Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 299 от 307 ПървиПърви ... 199249289297298299300301 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7 451 до 7 475 от общо 7653
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Щастлив човек си ти.А откъде се е преселил прадядо ти?
    Пра дядо ми е българин от северна България . Но е живял в Русия . Бил е богат човек . Когато комунистите на Ленин заплашват мира той бяга с прабаба ми в БГ . Заселват се в Пловдив . Имат четири сина . Аз и кмета сме от този род . Бащата на кмета е най малкия брат от тези четири сина .Дядо е втория брат . Аз можех да бъда много богат човек още преди повече от 20 години . Но баща ми развали нещата . Попречи ми . Направи го от глупост . Така бяха възпитани .
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-04-2020 на 00:22

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Щастлив човек си ти. А откъде се е преселил прадядо ти?
    Не виждаш ли? Това „канарче”… и нас ни взе за такива!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Пра дядо ми е българин от северна България . Но е живял в Русия . Бил е богат човек . Когато комунистите на Ленин заплашват мира той бяга с прабаба ми в БГ . Заселват се в Пловдив . Имат четири сина . Аз и кмета сме от този род . Бащата на кмета е най малкия брат от тези четири сина .Дядо е втория брат . Аз можех да бъда много богат човек още преди повече от 20 години . Но баща ми развали нещата . Попречи ми . Направи го от глупост . Така бяха възпитани .
    Ако аз бях на мястото на кмета на Пловдив и четях тея дивотии веднага щях да изляза с изявление че това са болните фантазии на умопомрачен човек с които нямам нищо общо
    DONALD TRUMP 2020

4. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Не виждаш ли? Това „канарче”… и нас ни взе за такива!
    Пра дядо се казваше Георги , прабаба Гина тя почина 1999 на 98 години . Синовете им са Марин , Иван , Гено и Димитър бащата на кмета . Кмета има брат Божидар които е роден 1958 година . Бащата на кмета Димитър почина 1990 година на 59 годишна възраст , чичо Митко беше страхотен човек висок едър .

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Пра дядо се казваше Георги , прабаба Гина тя почина 1999 на 98 години . Синовете им са Марин , Иван , Гено и Димитър бащата на кмета . Кмета има брат Божидар които е роден 1958 година . Бащата на кмета Димитър почина 1990 година на 59 годишна възраст , чичо Митко беше страхотен човек висок едър .
    Значи кмета е по-малък от теб,налагал ли си го като малък?

7. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Георги ти си от хората които никога няма да имат пари . Това се дължи на твоето сервилно отношение към по силните . Манталитета ти е такъв .

Post Thanks / Like

Георги ти си от хората които никога няма да имат пари . Това се дължи на твоето сервилно отношение към по силните . Манталитета ти е такъв .
    Издаваш се ...... такива заклинателни думи са типични за циганите.
    Тук очаквам тирада да покажеш че съм от Ямбол и е село ......аз не сменям Ямбол за никои друг град в БГ а Пловдив го минавам като кирливо село по пътя за София.....Освен че Ямбол е по- древен от Пловдив е и града дал на света много повече.... от 1-вия анархист Георги Шеитанов.....до човека измислил компютъра Джон Атанасов.....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 08-04-2020 на 03:15
    DONALD TRUMP 2020

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Издаваш се ...... такива заклинателни думи са типични за циганите.
    Тук очаквам тирада да покажеш че съм от Ямбол и е село ......аз не сменям Ямбол за никои друг град в БГ а Пловдив го минавам като кирливо село по пътя за София.....Освен че Ямбол е по- древен от Пловдив е и града дал на света много повече.... от 1-вия анархист Георги Шеитанов.....до човека измислил компютъра Джон Атанасов.....
    Мислиш че можеш да ме обидиш ли . Това показва манталитета ти на човек от провинцията . Ямбол е един селски град , които е намалял и без друго наполовина . Няма да отговарям повече на провокациите ти , ако искаш можеш да продалжаваш с обидите Имам много интересни неща да кажа за бъдещето на България .
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-04-2020 на 05:29

Post Thanks / Like

Мислиш че можеш да ме обидиш ли . Това показва манталитета ти на човек от провинцията . Ямбол е един селски град , които е намалял и без друго наполовина . Няма да отговарям повече на провокациите ти , ако искаш можеш да продалжаваш с обидите Имам много интересни неща да кажа за бъдещето на България .
    Не смятам че дебелокож човек като тебе може да бъде обиден просто ти го играеш на обидена....хахахаха прав ли бях за Ямбол а??????? Вие Пловдивските селяни се мислихте за най- големите и си оставате най - големите "СЕЛЯНИ"
    DONALD TRUMP 2020

На почивка
    Post Thanks / Like

Ако сега бяхме в еврозоната , стабилноста на българската банкова система щеше да е сигурна . Но русофилите в България водеха яка пропаганда против еврото . Румен Гечев се готви отново да бъде заместник премиер . Помните ли го този в Виденовото правителство при които фалираха повечето български банки . Сега БСП искат да дойдат на власт и тогава валутния борд ще падне и лева ще тръгне бързо да се обезценява . Ако бяхме в Еврозоната нашите спестявания щяха да бъдат защитени . Много млади хора не помнят хиперинфлацията при виденов и заплати по 10 долара на месец
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-04-2020 на 07:11

Post Thanks / Like

Ако сега бяхме в еврозоната , стабилноста на българската банкова система щеше да е сигурна . Но русофилите в България водеха яка пропаганда против еврото . Румен Гечев се готви отново да бъде заместник премиер . Помните ли го този в Виденовото правителство при които фалираха повечето български банки . Сега БСП искат да дойдат на власт и тогава валутния борд ще падне и лева ще тръгне бързо да се обезценява . Ако бяхме в Еврозоната
    Абе артикъл, правителството на идеалиста Жан Виденов го свали евреина-убиец Джордж Сорос ......тоя още стои в основата на всички нещастия по света не го ли разбрахте бе....
    DONALD TRUMP 2020

На почивка
    Post Thanks / Like

Сега на всеки трябва да е ясно каква е ползата от еврозоната . Защо президента ни фатмак не обели една дума за еврото .

На почивка
    Post Thanks / Like

Абе артикъл, правителството на идеалиста Жан Виденов го свали евреина-убиец Джордж Сорос ......тоя още стои в основата на всички нещастия по света не го ли разбрахте бе....
    В Великатабритания умират по 700 човека на денонощие ,,при лошия Борисов имаме почти нулева смъртност . Обаче Борката Джонсън пусна либерален режим . И много хора в УК стоят в къщи пият парацетамол и умират . Браво Джонсън . Великия Тръмп и той с политиката си убива масово хората на Америка
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-04-2020 на 07:45

Post Thanks / Like

В Великатабритания умират по 700 човека на денонощие ,,при лошия Борисов имаме почти нулева смъртност . Обаче Борката Джонсън пусна либерален режим . И много хора в УК стоят в къщи пият парацетамол и умират . Браво Джонсън . Великия Тръмп и той с политиката си убива масово хората на Америка
    Аз го изкарах вируса преди 2 седмици и продължавам да си пия водка и да ви се смея на вас паникиорите които се кланите на генерала- Годжи......Между другото статистиката от миналата година показва че е намаляла смъртноста от обикновения грип точно с толкова колкото се е увеличила с короната т.е. пишат умрелите по други причини като "коронавирус"....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 08-04-2020 на 08:03
    DONALD TRUMP 2020

На почивка
    Post Thanks / Like

В Ню йорк в момента е като филм на ужасите . Ако имате нова телевизия сега дават на живо един
    български рапър от Ню Йорк
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-04-2020 на 08:03

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз го изкарах вируса преди 2 седмици и продължавам да си пия водка и да ви се смея на вас паникиорите които се кланите на генерала- Годжи......
    Изкарал си ковид 19 ама друг път . Кажи нещо за Борката Джонсън и ковид 19

Post Thanks / Like

В Ню йорк в момента е като филм на ужасите . Ако имате нова телевизия сега дават на живо един
    български рапър от Ню Йорк
    Какво "дават" в момента!?!?!?!?!
    DONALD TRUMP 2020

На почивка
    Post Thanks / Like

Какво "дават" в момента!?!?!?!?!
    Дават по ТВ , предават предаване по ТВ все тая умнико . Важното е че твоите идоли Тръмп и Джонсън тотално се провалиха . Дано има възмездие поне за Джонсън

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз го изкарах вируса преди 2 седмици и продължавам да си пия водка и да ви се смея на вас паникиорите които се кланите на генерала- Годжи......Между другото статистиката от миналата година показва че е намаляла смъртноста от обикновения грип точно с толкова колкото се е увеличила с короната т.е. пишат умрелите по други причини като "коронавирус"....
    Коментирай дали трябва България да бъде в Еврозоната ,,мълчиш като ..... по тази тема . Нали си БСП активист

Post Thanks / Like

Дават по ТВ , предават предаване по ТВ все тая умнико . Важното е че твоите идоли Тръмп и Джонсън тотално се провалиха . Дано има възмездие поне за Джонсън
    Ти живееш ли в тоя свят въобще........Тръмп няма кандидат-президент които да го докосне дори, Джо Баидън дори и в неговия лагер се обявават против........това за Джонсън и за "възмездието" показва какъв си човек!!!!!!!!!
    DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

Коментирай дали трябва България да бъде в Еврозоната ,,мълчиш като ..... по тази тема . Нали си БСП активист
    Ти първо докажи че си fit да водиш дискусия а после ме пиши БСП, СДС, НДСВ....и тям подобни активист.
    DONALD TRUMP 2020

На почивка
    Post Thanks / Like

Ти първо докажи че си fit да водиш дискусия а после ме пиши БСП, СДС, НДСВ....и тям подобни активист.
    Пак избягваш директен въпрос . Трябва ли България да приеме еврото

На почивка
    Post Thanks / Like

Ти живееш ли в тоя свят въобще........Тръмп няма кандидат-президент които да го докосне дори, Джо Баидън дори и в неговия лагер се обявават против........това за Джонсън и за "възмездието" показва какъв си човек!!!!!!!!!
    А за хората които умряха от ковид19 заради решението на Джонсън за либерален режим към пандемията какво ще кажеш . Като умрат 500 000 американци до ноември от ковид 19 , мислиш ли че Тръмп ще спечели изборите . Като гледам кво става в Ню Йорк и глупавите решения на Тръмп

Post Thanks / Like

Пак избягваш директен въпрос . Трябва ли България да приеме еврото
    Досега не е имало директен въпрос !България в никъкъв случаи НЕ трябва да приема еврото......в противен случаи се закачваме за поредния потъващ кораб със всички последствия от това.
    DONALD TRUMP 2020

Страница 299 от 307 ПървиПърви ... 199249289297298299300301 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми