Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 53 от 54 ПървиПърви ... 34351525354 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 301 до 1 325 от общо 1331
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Ти големи надежди си впрегнал в тоя ЕС . Все едно е светило и образец за това как трябва да изглеждат всички съюзи по света ! Освен привилегията да работиш(разбирай да се натрапваш) на всякъде в Европа други плюсове можеш ли да ми кажеш ?

И да не мислиш ,че англичаните не знаят ,че идват кризи , войни и т.н. ? Точно това според мен е причината да се изнижат така бързо от ЕС . Защото накрая победителите пак ще са те !

Вчера ти написах надълго и широко 2 пъти ,че Германия демек ЕС = САЩ . Минало ти е през едното ухо та през другото излезнало ! Явно си мислиш ,че си измислям нещо .
    И като идват кризи войни . Значи англичаните ми са врагове защото работят против ЕУ

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    И като идват кризи войни . Значи англичаните ми са врагове защото работят против ЕУ
    дай да почнеме от персонално ниво.
    аз заради теб станах брекситар, въпроса е кой повече да мразя теб или себе си
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Все се чудя защо хората зорлен си търсят врагове, вместо да се занимават с решаване на вече съществуващите си проблеми.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! lordm, deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Човек ... четеш ли изобщо . Какъв ЕС бре ? Германия кара влака в ЕС . Германия=САЩ ,а САЩ=Англия . Ти говориш за едно и също нещо само ,че един път го обиждаш ,а след това го прехваляваш . Не знам кво ти става . Айде намери доказателства ,че не съм прав или поне кажи - Ей не си прав говориш глупости за да създадем интелигентен спор !

6. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    дай да почнеме от персонално ниво.
    аз заради теб станах брекситар, въпроса е кой повече да мразя теб или себе си
    Знаех си,че в теб има нещо по-така,браво!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Знаех си,че в теб има нещо по-така,браво!
    интересно, нещо си загубил форма преди време беше доста изобретателен

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Човек ... четеш ли изобщо . Какъв ЕС бре ? Германия кара влака в ЕС . Германия=САЩ ,а САЩ=Англия . Ти говориш за едно и също нещо само ,че един път го обиждаш ,а след това го прехваляваш . Не знам кво ти става . Айде намери доказателства ,че не съм прав или поне кажи - Ей не си прав говориш глупости за да създадем интелигентен спор !
    Това което си написал по принцип е вярно . Но не сме толкова навътре в политиката за да знаем с точност как е . Да Германия загуби втората световна и е подписала договор да спазва определени зависимости от Америка и Русия . Зависимостите на Германия от Русия отпаднаха с падането на Берлинската стена . Политически зависимости говоря . До скоро бях убеден и смятах че ЕУ е американска стратегическа политическа система . класа , разбрах че ЕУ не е англосаксонски американско еврейски проект . По скоро е германофрански европейски проект . Великобритания както винаги игра против европейските интереси с този Брексит
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-09-2018 на 06:20

Post Thanks / Like

Хх

Post Thanks / Like

интересно, нещо си загубил форма преди време беше доста изобретателен
    Това беше комплимент,не ме карай да съжалявам!

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.investor.bg/po-sveta/453...t-s-35-268222/ Ако цените на имотите в лондон паднат с 35 % . Това ще е катастроfа . Какво биха направили големите световни играчи преди твърд брексит . Какво би станало при масово продаване на позиции в паунди от големите играчи
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-09-2018 на 07:28

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Това беше комплимент,не ме карай да съжалявам!

Когато е комплимент напиши го че виж кви инфекции се получават. Аз гледах да се презастраховам и ето сега неприятна ситуация

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

https://www.investor.bg/po-sveta/453...t-s-35-268222/ Ако цените на имотите в лондон паднат с 35 % . Това ще е катастроfа . Какво биха направили големите световни играчи преди твърд брексит . Какво би станало при масово продаване на позиции в паунди от големите играчи
    Еми супер, тамън ще си купиш евтино жилище в Лондон, п.ичките знаеш ли как връзват, а това с жилищата дали е на добре или зле, изобщо незнам, но важното е,че ще топнеш чушлето
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Еми супер, тамън ще си купиш евтино жилище в Лондон, п.ичките знаеш ли как връзват, а това с жилищата дали е на добре или зле, изобщо незнам, но важното е,че ще топнеш чушлето
    Ако си взел имот за 300 000 паунда на ипотечен кредит . И имота ти падне на 220 000 примерно . И ти вдигнат и лихввния процент върху заема . При излизане на УК без сделка безработицата скача поне двойно и оставаш и без работа . Ипотеката отива на кино

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ако си взел имот за 300 000 паунда на ипотечен кредит . И имота ти падне на 220 000 примерно . И ти вдигнат и лихввния процент върху заема . При излизане на УК без сделка безработицата скача поне двойно и оставаш и без работа . Ипотеката отива на кино
    глей кви глупости пишеш, дими ти казва как да топнеш чушлето ти пак за приземяване на самолета говориш уффф нема оправия. а бе ти имаш ли чушле?

На почивка
    Post Thanks / Like

глей кви глупости пишеш, дими ти казва как да топнеш чушлето ти пак за приземяване на самолета говориш уффф нема оправия. а бе ти имаш ли чушле?
    https://youtu.be/-s6SJo6TqsI

На почивка
    Post Thanks / Like

Post Thanks / Like

Значи имот за 300000 няма взема, за да мога просто ей така да си живея, имам си достатъчно такива. Ако взимам имот, той ще е с цел да ми носи доходи
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Значи имот за 300000 няма взема, за да мога просто ей така да си живея, имам си достатъчно такива. Ако взимам имот, той ще е с цел да ми носи доходи
    Защо си мислите че брексит засяга няколко човека тук в форума и всеки гледа само през неговата призма . Ти говориш за себе си . Друга говори за пенсията си къде ще е взема . Трети говори как се е уредил . Тук говорим за милиони човешки съдби засегнати от брексит . Най кой му пука за няколко човека в некакъв си форум
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-09-2018 на 21:53

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.cnbc.com/2018/09/13/mort...-homeless.html . Това е станало в Америка . Това ще стане и в Лондон при хард брексит

Старо куче
    Post Thanks / Like

Това с поевтиняването на 30% на имотите е пълна измислица от ляво настроени любители на Телеграф

Дори през световната криза през 2008-ма цените на имотите се спънаха с не-повече от 4%. А в Лондон продължиха да се покачват.
    А и сега вече няма 0% депозит мортгиджи като в 2007-ма. Искат най-малко 20% да платиш в кеш, така че ще е доста невероятно да паднеш в негативен екуити. Направо невъзможно.

А относно работата - след брекзит ще има още повече работни места - в толкова сфери ще трябва бизнеса да се трансформира. Може още малко паунда да клекне ако излизаме с хард брекзит, но няма да е фатално. В крайна сметка пътят на първопроходимците е най-трънлив. Веднъж да се пооправят нещата и по утъпкания вече брекзит път ще ни последват още доста държави.

23. ХАРЕСВАМ! musi, merry liked this post
    Dislikes itso disliked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Това с поевтиняването на 30% на имотите е пълна измислица от ляво настроени любители на Телеграф

Дори през световната криза през 2008-ма цените на имотите се спънаха с не-повече от 4%. А в Лондон продължиха да се покачват.
    А и сега вече няма 0% депозит мортгиджи като в 2007-ма. Искат най-малко 20% да платиш в кеш, така че ще е доста невероятно да паднеш в негативен екуити. Направо невъзможно.

А относно работата - след брекзит ще има още повече работни места - в толкова сфери ще трябва бизнеса да се трансформира. Може още малко паунда да клекне ако излизаме с хард брекзит, но няма да е фатално. В крайна сметка пътят на първопроходимците е най-трънлив. Веднъж да се пооправят нещата и по утъпкания вече брекзит път ще ни последват още доста държави.
    Да да вдъхвай си оптимизам . колкото позна за макрон президент толкова ще познаеш сега . явно не искаш да повярваш , но хард брексит ще бъде истински дизастър за УК . Опашки километрични на дувър кале . полупразни магазини в лондон . Отлив на инвеститори . Паунда ще падне 1.80-1.95 lev . . Сега е момента Германия и Франция да раздробят вечния си враг Англия . Да помогнат за обединението на двете ирландии и да помогнат на скотланд to be free . https://www.economist.com/finance-an...d-for-disaster

,,Дори мюслманската общост /пакистанската най-вече/ В Глазгоу общност е една от най-компактните в страната и изобщо в Европа, с най-бърза интеграция, особено при новите поколения,,- това го е написал Мате в другата тема за брексит . Пакистанската общност се интегрирала най бързо . Само дето трето поколение са като дядовците си . Пренасят Ислямабад в УК . По скоро УК ще стане пакистанска страна . От колкото пакистанците да се интегрират в УК

Старо куче
    Post Thanks / Like

колкото позна за макрон президент толкова ще познаеш сега .
    Това пък откъде го измисли и защо го повтаряш?

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Това пък откъде го измисли и защо го повтаряш?
    Какви тиради бяха за разпада на Европа за спечелването на изборите от ле Пен . . ,, Веднъж да се пооправят нещата и по утъпкания вече брекзит път ще ни последват още доста държави. . ,,

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Сега дали няма да стане, но диъл но сетъл и пак да ни разиграват като разменна монета, ще е доста подло. Казаха, че от есента се надяват да въвеждат сетъл-а, да видим

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Сега дали няма да стане, но диъл но сетъл и пак да ни разиграват като разменна монета, ще е доста подло. Казаха, че от есента се надяват да въвеждат сетъл-а, да видим
    Като видя, че ме е .бават, багажа ми е един куфар, за 15 мин се стяга, купувам си билет и се прибирам. Ти да не би да си решила да седиш тук и да си правят ебавка с теб

Страница 53 от 54 ПървиПърви ... 34351525354 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми