Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 123 от 151 ПървиПърви ... 2373113121122123124125133 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3 051 до 3 075 от общо 3754
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Да бе бели гащи,........ бели гащи с кафява четра отзад
    Аз май се сещам на кого може да са, някои хора с тоя брексит станаха много емоционални нищо че живеят в Бг

2. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

ъв Великобритания, правителството обяви вчера, че поставя

запасняци от армията в готовност за постоянна служба,

в случай че страната напусне без сделка. Същевременно се назначават стотици допълнителни митнически служители и граничен персонал и бяха приети закони за подпомагане на продължаването на трансграничната търговия, като разрешения за шофьори на тирове. Много фирми взимат нещата в свои ръце и трупат стокови запаси.

Великобритания казва, че гражданите на ЕС ще могат са останат временно въпреки Брекзит без сделка

Старо куче
    Post Thanks / Like

Вече взеха да изтрезняват тук.Познавам барем десет човека, които бяха ентусиазирани брекзитъри, а сега обвиняват Гараж и торите , че са ги излъгали..Най-често реплика е "Наистина не знаехме за какво гласуваме".Сега като им се изясни и са доста притеснени

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Точно така! Идва рецесия. Ние, британците, не искаме да плащаме пропаднали икономики и да спасяваме Еврото. Ще сме извън Европзоната и извън ЕС и ще пострадаме по-малко.
    ...
    Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки Putin.jpg  

6. ХАРЕСВАМ! zhb, itso liked this post
    Post Thanks / Like

O, MY, GOSH!

Скоро тоя цирей ще се спука, пийте си валерянчетата всички и...no bother

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Точно така! Идва рецесия. Ние, британците, не искаме да плащаме пропаднали икономики и да спасяваме Еврото. Ще сме извън Европзоната и извън ЕС и ще пострадаме по-малко.
    с това изказване, достатъчно добре се разбира какви са подлеци англичаните. Първо, една държава, която не е в ееврозоната няма задължение да спасява еврото. Второ, когато беше гръцката криза,тогава бяха предложили на тия държави, които не са еврозоната, да се включат доброволно, защото траншовете бяха огромни. Тогава англичаните пропищяха светът и накрая ги оставиха на мира, само да не пищят. Па после ,ако си спомняш правиха някакви компромиси за тях,променяха европейски законодателства,защото плашеха цяла европа, че ще има референдум и т.н
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

9. ХАРЕСВАМ! zhb, itso, deijei liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Motovilkov, а като българин ще искаш ли да плащаш и да спасяваш паунда? Монетата има две страни и никога не се знае какво може да се случи по време на криза, от коя страна ще е монетата...... Ако си се отказал от българското гражданство, моля да бъда извинена.
    Смешно е, чак трагично. Поне за мен.
    И не. Не ми е безразлично какво се случва в UK. Надявам се всичко да се нареди по най-добрия начин за хората.
    Но си мисля, че новите британци забравят миналото си, а то си е винаги с тях и след тях. Като тяхна сянка.... от която не могат да избягат. Не мисля, че Брекзит би им погнал да се спасят от нея.

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

"Theresa May to consider axing Human Rights Act after Brexit, minister reveals" https://www.msn.com/en-gb/news/uknew...cid=spartanntp Тоно това от което се притеснявах, че ще правят. тези са се отдали на най-старите си навици , ще има такъв тормоз, за една година хора в запаса , и нови бази в разни стари колонии щели да правят. БРЕКЗИТА ЩЕ е само началото на лудостта
    © ®

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vvvv Виж мнението
    Това последното си мислиха и хората които гласуваха, само че те обичаха ЮК за разлика от тебе и затова гласуваха така. Така че шат ап и отивай да правиш богат бай булгар чорбаджи и другите там на които плащаш заплатите и остави другите държави на мира
    Ти да не би тук, като работиш за някой,да ставаш по богат от него.То ако шефа е на загуба, от това, че те е наел на работа, никога няма да те назначи, това е в цял свят
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Потвърждава ми се теорията че БРЕКЗИТА беше да се ограничат правата на островитяните и да се мине на едно по високо ниво на репресия, …. Да искаш по малко либерализъм винаги е било това, никога не е имало нещо общо с обратни, имигранти, и ... , а със нарушения на човешките права, и това ще се отнася за всички , сами си пожелаха да ни вкарат в кафеза
    © ®

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Какво сте се нахвърлили като гладни кърлежи в/у Мотовилков бе......когато администратора каже че е англичанин му благодарите, харесвате и препоръчвате кухите му мнения а като някои с които не сте съгласни за неща независещи и най- малко от вас, публикувате плакати с тъпи коментари (естествено Ицето е първи които харесва) и се надпреварвате един през друг да показвате колко сте комплексирани и страхливи......
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ти да не би тук, като работиш за някой,да ставаш по богат от него.То ако шефа е на загуба, от това, че те е наел на работа, никога няма да те назначи, това е в цял свят

Там е работата че бай булгар чорбаджи взима милиони с връзки, дава рушвети а на работника не плаща с месеци и тъй като е великия партиен бизнесмен никой не може да му каже нищо и тъй като е и връзкар всички институции са с него.
    Иначе може да съм и по- богат от някои от клиентите си от къде да знам и не ме интересува. Това което ме интересува е хилядите данъци които плащам да се харчат тук а не от някой паразит някъде другаде

16. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Там е работата че бай булгар чорбаджи взима милиони с връзки, дава рушвети а на работника не плаща с месеци и тъй като е великия партиен бизнесмен никой не може да му каже нищо и тъй като е и връзкар всички институции са с него.
    Иначе може да съм и по- богат от някои от клиентите си от къде да знам и не ме интересува. Това което ме интересува е хилядите данъци които плащам да се харчат тук а не от някой паразит някъде другаде
    ) ПОРАСНА МУ РАБОТАТА . КОГАТО СИ Е ВЪРШИШ ДОБРЕ , ОТПИВАШ ОТ ЖИВОТА С ПЪЛНИ ШЕПИ, ОТ ГЛУПОСТТА НА ХОРАТА , ДАЖЕ ПОВЕЧЕ https://www.express.co.uk/videos/572...-to-Strasbourg
    © ®

Напреднал
    Post Thanks / Like

Какво сте се нахвърлили като гладни кърлежи в/у Мотовилков бе......когато администратора каже че е англичанин му благодарите, харесвате и препоръчвате кухите му мнения а като някои с които не сте съгласни за неща независещи и най- малко от вас, публикувате плакати с тъпи коментари (естествено Ицето е първи които харесва) и се надпреварвате един през друг да показвате колко сте комплексирани и страхливи......
    Направо си представих как се размахва пръст назидателно пред мен. Може би трябва чинно да слушкам и се прекланям пред твоите съждения. В конкретния случай за който пишеш, някой друг изглеждаше комплексиран. А страхлив/ва , това не знам как и къде откри.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от martini Виж мнението
    Потвърждава ми се теорията че БРЕКЗИТА беше да се ограничат правата на островитяните и да се мине на едно по високо ниво на репресия, …. Да искаш по малко либерализъм винаги е било това, никога не е имало нещо общо с обратни, имигранти, и ... , а със нарушения на човешките права, и това ще се отнася за всички , сами си пожелаха да ни вкарат в кафеза
    Я тука имало и теоретици....дървени философои, "по- малко либерализъм... а с нарушение на човешките права"....може би теоритизираш че децата на 1-2 год. възраст им се отнемя правото да си определят пола.....
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Я тука имало и теоретици....дървени философои, "по- малко либерализъм... а с нарушение на човешките права"....може би теоритизираш че децата на 1-2 год. възраст им се отнемя правото да си определят пола.....
    КЪДЕ ГО ВИДЯ ТОВА... ТИ СИГУРНО И В ДЯДО ТОРБАЛАН ВЯРВАШ, КЪДЕ СТЕ СИ ЗАВРЕЛИ ГЛАВИТЕ. Доналд ГОВОРИШ СМЕШНИ НЕЩА ЗА ЗРЯЛ ЧОВЕК
    © ®

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zhb Виж мнението
    Направо си представих как се размахва пръст назидателно пред мен. Може би трябва чинно да слушкам и се прекланям пред твоите съждения. В конкретния случай за който пишеш, някой друг изглеждаше комплексиран. А страхлив/ва , това не знам как и къде откри.
    Имаш богато въображение- никви пръсти или други работи не съм размахвал: вие се опитвате да дехуманизирате личноста на някого за да се почувствате по- добре!
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

А вие какво сте се нахвърлили като лешояди на канари. Какво значи това да е това циганин, не е ли расистко? Нали живееш в цивилизована и толерантна страна. Хората виждат какво пише, и, че дразни ама, се вижда и кой почва първи с обидите.
    То не бяха тъпи коментари, за махалата, циганин и да е циганин какво от това, и какво големите мъже...англичани. Администратора, не съм чела досега да е казвал - ние англичаните. Всеки сам си прави изводи кой и колко е тъп.
    Май теб те е страх от нещо.

23. ХАРЕСВАМ! deijei, itso liked this post
    Post Thanks / Like

Забрави да добавиш думата "Донор" в репертоара си. То па само едно и също да повтаряш, не виждам каква е разликата с оня ето го плюете постоянно.

25. ХАРЕСВАМ! deijei, itso liked this post
    Post Thanks / Like

КЪДЕ ГО ВИДЯ ТОВА... ТИ СИГУРНО И В ДЯДО ТОРБАЛАН ВЯРВАШ, КЪДЕ СТЕ СИ ЗАВРЕЛИ ГЛАВИТЕ. Доналд ГОВОРИШ СМЕШНИ НЕЩА ЗА ЗРЯЛ ЧОВЕК
    Ако ти се вижда смешно това че либерастите настояват децата на 1-2 години могат да си опредялят пола без значение за биологическия пол.......... аи рест маи кеис.
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

) ПОРАСНА МУ РАБОТАТА . КОГАТО СИ Е ВЪРШИШ ДОБРЕ , ОТПИВАШ ОТ ЖИВОТА С ПЪЛНИ ШЕПИ, ОТ ГЛУПОСТТА НА ХОРАТА , ДАЖЕ ПОВЕЧЕ https://www.express.co.uk/videos/572...-to-Strasbourg
    Каква е идеята така и не се разбира, явно някои хора се стряскат че субсидийте им ще спрат с брексит и се опитват тук а убеждават колко е хубаво да плащаме безвъздмезно на някой партиен бизнесмен връзкар от друга държава

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Ако ти се вижда смешно това че либерастите настояват децата на 1-2 години могат да си опредялят пола без значение за биологическия пол.......... аи рест маи кеис.
    ЧОВЕК ПРАВИ РАЗЛИКИ ОТ РЕАЛНОСТИ И РАЗНИ СТАТИИ ЗА ШАРАНИ, ТЕЗИ НЕЩАСА ПЪЛНИ ИЗМИСЛИЦИ....ТОВА НЕ Е ЛИБЕРАЛИЗЪМ ….. МНОГО СИ ДАЛЕЧ ОТ РЕАЛНИТЕ ЗНАЧЕНИЯ НА ПОНЯТИЯТА...
    © ®

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Забрави да добавиш думата "Донор" в репертоара си. То па само едно и също да повтаряш, не виждам каква е разликата с оня ето го плюете постоянно.
    Такъв беше въпроса . Благодаря, намери точната дума, но и ти не спря да ни убеждаваш тук колко е хубаво да си отглеждаме партийни бизнесмени в другите страни, нищо че тук се чака с месеци за преглед при гп но ЕС пари за това няма. Обаче има за саниране на стари панелки в румъния и бг от партийни връзкарски фирми от което аз би трябвало да имам огромна полза тук

30. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Мила liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Post Thanks / Like

Я кажи къде си работил в България и какво си работил

Post Thanks / Like

Какво говориш, те вече някой брекзитари си кръщават децата Brexit Smith, Brexit Ivanov, Brexit Motovilkov и такива други неща....

33. ХАРЕСВАМ! martini liked this post
Страница 123 от 151 ПървиПърви ... 2373113121122123124125133 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми