Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 310 от 334 ПървиПърви ... 210260300308309310311312320 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7 726 до 7 750 от общо 8340
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    https://m.dir.bg/business/pazari/tar...sa-znachitelni
    Нещо май пак няма да познаеш
    Изглежда Тръмп и Борис са решили да задушат издишащите ЕС окончателно. Загубата на такъв пазар като ЮК, по-скъпата демократична газ от САЩ, увеличените разходи към НАТО, новата вълна бежанци, контрасанкциите от Изток - така са ги подпукали ЕС, че малко им остана.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Изглежда Тръмп и Борис са решили да задушат издишащите ЕС окончателно. Загубата на такъв пазар като ЮК, по-скъпата демократична газ от САЩ, увеличените разходи към НАТО, новата вълна бежанци, контрасанкциите от Изток - така са ги подпукали ЕС, че малко им остана.
    Добре , добре , много сте добре в Англия , вервай си .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти още живееш с резултатите от референдума през 2016 година , от тогава насам минаха много избори и никога твоите хора не спечелиха . Първо Макрон спечели срещу твоите хора от Националния фронт , после алтернатива за Германия изгуби , после крайнодесните в Австрия бяха пребити на изборите . референдум гласуваха оставането на свободното движение на хора от Европейския съюз и правото им свободно да се заселват и живеят в швейцария .Сега и Тръмп ще изгуби изборите шах и мат .
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-10-2020 на 06:17

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Пак бъркаш, точно неговите хора спечелиха изборите и то с голямо мнозинство.
    Шах и мат
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Пак бъркаш, точно неговите хора спечелиха изборите и то с голямо мнозинство.
    Шах и мат
    Макрон негов човек ли е , референдума в щвейцария за свободното движение на хората от европейския съюз в швейцария пак неговите хора спечелиха , НАЛИ ???

Старо куче
    Post Thanks / Like

Той не живее във Франция, живее в ук , точно торите спечелиха с огромно мнозинство, или ти вече забрави???

Старо куче
    Post Thanks / Like

Той не живее във Франция, живее в ук , точно торите спечелиха с огромно мнозинство, или ти вече забрави???
    Точно торите ще ви разкажат играта , толкова си зле , че незнам къде ви намират такива .Каква ти е ползата от изолирана Великобритания .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не ми дрънкай като латерна отговори ми директно на въпроса. На Мотовилков хората/торите/ спечелиха ли последните избори и то с огромно мнозинство?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не ми дрънкай като латерна отговори ми директно на въпроса. На Мотовилков хората/торите/ спечелиха ли последните избори и то с огромно мнозинство?
    Точно торите закопаха Великобритания завинаги с този манипулиран референдум през 2016 .Точно за това селендурите гласували за Брекзит ще си получат заслуженото.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Точно торите закопаха Великобритания завинаги с този манипулиран референдум през 2016 .Точно за това селендурите гласували за Брекзит ще си получат заслуженото.
    Все едно слушам някой от ОПГЕРБ
    /Организирана престъпна група на еснафи родоотстъпници и бандити/

11. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/0saEu3lAskQ . Тръмп има секретен китайски банк акаунт , и този популист лъжец се кандидатира за президент на Съединените щати , хахахаха . Същите популисти бяха и Рошавия и цялата гнусна антиевропейска кампания на популистите тори .Сега ще сърбате попарата , която сте надробили на референдума .
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-10-2020 на 15:33

Старо куче
    Post Thanks / Like

Само аз ли не рабрах, кои са моите хора?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Твоите хора са всички които са против глобализма моето момче , Тръмп , Националния фронт в Франция , Антимеркел си , анти Европейския съюз .Твоите хора са клоуни и популисти и големи лъжци като Тръмп и Рошавия .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Migrants on salaries 20,480 pounds but with enough points under Boris Johnson’s new Australian-style immigration system to qualify for jobs where there is a shortage of workers will also be entitled to settle after six years and become citizens. ТОРИТЕ са пълни идиоти , за кво се помислихте бе , няма европеец , които да се заселва на прогнилият ви от влага остров след 01.01.2021 година
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-10-2020 на 13:58

Старо куче
    Post Thanks / Like

Migrants on salaries 20,480 pounds but with enough points under Boris Johnson’s new Australian-style immigration system to qualify for jobs where there is a shortage of workers will also be entitled to settle after six years and become citizens. ТОРИТЕ са пълни идиоти , за кво се помислихте бе , няма европеец , които да се заселва на прогнилият ви от влага остров след 01.01.2021 година
    Ти самият се каниш да идваш, затова и тролиш тук

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти самият се каниш да идваш, затова и тролиш тук
    Първо , аз нямам бизнес в държава , която не е член на Европейския съюз .Второ никога не бих отишал в Англия заради храчките които плюеха по нас .Но с удоволствие бих се радвал на всеки неуспех на тези лъжци и тъпаци ТОРИТЕ Унищожителите на английската нация .
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-10-2020 на 20:13

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Първо , аз нямам бизнес в държава , която не е член на Европейския съюз .Второ никога не бих отишал в Англия заради храчките които плюеха по нас .Но с удоволствие бих се радвал на всеки неуспех на тези лъжци и тъпаци ТОРИТЕ Унищожителите на английската нация .
    И ти не си наясно - какво искаш.
    Затова - никой не те приема на сериозно!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    И ти не си наясно - какво искаш.
    Затова - никой не те приема на сериозно!
    Много съм наясно какво искам , искам България да приеме еврото , искам Съединени европейски щати . Искам да има европейска прокуратура за целия европейски съюз , да има европейски съд като последна инстанция в всички граждански спорове . Изграждането на Съединени Европейски щати трябва да стане необратим процес , както е при Съединените американски щати .
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-10-2020 на 07:35

Старо куче
    Post Thanks / Like

Много съм наясно какво искам , искам България да приеме еврото , искам Съединени европейски щати . Искам да има европейска прокуратура за целия европейски съюз , да има европейски съд като последна инстанция в всички граждански спорове . Изграждането на Съединени Европейски щати трябва да стане необратим процес , както е при Съединените американски щати .
    В САЩ всички говорят на един език, имат сравнително еднакъв стандарт на живот по всичките си щати (с малки изключения). Това го няма в ЕС и нама ка да стане.
    САЩ имат и най-мощната армия в света, а ЕС нямат армия (Британската беше най-силна, сега нямат нищо).

За стандарта на живот няма да коментирам (в БГ е 10 пъти по-нисък от ЮК)

Старо куче
    Post Thanks / Like

В САЩ всички говорят на един език, имат сравнително еднакъв стандарт на живот по всичките си щати (с малки изключения). Това го няма в ЕС и нама ка да стане.
    САЩ имат и най-мощната армия в света, а ЕС нямат армия (Британската беше най-силна, сега нямат нищо).

About 30% of homes are owned outright by their occupants, and a further 40% are owner-occupied on a mortgage. About 18% are social housing of some kind, and the remaining 12% are privately rented. . Около 30% от домовете са пряко собственост на обитателите им, а още 40% са заети от собственици под ипотека. Около 18% са някакви социални жилища, а останалите 12% са частни наеми . Това е положението в Великобритания само 30 % от хората имат собствени изплатени жилища и това след като над 500 години са владели половината свят . . ....85 процента или повече от 8 от 10 българи обитават свое собствено жилище,. Аз например имам четири собствени жилища изплатени .Моя приятел ,които дори не се занимава с политика има 20 собствени изплатени апартамента . И това всичко моя приятел го е постигнал без да е живял и три седмици в чужбина . Тезо мои приятели , които останаха в България и бяха умни направиха такива пари , че ти в Лондон можеш само да си мечтаеш за такива пари .Аз също го отчитам като грешка , че по време на прехода 18 години живях на запад . Ако бях останал в БГ щях да направя минимум три пъти повече пари . Мисля да си купя къща в Германия ,на три етажа .Вединия етаж щте живеш , другите два етажа ще ги давам под наем .Най важния документ в Германия е адресната
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-10-2020 на 14:27

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

About 30% of homes are owned outright by their occupants, and a further 40% are owner-occupied on a mortgage. About 18% are social housing of some kind, and the remaining 12% are privately rented. . Около 30% от домовете са пряко собственост на обитателите им, а още 40% са заети от собственици под ипотека. Около 18% са някакви социални жилища, а останалите 12% са частни наеми . Това е положението в Великобритания само 30 % от хората имат собствени изплатени жилища и това след като над 500 години са владели половината свят . . ....85 процента или повече от 8 от 10 българи обитават свое собствено жилище,. Аз например имам четири собствени жилища изплатени .Моя приятел ,които дори не се занимава с политика има 20 собствени изплатени апартамента . И това всичко моя приятел го е постигнал без да е живял и три седмици в чужбина . Тезо мои приятели , които останаха в България и бяха умни направиха такива пари , че ти в Лондон можеш само да си мечтаеш за такива пари .Аз също го отчитам като грешка , че по време на прехода 18 години живях на запад . Ако бях останал в БГ щях да направя минимум три пъти повече пари . Мисля да си купя къща в Германия ,на три етажа .Вединия етаж щте живеш , другите два етажа ще ги давам под наем .Най важния документ в Германия е адресната
    В Англия няма много смисъл да си даваш парите за собствено жилище. При мен като ми се развали нещо, ландлорда плаща. Преди седмица стана авария в нас с чешмата, обадих му се и той всичко оправи, което му струваше 150 паунда. Печка ми се е разваляла, пак той е плащал. Ако е твое жилището, ти трябва да си плащаш, пък недей си боже покрив да ти се налага да оправяш...
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

И какво като Америка има армия. Те войните по друг начин ще се водят вече. Ще се водят с биологични оръжия, нещ като коронавирус. Свърши тая, бомби, самолети, танкове. Разработва се някакъв нов коварен вирус, няма ваксина срещу него и гледай какво става
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    И какво като Америка има армия. Те войните по друг начин ще се водят вече. Ще се водят с биологични оръжия, нещ като коронавирус. Свърши тая, бомби, самолети, танкове. Разработва се някакъв нов коварен вирус, няма ваксина срещу него и гледай какво става
    Може и да си прав, ама глей всеки дрънка с оръжие. Дори и ние в България бяхме принудени да харчим милиарди за оръжие.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    В Англия няма много смисъл да си даваш парите за собствено жилище. При мен като ми се развали нещо, ландлорда плаща. Преди седмица стана авария в нас с чешмата, обадих му се и той всичко оправи, което му струваше 150 паунда. Печка ми се е разваляла, пак той е плащал. Ако е твое жилището, ти трябва да си плащаш, пък недей си боже покрив да ти се налага да оправяш...
    Понякога ми се иска да се изнеса от къщата и да стана наемател. Онзи ден кърпихме отоплителната система - около 400 паунда отидоха. А има още цял списък с неспешни неща за дооправяне. Около 10к паунда за всичко.
    От друга страна ей сега паднаха лихвите и всеки път тегля допълнително от ипотеката, а плащам все по-малко месечно. Вече почти съм изтеглил депозита който дадох за покупката.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами ти виж цените на имотите. Как да спестя 300-400к за къща за да си я купя без ипотека. В България е лесно - на Слънчев бряг продават апартаменти по 7-8к паунда - можеш да си купиш с кредитната карта.

Погледни младежта в България - когото познавам млад под 35 години си е купил жилището с ипотека.

А за това дали можеш да се развиеш в България - и да и не. Тези с връзки с политици и мутри могат естествено, но честните бизнесмени едва ли. От моят випуск има 5-6 момчета със собствен бизнес, имат по 1-2 апартамента, ходят на почивка в чужбина, но никой не е станал милионер.
    Един познат направи пари с бензиностанции, но ГЕРБ-аджиите му ги взеха (накараха го да ги продаде).

И в Англия е сложно да направиш голям бизнес, защото нито езика нито връзките имаш като имигрант.

Страница 310 от 334 ПървиПърви ... 210260300308309310311312320 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми