Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 120 от 201 ПървиПърви ... 2070110118119120121122130170 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2 976 до 3 000 от общо 5004
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Незнам защо русофилите като теб се радват че УК ще излезе без сделка от ЕУ . Да не си на заплата към руското посолство . Ако има втори референдум и оставането на УК в ЕУ спечели ще умреш от яд

Какво руско посослство те гони бе, аз дори не го знам къде се намира (за разлика от теб).
    Гузен негонен бяга - кажи ти къде си на заплата? Соломон Паси?

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Какво руско посослство те гони бе, аз дори не го знам къде се намира (за разлика от теб).
    Гузен негонен бяга - кажи ти къде си на заплата? Соломон Паси?
    Аз евреи не харесвам пак бъркаш двата щата . Но и русофили и комунисти не харесвам

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Голям си смехурко... Смяташ, че щом много си писал, хората много те четат - ами това е заблуда, миличък. Много хора като мен ти прескачат постовете, защото въртиш като развалена грамофонна плоча все едно и също и е скучно - и от време на време сменяш плочата, като видиш, че това, което твърдиш, не се случва... Помисли си кой има огромен проблем и комплекси - дали аз, която, живеейки в тази страна, приемам ставащото спокойно, знаейки че страшно няма и каквото и да дойде, ще се справим - или ти, който без да живееш дори тук, си като в амок вече няколко години и не да се спреш да злобееш, да бълваш и да дразниш хората. Не смятам за особено важно да разсъждавам какъв изход от ситуацията ме устройва, след като не е в моя власт - важно е каква е реалността и кое е най-полезното действие за мен и моето семейство. Всичко друго е скачане, когато политиците кажат "скачай!"... Това време в моя живот отдавна отмина, сега имам по-приятни неща за правене.

И си много в заблуда за това, какви книги чета. Силно ти препоръчвам тази книга Your Deceptive Mind: A Scientific Guide to Critical Thinking Skills. Професор Новела ми е любим - а ти ще откриеш колко измамен е умът, на който си вярвал досега. Може пък и да се научиш на някои умения на критическото мислене, кой знае.
    Живял съм в Белгия 5 години при подобни на твоите условия в шотландия в малки градчета . Не бих живял отново на подобни места никога . Красиво е , но е скучно . Между другото ти на английски ли ги четеш тези книги . Малко е съмнително да разбираш какво четеш , ако е на английски
    Последно редактирано от kanarinapred : 17-01-2019 на 22:37

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Канарчето днес надминава себе си.

Нахрани всичко живо, изпокара се с целия форум. Само Ицето и Kearny от време на време подскачат около него и пляскат с ръчички. Явно са колеги от "онзи" форум.

5. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Мила liked this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Та Англия, като че ли е нещо по...една престаряла лелка, която направи за смях цялата държава пред целият свят. Като гледам англия май по бързо ще се разпадне преди ес, ама това си е мое мнение
    Англия си е Англия и няма на какво да се разпада?!?!?!

7. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Англия си е Англия и няма на какво да се разпада?!?!?!
    Сега шотландците, като се вържат на глупостите на тяхната министърка, която на всяко интервю повтаря, като развален касетофон, референдум, та референдум, тогава пак ще си говорим.Добре, че никой не я бръсне за нищо, само приказва
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Сега шотландците, като се вържат на глупостите на тяхната министърка, която на всяко интервю повтаря, като развален касетофон, референдум, та референдум, тогава пак ще си говорим.Добре, че никой не я бръсне за нищо, само приказва
    Ами не не е развален. Аз бих го подкрепил за разлика от предишния референдум когато имаше страшно много неизвестни
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

deijei, май се обърка. Точно 2014 трябваше, сега е вече късно. Няма шанс в тези турбулентни времена тази независимост. Накрая нито в ЕС, нито в UK, нито никъде, а при тези ниски цени на петрола... никоя малка държава няма шанс. Само със сьомга и уиски не става. Да не говорим, че пазара няма е да същият дори за тези две стоки. Пропиляна възможност. Аз тогава ви говорех, че това ще е единствения реален шанс за следващите 30-40 години, вие се подсмихвахте. Сега е ясно, че дори да се стигне до 2-ри референдум (малка вероятност), хората ще го отхвърлят с висок %. На народа му писна последните 4-5 години от политика, референдуми, неясноти и мъглива перспектива. Знаеш ли колко човека познавам, които тогава ме агитираха, а сега не гледат новини даже и не са членове на никоя партия. Просто им омръзна на хората от това политизиране, малцина са такива като канарчето, които от сутрин до вечер да мислят и бистрят Световната политика.

Обаче наистина, как го измисли това? Че 2014 имало много неизвестни, а сега бъдещето е ясно.
    Последно редактирано от mate : 18-01-2019 на 00:19

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз говоря за себе си какво бих направил сега. Ами не е така винаги има възможности, въпроса е да ги хванеш. Гледайки Естония какви възможности има? Никакви. Да ама с това ай ти обучение, електронно правителство, електронно гражданство, Ами казват че от последното ще докарат милиард и половина евро. Винаги има възможности
    ПС
    2014 неизвестните бяха да речем не много но доста объркващи. Както преди референдума 2014 казвах, този референдум за независимост на Шотландия трябваше да е след референдума за брексит. От там идваха много неизвестни. Всички бяха сигурни в победата на ин, аз не бях имах големи съмнения и се случи. И бъдещето никога не в ясно особено в тези динамични времена
    Последно редактирано от deijei : 18-01-2019 на 00:30
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Аз говоря за себе си какво бих направил сега. Ами не е така винаги има възможности, въпроса е да ги хванеш. Гледайки Естония какви възможности има? Никакви. Да ама с това ай ти обучение, електронно правителство, електронно гражданство, Ами казват че от последното ще докарат милиард и половина евро. Винаги има възможности
    ПС
    2014 неизвестните бяха да речем не много но доста объркващи. Както преди референдума 2014 казвах, този референдум за независимост на Шотландия трябваше да е след референдума за брексит. От там идваха много неизвестни. Всички бяха сигурни в победата на ин, аз не бях имах големи съмнения и се случи. И бъдещето никога не в ясно особено в тези динамични времена
    Е, да ама Естония се прецакаха сами със своята русофобия. Прецакаха всички бизнеси с Русия и станаха зависими от евросубсидиите. Сега вече без ЕС не могат.

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Аз не казвам, че грешиш или, че нямаш право на мнение. Просто се учудвам как реши, че 2014 неизвесните били много, а сега с Тръмп, BREXIT, разклатен ЕС и остра политическа обстановка, е перфектно време за провеждане на нов референдум.

Естония не е сериозно да я сравняваме с Шотландия или с която и да е силно развита голяма страна. Това е новосъздадена държава, дето я има от 20 години и не е наследила никакви дългове при разпада на СССР. А Шотландия ще наследи тлъст % при отцепване от UK. Т Освен всичко друго Естония е колкото София по население. Разбираш за какво говоря. Тя и София да се разглежда отделно от България, ще е със страхотни икономически показатели над средното за ЕС. И Естония не зависи от цената на петрола или друга суровина. Няма база за сравнение.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

За ЕС е добре Великобритания да излезе .В чисто политически план, ако искат бъдещо сближаване, обща армия и т.н.За Великобритания ще е катастрофа.При твърд Брекзит- в библейски размери. . Homelessness in London has reached crisis point. The capital accounted for 25 per cent of the UK's homeless population over Christmas.

Research found that 6,180 people were either on the streets or sleeping in tents and public transport in London. With temperatures plummeting below zero and snow falling in parts of the country, this can mean life or death for many
    .
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Всичко това благодарение на ЕС, така ли?

Ми добре тогава: България 1980-1994: Участия на Европейски и световни първенства по футбол, медали от САЩ 94' след исторически победи над гиганти в спорта като Франция, Германия и Аржентина, рекордьор по медали на Олимпиади повече от всички балкански страни и от цяла Югославия взета заедно, повече медали от 200-милионната Бразилия;
    Под 1% безработица;
    (според стЪКмистиката обаче)
    Около 92% от населението с частна собственост (жилище, имот);
    (какви имоти и в какво състояние)
    98% грамотно население;
    Една от най-добрите средно-образователни системи в Европа по международнни данни;
    Половин милион професионална армия, близо 2 милиона човека минали военно обучение, модерна бойна техника и работещ военно-промишлен комплекс;
    България става една от първите страни, произвеждащи компютри за масова употреба. Страната произвежда всички видове високи технологии – електроника, машини, космически апаратури и т.н.

След 12 години в ЕС:
    Демографски срив - ниска раждаемост, висока смъртност и огромна емиграция;
    На първо място в Европа по редица заболявания;
    Една от най-слабите образователни системи, голям % на неграмотно и функционално неграмотно население;
    Най-слабата икономика в ЕС;
    - Разбита армия ниска бойна подготовка на населението, липса на адекватна военна техника за нуждите на войската;
    Огромна битова престъпност
    Неефективна правосъдна система, липса на справедливост

Да продължавам ли?
    И за всичко изброено е виновен ЕС ли?

На калпава ракета - целия Космос ѝ е крив!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

16. ХАРЕСВАМ! itso, deijei, zhb, Sarah liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Ами не не е развален. Аз бих го подкрепил за разлика от предишния референдум когато имаше страшно много неизвестни
    Нека припомним, че преди всичко имаше много манипулации и заплахи и лъжи от всички страни! Стигна се дотам, че заваляха заплахи как дори търговските вериги щели да се изтеглят от Скотия! И как нямало алтернатива в съвременния свят за сепаратизъми че Европа нямало да приеме това!

18. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    В Германия най важния документ е адресната регистрация . Един източноевропеец и с 10 000 евро да отиде в Германия пак няма да му дадат квартира . . . Точно това трябваше да направят в УК за да намалее миграцията от източна европа в УК . Референдума в УК през 2016 година бе една огромна манипулация , на която вие ръкопляскате , но не осъзнавате че всичко това работи против вас . До смърта ви ще ви третират като навлеците от източна европа . Само към тези , които са омъжени за британец ще бъдат лицемерно усмохнати , но отношението им зад гърба им ще е също толкова противно . И го разбери аз не съм персонално против теб мате , мотовилков и тн . Аз съм против нереалистичните ви възгледи , които са против нас . Защото сме европейци . Ние сме европейци от източна европа и трябва да се защитаваме . Независимо в УК ли сме или в Белгия или Германия
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-01-2019 на 07:46

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

21. ХАРЕСВАМ! itso, deijei, zhb, BGHelp liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

В Германия най важния документ е адресната регистрация . Един източноевропеец и с 10 000 евро да отиде в Германия пак няма да му дадат квартира . . . Точно това трябваше да направят в УК за да намалее миграцията от източна европа в УК . Референдума в УК през 2016 година бе една огромна манипулация , на която вие ръкопляскате , но не осъзнавате че всичко това работи против вас . До смърта ви ще ви третират като навлеците от източна европа . Само към тези , които са омъжени за британец ще бъдат лицемерно усмохнати , но отношението им зад гърба им ще е също толкова противно . И го разбери аз не съм персонално против теб мате , мотовилков и тн . Аз съм против нереалистичните ви възгледи , които са против нас . Защото сме европейци . Ние сме европейци от източна европа и трябва да се защитаваме . Независимо в УК ли сме или в Белгия или Германия
    2.23 днес,да обменям ли или да изчакам и другия превод? И ако се преместя в България,дали ще ми пращат кореспонденцията от “онова място-знаеш кое” там?Или трябва да пазя адреса си тук?

На почивка
    Post Thanks / Like

Не ми пука кво ще правиш . Аз напуснах УК преди две години . Мразя е тази държава и всяко нейно пропадане ми носи неимоверно удоволствие

Старо куче
    Post Thanks / Like

Навсякъде в западна (а дори и централна) Европа ще сме навлеците от източна европа!
    Ние станахме бедна и необразована държава и сме като мексиканци за ЕС.
    През 2016 най-страшното за всчки беше евентуална манипулация на референдума в обратна страна - за оставане в ЕС, но самият факт на референдума показва, че ЕС не е вече добро място за оставане, иначе 52% не биха искали да се отделят.

25. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Навсякъде в западна (а дори и централна) Европа ще сме навлеците от източна европа!
    През 2016 най-страшното за всчки беше евентуална манипулация на референдума в обратна страна - за оставане в ЕС, но самият факт на референдума показва, че ЕС не е вече добро място за оставане, иначе 52% не биха искали да се отделят.
    И накрая УК ще изтегли чл. 50 преди 29.03.2019 . и ще направи фиктивен изход от ЕУ . А всъщност ще останат в ЕУ . Има признаци за това

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Прав си, те по дефолт си го мислят за нас това. Но когато им сервилничиш, става по зле.

28. ХАРЕСВАМ! BGHelp liked this post
    Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	domino.jpg
Разглеждания:	33
Размер:	19,7 КБ
ID:	8750
    © ®

Post Thanks / Like

Не ми пука кво ще правиш . Аз напуснах УК преди две години . Мразя е тази държава и всяко нейно пропадане ми носи неимоверно удоволствие
    Хубаво,ама аз съм българин,защо не споделиш опита си,ще помогнеш на един сънародник или и нас мразиш?

31. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

То си е до човека,на кой колко му пука.
    Иначе около 10% от тези 52 гласуваха за да спрат имиграцията на черни,араби и азиатци.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

В Германия най важния документ е адресната регистрация . .....бла, бла....
    Ами как иначе ГЕСТАПО ще знае за всяко твое движение......Ей затова никога не е имало свобода в Германия и затова германците са такова страхливо, мизерабълско племе- в подсъзнанието им толкова е набито чувството за вина че са стресирани на всяка крачка---- талибаните ги колят като овце в собствената им държава а онея се страхуват дори да кажат истината да не ги обвинят в ксенофобия и расизъм......
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 18-01-2019 на 12:53
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Страница 120 от 201 ПървиПърви ... 2070110118119120121122130170 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми