Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 278 от 282 ПървиПърви ... 178228268276277278279280 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6 926 до 6 950 от общо 7034
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    надявам се не са само предизборни напъни....иначе еваларка пич!!!https://www.google.com/amp/s/www.sta...306.html%3famp
    Какви дебати?
    Всеки знае какво трябва да се направи, само политиците тепърва ще почвали да умуват.
    Всичко е ,,мижи да те лажем", както обикновено...

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Пак не позна. Напълно щастливи и нещастни хора няма, има зли и не толкова. Алтруисти може би само единици. Въпроса е когато си нещастен дали искаш да направиш нещастни и другите.
    Важното е да имаш цел в живота.На въпроса ти не мога да отговоря,няма как да знам.

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Brexit пропаганда vs Фактите

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	IMG_3636.JPG
Разглеждания:	74
Размер:	54,4 КБ
ID:	8924 Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	IMG_3910.JPG
Размер:	59,6 КБ
ID:	8925

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Освен това, недоволството от това, как Борис Джонсън се справя със задачата си, е доста голямо в сравнение с одобрението.
    https://whatukthinks.org/eu/question...rexit-process/
    Борис е най големият пичага, за един месец успя да предоговори договора с ес, така както на него му е удобно.

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Brexit пропаганда vs Фактите

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	IMG_3636.JPG
Размер:	54,4 КБ
ID:	8924 Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	IMG_3910.JPG
Размер:	59,6 КБ
ID:	8925
    Всъщнст, в написаното няма нито един факт.

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Тук се вижда най-добре в кои страни с какъв доход разполагат хората в пенсионна възраст и какви са разликите.

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Тук се вижда най-добре в кои страни с какъв доход разполагат хората в пенсионна възраст и какви са разликите.
    Нещо не разбирам за пенсионерите как годишният income за UK е над 18 хил евро, след като стейт пеншъна е максимум 670пнд./месец.
    Има се предвид СРЕДНАТА пенсия ли тотал, която е стейт+ частна?

Град
    London
    Post Thanks / Like

Тази таблица всъщност няма почти никаква връзка със смисъла на поста ми...

Напреднал
    Post Thanks / Like

Ето какво ще ядат Брекситарите:
    https://www.businessinsider.com/brex...xfdjGyIar56Xs0

Да ви е сладко!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението

Да ви е сладко!
    Защо брекзитарите? Всички ще ги ядем.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Да ви е сладко!
    Не трябва да се ограничаваш, при избора си на храна. Не знаеш ... какво пропускаш.
    Може и да е полезно!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Защо брекзитарите? Всички ще ги ядем.
    Защото вие искате търговска сделка със САЩ,, яжте тогава американска храна. Аз като видя, че е оттам няма да я купя.

Post Thanks / Like

Защото вие искате търговска сделка със САЩ,, яжте тогава американска храна. Аз като видя, че е оттам няма да я купя.
    Сега в магазина храната да не ти е по качествена? Преди 2 седмица от аздата си купих гръцкото сирене, срокът му беше до май месец- техниката е вече с по кратък срок на годност от храните. Днес с бащата седнахме в едно заведение в София, само българска кухня,хапнахме как трябва и цял ден нечуствах глад, в Англия като се наям след два часа пак огладнявам, смятай какви боклуци продават тия.

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Да ви е сладко!
    Аз няма да ти показвам вие римоунърите какво ще ядете, за да не наруша някое правило на форума.

И на вас да ви е сладко.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Сега в магазина храната да не ти е по качествена? Преди 2 седмица от аздата си купих гръцкото сирене, срокът му беше до май месец- техниката е вече с по кратък срок на годност от храните. Днес с бащата седнахме в едно заведение в София, само българска кухня,хапнахме как трябва и цял ден нечуствах глад, в Англия като се наям след два часа пак огладнявам, смятай какви боклуци продават тия.
    Очевидно е по-качествена след като в нея не е разрешено да има косми и изпражнения от плъх, ларви, насекоми, червеи и мухъл. До май месец коя година е било годно? И аз в малките магазини понякога съм купувал храна с изтекъл срок и съм я връщал, затова винаги гледам. Въпрос на организъм е, от английската храна определено се дебелее повече, аз затова съм на диета, че ако се отпусна да ям ще стана 100 кила. После като си свикнеш да ядеш по някакъв график и количество храна не ти прави впечатление.

Аз няма да ти показвам вие римоунърите какво ще ядете, за да не наруша някое правило на форума.

И на вас да ви е сладко.
    Ами покажи, вие тоя го ядете над 3.5г. вече и ще си останете с миража за излизане от Европа. Като ви се яде Американскo хлорирано пиле поръсено с червен пипер с косми от плъх и да го преглътнете с портокалов сок с личинки хващайте кораба и отплавайте на запад

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да ви е сладко!
    Отново вестника на социалистите вдига паника. Това вече е обсъждано преди година и има добра статия обясняваща откъде идва този стандарт в САЩ и какво означава:

http://www.eureferendum.com/blogview.aspx?blogno=87019

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Днес с бащата седнахме в едно заведение в София, само българска кухня,хапнахме как трябва и цял ден нечуствах глад, в Англия като се наям след два часа пак огладнявам, смятай какви боклуци продават тия.
    Това сигурно защото българската храна ти се е сторила евтина, и си се отпуснал! А в Англия (може би) броиш стотинките … упс - пенсовете!
    Предната седмица всеки ден се храних в някоя кръчма/пъб/ресторант - едвам си изяждах порцията! И едно хранене на ден, ми беше почти достатъчно! Не съм никак малък - 94 кг в момента.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Град
    London
    Post Thanks / Like

Проблема е че на потребителите дори няма да им се даде възможноста да избират дали да ги ядат тези храни или не. Да не мислите че примерно в супермаркета ще има етикет "американско говеждо с хормони"...

И не е само хранителните продукти. Списъка с продукти които се използват в USA а са забранени в EU е доста дълъг. След евентуалната търговска сделка с USA тези продукти със сигурност ще навлязат на UK пазара.

Over 1,000 Toxic Ingredients Banned in Europe But Not in US

Само един исторически пример за разликата в подхода м/у USA и EU:
    Use of lead-based interior paints was banned in France, Belgium and Austria in 1909. Much of Europe followed suit before 1940. It took the U.S. until 1978 to make this move, even though health experts had, for decades, recognized the potentially acute — even deadly — and irreversible hazards of lead exposure.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Може и да си прави Ицо.
    Не бих се учудил да видя нови магазини с ЕU food only в британия след брекзит.

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Като ви се яде Американскo хлорирано пиле поръсено с червен пипер с косми от плъх и да го преглътнете с портокалов сок с личинки хващайте кораба и отплавайте на запад
    Брей, много пък си интересен. Вчера дойдохте тук, днес почнахте да давате акъл кой къде да ходи.
    С такива приказки ставаш за подигравка като канарчето.

не е ли по-лесно и бързо вие да отплавате за Европа веднъж завинаги, като не ви кефи в UK? Никой не ви държи насила. Стига сте хленчили, а си налягайте парцалите.

Post Thanks / Like

Очевидно е по-качествена след като в нея не е разрешено да има косми и изпражнения от плъх, ларви, насекоми, червеи и мухъл. До май месец коя година е било годно? И аз в малките магазини понякога съм купувал храна с изтекъл срок и съм я връщал, затова винаги гледам. Въпрос на организъм е, от английската храна определено се дебелее повече, аз затова съм на диета, че ако се отпусна да ям ще стана 100 кила. После като си свикнеш да ядеш по някакъв график и количество храна не ти прави впечатление.

Ами покажи, вие тоя го ядете над 3.5г. вече и ще си останете с миража за излизане от Европа. Като ви се яде Американскo хлорирано пиле поръсено с червен пипер с косми от плъх и да го преглътнете с портокалов сок с личинки хващайте кораба и отплавайте на запад
    Само да те питам, ти някога бил ли си в сащ? защото май не си бил. Това което го има на американският пазар същото го продават и в Англия. Също така аздата е собственост Walmart, най голямата американска верига хипермаркети.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Брей, много пък си интересен. Вчера дойдохте тук, днес почнахте да давате акъл кой къде да ходи.
    С такива приказки ставаш за подигравка като канарчето.

не е ли по-лесно и бързо вие да отплавате за Европа веднъж завинаги, като не ви кефи в UK? Никой не ви държи насила. Стига сте хленчили, а си налягайте парцалите.
    Вчера или утре няма значение. Вие като сте взели Брит.паспорти си мислите, че сте хванали Господ за шлифера и сте по-брит и от Британците, а те не щат и да чуят за вас��Ти си станал за подигравка много преди канарчето с неадекватните си изказвания и то почти всички съм забелязал че не те долюбват. Айде пиши сега и от другия Ник, че няма кой да те подкрепи��
    Не е по-лесно защото ние се намираме в Европа и там ще останем, на който не му харесва ЕС да ходи на друг континент. Как ли пък няма да се разтревожа, че някъде англеещ се въшляк ще ме тролне и ще ми каже да съм си налягал парцалите или да си заминавам от припозната му Родина

Post Thanks / Like

Вчера или утре няма значение. Вие като сте взели Брит.паспорти си мислите, че сте хванали Господ за шлифера и сте по-брит и от Британците, а те не щат и да чуят за вас��Ти си станал за подигравка много преди канарчето с неадекватните си изказвания и то почти всички съм забелязал че не те долюбват. Айде пиши сега и от другия Ник, че няма кой да те подкрепи��
    Не е по-лесно защото ние се намираме в Европа и там ще останем, на който не му харесва ЕС да ходи на друг континент. Как ли пък няма да се разтревожа, че някъде англеещ се въшляк ще ме тролне и ще ми каже да съм си налягал парцалите или да си заминавам от припозната му Родина
    Абе незнам на кой е хванал шлифъра,но като кажеш на хората в България, че живееш в чужбина, веднага започват да си мислят, че миеш чинии или чистиш улиците. Някак си думата емигрант вече буди съжаление, колкото и да размахват, и да се мислят за голямата работа .

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

на мене пък са ми прекалено неадекватни за грубата реалност хората които не взимат наркотици и не саа BIG OK с квото и да се случва ,а от скука се занимават с политика въпреки ,че нищо не зависи от тях...но оффенс ама ми са тъпи някакси

Страница 278 от 282 ПървиПърви ... 178228268276277278279280 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 7 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми