Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 269 от 283 ПървиПърви ... 169219259267268269270271279 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6 701 до 6 725 от общо 7055
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Само че аз и не твърдя, че мнението ми се базира на факти. Докато ти го правиш за колажите.
    Аз казах само за третата картинка, че според мен е истина
    https://www.theguardian.com/business...-tax-avoidance
    Освен това, сега като повдигаш въпроса, и първата, за Фараж - също е истина. Т.е. от трите картинки, които аз постнах, 2 са факти, но ти се хвана за третата. А в твоите мнения няма никакви факти.

Факти няма за това, което си цитирала от моето мнение, но определено има предпоставки за това то да се случи. И то доста сериозни, идващи директно от Белия дом.
    И кои са тези предпоставки, че аз не ги виждам? От митата, които Белия дом налага на ЕС, Великобритания е ударена много сериозно, дали не е и най-сериозно. Тръмп много ясно си каза, че политиката му ще бъде протекционна за американския бизнес и аз не го виня, но това не е добре нито за ЕС, нито за ЮК. Дали ще може да посочиш факти, които да се разглеждат като предпоставки, че Белият дом и други държави ще сключат в бъдеще споразумения, по-изгодни за Великобритания, отколкото търговските взаимоотношения, които Великобритания имаше досега с ЕС и които с лека ръка захвърля. С брексит изпускаме питомното, но с много ентусиазъм се втурваме да гоним дивото. Струва ми се доста wishful thinking. Негативните последици в смисъл на загуба на работни места в резултат на провален бизнес са абсолютни факти. И имаме само надежди ситуацията да се подобри. С този премиер, на който съдът трябва да му нареди да слуша собствения си парламент и да спазва законодателството... И с тази партия, която е преценила, че той е най-добрият им представител за премиер - оставам доста скептична.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    "Decades-long debate about European Union was about to come to head." Още в началото ме загубиха. Дебати никога не е имало, а само пропаганда.

Sent from my CLIT using Tъptalk
    Расисти...
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

5. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Dislikes Kearny, Pieroni disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Само че аз и не твърдя, че мнението ми се базира на факти. Докато ти го правиш за колажите.

Факти няма за това, което си цитирала от моето мнение, но определено има предпоставки за това то да се случи. И то доста сериозни, идващи директно от Белия дом. Докато това за NHS и САЩ настина си е пропаганда /не го казвам с лошо, а наистина е така/, която просто си играе със страховете на хората в UK. Доскоро мислех, че само канарчето го вярва това, но ето, че и други хора има. Преди време Мотовилков обясни защо американците нямат никаква изгода от това да приватизират ямата NHS.

Това е все едно да кажеш, че Русия има някакви наистина огромни интереси в България /както се внушава от някои медии/ и Путин и Медведев не спят, а от сутрин до вечер мислят какво злодеяние да направят на неблагодарните българи. Същото е и с NHS. Ето, че дори най-великите сили в света като тях и САЩ е възможно да бъдат жертва на пропаганда и фейк нюз.
    Опааа това съм го пропуснал, та защо американците нямат никаква изгода от NHS?
    Тотално си в някакъв филм, не искам да съм на твоя място когато са е събудиш
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Бате, аз обсъждам евентуална търговска сделка UK-USA на предната страница, ти ми говориш за Боко и Тръмп. Излишно е да си губя времето да ти отговарям. Просто ропускай да четеш и да акаш подире ми в отсъствието на канарчето.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Бате, аз обсъждам евентуална търговска сделка UK-USA на предната страница, ти ми говориш за Боко и Тръмп. Излишно е да си губя времето да ти отговарям. Просто ропускай да четеш и да акаш подире ми в отсъствието на канарчето.
    Бате, това за мен ли се отнасяше? Обсъждаш какво??? Обсъждаш с кой??? Не искам да съм на твое място когато се събудиш

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Доналд май ще се окаже прав. Май наистина си сляп като къртица.

10. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Доналд май ще се окаже прав. Май наистина си сляп като къртица.
    май ще се окажа прав за всички брекситари , брат
    sancta ignorantia
    въпроса беше съвсем сериозен, пропуснал, не прочел , не разбрал исках най елементарно разяснение или линк щеше да свърши перфектна работа
    Опааа това съм го пропуснал, та защо американците нямат никаква изгода от NHS?
    а ти вероятно пак си измисли /изсмука от пръстите нещо и няма как да разясниш ситуацията? ще ме опровергаеш ли?

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

На тебе тая търговска сделка какво те грее?, та само подскачаш тука.
    А би ли ми отговорил, Тръмп ще метне ли някой друг гущер, на брит. фермери, като ес им спре субсидиите, за да могат нашите труженици да се трудят на полето.
    Последно редактирано от dimi_m : 14-10-2019 на 01:10
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

13. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Най-добре да отложат брекзит до Октомври 2020.
    Тогва финансовата криза в ЕС ще набира обороти и вече 90% от британцит ще искат аут.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Що така реши? Тази криза аз я виждам първо в УС

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Факти няма за това, което си цитирала от моето мнение, но определено има предпоставки за това то да се случи. И то доста сериозни, идващи директно от Белия дом. Докато това за NHS и САЩ настина си е пропаганда /не го казвам с лошо, а наистина е така/, която просто си играе със страховете на хората в UK. Доскоро мислех, че само канарчето го вярва това, но ето, че и други хора има. Преди време Мотовилков обясни защо американците нямат никаква изгода от това да приватизират ямата NHS.

Това е все едно да кажеш, че Русия има някакви наистина огромни интереси в България /както се внушава от някои медии/ и Путин и Медведев не спят, а от сутрин до вечер мислят какво злодеяние да направят на неблагодарните българи. Същото е и с NHS. Ето, че дори най-великите сили в света като тях и САЩ е възможно да бъдат жертва на пропаганда и фейк нюз.
    Donald Trump has confirmed the US wants a post-Brexit US-UK trade deal to include the NHS.
    "I think everything with a trade deal is on the table," he said.
    "When you're dealing in trade, everything is on the table - so NHS or anything else, a lot more than that, but everything will be on the table, absolutely."
    D Trump Jun 2019

Разбира се след острата реакция в UK, Тръмп се отрече от думите си, все пак е по добре да изчака Brexit. UK сама, слаба и изолирана, отчаено търсеща нови търговски парньори. Перфектен момент за USA.

17. ХАРЕСВАМ! Sarah, Мила, deijei, Kearny liked this post
    На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

А не е ли по-добре да сключим споразумение както със САЩ, така и с ЕС?
    Защо трябва да избираме или едното или другото? За мен не бива да се избързва, а да се сключи такова споразумение, което би позволило търговски отношения със САЩ и с ЕС едновременно.

Трябва да си гледаме нашия интерес.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Brexit: Queen's speech says government priority is to leave EU on 31 October – live news

https://www.theguardian.com/politics...ough-live-news
    Последно редактирано от Иванка : 14-10-2019 на 14:41

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Brexit: Queen's speech says government priority is to leave EU on 31 October – live news

https://www.theguardian.com/politics...ough-live-news
    However, without a majority in the House of Commons no one in government expects measures outlined today to pass even the first hurdle of a vote in parliament next week. This would be the first time that a Queen’s Speech has been defeated since 1924.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Donald Trump has confirmed the US wants a post-Brexit US-UK trade deal to include the NHS.
    "I think everything with a trade deal is on the table," he said.
    "When you're dealing in trade, everything is on the table - so NHS or anything else, a lot more than that, but everything will be on the table, absolutely."
    D Trump Jun 2019

Разбира се след острата реакция в UK, Тръмп се отрече от думите си, все пак е по добре да изчака Brexit. UK сама, слаба и изолирана, отчаено търсеща нови търговски парньори. Перфектен момент за USA.
    Това, че Тръмп ще им вземе NHS не е никак лошо, защото местното здравеопазване е "прочуто" по цял свят с лошото си качество. Е, ще трябва да му кихат повече кинти, това е ясно! Но няма безплатен обед! Помня преди доста години моя позната възрастна Лондончанка(с добро финансово положение), която живееше в Гринич Вилидж, даунтан Манхатън я питам защо е напуснала кралството. Тя ми заразказва, колко страшно е било здравеопазването, та затова! Много се зачудих тогава.....

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Това, че Тръмп ще им вземе NHS не е никак лошо, защото местното здравеопазване е "прочуто" по цял свят с лошото си качество. Е, ще трябва да му кихат повече кинти, това е ясно! Но няма безплатен обед! Помня преди доста години моя позната възрастна Лондончанка(с добро финансово положение), която живееше в Гринич Вилидж, даунтан Манхатън я питам защо е напуснала кралството. Тя ми заразказва, колко страшно е било здравеопазването, та затова! Много се зачудих тогава.....
    За богатите винаги ще има добро здравеопазване, Ако променят тая бюрокрация и непокизъм и аз съм-за, да ги купят щото положението не е и толкова до пари

Старо куче
    Post Thanks / Like

О, да. Аз не се изразих правилно. Идеята беше, че ако има вземане даване, то е за да печели Америка, а не за да самарянства тук. Както някои си го представят обаче...

24. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    За богатите винаги ще има добро здравеопазване, Ако променят тая бюрокрация и непокизъм и аз съм-за, да ги купят щото положението не е и толкова до пари
    Не е въпроса кой ще ги купи и колко лъскави ще станат, а подготовката в университета. Поглени един Пирогов, носилките от втората световна война, като каруци приличат,тоалетните мръсни, обаче докторите,които са работили или работят там, след време обират награди от различни здравни организации, най добрата школа е там.
    Златко баретата нали го бяха стреляли с калашников и след това в пирогов го оправиха, а от калашников или умираш или си инвалид цял живот, много коварно оръжие, щом влакова релса пробива. Та смятай какви професионалисти работят там
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Не е въпроса кой ще ги купи и колко лъскави ще станат, а подготовката в университета. Поглени един Пирогов, носилките от втората световна война, като каруци приличат,тоалетните мръсни, обаче докторите,които са работили или работят там, след време обират награди от различни здравни организации, най добрата школа е там.
    Златко баретата нали го бяха стреляли с калашников и след това в пирогов го оправиха, а от калашников или умираш или си инвалид цял живот, много коварно оръжие, щом влакова релса пробива. Та смятай какви професионалисти работят там
    Е баба Елизабет каза че ще се вложат пари ама е спомена от къде...
    Тука действат само по правила и книги , дори и когато се отнася до човешки живот

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Та... от кога ще влезе в сила точковата система?

Цитирай Първоначално написано от Arthur's Sword EXCALIBUR Виж мнението
    След две години... или?
    Хахахахахахаааа Артуре евала, сегашните,пък и някои от старите се подрискват от ужас.......
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

28. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Е баба Елизабет каза че ще се вложат пари ама е спомена от къде...
    Тука действат само по правила и книги , дори и когато се отнася до човешки живот
    Не беше ли малко unusual кралицата да взима страна ? Тя не е ли твърдо неутрална ? Или традициите не са това което бяха?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Основните елементи на сделката по отстраняването на ЮК от ЕС са готови е заявил Доналд Туск! В следващите часове се очаква официално съобщение.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Май няма да го бъде тая вечер

Старо куче
    Post Thanks / Like

ИМА СДЕЛКА ЗА БРЕКЗИТ!
    Мигновен скок на паунда(малко спрямо $ и повече спрямо Еврото.Еврото също печели малко спрямо $) и британските ценни книжа!
    Какво следва? Одобрение на сделката от Съвета на Европа и одобрение от 10 Даунинг .
    Последно редактирано от Kearny : 17-10-2019 на 11:13

Страница 269 от 283 ПървиПърви ... 169219259267268269270271279 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми