Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 279 от 281 ПървиПърви ... 179229269277278279280281 ПоследнаПоследна
Резултати от 6 951 до 6 975 от общо 7022
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Абе незнам на кой е хванал шлифъра,но като кажеш на хората в България, че живееш в чужбина, веднага започват да си мислят, че миеш чинии или чистиш улиците. Някак си думата емигрант вече буди съжаление, колкото и да размахват, и да се мислят за голямата работа .
    що...!?мене ме гледат с възбуда стари бг гаджета ...но аз не харесвам много много българки...красиви и прости

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Да не мислите че примерно в супермаркета ще има етикет "американско говеждо с хормони" ….
    Че що трябва да ти казват индивидуално? Това всеки (би трябвало да) го знае!
    Също така аздата е собственост на Walmart, най голямата американска верига хипермаркети.
    Не бъркай собствеността и търговската / производствената политика!
    И Крафт Фуудс купиха Cadbury, ама производството не се е променило.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Вчера или утре няма значение. Вие като сте взели Брит.паспорти си мислите, че сте хванали Господ за шлифера и сте по-брит и от Британците, а те не щат и да чуят за вас��Ти си станал за подигравка много преди канарчето с неадекватните си изказвания и то почти всички съм забелязал че не те долюбват. Айде пиши сега и от другия Ник, че няма кой да те подкрепи��
    Не е по-лесно защото ние се намираме в Европа и там ще останем, на който не му харесва ЕС да ходи на друг континент. Как ли пък няма да се разтревожа, че някъде англеещ се въшляк ще ме тролне и ще ми каже да съм си налягал парцалите или да си заминавам от припозната му Родина
    Палячо. Дали би могъл да се изправиш срещу мен и да кажеш на глас същото?

Ти и другият ти ник Carlsberg, сте тези, които скитате немили-недраги по чужбините от урва на урва.
    Аз съм си в една и съща държава, в един и същи град, на една и съща работа от години. Вероятно защото 'не щат и да чуят за мен'.
    Случвало се е да поискам неплатени отпуски от сорта на 2 месеца и съм ги получавал. Доста колеги не са. Сигурно отново защото не искат да чуят за мен. Смехурко.

бай Ганя в чужбина е злобно същество, ако не ме долюбва някой като теб тук, бих се поласкал. Българинът не обича по-успелите от него.
    Последно редактирано от mate : 08-11-2019 на 11:10

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

John Bolton says UK ‘first in line’ for trade deal with US

Donald Trump wants the UK to be “first in line” for a trade deal with the US, according to his national security adviser John Bolton.

Speaking following a meeting with Boris Johnson on a visit to London, the White House official said the US could focus on striking bilateral trade deals in certain sectors like manufacturing and car-making and work out more complicated areas later.

“A prior American president said that if the United Kingdom left the European Union, it would go to the back of the queue on trade deals,” Mr Bolton said.

“To be clear, in the Trump administration, Britain’s constantly at the front of the trade queue, or line as we say.”
    https://www.independent.co.uk/news/u...-a9055141.html

Страхотни новини!

E, нема що...голямата привилегия. Ще им разбием пазара от всякъде

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Често чуваме твърдения от разни лаици: какво може да предложи UK на американския пазар? Отговорът е: Повече, отколкото на европейския. Най-малкото заради английския език и вкусовата близост между британци и американци в някои направления /например сладките изделия/.

доста видове кейкове, кремове и бисквити дето биха се продавали с лекота в САЩ, както се продават на местния пазар. Същите кейкове и бисквити не биха се котирали изобщо във Франция или България. Изобщо, кажете ми един британски продукт, който се среща често на европейския пазар, без да питате чичко Гугъл?
    Ето това е най-големият аргумент ЗА сделка с Щатите.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    E, нема що...голямата привилегия. Ще им разбием пазара от всякъде
    Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Често чуваме твърдения от разни лаици: какво може да предложи UK на американския пазар? Отговорът е: Повече, отколкото на европейския. Най-малкото заради английския език и вкусовата близост между британци и американци в някои направления /например сладките изделия/.

доста видове кейкове, кремове и бисквити дето биха се продавали с лекота в САЩ, както се продават на местния пазар. Същите кейкове и бисквити не биха се котирали изобщо във Франция или България. Изобщо, кажете ми един британски продукт, който се среща често на европейския пазар, без да питате чичко Гугъл?
    Ето това е най-големият аргумент ЗА сделка с Щатите.
    Хахаха, по голяма глупост неможа ли да напишеш. Какви американски и английски продукти бе пич,на всеки ъгъл вече има арабски дюнери, ресторанти и вътре неможеш да се разминеш.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Най-малкото заради английския език и вкусовата близост между британци и американци в някои направления /например сладките изделия/.
    mate , пич - ти събуди ли се??? Какви ги съчиняваш?
    Английския (във всичките му форми) е световен език. А колкото до вкуса - няма такова нещо като „британски вкус“!
    Ако говориш за английски (на самоте англичани - може би), но британски вкус означава смесица от вкусовете на цял свят!
    Хахаха, по голяма глупост неможа ли да напишеш. Какви американски и английски продукти бе пич,на всеки ъгъл вече има арабски дюнери, ресторанти и вътре неможеш да се разминеш.
    Да бяха само арабите ...
    Миналата седмица - едната вечер бяхме в етиопски ресторент, другата - в ливански, третата - ядохме китайско и междувревменно минахме покрай заведения от всякъде.
    Това, освен „традиционните“ спагети, багети и прочие! А, да - и една „английска закуска“!
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

10. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Ти и другият ти ник Carlsberg, сте тези, които скитате немили-недраги по чужбините от урва на урва.
    Аз съм си в една и съща държава, в един и същи град, на една и съща работа от години. Вероятно защото 'не щат и да чуят за мен'.
    Случвало се е да поискам неплатени отпуски от сорта на 2 месеца и съм ги получавал. Доста колеги не са. Сигурно отново защото не искат да чуят за мен. Смехурко.

бай Ганя в чужбина е злобно същество, ако не ме долюбва някой като теб тук, бих се поласкал. Българинът не обича по-успелите от него.
    Баххаха, по-голям смешник от теб не бях срещалДобре, че има кой да замества достойно канарчето

Ами...бих могъл. Въпроса е дали ти би могъл да се изправиш срещу който и да е, след като си подвиваш опашката пред една жена?
    Интересно какво мисли ''другият'' ми ник по въпроса, как така хем съм 1, хем сме 2-ма?Ти си този който пише от най-малко 2 ника, защото никой не те подкрепя във форума и явно имаш мания да насаждаш ''компетентното'' си мнение и като се чуе от 2-3 места някой ще го сметне за меродавно. Трудно ще се срещнат 2-ма души с толкова изкривено мислене дето мислят по един и същи начин на 1 място. Между другото това лесно може да бъде доказано от админите по ИП адрес, освен ако не ползваш ВПН/прокси, което в 99% от случаите ще покаже Лондон, докато ние с Carlsberg ще сме от 2 различни провинциални града, но надали някой ще се занимава.
    Ти ходи на майната си ако щеш, найш през къде ми е...Не става въпрос за това, а че в случая един болен мозък се опитва да насажда 1 мнение във форума и който не е съгласен с него почва един тормоз, булинг както се изразиха някой от различни никове, само че от другия ник го раздаваме по-харш и не пестим обиди и закани към останалите съфорумци. Това за мен е болестно състояние на ума.

Най-смешното е, че си избиваш комплексите върху една жена, която те прави бърлив между другото. Сигурно всяка вечер палиш свещ да не влезне и да не те постави на мястото ти
    Злобни са...всички бай Ганьовци които не са съгласни с политическите ти възгледи. Имаш предвид ''някоИ'', над 90% от активно пишещите във форума бих казал...Можеш да видиш след всеки твой коментар какво става, ти явно си живееш в свой собствен свят в който се случват неща които само ти ги виждаш. Същия като канарчето, само че от другата страна на Брексита.
    Успял в какво? Ти във форума може да се пишеш, че си личен слуга на Фураж или Боко Джонсън, кой те знае?

Палячо...

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Понеже не намерих другата говорилня,да попитам тук-ако две застрахователни компании ми теглят парички за една и съща кола в продължение на година,те тарикати ли са или аз не съм наред?

Баххаха, по-голям смешник от теб не бях срещалДобре, че има кой да замества достойно канарчето

Ами...бих могъл. Въпроса е дали ти би могъл да се изправиш срещу който и да е, след като си подвиваш опашката пред една жена?
    Интересно какво мисли ''другият'' ми ник по въпроса, как така хем съм 1, хем сме 2-ма?Ти си този който пише от най-малко 2 ника, защото никой не те подкрепя във форума и явно имаш мания да насаждаш ''компетентното'' си мнение и като се чуе от 2-3 места някой ще го сметне за меродавно. Трудно ще се срещнат 2-ма души с толкова изкривено мислене дето мислят по един и същи начин на 1 място. Между другото това лесно може да бъде доказано от админите по ИП адрес, освен ако не ползваш ВПН/прокси, което в 99% от случаите ще покаже Лондон, докато ние с Carlsberg ще сме от 2 различни провинциални града, но надали някой ще се занимава.
    Ти ходи на майната си ако щеш, найш през къде ми е...Не става въпрос за това, а че в случая един болен мозък се опитва да насажда 1 мнение във форума и който не е съгласен с него почва един тормоз, булинг както се изразиха някой от различни никове, само че от другия ник го раздаваме по-харш и не пестим обиди и закани към останалите съфорумци. Това за мен е болестно състояние на ума.

Най-смешното е, че си избиваш комплексите върху една жена, която те прави бърлив между другото. Сигурно всяка вечер палиш свещ да не влезне и да не те постави на мястото ти
    Злобни са...всички бай Ганьовци които не са съгласни с политическите ти възгледи. Имаш предвид ''някоИ'', над 90% от активно пишещите във форума бих казал...Можеш да видиш след всеки твой коментар какво става, ти явно си живееш в свой собствен свят в който се случват неща които само ти ги виждаш. Същия като канарчето, само че от другата страна на Брексита.
    Успял в какво? Ти във форума може да се пишеш, че си личен слуга на Фураж или Боко Джонсън, кой те знае?

Палячо...
    Аз също мисля/лично мнение/, че е с два ника, правила съм запитване до администраторите и те казват, че писането не е от едно и също място. НО от друга страна знам че е възможно технически.
    Обаче трябва и да имаш много хм...да кажем странна необходимост да си измисляш животи, но пък да мисля, че такова такова съвпадение е случайно. Ако не е той, е някой друг със сигурност. Профила Доналд е абсолютен фалш. Обче има и хора дето го лайкват )

Аз за това казвам, че не се постъпи честно с канарчето, може да му е избила съчмата, но той не обиждаше докато не започнаха да го изкарват циганин и не знам още какво беше, голяма простотия ...а някой хора се имат за интелигентни ТУК-а. Пак ще кажа, някой напускат селото, но селото тях никога, наблюдавам го в едно 90 % от сънародниците ни на острова, жалка история а са хора с претенции и пари.
    Снощи бях на театър в Единбург, казваше се Емигранти, писана от полски автор преди повече от 30 години, ами какво да кажа, едно към едно със сегашната ситуация.
    Последно редактирано от Sarah : 09-11-2019 на 14:10

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Баххаха, по-голям смешник от теб не бях срещал

blah blah blah

Ти ходи на майната си ако щеш, найш през къде ми е...

Палячо...
    Прощавай, от кое село си? Леко неграмотен и със силно провинциален изказ ми идваш. Не искам да знам как пишеш на английски, приположение, че на български вадиш такъв неградски изказ.

Виж, политическите ми възгледи нямат нищо общо с Брекзит. Със или без Brexit, аз съм си намерил отдавна мястото отдавна. Ти си този, който се е хванал за ЕС като удавник за сламка, защото знаеш, че явно няма как да пребориш конкуренцията на чужди работници, които не превъзхождаш с нищо освен с европейския си паспорт. Затова е цялата работа, нали?

Може да попиташ двамата администратори през колко ника пиша. Май здраво те гони параноята.
    Аз с един ник те докарвам до нервни кризи, ако имах и друг сигурно щеше да получиш някой гърч посред нощ. Злобата ти личи от километри, както и тази на един друг човек. Рядка порода комплексар май ще се окажеш.

Хайде тогава. Искам да ми ги кажеш същите неща изправен пред мен, на живо. Предлагам среща на теб и на тази жена, да ме попитате лично през колко ника пиша и да ме 'поставите на мястото'. Тя живее недалеч от мен, ако толкова иска да разбере още утре може да провери кой съм и в действителност. Няма нужда да пита да безпокои администрацията с биполярните си подозрения.

Прощавай, от кое село си? Леко неграмотен и със силно провинциален изказ ми идваш. Не искам да знам как пишеш на английски, приположение, че на български вадиш такъв неградски изказ.

Виж, политическите ми възгледи нямат нищо общо с Брекзит. Със или без Brexit, аз съм си намерил отдавна мястото отдавна. Ти си този, който се е хванал за ЕС като удавник за сламка, защото знаеш, че явно няма как да пребориш конкуренцията на чужди работници, които не превъзхождаш с нищо освен с европейския си паспорт. Затова е цялата работа, нали?

Може да попиташ двамата администратори през колко ника пиша. Май здраво те гони параноята.
    Аз с един ник те докарвам до нервни кризи, ако имах и друг сигурно щеше да получиш някой гърч посред нощ. Злобата ти личи от километри, както и тази на един друг човек. Рядка порода комплексар май ще се окажеш.

Хайде тогава. Искам да ми ги кажеш същите неща изправен пред мен, на живо. Предлагам среща на теб и на тази жена, да ме попитате лично през колко ника пиша и да ме 'поставите на мястото'. Тя живее недалеч от мен, ако толкова иска да разбере още утре може да провери кой съм и в действителност. Няма нужда да пита да безпокои администрацията с биполярните си подозрения.
    ти верно ли се мислиш за много хитър бе Мате.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Понеже не намерих другата говорилня,да попитам тук-ако две застрахователни компании ми теглят парички за една и съща кола в продължение на година,те тарикати ли са или аз не съм наред?
    Накратко казано - ;ДА”!
    По-надълго:
    - щом теглят за една и съща кола - тсриксти са.
    - щом ти ги търпиш „в продължение на година” - не си наред!
    Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    ти верно ли се мислиш за много хитър бе Мате.
    А ти сигурна ли си, че в случая МИСЛИ?

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Накратко казано - ;ДА”!
    По-надълго:
    - щом теглят за една и съща кола - тсриксти са.
    - щом ти ги търпиш „в продължение на година” - не си наред!?
    Демек съм тъп,нали?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Матей защо са тези лични обиди между теб и Пирони. Не можете ли да защитавате аргументите си без лични обиди

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Добро утро, канар. и мерси за поздравите, които си ни пратил по един друг форум на мен, Мила и Мотовилков.

Само не разбрах дебелия какво ще ядем? Комат ли, бюрек ли...?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Добро утро, канар. и мерси за поздравите, които си ни пратил по един друг форум на мен, Мила и Мотовилков.

Само не разбрах дебелия какво ще ядем? Комат ли, бюрек ли...?
    Браво , добре четеш други форуми . Сега поне много неща ще прочетете там

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Ти си мой човек, знаеш. Може по повечето въпроси мненията ни да са полярни, но винаги ще защитавам правото ти да пишеш тук. Последните два пъти така и не разбрах защо си наказан.

Какво става, ще биете ли Левски днес?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Предпочитам да говорим по темата Брексит . Как той ще се отрази на УК и на Европа . Както и на гражданите на УК и ЕУ . Такива каквито сме ние обикновените хора

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Надявам се да се отрази положително на британския и европейския работник.

Ето едно мнение, което много ми хареса:

Вие не разбирате едно нещо,че ЕС вече изостава от главните конкуренти. ЕС е със структура и организация,която пречи да бъде конкурентноспособен. Еврозоната или създаването на еврото вече ги признават като провал. ЕС в момента е ни риба,ни рак. Плюс това от всички световни конкуренти само ЕС изповядва либерастията и глобалистката идеология. САЩ, Мексико,Бразилия, Русия, Индия,Китай,Япония, Южна Корея, Турзия, Иран, Саудитска Арабия и за който се сетите, всички изповядват национализма. Макрон правилно разбира,че така не може да продължава, но той няма да може да направи нищо и ЕС ще потъва. А това неминуемо води до разпад.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Със сигурност идвам от по-голямо село от твоетоПърво виж собствения си правопис преди да правиш забележка на други ''приположение'' и т.н. Форума не е час по правопис, всеки е свободен да се изразява и на жаргон ако иска. А на селяндур като теб не е лошо да му пишеш така, че да те разбере Наистина не искаш да знаеш...както и мен хич не ме интересува невзрачната ти особа. Обикновено форумните къртици като няма за какво да се хванат почват да търсят под вола теле, правописи, паранои, нервни кризи, съдят за другите по себе сиВ напреднал стадий ти е шизофренията
    Хем англофил, хем русофил, леко странно, но за хора с раздвоение на личността е разбираемо. Важното е да се кланяме на някого
    За нищо не съм се хванал, просто като повечето с малко здрав разум виждам каква криза и бъркотия ще е след Брексит. И за да не се отклоняваме много от темата, този не беше ли от вашите? https://www.theguardian.com/politics...cond-world-war Само слепите няма да прогледнат...
    И тук не позна, миналата нощ отдавна не бях спал толкова добре, та затова съм толкова мек с тебТи си бъди брекситар, шизофреник, какъвто си поискаш, само не нападай другите и не манипулирай форума с 2 или повече ника и не ми се изказвай като последна инстанция, щото мненията ти будят само недоумение и насмешка. Като не ти се общува с ''бай Ганьовци'', които масово са римейнъри, ходи си пиши някъде с твоите сънародници англичани. Що ли ми се струва, че и те няма да те приемат за свой...

И последно, както каза Сара, голям си тарикат, при него да сме идвалиСлед като ще се срещаш първо с нея, аз какво да те правя след това сдъвкан и изплют? Нямам против, но ако трябваше да ходя да си уреждам сметките с някой чукундур който ми се е изрепчил в нета, трябва да летя през ден за България
    Смешен си, чак комичен, хубаво е човек да се посмее и да си направи гаргара с теб ако има време за губене.

Now piss off...да не се чудиш и за правописа ми на Английски...

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Параноята ти придобива нови измерения. Вече никовете ми станаха три. До утре очаквам да кажеш, че и Pieroni също е мой ник.
    Явно не си пиеш лекарствата редовно. После NHS ви виновен... при такива като теб е генетично най-вероятно.
    Нищо, както виждаш в UK работодателите са изключително толерантни към хора с неособено стабилно mental health, няма да се притесняваш за работата си.

И 100 емотиконки да насвяткаш в несъстоятелния си постинг, няма как да прикриеш нервите и злобата обаче.
    Будиш съжаление.

п.п. Английски се пише с малка буква в средата на изречението.
    Последно редактирано от mate : 10-11-2019 на 12:37

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Предпочитам да говорим по темата Брексит . Как той ще се отрази на УК и на Европа . Както и на гражданите на УК и ЕУ . Такива каквито сме ние обикновените хора
    Разгеле!Закъсня само с един ден,до снощи имаше една интересна тема,обаче някакси изчезна.Предполагам автора сам си я изтри.

Страница 279 от 281 ПървиПърви ... 179229269277278279280281 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми