Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 331 от 337 ПървиПърви ... 231281321329330331332333 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 8 251 до 8 275 от общо 8424
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Великобритания ще напада Испания ли , или ще окупира северна ирландия с танкове , ще има референдуми за независима шотландия и обединение на двете ирландии .
    Може и Германия да нападне. Тогава ще видим кой е по-силен. Сигурно ще ти сменят памперсите на кръгъл час и ще станеш пръв англофил тогава.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Пример в Бг ли? Няма аналогия.
    Щом числото (между буквите) е „69” - това означава „дата на първа регистрация втората половина на 2019”!
    Ако е „нов номер”'
    Сега разбрах,значи ако е ферруари 2020,какви цифри трябва да има?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Бла бла бла

Все в бъдеще време, все ще. Нищо от това няма да стане.
    ДЖО БАЙДЪН ПРЕЗИДЕНТ , КАК СТЕ ЧЕРВЕНАТА РУСОФИЛСКА АГИТКА , ПУКНАХТЕ ОТ ЯД .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Може и Германия да нападне. Тогава ще видим кой е по-силен. Сигурно ще ти сменят памперсите на кръгъл час и ще станеш пръв англофил тогава.
    Матейчо , като се събуди кво стана .Пръстите в контакта и дупето ти ръкопляска .

5. ХАРЕСВАМ! Amun-Ra liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Сега разбрах,значи ако е ферруари 2020,какви цифри трябва да има?
    Първата половина на 2020 година -числото е 20 (годината).
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Матейчо , като се събуди кво стана .Пръстите в контакта и дупето ти ръкопляска .
    2 Световни войни, 2 победи за великата Британска империя.

8. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Няма как германия да нападнат с тая рота от 3 войника. Те са напълно подвластни на НАТО и САЩ. Британската армия е най-силната в ЕС, след нея е френската.

Според мен Полша, Румъния и Унгария ще скочат от ЕС до 5 години. Келепира намалява, парите свършиха, а и Брюксел взеха много да се месят.
    А сега гледай какво става в Украйна и Молдова - много скоро ще има възможност за приобщаване на терирории, Поляците няма да пропуснат. И ние трябва да се готвим за Македония, преди да са я прибрали албанците.

10. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

[QUOTE=jhoro;760818]Първата половина на 2020 година -числото е 20 (годината)

FYI
    .[/https://www.wilsons.co.uk/number-plate-
    Загубил си форма,далеч от острова.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Няма как германия да нападнат с тая рота от 3 войника. Те са напълно подвластни на НАТО и САЩ. Британската армия е най-силната в ЕС, след нея е френската.

Според мен Полша, Румъния и Унгария ще скочат от ЕС до 5 години. Келепира намалява, парите свършиха, а и Брюксел взеха много да се месят.
    А сега гледай какво става в Украйна и Молдова - много скоро ще има възможност за приобщаване на терирории, Поляците няма да пропуснат. И ние трябва да се готвим за Македония, преди да са я прибрали албанците.
    А бе вие много фантастични филми гледате , все едно сме в началното училище до пети клас

Старо куче
    Post Thanks / Like

А бе вие много фантастични филми гледате , все едно сме в началното училище до пети клас
    Не, просто следим международната ситуация с критичен поглед, не лапаме каквото ни снася CNN/BBC.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Канарче на ти една ГЕРМАНКА кво казва за Тръмп и за "Дойче Веле/ СНН" германците в германия:
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Канарче на ти една ГЕРМАНКА кво казва за Тръмп и за "Дойче Веле/ СНН" германците в германия:
    Гледах го до половината и повече не ми се гледа , банални глупости и нищо съществено . На първо място , мен ме интересува Европа , не ме интересува Америка .Тръмп е вреден за Европа и това е неуспорим факт .Тръмп е вреден и за света

Post Thanks / Like

Гледах го до половината и повече не ми се гледа , банални глупости и нищо съществено . На първо място , мен ме интересува Европа , не ме интересува Америка .Тръмп е вреден за Европа и това е неуспорим факт .Тръмп е вреден и за света
    На първо място , мен ме интересува Европа , не ме интересува Америка .Тръмп е вреден за Европа и това е неуспорим факт .Тръмп е вреден и за света .......... Добре бе цървул израснал в гората ....това че твърдиш че имаш собственост в най- големия аграрно- селяндурски град- Пловдив ли те прави най- големия гражданин тук!?!?!? Аз те храня с факти а ти ги повръщаш.....
    DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

DONALD TRUMP 2020

Напреднал
    Post Thanks / Like

На първо място , мен ме интересува Европа , не ме интересува Америка .Тръмп е вреден за Европа и това е неуспорим факт .Тръмп е вреден и за света .......... Добре бе цървул израснал в гората ....това че твърдиш че имаш собственост в най- големия аграрно- селяндурски град- Пловдив ли те прави най- големия гражданин тук!?!?!? Аз те храня с факти а ти ги повръщаш.....
    Селяндура си ти. А тръмп, не само, че е опасен ами е луд и скоро ще гледаме шоу как го изваждат от Белия дом насила , ти и ъогава сигурно ше твърдиш, че не е истина. А на неговия съратник Джулиани му се разтече боята за коса, Тръмп поне ползва качествен бронзант. И ти ли си боядисваш косата?!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Не, просто следим международната ситуация с критичен поглед, не лапаме каквото ни снася CNN/BBC.
    Вече няколко щата потвърдиха, след рекаунт-а, че няма фалшификация. То беше ясно, ама нали е демокрация аре оставиха го, само изхарчи милиони. И сега кво ше прайти. Вие от нямате здрава логика за да имате и здрава критика, не можееш да отсееш коя информация е истинснка и коя е маниулирана аявно, ама по някое време Януари хвърли поглед по телевизията, ше гледаш шоуто на Тръмп.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    Вече няколко щата потвърдиха, след рекаунт-а, че няма фалшификация. То беше ясно, ама нали е демокрация аре оставиха го, само изхарчи милиони. И сега кво ше прайти. Вие от нямате здрава логика за да имате и здрава критика, не можееш да отсееш коя информация е истинснка и коя е маниулирана аявно, ама по някое време Януари хвърли поглед по телевизията, ше гледаш шоуто на Тръмп.
    Ах тази телевизия.......Тц, тц, тц, не можете без нея, както и не можете без фалшификатите които разпространявате за "превзидент- елект" един труп които не си знае името а още по- малко къде се намира........ТРЪМП 2020!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    DONALD TRUMP 2020

Напреднал
    Post Thanks / Like

Ах тази телевизия.......Тц, тц, тц, не можете без нея, както и не можете без фалшификатите които разпространявате за "превзидент- елект" един труп които не си знае името а още по- малко къде се намира........ТРЪМП 2020!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ти ако найстина си верваш, че Тръмп ще е президент тогава почвам да си мисля, че или пишеш от някой рехаб или не си си взел хапчетата. Човече, знаеш, че 35 % от хората са абсолютни лумпени, другите 35% са полулумпени, те се ориентират от къде духа вятъра без много да се замислят, и само около 30 % от хората са найстина качетсвен умствен материал. Ти няма как да го разбереш това защото си от първата 1/3 но въпреки това съм много любопитен какво ще измислиш Януари като го изритат, просто от психологична гледна точка се интересувам от лумпенизма до къде може да стигне в разсъжденията си един Лумпен, видяхме,ч е до белия дом може да се стиигне, поради същата тая причина по-горе дето съм я описал. За съжеление, се да де много власт и свобода на орки като вас и ще отнеме доста време обществото да се очисти от тази лоша енергия.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Що бе, ако преброяването е одобрено от съда и републиканците, то нямам въпроси. Все пак ние сме разумни хора, не като кучетата на Сорос, които не признават избори на кандидти, които не са им подвластни.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Що бе, ако преброяването е одобрено от съда и републиканците, то нямам въпроси. Все пак ние сме разумни хора, не като кучетата на Сорос, които не признават избори на кандидти, които не са им подвластни.
    Ми нема начин братле, републиканците втори път няма да им искат мението, или си мислиш, че пак ще преброяват и докато им хареса ли? И ти мислиш с гъза си.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ми нема начин братле, републиканците втори път няма да им искат мението, или си мислиш, че пак ще преброяват и докато им хареса ли? И ти мислиш с гъза си.
    Не, само ти си гъз тук, колко пъти да ти повтарям!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Не, само ти си гъз тук, колко пъти да ти повтарям!
    Еми развалих ви радумката на отбора глупаци. Обаче ти си задник, и то лаком и тъп отгоре на всичко. И все пак отговора ти е не така ли смърдящ заднико

Post Thanks / Like

Ти ако найстина си верваш, че Тръмп ще е президент тогава почвам да си мисля, че или пишеш от някой рехаб или не си си взел хапчетата. Човече, знаеш, че 35 % от хората са абсолютни лумпени, другите 35% са полулумпени, те се ориентират от къде духа вятъра без много да се замислят, и само около 30 % от хората са найстина качетсвен умствен материал. Ти няма как да го разбереш това защото си от първата 1/3 но въпреки това съм много любопитен какво ще измислиш Януари като го изритат, просто от психологична гледна точка се интересувам от лумпенизма до къде може да стигне в разсъжденията си един Лумпен, видяхме,ч е до белия дом може да се стиигне, поради същата тая причина по-горе дето съм я описал. За съжеление, се да де много власт и свобода на орки като вас и ще отнеме доста време обществото да се очисти от тази лоша енергия.
    Абсолютен тъпак , кво още мога да кажа!Освен че е прав за джантите на колата ми.....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 21-11-2020 на 03:27
    DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

DONALD TRUMP 2020

Страница 331 от 337 ПървиПърви ... 231281321329330331332333 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 5 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми