Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 276 от 307 ПървиПърви ... 176226266274275276277278286 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6 876 до 6 900 от общо 7660
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

https://www.express.co.uk/news/uk/11...ohn-Curtice-UK
    Съгласен съм. Нещо такова ще да е.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    На последните предсрочни избори Териза Мей водеше с повече от десет процента според проучванията, а какво стана - загуби крехкото си мнозинство и трябваше да се коалира с DUP. Не че тая коалиция и свърши работа.
    Този път е малко по-различно.Римейнърска партия като единно цяло-няма.Всички са пръснати долу-горе по равно,разликите са минимални,а за да оцелее,всяка партия ще трябва да се сплоти около нещо,а то е Брегзит,иначе отива на бунището.За мен резултата е ясен,консерваторите печелят и на 1-ви януари сме аут.Демек ще сме вън,преди да сме изтрезнели.

3. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Този път е малко по-различно.Римейнърска партия като единно цяло-няма.Всички са пръснати долу-горе по равно,разликите са минимални,а за да оцелее,всяка партия ще трябва да се сплоти около нещо,а то е Брегзит,иначе отива на бунището.За мен резултата е ясен,консерваторите печелят и на 1-ви януари сме аут.Демек ще сме вън,преди да сме изтрезнели.
    Те може и да спечелят, но без мнозинство. Дори няма да са близо до такова. Тогава ще трябва да се коалират, а то няма с кой. Следователно няма как да управляват. И пак се почва една...дълга и широка.

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Пичове, Брекзит спечели. It's time to move on.

Вземете пример от Егото. Човекът още 2016 беше един от тези, които най-много се подиграваха на местните брекзитари, но за разлика от вас, той е реалист и не успя да се превърне в хленчещо мрънкало като някои други. Ако Брекзит беше толкова паразитен за UK и никой не го искаше, едва ли някой щеше да говори за него 3 години след Референдума, а междувременно Евроскептичните партии да спечелят 2 пъти изборите. Такива са фактите, другото е wishful thinking.

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Brexit deal means ‘70bn hit to UK by 2029'
    Boris Johnson's Brexit deal will leave the UK 70bn worse off than if it had remained in the EU, a study by the National Institute of Economic and Social Research (NIESR) has found. It concluded that GDP would be 3.5% lower in 10 years' time under the deal.
    ......

Brexit has cost the UK economy 66bn in lost growth, according to ratings agency S&P.
    Had the UK voted to remain in the EU in 2016s referendum the economy would have been three per cent larger by the end of 2018, the group’s report said.
    The financial services company calculated that since the referendum, the UK had missed out on 550m of economic growth per week.
    ......

The Treasury allocated an additional 2.1bn of Brexit funding this August, bringing the total spending for Brexit preparations by government departments since 2016 to 6.3bn.
    ......

The Brexit advertising blitz across social media, billboards and TV is reported to have cost 100m.
    .....

Междувремено брегзитарите само повтарят като развален грамофон "We voted leave" и "Let's get Brexit done", и с това се изчерпват аргументите им.

7. ХАРЕСВАМ! deijei, Kearny liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

az sym punk &komunist podkrepqm CORBYN!!!!fuck tories !! fuck the rich !!

https://www.youtube.com/watch?v=6rWz...&start_radio=1

9. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Те може и да спечелят, но без мнозинство. Дори няма да са близо до такова. Тогава ще трябва да се коалират, а то няма с кой. Следователно няма как да управляват. И пак се почва една...дълга и широка.
    Коалиционни партньори винаги ще се намерят,примера е пресен.И пак ще управляват.Готов съм дори и да заложа,какво ще кажеш?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Нищо няма да спечелите като страхувате хората.
    значи хората не трябва да са информирани за да не се плашат? и всичко трябва да се случи на тъмно дори ограбването на социалните придобивки които имат в момента? и то в името на брексит? нещо ми прилича на диктатура
    в повечко ми идва

Каквито и тактики да мислите, на изборите ще бъдете отнесени като куцо пиле - домат.
    предполагам пак е твое желание това?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

12. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Коалиционни партньори винаги ще се намерят,примера е пресен.И пак ще управляват.Готов съм дори и да заложа,какво ще кажеш?
    До 12/12 давам обет за мълчание.

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

General election 2019: We are now the Brexit party, say Eurosceptic Tories

The Conservatives are now the Brexit party, senior Eurosceptics declared last night, as a succession of moderate Tories opposed to leaving the EU without a deal announced they were standing down.

Downing Street has made clear that all their candidates will be expected to support getting Brexit done “immediately” after the election.

Boris Johnson’s successful leadership campaign was fuelled in large part by Conservative MPs’ belief that he could vanquish Nigel Farage’s Brexit Party, which came first in May’s European elections while the Conservatives slumped to fifth.

Iain Duncan Smith, the former Conservative leader, said: “We are the Brexit party now because there is no other space for us to occupy. Every candidate standing will accept that our job and duty first and foremost is to deliver Brexit. After that all the other domestic policy issues are back in the mix.”

https://www.thetimes.co.uk/edition/n...ries-rfwhc3s9b

Бау.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Реално погледнато е време да се избере нова власт която ще спаси обещанието пред гражданите.

[resize=500]Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	_109244175_final_curtice_04_fin_v2-nc.png
Разглеждания:	74
Размер:	259,5 КБ
ID:	8922[/resize]

От тук
    Последно редактирано от Motovilkov : 31-10-2019 на 09:50

Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Реално погледнато е време да се избере нова власт която ще спаси обещанието пред гражданите.

[resize=500]Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	_109244175_final_curtice_04_fin_v2-nc.png
Разглеждания:	74
Размер:	259,5 КБ
ID:	8922[/resize]

От тук
    Подвеждащо е. Това е вота на лиивърите …и римейнърите, но за цялото население таблиците са съвсем други.

17. ХАРЕСВАМ! deijei, itso liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Какви са таблиците за цялото население? Покажи ги, не ги пази само за себе си.

19. Dislikes няма disliked this post
    Sarah
    Guest

Тайна

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Few voters have changed their minds
    Third, very few voters on either side of the argument have changed their minds about whether the UK should leave the EU. The country appears to be just as divided as it was three years ago.

On average, during the last month, polls that ask people how they would vote in another referendum suggest that 88% of those who backed Remain would do so again. Among those who voted Leave, 86% have not changed their minds.

These figures have changed very little during the last two years.

True, most polls suggest - and have done so for some time - that the balance of opinion might be tilted narrowly in favour of remaining a member of the EU. On average, this is by 53% to 47%.

However, this lead for Remain rests primarily on the views expressed by those who did not vote three years ago - and perhaps might not do so again.

In truth, nobody can be sure what would happen if there were to be another referendum.
    https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-50043549

Освен това, недоволството от това, как Борис Джонсън се справя със задачата си, е доста голямо в сравнение с одобрението.
    https://whatukthinks.org/eu/question...rexit-process/

Would your preferred outcome be to leave the EU without a deal, accept the negotiated deal, leave with an alternative deal, or remain in the EU?https://whatukthinks.org/eu/question...ld-you-vote-2/

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

22. БЛАГОДАРЯ Kearny thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Според мен пък Борис Джонсън се правя чудесно със задачата си - да работи за благополучието на народа си и да осигури възможно най-добрата сделка за UK. Да, според някои е шемет, но както казах и преди - аз гледам човека и качествата му, а не медийния образ. Едва ли дори най-големият хейтър на Брекзит и Торите ще отрече, че Борис и Рийс-Могс са изключително интелигентни и високо образовани личности.
    Неведнъж съм казвал, че предпочитам такива да ме представляват, пред кресливи популисти и левичари, които служат на тесни корпоративни интереси или са на хранилка от ЕС.

В крайна сметка, аз живея тук и искам тази държава да се развива, а не да бъде заложник на ЕС, ЕК и една шепа феодални старчета. За мен тези таблици не значат нищо, защото според мен мнозинството от хората си нямат ни най-малка идея от това какво значи Brexit.

Тук ще перифразирам не кого да е, а самият Уинстън Чърчил - най-големият аргумент срещу допитването до народа за всяко нещо, е 5-минутен разговор със средния избирател.

24. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Dislikes няма disliked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Тук ще перифразирам не кого да е, а самият Уинстън Чърчил - най-големият аргумент срещу допитването до народа за всяко нещо, е 5-минутен разговор със средния избирател.
    Само ще ти напомня (има го и в подписа ми)
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

26. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Само ще ти напомня (има го и в подписа ми)
    Освен пък аз да ти напомня че Кенеди казва тая мисъл 1964 когато не е имало нито интернет, нито алтернативна медия и т.н. и правителствата са се измъквали с всичко което поднасят на общесвото, т.е. тотален контрол както на запад така и на изток: напр: в целия соц лагер казваха че Кока- Кола е алкохолна напитка и я дават на войниците на запад за да ги упоят( с изключение на България в която бай- Тошо направи завод за Кока-Кола още в края на 60-те) а пък на запад официалната преса твърдеше че в соца жените са общи и се консумира човешко месо.......
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Бай Тошо си е бил бай Тошо . Вече нема такива филми . Сега е демокрация и всеки олигофрен може да стане всякакъв ! Прави ми впечатления тук като ходя по обекти гледам навсякъде табели за безопасност , PPE и т.н. и се сещам , че попадах на снимки от комунистическа БГ . Ами то същите неща и при нас ги е имало . Същия стандарт , правила и т.н. Не мога да забравя преди 5 години когато идвахме още нови нови в УК какво каза един възрастен дето не знам как се беше озовал с нас младите "Така като я гледам тая Англия , ми то като БГ преди 89та" .

29. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Бай Тошо си е бил бай Тошо . Вече нема такива филми . Сега е демокрация и всеки олигофрен може да стане всякакъв ! Прави ми впечатления тук като ходя по обекти гледам навсякъде табели за безопасност , PPE и т.н. и се сещам , че попадах на снимки от комунистическа БГ . Ами то същите неща и при нас ги е имало . Същия стандарт , правила и т.н. Не мога да забравя преди 5 години когато идвахме още нови нови в УК какво каза един възрастен дето не знам как се беше озовал с нас младите "Така като я гледам тая Англия , ми то като БГ преди 89та" .
    96-та бачках замалко в завода за кафе Nestle в Heys, няма да ти казвам каква прилика със завода в който карах практика за УПК -11 години по- рано в БГ (при бай- Тошо), от работилницата за подръжка на производството през купоните с намаление в столовата та чак до вицовете които си разправаха като бачкаха.......1към 1
    DONALD TRUMP 2020

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Според мен пък Борис Джонсън се правя чудесно със задачата си - да работи за благополучието на народа си и да осигури възможно най-добрата сделка за UK. Да, според някои е шемет, но както казах и преди - аз гледам човека и качествата му, а не медийния образ. Едва ли дори най-големият хейтър на Брекзит и Торите ще отрече, че Борис и Рийс-Могс са изключително интелигентни и високо образовани личности.
    Неведнъж съм казвал, че предпочитам такива да ме представляват, пред кресливи популисти и левичари, които служат на тесни корпоративни интереси или са на хранилка от ЕС.

В крайна сметка, аз живея тук и искам тази държава да се развива, а не да бъде заложник на ЕС, ЕК и една шепа феодални старчета. За мен тези таблици не значат нищо, защото според мен мнозинството от хората си нямат ни най-малка идея от това какво значи Brexit.

И аз живея в тази държава и искам да върви напред и да се развива.

Но аз се старая да си базирам мнението на факти. А фактите показват че от злополучния референдум досега UK вече е загубила милиарди паунди, икономиката крета, и всички ние сме по бедни в резултат на това.

Икономическите прогнози показват че "супер" сделката на Борис ще има негативен ефект върху икономиката в размер на 70 милиарда, и в това отношение е още по зле отколкото сделката на Тереза. Показателно е че дори собстения му финансов министър отказва да публикува всякакви прогнози по въпроса... Не виждам и ти да си приложил някакви анализи в подкрепа на това че той е осигурил "възможно най добрата сделка".

BoJo може и да е интелигентен, но няма морални принципи и се ръководи единственно от собствената си болна абмиция. Той е просто един опортюнист, популист и патологичен лъжец. Странно е как някои хора са склонни да му вярват само защото им казва това което искат да чуят, въпреки че откакто е станал PM не си е спазил голяма част от обещанията.
    Последно редактирано от itso : 01-11-2019 на 20:55

32. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    е така е , след това ревете що имате дисциплинарно или са ви изритали
    имаш ли идея какви пари се дават в ук за безопасност? едва ли

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението

Но аз се старая да си базирам мнението на факти. А фактите показват че от злополучния референдум досега UK вече е загубила милиарди паунди, икономиката крета, и всички ние сме по бедни в резултат на това.

Икономическите прогнози показват че "супер" сделката на Борис ще има негативен ефект върху икономиката в размер на 70 милиарда, и в това отношение е още по зле отколкото сделката на Тереза. Показателно е че дори собстения му финансов министър отказва да публикува всякакви прогнози по въпроса... Не виждам и ти да си приложил някакви анализи в подкрепа на това че той е осигурил "възможно най добрата сделка".

BoJo може и да е интелигентен, но няма морални принципи и се ръководи единственно от собствената си болна абмиция. Той е просто един опортюнист, популист и патологичен лъжец. Странно е как някои хора са склонни да му вярват само защото им казва това което искат да чуят, въпреки че откакто е станал PM не си е спазил нито едно от обещанията.
    Уърлд Ситизено трябва да си си извъртял червата че искаш да живееш в Тази държава която плюеш с всеки пост........истината май е друга- ти нямаш никъв избор освен да стоиш в УК и да си пишеш на аватара: АЗ СЪМ УЪРЛД СИТИЗЕН за собствено успокоение че това е тотално невярно!!!!
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението

BoJo може и да е интелигентен, но няма морални принципи и се ръководи единственно от собствената си болна абмиция. Той е просто един опортюнист, популист и патологичен лъжец. Странно е как някои хора са склонни да му вярват само защото им казва това което искат да чуят, въпреки че откакто е станал PM не си е спазил голяма част от обещанията.
    не исках да го репликирам че пак щеше да каже че имам нещо против него.
    щял да перефразира Чърчил а се радва на референдума за брексит и е против втори референдум , тотален нон сенс

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    е така е , след това ревете що имате дисциплинарно или са ви изритали
    имаш ли идея какви пари се дават в ук за безопасност? едва ли

Страница 276 от 307 ПървиПърви ... 176226266274275276277278286 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми