Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 199 от 200 ПървиПърви ... 99149189197198199200 ПоследнаПоследна
Резултати от 4 951 до 4 975 от общо 4981
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Очевидно или не нямам идея какво си ме питал и кога. Щом така ти харесва така да бъде
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Ски ся, новоизбрания президент на Еквадор е потънал до шия в септичната яма и уики лиикс го показаха наяве, затова Ел президенте заповяда на посланика си в Лондон да даде дефакто разрешение на полицията(въоръжени официални лица) на чужда държава да нахлуят в негова територия и да арестуват негов гражданин........ толкова ли не разбираш!!!!!!!
    А виж ся ти, аз разбирам, ти не ми обяснявай процедурата.
    Обаче евала ти правя, с такава увереност се изказваш за неща дето си ги изсмукваш от пръстите, че верно някой може да ти повярва. Дай да видим къде пише за новоизбрания президент на Еквадор.

3. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

На бас,че Путин е поръчал нападението в Кенсингтън.И MI 5,6,7,8... не са знаели нищо.И нападателят е придрямал,изчаквайки полицията да дойде,за да може да ги нападне и те да го тейзват.И да му разнищят родословното дърво,водещо начало от подземията на Люблянка.

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    На бас,че Путин е поръчал нападението в Кенсингтън.И MI 5,6,7,8... не са знаели нищо.И нападателят е придрямал,изчаквайки полицията да дойде,за да може да ги нападне и те да го тейзват.И да му разнищят родословното дърво,водещо начало от подземията на Люблянка.
    Шофьор се вряза в колата на украинския посланик в Лондон [!] http://btvnovinite.bg/article/svetut...-v-london.html [!]
    В статията липсва, но аз уточнявам специално за бай Дейджей и бачи Карни: от задната седалка на шофьора са иззети рекламни материали на Единая Россия, а в жабката са открити два кибрита с лика на Путин.

Ето доказателството за намесата на Кремъл в инцидента:

6. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Motovilkov liked this post
    .................. Аватара на VIA_AVE
    Град
    друго измерение
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    ................................... Дай да видим къде пише за новоизбрания президент на Еквадор.
    ей гов на -декември 2018. Ленин Морено още тогава си казва, че има преговори с УК. Супер негативни коментари за него под видеото , положителни за журналистката.

тук предишния президент Рафаел Корреа изказва опасения че дните на Аса.нж в по.сол.твото са преброени и всичко е договорено с Васингто.н. - юли 2018

и тук отново новиот - официално изявление на настоящия-нов за прекратяване на даденото пол. убежище

https://www.elperiodico.com/es/video.../4600722.shtml

моля, няма защо
    Vaya Con Dios ! По Паралелите...

8. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от VIA_AVE Виж мнението
    ей гов на -декември 2018. Ленин Морено още тогава си казва, че има преговори с УК. Супер негативни коментари за него под видеото , положителни за журналистката.

тук предишния президент Рафаел Корреа изказва опасения че дните на Аса.нж в по.сол.твото са преброени и всичко е договорено с Васингто.н. - юли 2018

и тук отново новиот - официално изявление на настоящия-нов за прекратяване на даденото пол. убежище

https://www.elperiodico.com/es/video.../4600722.shtml

моля, няма защо

Много се дразня така братче, и какво толкова интересно като факт вадиш и то на испански. След ареста, той си излезе и си каза, че са му резнали квитанциите.
    Доналд твърди, че уйкиликс са публикували нещо за Ленин Морено/по подразбиране преди ареста/ и той за това го е изфишкал от посолството. Това имах в предвид дали е истина, или Доналд си ги фантазира. Не знам как по друг начин да го кажа. Айде четете като искате да спорим, неква логика да се вкара малко..
    Доналд дай да видим къде Уйки е писал за Морено. Каква е логиката да си реже клона на който седи
    Аз даже си мисля, че така е по добре за него. Той е психясал тотално 7 години в една стая, тоя човек има нужда от помощ. Как да го държат, ами ако умре или нещо се случи.

Post Thanks / Like

Чух,че в Тайланд имплантирали тръбичка,свързана с малък резервоар някъде в коремната кухина,която при натискане на невидимо бутонче,се изпълва с течността от резервоара и определена част от панталона започва да показва видимо релефно очертание.Разбира се,за нещо повече не може и да се говори,но той си го знае от младини.
    Много грозно да се подиграваш на човек който дори не познаваш, нямаш представа през какво е минал или в какво състояние е в момента. И изобщо плоските ти подигравки напоследък доста загрубяха и изпростяха.

11. ХАРЕСВАМ! deijei, Мила liked this post
    .................. Аватара на VIA_AVE
    Град
    друго измерение
    Post Thanks / Like

Много се дразня така братче, и какво толкова интересно като факт вадиш и то на испански. След ареста, той си излезе и си каза, че са му резнали квитанциите.
    Доналд твърди, че уйкиликс са публикували нещо за Ленин Морено/по подразбиране преди ареста/ и той за това го е изфишкал от посолството. Това имах в предвид дали е истина, или Доналд си ги фантазира. Не знам как по друг начин да го кажа. Айде четете като искате да спорим, неква логика да се вкара малко..
    Доналд дай да видим къде Уйки е писал за Морено. Каква е логиката да си реже клона на който седи
    Аз даже си мисля, че така е по добре за него. Той е психясал тотално 7 години в една стая, тоя човек има нужда от помощ. Как да го държат, ами ако умре или нещо се случи.
    Аз не споря, Вии питати, Нии отговарями....Ама и Вии всичко наготово (френдли), потърсете малко. Искахте да го видите и на гледайте го.

има субтитри на английски- прекратяване на пол. убежище.

английски - http://https://www.nbcnews.com/news/...ssange-n993711

последен абзац- The final straw for Moreno was WikiLeaks' decision to spread information about a purported offshore account controlled by the president's brother. Personal photographs of Moreno lying in bed, as well as images of close family members dancing, were also leaked, further incensing him.

английски- офшорни сметки As tensions grew in Ecuador between Correa and Moreno supporters over the shift, a large trove of hacked documents, dubbed the "INA Papers," was leaked on the internet. It included material belonging to Moreno which some people believe shows he profited from corrupt business dealings. WikiLeaks tweeted a link to the papers, but denied having anything to do with their publication, the Daily Beast reported.

On Thursday, Correa tweeted: "Julian Assange was expelled from the Ecuadorian Embassy for exposing Pres. Lenin Moreno's corruption in the #INAPapers." His tweet included bank details that he alleged were a secret account used by Moreno for money laundering.

http://https://www.cbsnews.com/news/...asylum-status/

може би факт ? -туийт акаунт на INAPapers http://https://twitter.com/hashtag/INAPapers?src=hash

акаунт в туиттър на Уики,Ли'йкс- Може би факт ?http://https://twitter.com/wikileaks

истинските факти са трудно достъпни, а тези са лесно. Това са част от фактите, но не и всички.

Бившия за настоящия, ама било на испански, ми направете си субтитри на английски например или на Български, става, пробвах.

Както казвате Айде четете...

Банкови сметки в офшорни зони- Панама близки на президента, обвинения в корупция.

! Панама е топ дестинация, да припомня скандала от преди няколко годинини за сметки в Панама на известни брит. политици и на такива от други държави !

Моля, няма защо
    Последно редактирано от VIA_AVE : 14-04-2019 на 02:59

13. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Post Thanks / Like

Много грозно да се подиграваш на човек който дори не познаваш, нямаш представа през какво е минал или в какво състояние е в момента. И изобщо плоските ти подигравки напоследък доста загрубяха и изпростяха.
    Мисля,че желанието ти да “поставиш на мястото му” един друг член на форума(с когото се разбираме),замъглява съзнанието ти и те кара(съвсем разбираемо,все пак си жена),да предприемаш такива обходни действия.Ще го кажа и по-разбираемо,прощавам ти обидните думи....засега.
    И на английски-Barking up the wrong tree.

15. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Интересно и показателно е как така лепваш етикети на хората които не познаваш, нямаш представа през какво са минали....и т. н........правиш точно това срещо което уж негодуваш..... аре остави мен и егото, думите които каза за асанч са тук черно на бяло и смееш да искаш доказателства за други неща. Вероятно смяташ че това е много красиво нали...
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 14-04-2019 на 08:02
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Кауза пердута. Тази групичка от няколко човека/вероятно/ се чувства добре само ако си начеше егото за сметка на някой друг. Най добрия отговор на тях е игнора, не си струва нито усилията нито времето.

18. ХАРЕСВАМ! Sarah, Мила liked this post
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

20. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от VIA_AVE Виж мнението
    Аз не споря, Вии питати, Нии отговарями....Ама и Вии всичко наготово (френдли), потърсете малко. Искахте да го видите и на гледайте го.

има субтитри на английски- прекратяване на пол. убежище.

английски - http://https://www.nbcnews.com/news/...ssange-n993711

последен абзац- The final straw for Moreno was WikiLeaks' decision to spread information about a purported offshore account controlled by the president's brother. Personal photographs of Moreno lying in bed, as well as images of close family members dancing, were also leaked, further incensing him.

английски- офшорни сметки As tensions grew in Ecuador between Correa and Moreno supporters over the shift, a large trove of hacked documents, dubbed the "INA Papers," was leaked on the internet. It included material belonging to Moreno which some people believe shows he profited from corrupt business dealings. WikiLeaks tweeted a link to the papers, but denied having anything to do with their publication, the Daily Beast reported.

On Thursday, Correa tweeted: "Julian Assange was expelled from the Ecuadorian Embassy for exposing Pres. Lenin Moreno's corruption in the #INAPapers." His tweet included bank details that he alleged were a secret account used by Moreno for money laundering.

http://https://www.cbsnews.com/news/...asylum-status/

може би факт ? -туийт акаунт на INAPapers http://https://twitter.com/hashtag/INAPapers?src=hash

акаунт в туиттър на Уики,Ли'йкс- Може би факт ?http://https://twitter.com/wikileaks

истинските факти са трудно достъпни, а тези са лесно. Това са част от фактите, но не и всички.

Бившия за настоящия, ама било на испански, ми направете си субтитри на английски например или на Български, става, пробвах.

Както казвате Айде четете...

Банкови сметки в офшорни зони- Панама близки на президента, обвинения в корупция.

! Панама е топ дестинация, да припомня скандала от преди няколко годинини за сметки в Панама на известни брит. политици и на такива от други държави !

Моля, няма защо
    Нито един линк не се отваря, нито с английски субтитри могат да се гледат видеата. Ениуей, благодаря, че си правиш труда, за мен беше любопитно да разбера, но каквато и да е причината то беше ясно, че там няма как да седи вечно.

Post Thanks / Like

Мисля,че желанието ти да “поставиш на мястото му” един друг член на форума(с когото се разбираме),замъглява съзнанието ти и те кара(съвсем разбираемо,все пак си жена),да предприемаш такива обходни действия.Ще го кажа и по-разбираемо,прощавам ти обидните думи....засега.
    И на английски-Barking up the wrong tree.
    Пардон ми?! Когато ти обиждаш е нищо, а иначе подскачаш като ти кажат нещо.
    Няма нужда да ми прощаваш, съвсем целенасочено се обърнах към теб. А той, Никанор дали ти прости? Иди да поплачеш на Доналд на рамото

Доналд ти ли точно ще ми казваш, дето се подиграваш и обиждаш във всеки пост почти. Айде 3-мката си ближете раните и З-ците като искате...или си бършете носовете...умници.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Кауза пердута. Тази групичка от няколко човека/вероятно/ се чувства добре само ако си начеше егото за сметка на някой друг. Най добрия отговор на тях е игнора, не си струва нито усилията нито времето.
    А ти,докога ще брегзитиш?

Post Thanks / Like

Пардон ми?! Когато ти обиждаш е нищо, а иначе подскачаш като ти кажат нещо.
    Няма нужда да ми прощаваш, съвсем целенасочено се обърнах към теб. А той, Никанор дали ти прости? Иди да поплачеш на Доналд на рамото

.
    Имаш много грешно впечатление за мен.Очевидно и аз за теб.Дали да не се запознаем?Като първа стъпка на добра воля от моя страна,ето нещо интересно:
    Watching The English: The Hidden Rules of English
    Author
    Kate Fox
    Намерих доста неща,близки до моята душа,без да се смятам за англичанин.Надявам се,че ще ме разбереш правилно този път!

Старо куче
    Post Thanks / Like

А ти,докога ще брегзитиш?
    Rees-Mogg: UK should be ‘as difficult as possible’ with EU if Brexit delayed
    Има ли смисъл да ти го перифразирам? Не мисля, сигурен съм че си ме разбрал

Post Thanks / Like

Има ли смисъл да ти го перифразирам? Не мисля, сигурен съм че си ме разбрал
    Ако трябва да бъда честен,това си е точно женска логика,но от друга страна имам с какво да се похваля,когато застана пред създателя,вече използваш главни букви и ония точки с опашки,забравих как се казваха.
    Една малка поправка,казва се да перифразирам,не да ти го......,не е правилно и звучи сексистки заканително.

27. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! mate, DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Имаш много грешно впечатление за мен.Очевидно и аз за теб.Дали да не се запознаем?Като първа стъпка на добра воля от моя страна,ето нещо интересно:
    Watching The English: The Hidden Rules of English
    Author
    Kate Fox
    Намерих доста неща,близки до моята душа,без да се смятам за англичанин.Надявам се,че ще ме разбереш правилно този път!
    И защо си мислиш че си толкова интресе, че да искам да те опозная

29. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ако трябва да бъда честен,това си е точно женска логика,но от друга страна имам с какво да се похваля,когато застана пред създателя,вече използваш главни букви и ония точки с опашки,забравих как се казваха.
    Една малка поправка,казва се да перифразирам,не да ти го......,не е правилно и звучи сексистки заканително.
    и кво се оказва? тоя Rees-Mogg бил голям п.... човек вече не знае на кой да вярва.
    няма как да приема поправката, ако искам да кажа "да ти го...." ще ти го кажа в прав текст а тук обръщението е към теб персонално и перефразирането е към теб с цялото уважение към твойта личност, другите и да не са го разбрали не би ме заинтересувало
    ПС
    това че правописа не е граматически издържан не го приемай лично и няма нищо общо нито с настроението ми, нито към узера към който се обръщам. ама ти го знаеш това много добре , сигурен съм

Post Thanks / Like

И защо си мислиш че си толкова интресе, че да искам да те опозная
    Ами,за да не започваш такива с нищо непредизвикани атаки към човек,когото не познаваш,а и съм интересен наистина,имам богат житейски опит и много приятели.А и животът ми не се върти циклично,все същия съм си.

32. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

и кво се оказва? тоя Rees-Mogg бил голям п.... човек вече не знае на кой да вярва.
    няма как да приема поправката, ако искам да кажа "да ти го...." ще ти го кажа в прав текст а тук обръщението е към теб персонално и перефразирането е към теб с цялото уважение към твойта личност, другите и да не са го разбрали не би ме заинтересувало
    ПС
    това че правописа не е граматически издържан не го приемай лично и няма нищо общо нито с настроението ми, нито към узера към който се обръщам. ама ти го знаеш това много добре , сигурен съм
    И в двата случая не е правилно,но като гледам реакцията ти,ми се струва,че трябва и да пораснеш.Общи взето-causa perduta,както каза някой тук във форума.Това се отнася и за ръкопляскащите.

34. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

И в двата случая не е правилно,но като гледам реакцията ти,ми се струва,че трябва и да пораснеш.Общи взето-causa perduta,както каза някой тук във форума.Това се отнася и за ръкопляскащите.
    Нещо по добро не можа ли да измислиш? Както и да е
    Btw на теб ти ръкопляскат постоянно

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Петиция за Асандж:

https://www.change.org/p/don-t-hand-...=petition_show

Ице??

Petitioning UK Home Secretary Sajid Javid
    Don't hand Assange over to the US!

Julian Assange has just been arrested after taking refuge in the Ecuadorian embassy in London for the last seven years. If Assange has any crimes to answer for, he should stand trial for them here in Europe and under no circumstances be extradited to the US where he would face a politically motivated and unfair trial.

If the Swedish rape investigation against him is reopened he must of course be investigated and held accountable. But the Home Office said he has been arrested in relation to an extradition request from the US.

Whether you like or agree with Assange or not, if he is handed over to the US it sets a dangerous precedent that means that any journalist can be extradited for prosecution in the US simply for having published truthful information.

Assange helped facilitate the leaking of classified US documents that are of interest to everyone in the world. His leaks helped expose the US Government’s human rights violations and spying on its allies.

Any allegations against Assange should be dealt within the criminal justice system in the UK or Europe. Please sign my petition calling on the British authorities to refuse to hand over Julian Assange to the US.
    Видните европейски демократи във форума нещо не споделят обаче. Виж, ако беше за мигрантите или оставане в деспотичния ЕС, първи щяха да са на фронта.

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Съгласен съм с доводите в петицията и я подписах.
    Мнението ми за него обаче си остава че е страхливец и прецака хората които му гласуваха доверие с парите си.

38. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
Страница 199 от 200 ПървиПърви ... 99149189197198199200 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми