Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 119 от 222 ПървиПърви ... 1969109117118119120121129169219 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2 951 до 2 975 от общо 5538
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Това, че Великобритания е по-добре 35 години по-късно не е задължително да се дължи на ЕС. Сравни например Китай през 1972 г. и сега. А и понеже няма как да знаем какво би станало с Великобритания, ако не беше влязла в ЕС - затова изводът, че положението на Великобритания се е подобрило само заради влизането й в ЕС, не е логически верен.

Щото французите пък са синоним на честност и откровеност - голям майтап...
    Сега ще видиш кво ще стане с УК като излезе от ЕУ . Особено при твърд брексит .

Старо куче
    Post Thanks / Like

За ЕС е добре Великобритания да излезе .В чисто политически план, ако искат бъдещо сближаване, обща армия и т.н.За Великобритания ще е катастрофа.При твърд Брекзит- в библейски размери. . Homelessness in London has reached crisis point. The capital accounted for 25 per cent of the UK's homeless population over Christmas.

Research found that 6,180 people were either on the streets or sleeping in tents and public transport in London. With temperatures plummeting below zero and snow falling in parts of the country, this can mean life or death for many.
    Последно редактирано от kanarinapred : 17-01-2019 на 18:47

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Айде стига бе....чак пък страхотех филм....., какво ще се случи? Ще построят стена на канала и никой няма да припари в УК...???
    Нищо особено няма да се случи....пак ще станем, ще идем на работа и тн... само се чудя,кога ЕУ ще се разпадне, че ми става зле като гледам кой го управлява ( дори не е електет), а пък и кои са МЕР....още по зле - справка виж Неков/дискусия/вчера...
    Та Англия, като че ли е нещо по...една престаряла лелка, която направи за смях цялата държава пред целият свят. Като гледам англия май по бързо ще се разпадне преди ес, ама това си е мое мнение
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    И с право шарл де Гол ги е блокирал . Защото ги е знаел кви лицемери са
    Какво е лицемер? Да плащаш от джоба си милиарди и някой от друга държава да се прави на бизнесмен с безвъзмездно подарените му пари от твоя джоб ли?

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vvvv Виж мнението
    Какво е лицемер? Да плащаш от джоба си милиарди и някой от друга държава да се прави на бизнесмен с безвъзмездно подарените му пари от твоя джоб ли?
    Да ти отговоря вместо него освен? Беше написал първоначално "кви б*клуци са", но после се уплаши да не го пратят в почивка отново и го редактира на бърза ръка. Показа си сам кой е лицемерът.

Иначе гледам британците много са се "уплашили" от плашилото Брекзит:

Britons ‘set to spend £2bn more on holidays’ despite Brexit
    by Phil Davies Jan 14th 2019, 08:10

Britons are ‘binning Brexit’ by preparing to splash nearly £2 billion extra on their holidays in 2019.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Сега ще видиш кво ще стане с УК като излезе от ЕУ . Особено при твърд брексит .
    Нещо нямаш аргументи, затова пак реши да плашиш Съдейки по новините днес, твърд брексит няма да има... Горкичкият, колко ли ще си разочарован...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Нещо нямаш аргументи, затова пак реши да плашиш Съдейки по новините днес, твърд брексит няма да има... Горкичкият, колко ли ще си разочарован...
    Толкова много съм писал в форума и пак не си разбрала , ще има бтексит без сделка или оставане в ЕЕА . И двата варианта ме устройват . Не ме устройва брексит ,които искаше фарадж , хем да спре свободното движение на хора , а да има свободно движение на стоки без мита . И аз не съм горгичкият ,;може би ти си горкичката щом четеш книги за позитивното мислене . Мога и още да говоря за теб , но няма смисал . Освободи се от комлексите си
    Последно редактирано от kanarinapred : 17-01-2019 на 20:09

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

А какъв брекзит ще има, като оная си е навила на пръста да изкара държавата от ес независимо от всичко , парламента отхвърли категорично сделката, а и не виждам на някой от еу да се хване отново да преговаря с тия англичани, които не знаят къде ги сърби.
    А и дори да им дадат още време за предоговаряне, това трябва да стане със съгласието на 27 държави, което не ми се вярва да се случи.
    Последно редактирано от dimi_m : 17-01-2019 на 20:15
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Да ти отговоря вместо него освен? Беше написал първоначално "кви б*клуци са", но после се уплаши да не го пратят в почивка отново и го редактира на бърза ръка. Показа си сам кой е лицемерът.

Иначе гледам британците много са се "уплашили" от плашилото Брекзит:
    Защото британците са нещо по долно от боклуци . Те са долни лицемери . За мен лицемер е по обидна дума . Само това ли е важно да те пратят на почивка . . Аз имам свободен дух , ако не си занелязал . Не свалям шапка пред никого и говоря свободно това което мисля
    Последно редактирано от kanarinapred : 17-01-2019 на 20:21

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Толкова много съм писал в форума и пак не си разбрала , ще има бтексит без сделка или оставане в ЕЕА . И двата варианта ме устройват . Не ме устройва брексит ,които искаше фарадж , хем да спре свободното движение на хора , а да има свободно движение на стоки без мита . И аз не съм горгичкият ,;може би ти си горкичката щом четеш книги за позитивното мислене . Мога и още да говоря за теб , но няма смисал . Освободи се от комлексите си
    Голям си смехурко... Смяташ, че щом много си писал, хората много те четат - ами това е заблуда, миличък. Много хора като мен ти прескачат постовете, защото въртиш като развалена грамофонна плоча все едно и също и е скучно - и от време на време сменяш плочата, като видиш, че това, което твърдиш, не се случва... Помисли си кой има огромен проблем и комплекси - дали аз, която, живеейки в тази страна, приемам ставащото спокойно, знаейки че страшно няма и каквото и да дойде, ще се справим - или ти, който без да живееш дори тук, си като в амок вече няколко години и не да се спреш да злобееш, да бълваш и да дразниш хората. Не смятам за особено важно да разсъждавам какъв изход от ситуацията ме устройва, след като не е в моя власт - важно е каква е реалността и кое е най-полезното действие за мен и моето семейство. Всичко друго е скачане, когато политиците кажат "скачай!"... Това време в моя живот отдавна отмина, сега имам по-приятни неща за правене.

И си много в заблуда за това, какви книги чета. Силно ти препоръчвам тази книга Your Deceptive Mind: A Scientific Guide to Critical Thinking Skills. Професор Новела ми е любим - а ти ще откриеш колко измамен е умът, на който си вярвал досега. Може пък и да се научиш на някои умения на критическото мислене, кой знае.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

11. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Паунда продължава да се покачва, което ще рече, че бизнесът е спокоен към момента със създалата се ситуация и след разговорите на правителството с бизнес лидери по-рано днес.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Даже английската система на изборите е по затварвдавашта кастовото общество . Никоя друга партия освен торите или лебаристите не могат да дойдат на власт
    Това група хора с мобилния оператор ЛЕБАРА ли са?
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

14. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Ego sum, Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Голям си смехурко... Смяташ, че щом много си писал, хората много те четат - ами това е заблуда, миличък. Много хора като мен ти прескачат постовете, защото въртиш като развалена грамофонна плоча все едно и също и е скучно - и от време на време сменяш плочата, като видиш, че това, което твърдиш, не се случва... Помисли си кой има огромен проблем и комплекси - дали аз, която, живеейки в тази страна, приемам ставащото спокойно, знаейки че страшно няма и каквото и да дойде, ще се справим - или ти, който без да живееш дори тук, си като в амок вече няколко години и не да се спреш да злобееш, да бълваш и да дразниш хората. Не смятам за особено важно да разсъждавам какъв изход от ситуацията ме устройва, след като не е в моя власт - важно е каква е реалността и кое е най-полезното действие за мен и моето семейство. Всичко друго е скачане, когато политиците кажат "скачай!"... Това време в моя живот отдавна отмина, сега имам по-приятни неща за правене.

И си много в заблуда за това, какви книги чета. Силно ти препоръчвам тази книга Your Deceptive Mind: A Scientific Guide to Critical Thinking Skills. Професор Новела ми е любим - а ти ще откриеш колко измамен е умът, на който си вярвал досега. Може пък и да се научиш на някои умения на критическото мислене, кой знае.
    След отхвърлянето на сделката на Тереза , аз се чуствам супер . Пожелавам ти приятен живот в шотландия . Аз съм друг човек .

Старо куче
    Post Thanks / Like

...

Post Thanks / Like

Защото британците са нещо по долно от боклуци . Те са долни лицемери . За мен лицемер е по обидна дума . Само това ли е важно да те пратят на почивка . . Аз имам свободен дух , ако не си занелязал . Не свалям шапка пред никого и говоря свободно това което мисля
    ХАХАХАХААААа Ти си най- големия затворник който съм виждал из форумите- канарче в клетка си ти. Имал свободен дух......буахахахахахаааааа
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    ХАХАХАХААААа Ти си най- големия затворник който съм виждал из форумите- канарче в клетка си ти. Имал свободен дух......буахахахахахаааааа
    бухахаха . Ти си селянин о провинцията на българия . Които отново живее като затворник с 317 паунда на месец в УК провинцията . Освободи ме от присъствието си . Не желая да разговарям с комунисти путинисти

Старо куче
    Post Thanks / Like

Франция задейства плана си за Брекзит без сделка

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

След отхвърлянето на сделката на Тереза , аз се чуствам супер . Пожелавам ти приятен живот в шотландия . Аз съм друг човек .
    Даже доста свеж ми се виждаш,след големия банкет на който ти плати сметката ма всичките си приятели.Дали банкет нямаше или пък приятели!Сетих се,бабите се обадиха и трябваше бързо да се приберете.

21. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

бухахаха . Ти си селянин о провинцията на българия . Които отново живее като затворник с 317 паунда на месец в УК провинцията . Освободи ме от присъствието си . Не желая да разговарям с комунисти путинисти
    Като гледам ти май ще ни освободиш от присъствието си....
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Даже доста свеж ми се виждаш,след големия банкет на който ти плати сметката ма всичките си приятели.Дали банкет нямаше или пък приятели!Сетих се,бабите се обадиха и трябваше бързо да се приберете.
    Това беше само първия банкет . Втория ще е при излiзане на УК от ЕУ без сделка на 29.03.2019 . Третия банкет ще е когато паунда стане 1.95

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Не знам за него в каква клетка е, но ние тук се очертава да сме в КЛЕТКА, КЛЕТКА БРИТАНИЯ, ако всеки не си вземе мерки , дано да не съм прав ...
    © ®

Старо куче
    Post Thanks / Like

Социологическо проучване от YouGov, проведено след поражението на Тереза Мей във вторник, показва, че се е увеличила до 12 пункта преднината на групата британци, които искат страната да остане в ЕС. Това е най-голямата разлика между двата лагера от референдума насам. Допитването сред над 1000 души с избирателни права показва, че 56% биха гласували на нов референдум против напускането на ЕС, срещу 44%, които ще повторят избора си да се прекрати еврочленството." . Разбирате ли колко позорно бяха излагани британците от шепа негодници

Старо куче
    Post Thanks / Like

Социологическо проучване от YouGov, проведено след поражението на Тереза Мей във вторник, показва, че се е увеличила до 12 пункта преднината на групата британци, които искат страната да остане в ЕС. Това е най-голямата разлика между двата лагера от референдума насам. Допитването сред над 1000 души с избирателни права показва, че 56% биха гласували на нов референдум против напускането на ЕС, срещу 44%, които ще повторят избора си да се прекрати еврочленството." . Разбирате ли колко позорно бяха излагани британците от шепа негодници
    Ами според тези 1000 допитани е така.

То и преди 2 години имаше много допитвания и все оставане в ЕС показваха, но реално 52% казаха "Адиос ЕС"

27. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Ами според тези 1000 допитани е така.

То и преди 2 години имаше много допитвания и все оставане в ЕС показваха, но реално 52% казаха "Адиос ЕС"
    Незнам защо русофилите като теб се радват че УК ще излезе без сделка от ЕУ . Да не си на заплата към руското посолство . Ако има втори референдум и оставането на УК в ЕУ спечели ще умреш от яд

Старо куче
    Post Thanks / Like

Потребител: kanarinapred
    Регистриран на 14-11-2017
    Дата на раждане February 4, 1980 (38)

Започнати теми: Брексит - обща дискусия Публикувана от kanarinapred, 14-11-2017 16:45

Общо Мнения 2 244
    Мнения на ден 5,23
    Канарче, ти си просто един бот на Юнкер (Juncker-Bot)

30. Recommend mate, DONALD TRUMP recommended this post
Страница 119 от 222 ПървиПърви ... 1969109117118119120121129169219 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (1 регистрирани и 5 гости)

1. bmwww

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване