Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 206 от 281 ПървиПърви ... 106156196204205206207208216256 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5 126 до 5 150 от общо 7024
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Във връзка с въведено извънредно положение в UK относно тежки увреждания на климата провеждаме неприятни проучвания:
    Засега най жестоки вреди нанасят автомобили с включени бели режещи въздушния океан сканери./led,xenon,halogen and laser/
    При тестове за нови анти климатични оръжия провеждани в регион с мощна биосферна охрана в UK се получиха страшни данни:

две до три микро секунди са нужни на нашественици след включване на бели скенери за центриране на обекта.
    Започват обемно повърхностно обследване на всичко увреждано от скенерите/led/
    Засичат обекти от 2 милиметра до километри..
    Тестове на малък бял лед сканер инсталиран на велосипед/22pounds/ показаха че сканерите се следят през обсебени от нагли престъпници американски

сателити /вероятно с инсталирани холограмни оръжия за обсебване на тях или на техниката в САЩ>/
    В UK биосферата е до 1000 пъти по слабо увреждана отколкото в BUlgaria.

В BUlgaria терористи чрез наркоманизирани на власт са принудили милиони водачи на автомобили да увреждат тежко биосферата освен с включени фарове денем но и с мощни холограмни оръжия налепени на предни стъкла.

Напреднал
    Post Thanks / Like

само един автомобил с включени бели скенери позволява следене и увреждане едновременно на трилиони цели за дистанция 100 километра.
    Тестове проведени чрез самолет над Европа по маршрут Лондон - София над Алпите и София Лондон над Дунав Рейн подадоха за включена обща божествена охрана над цяла Европа с цел предотвратяване на колапс на биосферата .
    Тежки увреждания има около всички дигитално холограмни уреди вкл клетки за телевизии и телефони.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Последно редактирано от Иванка : 04-06-2019 на 22:07

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Recommend Мила recommended this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Тереза Мей си отива, какво следва:
    Следва брекзит разбира се!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Следва брекзит разбира се!
    Въпреки че „какво“ е въпросителна думичка, понякога тя не се използва като въпрос, така че не се чувствай длъжен винаги да ѝ отговаряш! И не питай, моля те, защо пред „че“ няма запетайка!

7. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Въпреки че „какво“ е въпросителна думичка, понякога тя не се използва като въпрос, така че не се чувствай длъжен винаги да ѝ отговаряш! И не питай, моля те, защо пред „че“ няма запетайка!
    Пръц....
    EC=WC
    -George Orwell

Следва " Mr Trump also suggested the NHS would be included in post-Brexit trade talks between the US and the UK."
    Ще плащаме майка си и баща си за здравни осигуровки...ако можем. Ще гледаме и още един референдум за независимост на Шотландия.

10. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Следва " Mr Trump also suggested the NHS would be included in post-Brexit trade talks between the US and the UK."
    Ще плащаме майка си и баща си за здравни осигуровки...ако можем. Ще гледаме и още един референдум за независимост на Шотландия.
    Какво ви става бе?!?!? Нали ревяхте от NHS, докторите тука не стрували за нищо, за всичко давали парацетамол и т.н. нали си ходихте до Бе Гето да си оправате зъбите и да ви оперират задниците........ Сега как така ви стана мило за NHS,...... щото Гардиан ли каза????
    ПС. Нищо лично.
    EC=WC
    -George Orwell

Какво ви става бе?!?!? Нали ревяхте от NHS, докторите тука не стрували за нищо, за всичко давали парацетамол и т.н. нали си ходихте до Бе Гето да си оправате зъбите и да ви оперират задниците........ Сега как така ви стана мило за NHS,...... щото Гардиан ли каза????
    ПС. Нищо лично.
    Доналд, аз лично мисля, че тоя НХС е една прогнила ябълка, отвън лъскава но вътре пълна с червеи. Толкова пари се харчат буквално за глупости, източват се пари и така е направено, че да е законно. И друго, тука докторите не работят по призвание а за пари, всички работим за пари, но вервай ми, до такава степен са се овълчили и взели на сериозно, че идея си нямаш. Те са едни машини които работят по рулс и полиси, ти си само следващия сорс оф мъни.
    Според мен трябва да има реформа, но ако някоя американска корпорация го купи, ще стане още по комерсиално.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Доналд, аз лично мисля, че тоя НХС е една прогнила ябълка, отвън лъскава но вътре пълна с червеи. Толкова пари се харчат буквално за глупости, източват се пари и така е направено, че да е законно. И друго, тука докторите не работят по призвание а за пари, всички работим за пари, но вервай ми, до такава степен са се овълчили и взели на сериозно, че идея си нямаш. Те са едни машини които работят по рулс и полиси, ти си само следващия сорс оф мъни.
    Според мен трябва да има реформа, но ако някоя американска корпорация го купи, ще стане още по комерсиално.
    Колко са различни хората... и аз живея в Шотландия, но мнението ми за здравеопазването е съвсем различно, направо противоположно - дебело подчертавам, че говоря за здравеопазването в Шотландия, откъдето имам много лични впечатления, не говоря за Англия - и оттам имам впечатления, но не смятам, че са достатъчно. Неотдавна питахме един лекар в частна болница каква е разликата, ако се направи една хирургична процедура по частната ни застраховка и по NHS. Той каза - разликата е в храната, която ще ви дават в болницата... Два пъти го питах после - ама и материалите, и оперативните технологии ли са същите? Той каза - да. Аз правя операции и тук, в частната болница, и в държавните... Не ми прозвуча да ме бута към частното да си плащам. Но мнението ми е основано не само на този случай, него го давам само като един от примерите.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Колко са различни хората... и аз живея в Шотландия, но мнението ми за здравеопазването е съвсем различно, направо противоположно - дебело подчертавам, че говоря за здравеопазването в Шотландия, откъдето имам много лични впечатления, не говоря за Англия - и оттам имам впечатления, но не смятам, че са достатъчно. Неотдавна питахме един лекар в частна болница каква е разликата, ако се направи една хирургична процедура по частната ни застраховка и по NHS. Той каза - разликата е в храната, която ще ви дават в болницата... Два пъти го питах после - ама и материалите, и оперативните технологии ли са същите? Той каза - да. Аз правя операции и тук, в частната болница, и в държавните... Не ми прозвуча да ме бута към частното да си плащам. Но мнението ми е основано не само на този случай, него го давам само като един от примерите.
    Ти и за nhs си плащаш, процент от осигуровките, които държавата ти взима всеки месец ,отива за там. На тия доктори, кой ми плаща заплатите там? май държавата, а държавата, от къде ги взима тия пари ? май от теб и мен.
    Драга, безплатен обяд няма и престани с това безплатно здравеопазване - няма такова нещо.
    Като е безплатно, защо не поканиш някой твой приятел от България да се лекува тук или да му изпишат лекарства? като всичко тук е free

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Предполагам, че твоите впечатления са като пациент или third party, зад кулисите е съвсем различно.
    Съгласна с това, че в Шотландия има повече достъп и по-бързо става нещата. Здравните грижи тук са на принципа-здравето си е твой проблем/което е самата истина донякъде/, доктора- ние сме тук да те придвижим по веригата.. Имаш ли идея за какво се харчат пари тук, като започнем от консумативи до процедури и заплати, никога ли не са те обслужвали бързо и усмивка, не ти ли прави впечатление, че тук никой не задава въпроси защо е така и какво следва, лекар не се пита. Шокирана съм от системата която е вкарла докторите в една competetitive стресова атмосфера, половината им работа е административна буквално.
    Моля те Мила, знам, че си позитивен човек, но фалша в здравеопазването е направо очеваден тук.
    Добре е, че имат апаратура и лекарствата са безплатни, аз не говоря за тези неща, говоря задкулисието. Дори не обвинявам и доторите, системата ги е направила такива.
    Последно редактирано от Sarah : 05-06-2019 на 11:12

Post Thanks / Like

ПС. Нищо лично.
    Като платиш 700 паунда за линейка, и за всяка манипулация три пъти по толкова, ако не ти е ок застраховката , та тогава ще разбереш как работи us health services.
    Само да ти кажа, американците не толерират безработни на помощи,така че трябва да си правиш много добре сметката, защото първото нещо което питат в болницата ,, имаш ли застраховка ", след това те питат какво оплакване имаш

https://youtu.be/3NvnOUcG-ZI
    Последно редактирано от dimi_m : 05-06-2019 на 13:19

17. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Post Thanks / Like

Пък аз лично смятам че НХС е най- добрата здравна система в света....
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Когато бях в болница 2002 храната беше буламач, помия...... но когато бях 2015г. все едно че бях на почивна станция- не ми се искаше да напускам болницата- сам в стая с баня и тоалетна,морфина на една ръка разстояние, 100 канала на ТВ-то, стерео с 250 радиостанции, сутринта секси сестра раздава листи с предложения за: закуска, обяд и вечеря....по 5 различни ястия...... накрая като ме исписваха ( с 300 зора ) от болницата ме накараха да попълня няква НХС анкета..........е попълних всичко на 6.....дори ако имаше графа: Ще исползвате ли нашия безплатен "хотел" отново- бих тикнал боксчето
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 06-06-2019 на 04:38
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Иронично, че проблемите с пренатоварването на NHS започнаха след 2007-ма когато пристигнаха два милиона нови европейци в ЮК.
    Иначе лекарите специалисти в NHS са добри, и болниците имат нова и добра апаратура. От останалите GP и средно звено доктори не повече от 10% могат да се нарекат лекари, останалите са сброд от хора които някога са учили нещо свързано с медицина.

Както се казва: Като знам какъв съм инженер и ме е страх да ида на лекар.

Алтернативата е печална за повечето от нас. Застраховките няма да покриват всичко и ще е както при зъболекарите - половината агличани са с криви, жълти и миришещи зъби. Просто нямат пари да ги оправят. Веднъж ми направиха план тук за дентални услуги на обща сума около 7,000. Как пък не, в България си ги оправих за 1,800.

Post Thanks / Like

Когато бях в болница 2002 храната беше буламач, помия...... но когато бях 2015г. все едно че бях на почивна станция- не ми се искаше да напускам болницата- сам в стая с баня и тоалетна,морфина на една ръка разстояние, 100 канала на ТВ-то, стерео с 250 радиостанции, сутринта секси сестра раздава листи с предложения за: закуска, обяд и вечеря....по 5 различни ястия...... накрая като ме исписваха ( с 300 зора ) от болницата ме накараха да попълня няква НХС анкета..........е попълних всичко на 6.....дори ако имаше графа: Ще исползвате ли нашия безплатен "хотел" отново- бих тикнал боксчето
    Така както си го написал,ти май си по доволен от яденето, пиенето и секси сестрата, отколкото за това за което си отишъл.

22. ХАРЕСВАМ! deijei, Kearny liked this post
    Post Thanks / Like

Пък аз лично смятам че НХС е най- добрата здравна система в света....
    Къде другаде извън Англия си се лекувал, та направи това генерално заключение

24. ХАРЕСВАМ! Sarah, Kearny liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Иронично, че проблемите с пренатоварването на NHS започнаха след 2007-ма когато пристигнаха два милиона нови европейци в ЮК.
    Иначе лекарите специалисти в NHS са добри, и болниците имат нова и добра апаратура. От останалите GP и средно звено доктори не повече от 10% могат да се нарекат лекари, останалите са сброд от хора които някога са учили нещо свързано с медицина.

Както се казва: Като знам какъв съм инженер и ме е страх да ида на лекар.

Алтернативата е печална за повечето от нас. Застраховките няма да покриват всичко и ще е както при зъболекарите - половината агличани са с криви, жълти и миришещи зъби. Просто нямат пари да ги оправят. Веднъж ми направиха план тук за дентални услуги на обща сума около 7,000. Как пък не, в България си ги оправих за 1,800.
    Иронично или не но нхс е обхваната от същите симптоми както при държавното управление на белите държави, липса на морал и етика. Това което направи тези държави бели вече се изпарява , не знам от къде дойде това, жажда за пари или източния блок зарази западния, започнаха да крадат безобразно шуробаджанащина и всичко с което беше известен източния блок лека полека се премества на запад. Не съм в сферата на нхс но имам приятели които работят там, от тях съм слушал за какви глупости се харчат пари. Не е чудно че са в такива дългове. Един пример. Агенциите които работят с нхс на 80% са излишни а свличат маса пари. Трябва реформа в нхс но не по американски образец. Американците надушиха далавера , а тукашните продажници опитват да им я поднесат на тепсия
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

26. БЛАГОДАРЯ Sarah thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Иронично или не но нхс е обхваната от същите симптоми както при държавното управление на белите държави, липса на морал и етика. Това което направи тези държави бели вече се изпарява , не знам от къде дойде това, жажда за пари или източния блок зарази западния, започнаха да крадат безобразно шуробаджанащина и всичко с което беше известен източния блок лека полека се премества на запад. Не съм в сферата на нхс но имам приятели които работят там, от тях съм слушал за какви глупости се харчат пари. Не е чудно че са в такива дългове. Един пример. Агенциите които работят с нхс на 80% са излишни а свличат маса пари. Трябва реформа в нхс но не по американски образец. Американците надушиха далавера , а тукашните продажници опитват да им я поднесат на тепсия
    И аз съм съгласен с твоето мнение. Преди няколко години във вестника бяха писали, че nhs е платило 2000 паунда на сестра от агенция, за да покрие 12 часова смяна за коледа, в някаква болница в Лондон.
    Не че липсва персонал, но е по лесно да дадеш парите на народа за сестра от агенция, отколкото да си поиграе половин час и направиш график.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Приятел опериран от херния тук от доктор изпратен от агенция. Та доктора ги реже пациентите на конвеир свършва му смяната взима си шапката и си заминава. Без да го е грижа как си е свършил работата. Е оказва се че си е оставил ръцете и се налага втора операция. И всичко това струва пари и то не малко. Пита се за чий им са тия агенции като създават повече проблеми от колкото да решават
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Кацата с медеца свърши, Индийските братя се усетиха, сега ще ближем дупе на чичо Сам. Само, не знам как ще свикнат да дават а не само да взимат.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Къде другаде извън Англия си се лекувал, та направи това генерално заключение
    В Европа и Азия. Америката ти я покри остава някой да каже как е в Африка и на Антарктида но пък в Африка измират от комари а в Антарктида местното население са пингвините- императори.
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Защо? И колко точно %.
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 07-06-2019 на 12:25
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Така както си го написал,ти май си по доволен от яденето, пиенето и секси сестрата, отколкото за това за което си отишъл.
    А това лошо ли е?
    EC=WC
    -George Orwell

Страница 206 от 281 ПървиПърви ... 106156196204205206207208216256 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми