торите около филип хамънд могат да попречат на Борис да извади страната с брексит без сделка чрез ревокинг на член 50 . Незнам каква е процедурата , но европейския съд разреши на УК еднострано да изтегли член 50 за молбата за напускане на ЕУ . Може би преди това с вот на недоверие трябва да свалят правителството на Борис
    Много се филмираш. Никакъв вот на недоверие няма да има.

Само Торите около Филип Хамънд могат да направят нещо временно, но към днешна дата това е малко вероятно.

Страница 221 от 256 ПървиПърви ... 121171211219220221222223231 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (2 регистрирани и 7 гости)

1. dimi_m

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване