Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 121 от 222 ПървиПърви ... 2171111119120121122123131171221 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3 001 до 3 025 от общо 5538
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Ами как иначе ГЕСТАПО ще знае за всяко твое движение......Ей затова никога не е имало свобода в Германия и затова германците са такова страхливо, мизерабълско племе- в подсъзнанието им толкова е набито чувството за вина че са стресирани на всяка крачка---- талибаните ги колят като овце в собствената им държава а онея се страхуват дори да кажат истината да не ги обвинят в ксенофобия и расизъм......
    В Германия ,ако искараш адресна регистрация после няма явяване за НИН . Всичко ти идва по пощата Отделно отиваш в банката и веднага ти дават банк акаунт . Здравеопазването е много по добро от УК и болничните ти се плащат на 100 % . Не като УК мизерията . Отделно в Германия се работи по 40 часа на седмица . До като в Лондон ситито хотелите охранителите и тн бачкат по 50-60 часа на седмица . В Германия неделя е почивен ден за всички задължително . Молове големи супермаркети не работят . Правителството мисли за гражданите си . Германия е много по уредена богата и красива държава от УК и с много по добър климат . Мога да ти пиша до утре , но засега стига
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-01-2019 на 13:28

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    В Германия ,ако искараш адресна регистрация после няма явяване за НИН . Всичко ти идва по пощата Отделно отиваш в банката и веднага ти дават банк акаунт . Здравеопазването е много по добро от УК и болничните ти се плащат на 100 % . Не като УК мизерията . Отделно в Германия се работи по 40 часа на седмица . До като в Лондон ситито хотелите охранителите и тн бачкат по 50-60 часа на седмица
    То и като продадеш душата си на дявола казват че всичко ще е супер....без никви усилия от твоя страна ....... а някои хора бачкат и по 70-80 часа защото искат а в Германия това едва ли е възможно.
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

То и като продадеш душата си на дявола казват че всичко ще е супер....без никви усилия от твоя страна ....... а някои хора бачкат и по 70-80 часа защото искат а в Германия това едва ли е възможно.
    В Германия ако ти фалира rаботодатела и не ти е платил примерно две заплати . Има трудовоправен съд . Парите ти влизат до 48 часа в банк акаунта . А в УК чакаш с месеци и може да не ги вземеш парите

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

В Германия ,ако искараш адресна регистрация после няма явяване за НИН . Всичко ти идва по пощата Отделно отиваш в банката и веднага ти дават банк акаунт . Здравеопазването е много по добро от УК и болничните ти се плащат на 100 % . Не като УК мизерията . Отделно в Германия се работи по 40 часа на седмица . До като в Лондон ситито хотелите охранителите и тн бачкат по 50-60 часа на седмица . В Германия неделя е почивен ден за всички задължително . Молове големи супермаркети не работят . Правителството мисли за гражданите си . Германия е много по уредена богата и красива държава от УК и с много по добър климат . Мога да ти пиша до утре , но засега стига
    В Англия пък няма адресна регистрация, а НИН се вади веднъж. И също всичко ти идва по пощата. Отделно за 5 минути в интернет, ти дават банков акаунт, защо да се разкарваш. Магазините работят и в неделя, така не се налага да пазариш вечер, след работа. Измислили са го хората, евала!

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

5. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    В Англия пък няма адресна регистрация, а НИН се вади веднъж. И също всичко ти идва по пощата. Отделно за 5 минути в интернет, ти дават банков акаунт, защо да се разкарваш. Магазините работят и в неделя, така не се налага да пазариш вечер, след работа. Измислили са го хората, евала!

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    От 2007 до 2014 знаеш ли колко откази за НИН е имало в УК и за отваряне на банк акаунт . Хайде по по лека

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

В момента сме 2019-а. Само дърт комунист като теб, би живял в миналото.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче
    Post Thanks / Like

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    В германия се почива задължително в неделя . О работодателя няма как да те накара да работиш в неделя . Той ми говори кога пазарувал в супермаркета

Post Thanks / Like

В Германия ако ти фалира таботодатела и не ти е платил примерно две заплати . Има трудовоправен съд . Парите ти влизат до 48 часа в банк акаунта . А в УК чакаш с месеци и може да не ги вземеш парите
    Преди време мой приятел от германия се премести в Англия и първата му работа беше в кол център- продаваше билети на немскоговорящи за Силвърстън- (формула 1) но на 2-рия ден напусна, и в петъка си получи парите за часовете които е работил- страшно се учуди и ми каза че ако това било германия никога нямало да се случи......това че си работил за доджи наематели плащащи каш ин хенд и целия ти опит в УК е с такива мошеници не значи че системата е доджи...
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Дарти комуности може да са мате доналд мотовилков но не аз . Аз съм от Гестапо както каза доналд

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Бил си член на партията навремето. Дърт комунист си ти!

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче
    Post Thanks / Like

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    А ти си глупаво момче и повтаряш едно и също . Аз съм германофил от много много отдавна . Ако бях путинист нямаше да го крия . Путинисти в този сайт са Мате Мотовилков и Доналд

Post Thanks / Like

В германия се почива задължително в неделя . О работодателя няма как да те накара да работиш в неделя . Той ми говори кога пазарувал в супермаркета
    Наскоро си отворих банкова сметка в Метро банк именно защото работят в събота и неделя за да мога да ги ползвам когато аз съм свободен и си прехвърлих заплатата ми (пърдон помощите-щом си казал 317 паунда) да влизат в Метро банк а не в Ллойдс , това е конкуренцията по- гъвкавият печели......апропо ти си бил скрит комуняга
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Преди време мой приятел от германия се премести в Англия и първата му работа беше в кол център- продаваше билети на немскоговорящи за Силвърстън- (формула 1) но на 2-рия ден напусна, и в петъка си получи парите за часовете които е работил- страшно се учуди и ми каза че ако това било германия никога нямало да се случи......това че си работил за доджи наематели плащащи каш ин хенд и целия ти опит в УК е с такива мошеници не значи че системата е доджи...
    Ала бала , ако говориш на някой който не е живял в лондон 11 години може да ти мине номера . Знам им кътните заби на тези копелета

Старо куче
    Post Thanks / Like

Наскоро си отворих банкова сметка в Метро банк именно защото работят в събота и неделя за да мога да ги ползвам когато аз съм свободен и си прехвърлих заплатата ми (пърдон помощите-щом си казал 317 паунда) да влизат в Метро банк а не в Ллойдс , това е конкуренцията по- гъвкавият печели......апропо ти си бил скрит комуняга
    https://youtu.be/VeBYqL8nuSw

Post Thanks / Like

Ала бала , ако говориш на някой който не е живял в лондон 11 години може да ти мине номера . Знам им кътните заби на тези копелета
    Явно си се целувал с тях.
    EC=WC
    -George Orwell

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

А ти си глупаво момче и повтаряш едно и също . Аз съм германофил от много много отдавна . Ако бях путинист нямаше да го крия . Путинисти в този сайт са Мате Мотовилков и Доналд
    Ти нещо различно ли повтаряш през последните две години и половина? Бил си партиен член преди години - факт!

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

18. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, mate liked this post
    Post Thanks / Like

https://www.youtube.com/watch?v=ADJN_FD3jBg
    EC=WC
    -George Orwell

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Обаче Сайбъра от далеч ги надушва. Типичен безпартиен комунист си е канарчето, на челото му го пише. А и щом така ти се дразни като го написа това, съвсем се издава.
    Той си мисли, че като плюе Русия и Путин и доказва обратното. Нищо подобно, отвсякъде си личи, че е комуняга и левичар, като 90% от екземплярите в другия форум, където пише. не обича да работи, живее на социално подпомагане, иска диктат от Брюксел, плюе белите братски народи и защитава пришълците, само защото от Партията така са казали. Leftist snowflake

21. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Motovilkov liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Конвертираните комунисти като канарчето са най-злите лефтисти!!!

Аз съм свободен да си мисля и считам каквото си искам. Не се ръководя по пропаганда и партийни канони.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Обаче Сайбъра от далеч ги надушва. Типичен безпартиен комунист си е канарчето, на челото му го пише. А и щом така ти се дразни като го написа това, съвсем се издава.
    Той си мисли, че като плюе Русия и Путин и доказва обратното. Нищо подобно, отвсякъде си личи, че е комуняга и левичар, като 90% от екземплярите в другия форум, където пише. не обича да работи, живее на социално подпомагане, иска диктат от Брюксел, плюе белите братски народи и защитава пришълците, само защото от Партията така са казали. Leftist snowflake
    Много си далеч от истината . Много добре знаеш че не харесвам русофили евреи и араби . муслимс . . Британците биха гласували с 12% разлика в полза на оставане в ЕС

Post Thanks / Like

Откакто си хвърли партиината книжка, нали?Като видя че вятъра духа в друга посока!
    EC=WC
    -George Orwell

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Дежурните форумни русофили и фенове на другаря Путин тръгнали да се присмиват на някой че бил комунист...

26. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Нагледен пример как неадекватни политици, могат да доведат милиони хора до хаос, защото са решили, че са всесилни.Да оставим настрана Фараж, Джонсън и компания, които най-кресливо обещаваха глупости на англичаните при Брекзит, а днес са се скрили и мълчат някъде.Ами ей ги и днешните - Мей, Корбин и сие!И те уж правят всичко по волята народна, а всъщност - създават огромни проблеми.
    Ама в днешно време, когато един охранител е за трети път премиер на България, един прост военен ни е президент - какво да очакваш.За американците пък да не споменавам - избраха си руски агент, с огромно его, простак и пълен глупак!!!

1

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Нагледен пример как неадекватни политици, могат да доведат милиони хора до хаос, защото са решили, че са всесилни.Да оставим настрана Фараж, Джонсън и компания, които най-кресливо обещаваха глупости на англичаните при Брекзит, а днес са се скрили и мълчат някъде.Ами ей ги и днешните - Мей, Корбин и сие!И те уж правят всичко по волята народна, а всъщност - създават огромни проблеми.
    Ама в днешно време, когато един охранител е за трети път премиер на България, един прост военен ни е президент - какво да очакваш.За американците пък да не споменавам - избраха си руски агент, с огромно его, простак и пълен глупак!!!

1
    Жалко,че линията до Марс още не е отворена,ще трябва да потърпиш малко.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    германският външен министър отбеляза, че "трудно може да си представи" споразумението за Брекзит да бъде предоговорено. В сряда канцлерът Ангела Меркел каза пред германския парламент, че за нея "е ясно, че не може да има каквото и да било предоговаряне".

Планът за излизане от ЕС, който британският премиер Тереза Мей бе договорила с ЕС, бе категорично отхвърлен от парламента във Великобритания във вторник.

"Ще ни липсвате"

Страница 121 от 222 ПървиПърви ... 2171111119120121122123131171221 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 5 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми