Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 228 от 270 ПървиПърви ... 128178218226227228229230238 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5 676 до 5 700 от общо 6738
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Разбира се при паунд=1.85 лева ,всеки решава дали да остане или напусне УК .Това означава 30% нагоре на храните . Между другото колко ли е станало пилешкото филе 1кг в Теско
    Като си тръгнат канарчетата и ще вдигнат заплатите с 40% минимум, защото ще има недостиг на работна ръка.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

При мен бирата е две евро и до мен танцува красиво момиче . А времето е уникално , божествено

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

При мен бирата е лев и двадесет, а красивото момиче е в леглото ми.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    При мен бирата е лев и двадесет, а красивото момиче е в леглото ми.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    От Аzdа валю ли си взел бирата . Гледах един мач по ТВ от първия кръг на Висшата лига от Нюкясъл . Дъжда ги уби , а хората с едни якета . Август месец . . .. Температура на въздуха 13 градуса . Само за едно нещо съм съгласен с Мотовилков ,като си тръгнат ЕУ ситизенс от УК . Англичаните ще намерят евтина работна rака от Украйна , Молдова и тн . Така че забрави за вдигане 40 % на заплатата . Инфлацията в УК ще е много по голяма от ръста на заплатите . Ако знаеш кво е инфлация де
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-08-2019 на 07:03

На почивка
    Post Thanks / Like

Британските ягоди са като другите им плодове и зеленчуци..Ако ти сложат превръзка на очите, няма да знаеш какво ядеш.Всичко има вкус на гума. Но за жалост това ще им се наложи да ядат след Брексит . Или като Мотовилков в уеитроз по 23 паунда за кг е стоката там . Органик била .

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

От Аzdа валю ли си взел бирата . Гледах един мач по ТВ от първия кръг на Висшата лига от Нюкясъл . Дъжда ги уби , а хората с едни якета . Август месец . . .. Температура на въздуха 13 градуса .
    Вчера в Берлин температурата беше 34 градуса, умряхме от жега, а в Глазгоу - 28... В Пейзли вчера на един мач са правили почивка, за да могат играчите да пият вода и да не се обезводнят. Вземи да прочетеш малко за изменението на климата. В един супермаркет ме направи впечатление, че за домати, независимо какви, за опаковки от 200-250 гр. нямаше цена под 2 евро, т.е. по-скъпо, отколкото в ЮК. Служителите масово са дръпнати и с вирнати носове, иначе гражданите на улицата са приветливи, но няма как да знаем кой от тях е германец и кой - турист. Има си и емигранти, и забрадени, и , както и гета с турското знаме и всичко.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Той канара живял 5 седмици в метрото. Там не видял турското знаме.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Of all the 27 European Union states, Germany has the highest percentage of immigrants in its population. Over 10 million people living in Germany today were born outside of Germany -- that's about 12% of the German population. Most immigrants come from other European countries, particularly from Turkey, Russia, Poland and Italy. Germany is the second most popular destination for immigrants in the world after the United States.

The German Government has been keen to encourage immigration over the past fifty years -- partly to address longer term demographic problems in Germany, such as its low birth rate, and partly to address shorter term labor shortages.

Germany Population Growth
    The country is now spending about $265 million every year on family subsidies in an attempt to reverse a declining population, with little success.
    http://worldpopulationreview.com/cou...ny-population/
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Британските ягоди са като другите им плодове и зеленчуци..Ако ти сложат превръзка на очите, няма да знаеш какво ядеш.Всичко има вкус на гума. Но за жалост това ще им се наложи да ядат след Брексит . Или като Мотовилков в уеитроз по 23 паунда за кг е стоката там . Органик била .
    Е тук вече не съм съгласен. Точно ягодите им са може би единствените плодове дето стават. Аз в България не обичах ягоди, тук ги заобичах. Големи, червени, сочни. Имат и хубави горски плодове (боровинки, малини, къпини, касис). това не може да се отрече.
    Шотландия е производител номер 1 на касис в Европа.

Вчера наистина беше страшна жега тука - 29 градуса достигна в ранния следобед, които тук се усещат като 39 в България. На мача Тотнъм - Нюкасъл коментатора съобщи, че температурата на терена в началото на срещата е 35 градуса.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Е тук вече не съм съгласен. Точно ягодите им са може би единствените плодове дето стават. Аз в България не обичах ягоди, тук ги заобичах. Големи, червени, сочни. Имат и хубави горски плодове (боровинки, малини, къпини, касис). това не може да се отрече.
    Шотландия е производител номер 1 на касис в Европа.

Вчера наистина беше страшна жега тука - 29 градуса достигна в ранния следобед, които тук се усещат като 39 в България. На мача Тотнъм - Нюкасъл коментатора съобщи, че температурата на терена в началото на срещата е 35 градуса.
    На 11 август на мача Нюкасал - Aрсенал валеше дъжд из ведро и беше 13 градуса температура . Времето е супер променливо в УК . Докато в слънчев бряг си е равномерно топло . А вечер е супер приятно . Дъжд почти не вали
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-08-2019 на 12:57

Старо куче
    Post Thanks / Like

Що говориш глупости, времето е променливо навсякъде, май или юни сняг валя в бг
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

На 11 август на мача Нюкасал - Aрсенал валеше дъжд из ведро и беше 13 градуса температура . Времето е супер променливо в УК . Докато в слънчев бряг си е равномерно топло . А вечер е супер приятно . Дъжд почти не вали
    Равномерно топло и равномерно задушно .

Тук се молят за малко слънце, в БГ се молят за малко дъждец лятото. Обаче тук вали често, по малко, докато в БГ летните бури могат да наводнят всичко и да унищожат реколтата. Няма идеално време. Аз принципно жегите най-ги мразя, за теб не знам.
    Иначе за якетата през август си прав, не е нормално

В БГ зимата като натрупа снега си е рисково карането, особено в планинските райони. Ти нали имаш вила в Родопите?

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Не и без споразумение
    Боби Джонсън е на друго мнение:

You don't get to choose whether Brexit happens, Johnson tells MPs
    PM issues fresh warning against blocking no deal as he reiterates UK will leave in October

But Downing Street believes that leaving without a deal remains the default legal position, and no further vote by parliamentarians is needed to approve it.

It emerged this weekend that No 10 had sought legal advice from the attorney general, Geoffrey Cox, about the possibility of shutting down parliament from September.

Asked about the issue, a senior government official said: “No 10 commissions legal advice on a whole range of issues, but the PM is clear that he is not going to stop MPs debating Brexit.”
    https://www.theguardian.com/politics...no-deal-brexit

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Миналата година ги удави в България през целия юли. При нас в Англия не капна капчица цели 2 месеца.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

Матей ти какво бе . Да не би да се радваш че ще излезете без сделка . Ами това е най големия кошмар за УК . Да живееш в заблуда че си велик e глупост огромна . ще страдат много

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Миналата година ги удави в България през целия юли. При нас в Англия не капна капчица цели 2 месеца.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Ти изобщо вярваш ли си че да живееш в островно блато е по добре от континентална европа . Ми то горите им миришат на торф от влагата . Дърветата им са криви . 11 години живях в Лондон . Климата е отврат
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-08-2019 на 17:00

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Ми ти си живял в гетото бре, как няма да е гадно. Аз ли съм виновен, че сина ти купил апартамент в циганската махала? В тая жега 35-40 градуса, жив човек не можеш да видиш по улиците. Еле пък трета възраст като тебе.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Последно редактирано от cyberfan : 26-08-2019 на 17:26

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Климата в UK не струва. Паунда...и той вече. Храната е пластмасова...Брекзит без сделка няма да оправи нещата...Абее,... не върви на добре тая работа...Планетата и тя умира...или по скоро ние, преди нея. Важното е да сме живи и здрави...Да си купим 2-3 имота, 3-4 коли... и всяка година да поне един месец на море...Браво, браво, господине? Хубаво ли ти е? Ха дано ти мине.
    Последно редактирано от Bupyc : 26-08-2019 на 17:33

19. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post

Exactly, за какво се трепем

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Матей ти какво бе . Да не би да се радваш че ще излезете без сделка . Ами това е най големия кошмар за УК . Да живееш в заблуда че си велик e глупост огромна . ще страдат много
    Не се радвам, а се чудя на оптимизма на дейджея. Той смята, че няма да излизане без сделка, а според мен точно натам вървят работите.
    Най-важно е икономиката да не пострада.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Малко време остана , съвсем скоро ще разберем кой крив кой прав.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Климата в UK не струва. Паунда...и той вече. Храната е пластмасова...Брекзит без сделка няма да оправи нещата...Абее,... не върви на добре тая работа...Планетата и тя умира...или по скоро ние, преди нея. Важното е да сме живи и здрави...Да си купим 2-3 имота, 3-4 коли... и всяка година да поне един месец на море...Браво, браво, господине? Хубаво ли ти е? Ха дано ти мине.
    Купи 2/3 имота в кв Лозенец ново строителство и не ти трябва да работиш anymore.Д а не би да ти доставя удоволствие живота на емигрант или правиш кариера в някой склад на амазон
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Що пък в Лозенец? И с какво покупката на 2-3 имота ти гарантира че не ти трябва да работиш повече?

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Купи 2/3 имота в кв Лозенец ново строителство и не ти трябва да работиш anymore.Д а не би да ти доставя удоволствие живота на емигрант или правиш кариера в някой склад на амазон
    Всеки сам определя приоритетите в живота си, но започва да дразни, когато това се превърне в показност... Навирйки я в лицата им. И понеже нищо не знаеш за мен си мислиш, че искам да правя кариера...където и да било. Ами не, не позна.

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    За него не знам, но на тебе ти харесва със сигурност. Щом толкова време си тук и заряза САЩ и България заради UK едва ли е без хич. Или и ти като канари - 11 години в UK, но не те кефи, обаче понеже си се обещал на Борката и сега насила те държат и не те пускат да напуснеш.

Лозенец е супер калпав квартал вече, а и наемите там не са вече толкова високи, че да си осигуряваш безгрижен живот и да харчиш като луд.

Страница 228 от 270 ПървиПърви ... 128178218226227228229230238 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми