Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 36 от 64 ПървиПърви ... 26343536373846 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 876 до 900 от общо 1585
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

https://www.bbc.com/news/uk-politics-44474661 . Това е краят на великобритания като съществуваща страна . Освен кризата която идва . Великобритания ще се разпадне . Северна ирландия ще се отдели и скотланд ще ги последва след нов референдум . Аргументирам се ..Това решение на парламента за напускане на сингал маркета ще доведе до твърд брексит с което северна ирландия и скотланд няма да са съгласни
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-06-2018 на 03:58

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.theguardian.com/commenti...bs-theresa-may . Хаотичния брексит кара бизнеса да бяга от Великобритания

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.independent.co.uk/news/u...-a8400441.html . Прочетете хубаво статията . Ако до октомври 2018 Великобритания и ES ne se разберат . То изхода без сделка е напълно реален . Дори транзитния период след март 2019 би бил под въпрос

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.independent.co.uk/voices...-a8404346.html . Тази статия да е прочетат всички отворени в този форум брекситари

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Ако си емплои или селф-емплои и имаш осигурителен номер или пък си на бенефити казват, че ще си го проверяват автоматично през HMRC и не е необходимо да представяш нищо друго. Най-много банкови извлечения, ако нямаш договор за наем или билове на твое име.
    Иначе е..ти съвпадението точно март 2019 правя 5г
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Не ми трябва английския паспорт . След брексит той ще има стойноста на канадския . Няма да имаш право на работа с него в Европа .
    E ти ще си бачкаш с Българският паспорт в ес
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Това не е за паспорт. По-скоро разрешително, че имаш право да живееш и работиш в UK. Щото след това може и виза да ти трябва.
    Ама аз на ескурзия повече няма да дойда в лондон камо ли да работя . Толкова ми е писнало за 10 години от него

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Ако е вярно,си е жива амнистия,само канарчето и още двама-трима няма да имат право.Малко се обезсмисля една от най-важните цели на Брекзита,ама на кой му пука!
    То да ли ще си има смисъл да се седи тук, поради ред причини. Имам едни заделени пари за жилище тук, и се чудя да ли сега да го купя или да изчакам след брекзит да видя на къде ще духне вятърът на промяната, а пък ми писна да плащам наеми

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    То да ли ще си има смисъл да се седи тук, поради ред причини. Имам едни заделени пари за жилище тук, и се чудя да ли сега да го купя или да изчакам след брекзит да видя на къде ще духне вятърът на промяната, а пък ми писна да плащам наеми
    Купи купи точно преди срива на имотния пазар в Англия

Старо куче
    Post Thanks / Like

успелите хора имат нещо като шесто чувство, виждат печалби там където повечето хора виждат загуби. ти от кои си?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    От тази сутрин :https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-44553225
    с повечко подробности
    Мен ме учудва, че искат 65 кинта, а би трябвало да е безплатно

На почивка
    Post Thanks / Like

Ами те са бедни въшкари с над 950 милиарда паунда дълг . Всичко в света се гради на база доверие . Банкова система . Икономика политика . Рухне ли доверието натрупания дълг става изискуем

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ама аз на ескурзия повече няма да дойда в лондон камо ли да работя . Толкова ми е писнало за 10 години от него
    То пък щото ... някой заплакал за теб!!!
    Остава да кажеш, че това е причината - за наводненията в Мидландс напоследък???
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    То пък щото ... някой заплакал за теб!!!
    Остава да кажеш, че това е причината - за наводненията в Мидландс напоследък???
    Няма да съм само аз след брексит като въведат митници и кандидатстване онлайн както е в канада и стотици хиляди европейци няма да отидат в лондон на холидей

На почивка
    Post Thanks / Like

ЕК няма да им пусне никва аванта на англичаните след брексит . Работите отиват на митници и катастрофа за Англия . Англия грешно си е направила сметката . Поне няколко страни от 27те няма да ратифицират договора и работите отиват на твърд брексит

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

А защо трябва да е безплатно? В България кой документ ти го издават безплатно?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    А защо трябва да е безплатно? В България кой документ ти го издават безплатно?
    Първо ние не сме в България, второ както нин, така и този документ трябва да бъде безплатен, малко ли пари съм налял в тази държава, като осигоровки, така че трябва да ми го изкарат безплатно

На почивка
    Post Thanks / Like

Първо ние не сме в България, второ както нин, така и този документ трябва да бъде безплатен, малко ли пари съм налял в тази държава, като осигоровки, така че трябва да ми го изкарат безплатно
    Драйвър лиценз пластиката струва 20 паунда . Ако е подменяш . Защо искат тройно 65 за сетъл статус пластика

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

И едните и другите губят повече при твърд Брексит. Логиката казва, че няма да има такъв.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    И едните и другите губят повече при твърд Брексит. Логиката казва, че няма да има такъв.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Единствения вариант да няма твърд брексит е Англия да остане в сингъл маркета и митнически в ЕС . Или статут като на Норвегия или швейцария

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

НИН не е документ, а номер, който е необходим на осигурителните и данъчните власти, за да отчетат вноските на лицето по партида, затова е безплатен. ПР не им е необходим по никакъв начин, държавата спокойно ще си функционира и с него, и без него. Той е необходим на лицето, за да получи блага и не е задължителен - затова се заплаща. Ако на лицето са му много парите, просто не кандидатства и толкова. С гражданството е същото.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

22. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Recommend jhoro recommended this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

проблема е че англичаните го превръщат на печелбарство ..особено за натурализацията . по бедната страна ирландия взима много по малко за натурализация .Те така ще си подредят къщата че ще са много по зле от преди

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

проблема е че англичаните го превръщат на печелбарство ..особено за натурализацията . по бедната страна ирландия взима много по малко за натурализация .Те така ще си подредят къщата че ще са много по зле от преди
    Според мен, търсенето определя цената. Колко хора искат да станат ирландски граждани и колко - британски? За да се издържа този Хоум Офис, който се занимава с толкова напиращи да живеят в тази страна, е редно да има такси. Иначе излиза, че обработката на документите на емигрантите трябва да излиза само от общия бюджет, т.е. от джоба на всеки данъкоплатец. Че защо?

А и проблем е за кого по-точно? Който смята, че е много скъпо, просто не кандидатства. Човек може да си живее неограничено време с ILR или ПР в страната, никому не са сложили вила на врата да става гражданин. Който смята, че му е важно, може да си го позволи, не струва повече от една почивка в чужбина. То е като да пътуваш из Франция - ако искаш да ползваш магистралите, плащаш и това е. Като не искаш да плащаш - не плащаш, никой не те кара, има и други пътища, но няма да може да стигнеш толкова бързо до където искаш.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Според мен, търсенето определя цената. Колко хора искат да станат ирландски граждани и колко - британски? За да се издържа този Хоум Офис, който се занимава с толкова напиращи да живеят в тази страна, е редно да има такси. Иначе излиза, че обработката на документите на емигрантите трябва да излиза само от общия бюджет, т.е. от джоба на всеки данъкоплатец. Че защо?

А и проблем е за кого по-точно? Който смята, че е много скъпо, просто не кандидатства. Човек може да си живее неограничено време с ILR или ПР в страната, никому не са сложили вила на врата да става гражданин. Който смята, че му е важно, може да си го позволи, не струва повече от една почивка в чужбина. То е като да пътуваш из Франция - ако искаш да ползваш магистралите, плащаш и това е. Като не искаш да плащаш - не плащаш, никой не те кара, има и други пътища, но няма да може да стигнеш толкова бързо до където искаш.
    Не е нормално обработката на документите на едно семейство с две деца за натурализация да е над 2000 паунда . Много ги защитаваш . Като си избрала скотланд и много защитаваме великобритания . Няма никви привилегии и предимства тази страна . Много са неадекватни тези сравнения . Приличат ми като тези на лорда в други теми . кой са предимствата на тази страна . социалната защита ли -много слаба . Пенсията ли -много ниска и тн да не пиша и друго . Голям наплив има от кой . Индия пакистан бангладеш нигерия . Да те е страх вечер в автобус да се качиш . И наплив от източно европейци от селските райони . Защото те нямат капацитет да се уредят в друга европейска страна .В англия куче влачи диря няма . А и в момента ирландския паспорт е по оборотен от английския . Много англичани кандидатстваха за ирланска натурализация
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-06-2018 на 22:58

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

...
    Чета и не мога да разбера. Уж ти си „Канари...“, а нас ни взимаш за „канарчета“???
    Ми, като не те кефи тая държава - много е лесно бе. „Пътя, чантата и ... за 'ляб!“

Пп. Темата уж е за Br(itish)Exit, а се преориентира към ... Kan(arinapred)Exit!!!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

27. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
Страница 36 от 64 ПървиПърви ... 26343536373846 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми