Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 202 от 254 ПървиПърви ... 102152192200201202203204212252 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5 026 до 5 050 от общо 6340
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

....
    Последно редактирано от deijei : 27-04-2019 на 01:15
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	005.JPG
Разглеждания:	122
Размер:	134,3 КБ
ID:	8837

Патологичен лъжец! И този човек се кани да става лидер на консерваторите и потенциално PM...

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Офтопик:
    Кой модел Хонда и вероятно в гаранция, къде е произведена?
    Кои са частите, та са толкова дефицитни?
    Моята е Хонда Акорд, правена в Япония, но преди 2003 са правени в Англия...
    Добре, че не ходя по сервизи, сам се справям до сега...
    Хонда Cr-v, де да знам къде е произведена, на 4 години е. Преди 2 дни ми се обадиха, че доставката на частите, дето уж щяха да се доставят на 6 май, била вече за 6-ти юли!!! Направо съм в шок. Чакам сервизът да говори със застрахователите и с компанията за наемане на коли и да видя какво ще се договорят. И от Япония да ги доставят частите, за 2 месеца и на каруца да ги бяха натоварили, все щяха да стигнат, сега стават 3 месеца чакане за едното и 5 месеца за другото....
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Хонда Cr-v, де да знам къде е произведена, на 4 години е.
    Кои са частите, та са толкова дефицитни и не може да се движи без тях?

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Хонда Cr-v, де да знам къде е произведена, на 4 години е. Преди 2 дни ми се обадиха, че доставката на частите, дето уж щяха да се доставят на 6 май, била вече за 6-ти юли!!! Направо съм в шок. Чакам сервизът да говори със застрахователите и с компанията за наемане на коли и да видя какво ще се договорят. И от Япония да ги доставят частите, за 2 месеца и на каруца да ги бяха натоварили, все щяха да стигнат, сега стават 3 месеца чакане за едното и 5 месеца за другото....
    ами махай я тази Хонда и си вземи германска кола..... някак си е по-лесно да отскочиш до Германия.

7. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    ами махай я тази Хонда и си вземи германска кола..... някак си е по-лесно да отскочиш до Германия.
    Мениджъра ми каза, че в тази позиция са много марки коли, спомена БМВ-тата специално и още няколко марки. Имам и друг познат, който е с БМВ и в съвсем друг сервиз, че и в Англия, а не в Шотландия - има същия проблем. Не си представям аз да отскоча до Германия, да си купя на частно частта и оторизирания сервиз да ми я сложи... Може би той да си купи пък британска кола? Но обмислям различни варианти. Засега - ще си купувам винаги към застраховката екстрата courtesy car. В миналото кога купя, кога - не, защото не сме с 1 кола в семейството, ама 2-3 месеца не мога да карам колата на друг, той какво ще кара?

Животът след брексит, както си го представяха някои...

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

9. ХАРЕСВАМ! itso, deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

... Може би той да си купи пък британска кола?
    Хм , че то май няма такива вече....

11. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    London
    Post Thanks / Like

British Steel insolvency endangers 5,000 jobs

British Steel has been placed in compulsory liquidation, putting 5,000 jobs at risk and endangering 20,000 in the supply chain.
    British Steel's more recent troubles have been linked to a slump in orders from European customers ‎due to uncertainty over the Brexit process.
    It has has also struggled with the weakness of the pound since the EU referendum in June 2016 and the escalating US-China trade war.

Жителите на North Lincolnshire гласуваха с 66.3% за напускане на EU. The turkeys voted for Christmas....

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Хм , че то май няма такива вече....
    Aston Martin, Bentley, Jaguar, Land Rover - избор има

14. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    British Steel insolvency endangers 5,000 jobs

British Steel has been placed in compulsory liquidation, putting 5,000 jobs at risk and endangering 20,000 in the supply chain.
    British Steel's more recent troubles have been linked to a slump in orders from European customers ‎due to uncertainty over the Brexit process.
    It has has also struggled with the weakness of the pound since the EU referendum in June 2016 and the escalating US-China trade war.

Жителите на North Lincolnshire гласуваха с 66.3% за напускане на EU. The turkeys voted for Christmas....
    Тоест само брекзит е виновен за колапса на цяла ииндустрия? Не нито по-високата цена на енергията, нито китайската стомана по дъмпингови цени, нито царбон квотите които ЕС кара бритиш стил да закупува?

САЩ и Китай работят синхронно против ЕУ промишленост, а от Бруксел седят със сливи в уста.

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Само луксозни, а Ровъра вече е само 4x4. Ягуар и Ровър май са собственост на китайската Тата Мотърс...

Старо куче
    Post Thanks / Like

Тоест само брекзит е виновен за колапса на цяла ииндустрия? Не нито по-високата цена на енергията, нито китайската стомана по дъмпингови цени, нито царбон квотите които ЕС кара бритиш стил да закупува?

САЩ и Китай работят синхронно против ЕУ промишленост, а от Бруксел седят със сливи в уста.
    кой се опитваш да убедиш себе си или?
    Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Само луксозни, а Ровъра вече е само 4x4. Ягуар и Ровър май са собственост на китайската Тата Мотърс...
    тц ни позна индийци са
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Напреднал
    Post Thanks / Like

Продължават да се джафкат, един по един си заминават...
    https://www.theguardian.com/politics...lved-live-news

И пак не искат Тереза Мей, и тя пак не иска да си ходи:
    https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-48366977

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ягуар и Ленд Роувър = Тата
    Бентли = VW
    Ролс Ройс и Мини = БМВ
    Астън Мартин = Форд
    MG и Rover вече се не правят

Прости ли са тия да имат най-скъпарските и гъзарски марки и да си ги продадат особенно Бентли и Ролс-Ройс , Мини и Астън Мартин не знам . И 4-те са легендарни , Ягуар и Ленд Роувър също особено Ленд Роувър-а , Ягуар не толко , за тия пари Пасат

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    тц ни позна индийци са
    Сори, грешка, така е след като проверих, не знам защо така мислех...

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ти от тези марки ли караш кола? Аз - не...

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Пропуснали сте Vauxhall. Нея я карат поне 30-40% от имащите автомобили. Не виждам лошо вместо Пасат, Сеат Толедо или Шкода Октавия, повечето таксиметрови фирми да преминат към Vauxhall Insignia. Това ще повиши производството и задържи работните места на Острова.

Старо куче Аватара на Rosen77
    Post Thanks / Like

НИЩО НЕ Е СЛУЧАЙНО,ЗАЩОТО ВСИЧКО Е СВЪРЗАНО!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Ти от тези марки ли караш кола? Аз - не...
    eee...
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Пропуснали сте Vauxhall. Нея я карат поне 30-40% от имащите автомобили. Не виждам лошо вместо Пасат, Сеат Толедо или Шкода Октавия, повечето таксиметрови фирми да преминат към Vauxhall Insignia. Това ще повиши производството и задържи работните места на Острова.
    И аз не виждам лошо някой друг да си смени колата, ама това си е негова работа, а и аз не съм таксиметрова фирма. Сведенията за процентите на Воксхол са ти силно неверни.
    Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	Vauxhall.png
Разглеждания:	44
Размер:	28,5 КБ
ID:	8848

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

И кой ти говори изобщо за market share?

Иначе с тоя market share са на второ място в UK. Само Форд имат по-голям.

Така че, имайки предвид, че всички други производители имат по няколко марки на пазара, хич не е пресилено да се каже, че Vauxhall си е най-накарана кола в UK в последно време.

27. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Факт е, че германския концерн ОПЕЛ , който продава моделите си под марката Воксхол на острова е на трето място по продажби след ФОРД и Фолксваген, изпреварвайки макар и само с няколо хиляди бройки годишно Мерцедес и БМВ. Опел е известен с непретенциозните си коли от средно ниво и заедно с другите два немски модели на ФОРД и VW е нормално да оглавява пазара на клас ширпотреба.

29. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Факт е, че германския концерн ОПЕЛ , който продава моделите си под марката Воксхол на острова ---
    Опел не ги продава на острова, а те си се правят на острова и двете са Дженерал Мотърс. На времето са били отделни брандове, но 80те се сливат и правят еднакви коли, но може Опел да е водещ, не знам...
    В Австралия са Holden, но не всички модели се правят и някои не съществуват в Европа, други с с различно има. Били са отделна марка, но преди войната са купени от GM.

Град
    London
    Post Thanks / Like

Сега Тереза като си подаде оставката кога ще гласуваме за нов PM? Кога да очакваме брегзитарите да започнат да се оплакват или са ок с това да ни управлява неизбран бюрократ?

32. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
Страница 202 от 254 ПървиПърви ... 102152192200201202203204212252 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми