Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 91 от 95 ПървиПърви ... 41818990919293 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2 251 до 2 275 от общо 2353
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Ти нали си щастлив и не дискриминиран . За кое упрекваш Sara

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Ти нали си щастлив и не дискриминиран . За кое упрекваш Sara
    Не се чувствай задължен да се изказваш всеки път когато не става въпрос за твое мнение, все пак благодаря за вниманието.
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Напреднал
    Post Thanks / Like

Нека цял живот да си така щаслив в УК . И да ти помага социалната им система
    Много се тревожиш, че след брексит ще намалеят европроектите за крадене от твоите приятели бг връзкарите. Спокойно нали са връзкари, ще се оправят все някак

4. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Аз искам ЕУ за да няма граници , да пътувам ,живея и работя където си искам . Искам да няма национални граници и национални държави в европа . А да има съединени европейски щати . Хайде да видим кой ще познае

Post Thanks / Like

Аз искам ЕУ за да няма граници , да пътувам ,живея и работя където си искам . Искам да няма национални граници и национални държави в европа . А да има съединени европейски щати . Хайде да видим кой ще познае
    Пък и ако ти позволяват да плюеш по тротоарите- комунизма направо е дошъл а?
    EC=WC
    -George Orwell

На почивка
    Post Thanks / Like

Твърде е възможно предложението на Тереза Мей за Брекзит да бъде отхвърлено. От там нататък са възможни два пътя - излизане от ЕС без споразумение, или отказ от Брекзит ( с референдум или без ).

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Със сигурност няма да си ти. Ако го познаеш, в Европа със сигурност няма да живеят повече от 50% истински европейци.

9. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Със сигурност няма да си ти. Ако го познаеш, в Европа със сигурност няма да живеят повече от 50% истински европейци.
    А може и ЕУ да стане четвъртия райх и да ни изчисти от азиатските навлеци . В края на 30 те години е било отнето немско гражданство на 3 милиона евреи . Знаеш ли кой е първия райх

Post Thanks / Like

А може и ЕУ да стане четвъртия райх и да ни изчисти от азиатските навлеци . В края на 30 те години е било отнето немско гражданство на 3 милиона евреи . Знаеш ли кой е първия райх
    Моли се да не стане, иначе ще си първия които е излязъл през комина на крематориума!!!!
    EC=WC
    -George Orwell

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Моли се да не стане, иначе ще си първия които е излязъл през комина на крематориума!!!!
    Русофилски и еврейски пропаганди не ми се слушат . Моите внуци ще бъдат наполовина германци . Снаха ми е германка . Слушал съм оригинална реч на адолф хитлер , които казва че българите и румънците са доблестни хора и верни приятели . До като мангала от сирийски произход Farage ни определи като навлеци и убитаци
    Последно редактирано от kanarinapred : 06-12-2018 на 00:05

Post Thanks / Like

Русофилски и еврейски пропаганди не ми се слушат . Моите внуци ще бъдат наполовина германци . Снаха ми е германка . Слушал съм оригинална реч на адолф хитлер , които казва че българите и румънците са доблестни хора и верни приятели . До като мангала от сирийски произход Farage ни определи като навлеци и убитаци
    А кво казва за ромите.......
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Това на немски или със ромски превод?

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Това на немски или със ромски превод?
    Няма да ти мине номера да ме ядосаш . Гърча предстои за теб . Аз избягах навреме

Post Thanks / Like

Няма да ти мине номера да ме ядосаш . Гърча предстои за теб . Аз избягах навреме
    Не не си избягъл.....пак лъжеш като дърт циганин!
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Сега разбрах-имунизиран си-“Не човек,комунист!”

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vvvv Виж мнението
    Ти на черно море да не ходиш да пиеш вода че средиземно ти е солено? Ако е така гледай да не лапнеш некое ла1но от прочутите ти курорти. Между другото само бай булгар мисли като теб, затова и ще виждаш само мизерници в българските ти курорти
    Виж колко туристи ходят годишно на средиземно, адриатика, карибско и колко на черно и ще разбереш кое най- избягвано от туристите
    ходят надрусани и пияни чужденци, където си търсят боят. Това представлява нашето черноморие, българите си ходят в Гърция и Турция, защото им писна от някакви мизерни англичани и шведи, където си позволяват много, като дойдат на почивка. Слънчев бряг прилича вечер на сметище, тия чужденци си изхвърлят всичко на земята. Тия англичани са такива мърлячи, че няма какво да ми ги издигаш в култ. Бившият ми съквартирант не беше си чистил стаята една година, докара плъхове и мишки, пълни мизерните, 5 пари не струват. Имам един комшия в България, държи хотел в Слънчев бряг, изобщо не допуска англичани да му влизат в хотела, по хубаво празна стая, от колкото да ходи в районното да се обяснява, защо е н нанесъл лека телесна повреда на някой англичанин
    Последно редактирано от dimi_m : 06-12-2018 на 02:15
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    ходят надрусани и пияни чужденци, където си търсят боят. Това представлява нашето черноморие, българите си ходят в Гърция и Турция, защото им писна от някакви мизерни англичани и шведи, където си позволяват много, като дойдат на почивка. Слънчев бряг прилича вечер на сметище, тия чужденци си изхвърлят всичко на земята. Тия англичани са такива мърлячи, че няма какво да ми ги издигаш в култ. Бившият ми съквартирант не беше си чистил стаята една година, докара плъхове и мишки, пълни мизерните, 5 пари не струват. Имам един комшия в България, държи хотел в Слънчев бряг, изобщо не допуска англичани да му влизат в хотела, по хубаво празна стая, от колкото да ходи в районното да се обяснява, защо е н нанесъл лека телесна повреда на някой англичанин
    И в Гърция и в Турция и по целия свят ходят и англичани и шведи но не правят така както в слънчев бряг, какъвто хазаина такива и туристите му

На почивка
    Post Thanks / Like

Фараж се измъква от политиката, защото тепърва ще става ясно какви загуби е нанесъл на държавата си с лъжите относно ползите от Брекзит и заплахите от България и Румъния - общо 29 милиона души?! Толкова безпринципен, неморален и алчен британски политик ми е трудно да си представя. Сравним е единствено с нашия Волен Сыдеров

На почивка
    Post Thanks / Like

До сега не съм видял в този форум брекситарите Мотовилков доналд , зара и тн да посочат аргументи че излизането на УК от ЕУ е полезно . Няколко бивши премиери на УК , които са много наясно се изказаха че това е супер грешно решение . Майк Карни и той в прав текст каза същото

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Не знам защо продължаваш да наричаш гуверньора на централната банка "Майк". Марк се казва човека.

Полезно ще е в дългосрочен план. Ако утре ЕС се разпадне, Британия ще е вече в добра позиция и ще има сключени няколко сделки със САЩ, Канада, Китай и т.н. Докато другите европейски страни могат да се окажат в небрано лозе изведнъж.

23. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

ама на мей сделката не позволява на ук да склучва сделки с други държави или бъркам?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Не не си избягъл.....пак лъжеш като дърт циганин!
    Доналд, нещо което може би да е в твой интерес, от днес е: /Виж колко съм добричка/
    If you have indefinite leave to remain in or enter the UK
    You can continue to live in the UK without applying to the EU Settlement Scheme.
    However, you can choose to change your indefinite leave to remain to settled status under the EU Settlement Scheme.
    This means should be able to spend 5 years in a row outside the UK without losing your settled status (instead of 2 years with indefinite leave to remain or enter).

https://www.gov.uk/settled-status-eu...es/eligibility

26. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Инфото от днес, в случай на сделка или не:https://assets.publishing.service.go...eal_Brexit.pdf

На почивка
    Post Thanks / Like

Theresa May to water down EU citizens' rights if there is no-deal Brexit despite earlier pledge

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Theresa May to water down EU citizens' rights if there is no-deal Brexit despite earlier pledge
    Само със заглавието не казваш абсолютно нищо. https://www.independent.co.uk/news/u...-a8670506.html
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Страница 91 от 95 ПървиПърви ... 41818990919293 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми