Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 237 от 271 ПървиПърви ... 137187227235236237238239247 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5 901 до 5 925 от общо 6771
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Ама това с отварянето на очите направо ми скри шапката
    Ти едва ли имаш шапка.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е нямам вече
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Жалко за ЕС разбира се, ще имат да покриват загубените дотации от ЮК. Тепърва ще имат да издърпват Еврото от предстоящата криза.

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Няма да вземат тия, които от първият ден висят на помощи и взимат на британците общинските жилища. Аз от раз взех сетъл, защото едно пени не съм взел от държавата, даже съм отказвал общинско жилище, защото са им мизерни.
    Ходих да гледам един апартамент,ами той на дюшеме, няма тапети, латекс, в банята мухъл, а като видях какви са ми комшиите, леле майко..., все едно гледах апартамент в Зимбабве.
    В тоя който си живеех тогава, направо си беше супер лукс, в центъра на градал
    2/3 просто не са кандидатствали все още. Поне четете бе

Напреднал
    Post Thanks / Like

Дали ЕС може да финтира Бобито?
    https://www.politicshome.com/news/uk...ready-offer-uk

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Дали ЕС може да финтира Бобито?
    https://www.politicshome.com/news/uk...ready-offer-uk
    Аз съм против всякакво отлагане от тъй насетне! Със, без, оставане каквото си надробят! Но баста!

7. ХАРЕСВАМ! Sarah, deijei liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Аз съм против всякакво отлагане от тъй насетне! Със, без, оставане каквото си надробят! Но баста!
    ЕУ бърза работа няма . Нека им продължат срока

На почивка
    Post Thanks / Like

....?????

На почивка
    Post Thanks / Like

The EU's lead Brexit negotiator has rejected Boris Johnson's demands for the Irish backstop to be scrapped. . Всички да се стягат за излизане на УК от ЕУ без сделка . Обменяйте паундите в евро и ги пращайте в България . В прoтивен случай ще загубите 25% от парите си . Ако не беше глупавия референдум сега паунда щеше да бъде над 2.55 и икономиката на UK щеше да работи супер . А след брексит без сделка паунда ще стане 1.85 всеки може да види разликата колко е до 2.55 . В деня на референдума паунда беше 2.56 . Изолацията на УК от ЕУ няма да доведе до нищо добро за УК в следващите 20 години . Нашите деца в УК ще бъдат изкупителната жертва на тази глупост . Които навреме избяга от УК за Германия Холандия Белгия ще спечели много
    Последно редактирано от kanarinapred : 01-09-2019 на 07:57

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Демокрацията на торите в действие.

https://blogs.spectator.co.uk/2019/0...next-election/

Напреднал
    Post Thanks / Like

Има вълна от протести в цялата страна. В момента злободневната тема е не Брекзит, а този който иска да саботира правителството за да изпълни пъкления си план. бобито трябва да разбере, че с диктатура не може да управлява. В един момент всички ще се обърнат срещу него и ще го изметат заедно с всичките му планове.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз залагам на John Bercow , ще го фиксне. Боко май е сбъркал с кой ще се еб@ва

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Точно преди 2 дена някои хорица спореха с мен, че хората в УК не искали да се свърши час по-скоро с всичко, а сега харесват пост на човек, който точно това иска и потвърждава думите ми. Амнезия? Пиянство? или просто тролщина.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Вживяваш се прекалено много в този брексит, слушай ме няма да има такъв. Сега спокойно може да продължиш напред

Старо куче
    Post Thanks / Like

Брекзит е въпрос на време. Дали сами сега или после след като ЕС се разпадне... не се знае кое е по-доброто.

Старо куче
    Post Thanks / Like

a да изчакаме да се разпадне а?

Някой хора държат на всяка цена да победят само за да са победители, без да осмислят причините и следствията. Тогава let it be.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Брекзит е въпрос на време. Дали сами сега или после след като ЕС се разпадне... не се знае кое е по-доброто.
    Няма да е след катo ЕУ се разпадне . Сега ще е брексит без сделка . И няма да можеш да злорадстваш . . За разпада на ЕУ after 25 years . Така или иначе демократите ще дойдат на власт в УСА и глобалната политика ще се обърне и основния губещ ще е УК . Както Тони Блеър каза сега излизаме за да може следващите 20 години да се стремим отново да влезем в ЕУ . Едно цяло английско поколение ще бъде потърпевшо от тази глупост Брексит
    Последно редактирано от kanarinapred : 02-09-2019 на 08:09

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Е нямам вече
    Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Някой хора държат на всяка цена да победят само за да са победители, без да осмислят причините и следствията. Тогава let it be.
    Извинявай Сара, но това е демокрацията, каквото каже народа, чрез референдум- това е. Ако на теб или някой друг не му изнася, да си сменя държавата. Евалата на управляващите , поне в това ги признах,че изпълняват волята на народа. И аз бях против брекзит в началото, но сега почвам да си променям мнението
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Извинявай Сара, но това е демокрацията, каквото каже народа, чрез референдум- това е. Ако на теб или някой друг не му изнася, да си сменя държавата. Евалата на управляващите , поне в това ги признах,че изпълняват волята на народа. И аз бях против брекзит в началото, но сега почвам да си променям мнението
    демокрацията ще е ако има референдум, който пита за твърд брекзит ли сте или против и тогава ще разбереш, че мнозинството са против. то логиката на този референдум е като да попиташ искаш ли огъня да се ползва от човечеството и мнозинството демкратично да кажат "да" . после някой да почне да пали къщите им и ти да кажеш, че народа си е казал думата и демократично да се изпълни желанието на хората.... има изкривяване ... сега гледай как тъпнарите ще си търсят виновник и как обществото им ще деградира... има една повтаряща се закономерност 1000и години ....
    Последно редактирано от martini : 02-09-2019 на 08:45
    © ®

22. ХАРЕСВАМ! deijei, Sarah, itso, Мила liked this post

Извинен си. Именно, всеки е свободен да си променя мнението. Change my mind...това е което ми харесваше тук.

Цитирай Първоначално написано от martini Виж мнението
    демокрацията ще е ако има референдум, който пита за твърд брекзит ли сте или против и тогава ще разбереш, че мнозинството са против. то логиката на този референдум е като да попиташ искаш ли огъня да се ползва от човечеството и мнозинството демкратично да кажат "да" . после някой да почне да пали къщите им и ти да кажеш, че народа си е казал думата и демократично да се изпълни желанието на хората.... има изкривяване ... сега гледай как тъпнарите ще си търсят виновник и как обществото им ще деградира... има една повтаряща се закономерност 1000и години ....
    Аз демокрацията я разбирам и като справедливост, няма как да видиш the big picture когато си концентриран върху дребните неща и само върху себе си.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Брекзит референдума беше прост и понятен. Доводите на двете страни про и анти брекзитарите звучаха в ефир.

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Брекзит референдума беше прост и понятен. Доводите на двете страни про и анти брекзитарите звучаха в ефир.
    про брекзит звучаха 14 години в ефир, анти брекзит 2 месеца и то загулшени. Плюс това референдума беше проведен в работен ден коагто имаше срахотна буря и наводнения , и много бачкащи хора не можеха да гласуват, понеже имаше страхотни закъснения по влаковете ....
    © ®

На почивка
    Post Thanks / Like

Един такъв референдум трябва да има ясни правила . Поне 75% от имащите право на глас да са гласували за да се признае . В случая този референдум беше чиста измама . Отделно резултатите на референдума са равни и той не е правно обвързващ . Решението на референдума не е задължително по законите на УК . . . Така че парламента с лекота може да изтегли член 50 или Борката да извади УК от ЕУ като суспендира парламента за пет седмици . Следователно в УК нямаме никви правила демократични ,а див популизам . При брексит без сделка сметката няма да е платят Борката и Фараж , те ще си напълнят гушата, а британския народ с обедняването си . Британците като усетят че са измамени и обеднели на следващите избори ще спечелят проевропейските партии и ще сключат споразумение с ЕУ . Подобно на това на ЕУ и швейцария . Свободното движение на стоки услуги хора и капитали ще е в основата на новия договор . Разликата е че УК вече никога няма да седне на масата и заедно с Франция и Германия да определя правилата в ЕУ и Европа
    Последно редактирано от kanarinapred : 02-09-2019 на 09:49

Старо куче
    Post Thanks / Like

Това си е истина , че тоя референдум беше 51% на 49% Бем ти демокрацията , бем ти Англията

Страница 237 от 271 ПървиПърви ... 137187227235236237238239247 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми