Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 225 от 252 ПървиПърви ... 125175215223224225226227235 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5 601 до 5 625 от общо 6281
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Сега тия като лийвнат на 31 октомври , а аз съм дойдел на 15 октомври 2014 мога ли да кандидатствам за перманент резиденс и другата година да грабна паспорт и изобщо задължително ли е да имам преди това перманент резиденс или може направо на 6тата година да ап***** за паспорт ? Гледам , че срока е до 31 декември 2020 за сетълмент статус ама тва май ми не требва . От друга страна ако ми требва и го направя сега , другата година ще мога ли да ап***** за паспорт ?

Бахти тва що цензурира думата ап-ла-й-на
    Не е за тук, ама точно settled status ти трябва на теб. ПР ще бъде невалидно след като УК напусне ЕС. Четох, че някой са го получили и преди 5-ата година, но най-сигурно на 15-16ти си аплайвай тама

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Като сложим work permit и точкова система, ще се вдигне паунда. Заплатите ще скочат също, няма да има пренасищане на пазара на труда.
    Строителството ще намалее в пъти след брексит без сделка . ще има хиляди свoбодни квартири . Големите инвеститори си отиват. Точковата система може да си я въведете за Африканци . Източно европейци повече няма да идват в УК . чао финито аливедерчи . . . Вдигайте котвата на острова и отплавайте в открито море . На никой не му пука
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-08-2019 на 13:58

Сега тия като лийвнат на 31 октомври , а аз съм дойдел на 15 октомври 2014 мога ли да кандидатствам за перманент резиденс и другата година да грабна паспорт и изобщо задължително ли е да имам преди това перманент резиденс или може направо на 6тата година да ап***** за паспорт ? Гледам , че срока е до 31 декември 2020 за сетълмент статус ама тва май ми не требва . От друга страна ако ми требва и го направя сега , другата година ще мога ли да ап***** за паспорт ?

Бахти тва що цензурира думата ап-ла-й-на
    Щото "*****" не мирише хубаво.
    Няма перманент вече, взимай сетъл, и догодина паспорт.

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Така ли решихте на Dawning Street днес?

Ако не се шегуваше, щеше да е доста притеснително да говориш така, нали се сещаш за какво говоря, за Наполеоновците
    Ние, британските поданици, решихме така.

Защо толкова ви е страх от австралийската точкова система не мога да разбера. Ниско мнение за себе си ли имате, какво. канарчето и той настръхва като чуе за точкова система.

5. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Строителството ще намалее в пъти след брексит без сделка . ще има хиляди свoбодни квартири . Големите инвеститори си отиват. Точковата система може да си я въведете за Африканци . Източно европейци повече няма да идват в УК . чао финито аливедерчи . . . Вдигайте котвата на острова и отплавайте в открито море . На никой не му пука
    Мислиш ли? Знаеш ли колко млади български специалисти има, но знаят само 1 език. Не знаят немски и шведски, знаят само английски. И им се работи в паунди.

UK винаги ще е притегателна сила за специалисти и студенти от цял свят.

За мръсната работа си има сезонни работници. Сключваме едно междуправителствено споразумение с Украйна или Молдова и полските водопроводчици и коминочистачи набързо ще ги заменим. При това, без да имат право на помощи. Идват за 3 месеца, свършват работа и си заминават. Елементарно, Уотсън.

7. ХАРЕСВАМ! Motovilkov, DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Матей европейците идваха в УК за да живеят в УК . Да вземат британско подaнство . Да вземат ипотека . Никой европеец няма да дойде заради гурбет при паунд 1.85

Старо куче
    Post Thanks / Like

И точкови сиистеми и визи всякакви съм взимал и минавал, не е фаталко ако искаш да живееш/работиш тук. Да не говорим, че всичко става онлайн и бързо, не като едно време опашки пред британското посолство в София.
    Служителят англичанин там като ми видя заплатата която бях декларирал и му паднаха очилата. Взе да ми говорим - сигурен ли си, ние ще проверим!
    Ами проверявайте! Сигурно е била по-висока от неговата тогава.
    В началото на 2000-та в ИТ сектора беше супер, с моите колеги заемахме от 50 до 60-то място в топ заплатите в местното данъчно.

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Последно Борис глупав ли е, клоун ли е? Защо го цитирате постоянно, ако е такъв? Нали сами твърдите, че е глупав - защо го цитирате какво е казал преди 5 години. Глупавите хора говорят глупости обикновено.

12. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Post Thanks / Like

Последно Борис глупав ли е, клоун ли е? Защо го цитирате постоянно, ако е такъв? Нали сами твърдите, че е глупав - защо го цитирате какво е казал преди 5 години. Глупавите хора говорят глупости обикновено.
    pathological liar

noun

a person who tells lies frequently, with norational motive for doing so.
    when people expose them for being a liar the either lie more to get out of it or get extremely defensive.

14. ХАРЕСВАМ! Sarah, itso, deijei liked this post

Ние, британските поданици, решихме така.

Защо толкова ви е страх от австралийската точкова система не мога да разбера. Ниско мнение за себе си ли имате, какво. канарчето и той настръхва като чуе за точкова система.
    Мислиш ли? Знаеш ли колко млади български специалисти има, но знаят само 1 език. Не знаят немски и шведски, знаят само английски. И им се работи в паунди.

UK винаги ще е притегателна сила за специалисти и студенти от цял свят.

За мръсната работа си има сезонни работници. Сключваме едно междуправителствено споразумение с Украйна или Молдова и полските водопроводчици и коминочистачи набързо ще ги заменим. При това, без да имат право на помощи. Идват за 3 месеца, свършват работа и си заминават. Елементарно, Уотсън.
    А ако направят смарт тест дали ще го издържиш?
    Защо не си намериш някой/някоя за "мръсната работа" и да вземеш малко да слезеш на земята ли

16. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    А ако направят смарт тест дали ще го издържиш?
    Защо не си намериш някой/някоя за "мръсната работа" и да вземеш малко да слезеш на земята ли
    те за това станаха брекситари, ако трябва сега да се борят за място под слънцето ама хич няма да ги огрее. не могат да се справят с конкуренцията.
    и опааа айде точкова система ще въвеждат
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

18. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Не знаеш ли!?!?! Ти си бил по- зле със зрението отколкото си мислих а това ти се отразява и на мисленето. Приятен ден.
    При слепите се подобрява слуха, при глухите - зрението, а при празноглавите се появява способността да имат мнение по всякакви въпроси.
    не ти се отдава мисленето , остави го за тези които го могат

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не си спомням Сара някога да е пожелала лошо някому, та какъв хейт, каква мъст ви гони пък вас. ... Ако ли пък съм толкова късопаметна, или цитирайте нейни мнения с хейт или мъст, или се дръжте като мъже. Някои сте готови да изтърпите какво ли не от други мъже, ама когато една жена дръзне да си каже мненията, реагирате като ощипани булки. Я се вземете в ръце.

Сара, не разбрах защо да съм вадила нож на умряло куче - Канарите ли визираш? Какво му е умрялото - не е спрял да бълва. И не, нито булинга, нито злобата и отмъщението смятам, че трябва да се толерират.

Канари, не си враг, защото не харесваш УК, а защото открито и откровено желаеш зло на живеещите в УК под формата на апокалипсис поради брексит. Не видях никъде грам съчувствие от тебе. И недей да си измисляш, че си бил единствения пророк, който бил казал, че паундът ще падне и че брексит е лош за УК. В този форум си спомням само 2-ма - 3-ма, които да харесаха брексит от самото начало. Всички други смятахме, че е вреден за Кралството и затова бяхме против.

Не бях чула за Дойче банк, че е с проблеми, ама вярно било. Ще рече - световната криза не е подминала дори и страната, дето уж е най-велика в ЕС. Чудя се, щом в Германия има такива проблеми, какво да кажем за другите страни. И дали проблемите на ЮК в момента идват само от брексита или и от други процеси, за които не си даваме сметка в каква комбинация действат.

Борис го смятам за абсолютен клоун, но му давам кредит на доверие, дано успее да измъкне ЮК от тоя батак, в който се набута без нужда. Не ми се вярва много, щото на Тереза съветниците не успяха за 3 години, той сега за 30 дни ще измъкне някаква чудесна сделка - може да направи такова чудо само ако беше фея с вълшебна пръчица. Дето се казва - а дано, ама надали. По-скоро ситуацията ще се разреши по един или друг начин с него и без него. Да не забравяме, че той не е президент като Тръмп.

Та той и Тръмп сам не може да действа, се оказа - неочаквано и за него. Абе чули ли сте за тая случка, дето заявил, че иска да купи Гренландия от датчаните и когато те не се съгласили, той взел, че се връцнал обиден и отказал държавното посещение в Дания, пък бил поканен от датското кралско семейство. Бе аланкоолу, как се купува земя от друга страна, че и с 50 000 души, живеещи на нея? Ми те като искат да си останат поданици на тяхното кралско семейство? Чак ме заболя корема от смях, като ми разказаха тая веселба днес хахаха.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

21. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

с тази разлика че никакъв кредит на доверие на боко не му давам.
    четох го това за гренландия, абсолютен клоун, да видим само кога ще се задави с китай, не е много далеч времето. опитва се да изнудва китай чрез хонк конг ама май ще се задави

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    "При слепите се подобрява слуха, при глухите - зрението, а при празноглавите се появява способността да имат мнение по всякакви въпроси".

не ти се отдава мисленето , остави го за тези които го могат
    Забелязва се че ти имаш оправданията на тези които които имат мнения по всякъкви въпроси.......демек крадеца вика- дръжте крадеца.
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Post Thanks / Like

25. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Забелязва се че ти имаш оправданията на тези които които имат мнения по всякъкви въпроси.......демек крадеца вика- дръжте крадеца.
    като чета тази статия някакси дончо се визиуализира в нея

5 категорични признака, че спорите с идиот

Постоянно използвам думата идиот, но предполагам, че ще е по-удачно тук да я заменя с нещо по-леко, като глупав човек или слабо интелигентен човек. Та как да разберете, че въпросният, дискутиращ с вас, е такъв?

1. Невъзможност за придържане към темата

Вероятно почти всеки е изпадал в подобна ситуация.

Вие: Не е културно да изхвърляте боклука си през балкона. Отдолу минават хора, ще изцапате или ударите някого, замърсявате и околната среда, може да използвате кошчето за боклук.

Той: Ти пък си дебел!

Един сравнително интелигентен човек би имал минимум 2 варианта за отговор в такава ситуация:

• Не се съобразих с тази възможност, извинете ме, ще бъда по-внимателен в бъдеще.

• Балконът е мой, боклукът е мой, отговорността е моя, евентуалният последвал проблем ще е мой. Виждам кога минават хора и кога не, а количеството на боклука не е толкова голямо, за да замърси сериозно площите. Не съжалявам.

Глупавите хора обаче тенденциозно вършат глупави неща. Не могат да осмислят действията си в мащаб, по-голям от зоната на личния си комфорт, не могат да разберат защо същите представляват неудобство или заплаха, нямат желание да се вслушат в околните и да асимилират причината за недоволството им. Вашата аргументирана критика в тяхното съзнание се възприема като предизвикателно навлизане в личното им пространство. Съответно отговарят на същата (за тях) основа – личната.

Целят да ви засегнат, защото нямат какво друго да отговорят. Не могат да обосноват позицията си по проблем, който не са способни да дефинират като съществуващ. Първосигнално изтъкват първото, което забележат у вас и според техните критерии би могло да се използва по обиден начин, за да отвърнат на удара. И често се гордеят с този си отговор. Особено ако вие сте замълчали от изненада, а те са възприели мълчанието ви за съгласие или слабост. "Победа" за тях.

2. Твърде емоционална реакция

На всеки му се случва да си изпусне нервите, да реагира прекалено емоционално в дадени ситуации, особено ако има специално отношение към засегнатите казуси. Нормално е. Но има пряка връзка между емоциите и интелекта. Колкото по-способен е човек да контролира емоциите си и да се уповава на разсъдъка си, толкова по-голяма вероятност има да не е глупав.

Както всички знаем, чисто емоционалните, първосигнални реакции са по-типични за представители на животинския свят, не за цивилизованото човешко общество. Ако изразите мнението си по спокоен, възпитан начин, а отсреща получите изблик на искрен яд, граничещ с агресия (примерно), то няма съмнение – общувате с глупак.

По този въпрос учени от Мичиганския университет правят проучване между 600 участници, родители и деца, за период от 22 години. Откриват ясна зависимост между неконтролируемите емоции, агресивното поведение и ниския коефициент на интелигентност на участниците.

Част от изявлението им гласи "Установихме, че слабата интелигентност се изразява в агресивни реакции, започващи от ранна възраст, а ако не се вземат мерки и това агресивно поведение още в детските години не бъде контролирано/коригирано, то същото възпрепятства интелектуалното развитие на индивида през останалата част от живота му."

3. Неспособност за признаване на грешка

Глупавият човек може да ви даде 100 оправдания за действията си, оказали се грешни; да извърти ситуацията по невъобразимо креативни начини; да припише вината на всеки друг или пък саркастично да я поеме с идеята да предизвика съжаление към себе си, в качеството си на онеправдана жертва; да направи "чудеса от храброст", но не и просто да признае, че е сгрешил.

Такова поведение винаги се откроява лесно, непрофесионално е, некоректно и често дори неморално. Но е напълно типично за тази група от хора.

Който не работи, той не греши. Съвсем естествено е да се греши, нормално е да се признае грешката и да се поправи. Това е придобит опит, така човек се учи, развива се и израства. Дори едно дете, когато пипне печката и се опари, казва "Сгреших, че я пипнах, научих, че пари и вече ще знам, че не трябва да я пипам". Глупавият човек метафорично би казал "Не съм пипнал печката, нищо ми няма" / "Ти си виновен, тук не трябваше да има печка, а климатик" и т.н.
    Защото глупавите хора нямат нужда от израстване. Което води до следващото.

4. Никой не е по-добър от глупака

"Ти знаеш ли кой съм аз?!" – отново всички сме го чували, нали? С онази специфична, леко заплашителна интонация, от различни хора, в различни ситуации, по различни теми. Общото между всички тях отново е тази типична реакция, неуспешно правеща опит да демонстрира превъзходство по вид обществена позиция вместо да се предостави аргументация по конкретния казус. Чудесен отговор на този въпрос е "Не знам, но щом питаш, явно и ти самият не знаеш…"

Интелигентните хора не се притесняват да бъдат "засенчени". Те имат малко по-обективна преценка за себе си, възможностите си, знанията си. Осъзнават, че колкото и да е образован човек, винаги има някой, някъде по света, който е по-образован. Може пък един такъв човек да стои пред тях в момента на разговора. Колкото и да са силни, винаги има някой, някъде, по-силен. Колкото и да са красиви, някой е по-красив. И това е страхотно, защото им дава база за надграждане и съревнование за достигане до по-високи цели.

Глупавите често държат да са "най" във всяко едно отношение. Не може да им се каже, че не знаят нещо, че не могат нещо, че не са на нужното ниво, че някой е по-добър от тях или притежава нещо по-ценно от тях. Това е недопустимо голяма обида, която капацитетът на ума им не може да побере. И как се справят в такава ситуация? Следва…

5. "Ти ми завиждаш, хейтър!"

Справят се, като отново демонстрират несъществуващо превъзходство на база липса на възможност за асимилация и нормално участие в комуникация. Основен техен принцип е да приемат всяко внимание за комплимент и всяка критика за завист. Затова да спорите дълго и описателно с глупави хора, да се опитвате да обясните грешките им, винаги е сложно и рисковано.

Първо им вдигате самочувствието (някой им завижда, за Бога, значи има за какво!), второ им давате на готово информация, която нямат капацитет да асимилират, но имат кухина да складират и (твърде често) безочие да използват в даден момент. Сами преценете дали си струва или е излишно натоварване.
    http://www.highviewart.com/cvetno/5-...diot-8986.html

оставям те да го осмислиш ако можеш. не съм оптимист по въпроса. и не бързай да отговаряш, послушай ме

Старо куче
    Post Thanks / Like

Германия предупреди, че производителите на храни може да спрат да изнасят за Обединеното кралство в случай на Brexit без сделка, за да избегнат техните стоки да бъдат засегнати от потенциални закъснения при проверка на границата. Като пророк съм , защо съм толкова умен и предвидлив . Всичко , което казах преди три години се сбъдва . Бавно и сигурно

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не си спомням Сара някога да е пожелала лошо някому, та какъв хейт, каква мъст ви гони пък вас. ... Ако ли пък съм толкова късопаметна, или цитирайте нейни мнения с хейт или мъст, или се дръжте като мъже. Някои сте готови да изтърпите какво ли не от други мъже, ама когато една жена дръзне да си каже мненията, реагирате като ощипани булки. Я се вземете в ръце.

Сара, не разбрах защо да съм вадила нож на умряло куче - Канарите ли визираш? Какво му е умрялото - не е спрял да бълва. И не, нито булинга, нито злобата и отмъщението смятам, че трябва да се толерират.

Канари, не си враг, защото не харесваш УК, а защото открито и откровено желаеш зло на живеещите в УК под формата на апокалипсис поради брексит. Не видях никъде грам съчувствие от тебе. И недей да си измисляш, че си бил единствения пророк, който бил казал, че паундът ще падне и че брексит е лош за УК. В този форум си спомням само 2-ма - 3-ма, които да харесаха брексит от самото начало. Всички други смятахме, че е вреден за Кралството и затова бяхме против.

Не бях чула за Дойче банк, че е с проблеми, ама вярно било. Ще рече - световната криза не е подминала дори и страната, дето уж е най-велика в ЕС. Чудя се, щом в Германия има такива проблеми, какво да кажем за другите страни. И дали проблемите на ЮК в момента идват само от брексита или и от други процеси, за които не си даваме сметка в каква комбинация действат.

Борис го смятам за абсолютен клоун, но му давам кредит на доверие, дано успее да измъкне ЮК от тоя батак, в който се набута без нужда. Не ми се вярва много, щото на Тереза съветниците не успяха за 3 години, той сега за 30 дни ще измъкне някаква чудесна сделка - може да направи такова чудо само ако беше фея с вълшебна пръчица. Дето се казва - а дано, ама надали. По-скоро ситуацията ще се разреши по един или друг начин с него и без него. Да не забравяме, че той не е президент като Тръмп.

Та той и Тръмп сам не може да действа, се оказа - неочаквано и за него. Абе чули ли сте за тая случка, дето заявил, че иска да купи Гренландия от датчаните и когато те не се съгласили, той взел, че се връцнал обиден и отказал държавното посещение в Дания, пък бил поканен от датското кралско семейство. Бе аланкоолу, как се купува земя от друга страна, че и с 50 000 души, живеещи на нея? Ми те като искат да си останат поданици на тяхното кралско семейство? Чак ме заболя корема от смях, като ми разказаха тая веселба днес хахаха.
    Най силната икономика в Европа ,страната която три последни години има по един трилион бюджетен излишак . На първо място в света по този показател . . Тази велика държава да позволи да фалира Дойче банк .Само в сънищата на Матей

Старо куче
    Post Thanks / Like

и какво трябва да направи? да вземе от всеки по 10 евро за да плати заемите на дойчебанк?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не можеш да вземеш паспорт без да кандидатстваш за натурализация. Не може да ти дадат натурализация, без да имаш или перманент резидънс или сетълд статус. Можеш да кандидатстваш, но ще се простиш с едни над хиляда паунда. Перманент резидънс след брексит няма да се издава, само сетълд стейтъс. Вторият така или иначе се взима по-лесно, така че давай за него направо. След това ще трябва така или иначе да изчакаш 1 година, за да кандидатстваш за гражданство. Успех!
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

31. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението

с тази разлика че никакъв кредит на доверие на боко не му давам.
    четох го това за гренландия, абсолютен клоун, да видим само кога ще се задави с китай, не е много далеч времето. опитва се да изнудва китай чрез хонк конг ама май ще се задави
    В стремежа си да сте "модерни" ли кво ли, вие се държите като абсолютни палячовци претендиращи да са повече от президенти, министър- председатели а да не говорим за референдуми....вие сте истинските клоуни дрънкащи звънчета (разбираи глупости) на островърхите си гугли!!!!!!!!!!......... Сега малко история: Андрю Джаксън не купи ли Аляска (1/4 от УС) от Русия в 1867!!!!!!, Томас Джеферсън не даде ли пари на Франция за да задържи Луизиана???????? Доналд Тръмп не предложи ли на Дания която носи на гърба си Гренландия и губи 700милиона долара годишно от това , Доналд Тръмп не предложи ли да КУПИ Гренландия а не да я колонизира както Дания, нали бяхте големи анти-колониалисти но.......всичко е само празни "прогресивни" приказки, пунта мара......
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 23-08-2019 на 21:53
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

http://www.highviewart.com/cvetno/5-...diot-8986.html

оставям те да го осмислиш ако можеш. не съм оптимист по въпроса. и не бързай да отговаряш, послушай ме
    Продължаваш да мислиш че като гледаш в огледалото и виждаш мен!
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

В стремежа си да сте "модерни" ли кво ли, вие се държите като абсолютни палячовци претендиращи да са повече от президенти, министър- председатели а да не говорим за референдуми....вие сте истинските клоуни дрънкащи звънчета (разбираи глупости) на островърхите си гугли!!!!!!!!!!......... Сега малко история: Андрю Джаксън не купи ли Аляска (1/4 от УС) от Русия в 1867!!!!!!, Томас Джеферсън не даде ли пари на Франция за да задържи Луизиана???????? Доналд Тръмп не предложи ли на Дания която носи на гърба си Гренландия и губи 700милиона долара годишно от това , Доналд Тръмп не предложи ли да КУПИ Гренландия а не да я колонизира както Дания, нали бяхте големи анти-колониалисти но.......всичко е само празни "прогресивни" приказки, пунта мара......
    тц тц тц тц тц

давате на готово информация, която нямат капацитет да асимилират, но имат кухина да складират и (твърде често) безочие да използват в даден момент

Страница 225 от 252 ПървиПърви ... 125175215223224225226227235 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (1 регистрирани и 7 гости)

1. kanarinapred

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване