Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 226 от 256 ПървиПърви ... 126176216224225226227228236 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5 626 до 5 650 от общо 6395
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    тц тц тц тц тц
    давате на готово информация, която нямат капацитет да асимилират, но имат кухина да складират и (твърде често) безочие да използват в даден момент
    Вгледай се по добре в огледалото!!!!! и престани да плагиатстваш....
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

2. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не си спомням Сара някога да е пожелала лошо някому, та какъв хейт, каква мъст ви гони пък вас. ... Ако ли пък съм толкова късопаметна, или цитирайте нейни мнения с хейт или мъст, или се дръжте като мъже. Някои сте готови да изтърпите какво ли не от други мъже, ама когато една жена дръзне да си каже мненията, реагирате като ощипани булки. Я се вземете в ръце.

Сара, не разбрах защо да съм вадила нож на умряло куче - Канарите ли визираш? Какво му е умрялото - не е спрял да бълва. И не, нито булинга, нито злобата и отмъщението смятам, че трябва да се толерират.

Канари, не си враг, защото не харесваш УК, а защото открито и откровено желаеш зло на живеещите в УК под формата на апокалипсис поради брексит. Не видях никъде грам съчувствие от тебе. И недей да си измисляш, че си бил единствения пророк, който бил казал, че паундът ще падне и че брексит е лош за УК. В този форум си спомням само 2-ма - 3-ма, които да харесаха брексит от самото начало. Всички други смятахме, че е вреден за Кралството и затова бяхме против.

Не бях чула за Дойче банк, че е с проблеми, ама вярно било. Ще рече - световната криза не е подминала дори и страната, дето уж е най-велика в ЕС. Чудя се, щом в Германия има такива проблеми, какво да кажем за другите страни. И дали проблемите на ЮК в момента идват само от брексита или и от други процеси, за които не си даваме сметка в каква комбинация действат.

Борис го смятам за абсолютен клоун, но му давам кредит на доверие, дано успее да измъкне ЮК от тоя батак, в който се набута без нужда. Не ми се вярва много, щото на Тереза съветниците не успяха за 3 години, той сега за 30 дни ще измъкне някаква чудесна сделка - може да направи такова чудо само ако беше фея с вълшебна пръчица. Дето се казва - а дано, ама надали. По-скоро ситуацията ще се разреши по един или друг начин с него и без него. Да не забравяме, че той не е президент като Тръмп.

Та той и Тръмп сам не може да действа, се оказа - неочаквано и за него. Абе чули ли сте за тая случка, дето заявил, че иска да купи Гренландия от датчаните и когато те не се съгласили, той взел, че се връцнал обиден и отказал държавното посещение в Дания, пък бил поканен от датското кралско семейство. Бе аланкоолу, как се купува земя от друга страна, че и с 50 000 души, живеещи на нея? Ми те като искат да си останат поданици на тяхното кралско семейство? Чак ме заболя корема от смях, като ми разказаха тая веселба днес хахаха.
    Сера може да ти е приятелка, но редовно съска срещу нас и се стреми да ни засегне.

Борис не мисля, че е клоун. Както виждаш, мненията му отпреди 5 години съвпадат с мнението на Вируса, ицо и т.н. Това значи ли, че и те са клоуни? По-скоро човекът се опитва да извлече максимума от ситуацията. Както виждаш, Меркел и Макрон доста внимателно и меко подхождат в преговорите с него. Вчера Макрон е изразил надежди, че могат да се направят определени компромиси за UK, за да се избегне no-deal Brexit. А според анализаторите се очакваше именно той да заеме по-хард позиция срещу Борис. Нещата не са толкова прости.
    Канари също разсеяно ги пропусна тези изявления на френския президент.

Тръмп днес обяви търговска война на Китай, съветвайки целия американски бизнес да започне да мести производството си в "други страни, а защо не и обратно в Америка".

Our Country has lost, stupidly, Trillions of Dollars with China over many years. They have stolen our Intellectual Property at a rate of Hundreds of Billions of Dollars a year, & they want to continue. I won’t let that happen! We don’t need China and, frankly, would be far better off without them. The vast amounts of money made and stolen by China from the United States, year after year, for decades, will and must STOP. Our great American companies are hereby ordered to immediately start looking for an alternative to China, including bringing your companies HOME and making your products in the USA. I will be responding to China’s Tariffs this afternoon. This is a GREAT opportunity for the United States. Also, I am ordering all carriers, including Fed Ex, Amazon, UPS and the Post Office, to SEARCH FOR & REFUSE, all deliveries of Fentanyl from China (or anywhere else!).
    Възхищавам се на ентусиазма на този човек. Носи класическия американски дух на свободолюбив предприемач. Този дух, с който българите някога асоциираха САЩ и към който се стремяха едно време. За съжаление, същият е на изчезване.

П.П.
    Много ми харесваш, когато коментираш непринудено и си казваш мнението най-спокойно и без обвинителен тон.
    Хубаво си коментираме по този начин. Лошото е, че има няколко човека, които така и не приемат чуждо мнение.

4. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Вгледай се по добре в огледалото!!!!! и престани да плагиатстваш....
    1. Невъзможност за придържане към темата
    Глупавите хора обаче тенденциозно вършат глупави неща. Не могат да осмислят действията си в мащаб, по-голям от зоната на личния си комфорт, не могат да разберат защо същите представляват неудобство или заплаха, нямат желание да се вслушат в околните и да асимилират причината за недоволството им. Вашата аргументирана критика в тяхното съзнание се възприема като предизвикателно навлизане в личното им пространство. Съответно отговарят на същата (за тях) основа – личната.

Целят да ви засегнат, защото нямат какво друго да отговорят. Не могат да обосноват позицията си по проблем, който не са способни да дефинират като съществуващ. Първосигнално изтъкват първото, което забележат у вас и според техните критерии би могло да се използва по обиден начин, за да отвърнат на удара. И често се гордеят с този си отговор. Особено ако вие сте замълчали от изненада, а те са възприели мълчанието ви за съгласие или слабост. "Победа" за тях.

знаеш ли значението на думата "плагиатствам"
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението

знаеш ли значението на думата "плагиатствам"
    Да знам, всичко това което цитираш по инерция като го представявяш за собствени мисли и звучи разумно в последните ти постове............ Трябва ти гарафа с вода да си "измиеш" глътнатия прах приятелю
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 24-08-2019 на 00:05
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

7. Recommend mate recommended this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Не си спомням Сара някога да е пожелала лошо някому, та какъв хейт, каква мъст ви гони пък вас. ... Ако ли пък съм толкова късопаметна, или цитирайте нейни мнения с хейт или мъст, или се дръжте като мъже. Някои сте готови да изтърпите какво ли не от други мъже, ама когато една жена дръзне да си каже мненията, реагирате като ощипани булки. Я се вземете в ръце.

Сара, не разбрах защо да съм вадила нож на умряло куче - Канарите ли визираш? Какво му е умрялото - не е спрял да бълва. И не, нито булинга, нито злобата и отмъщението смятам, че трябва да се толерират.

Канари, не си враг, защото не харесваш УК, а защото открито и откровено желаеш зло на живеещите в УК под формата на апокалипсис поради брексит. Не видях никъде грам съчувствие от тебе. И недей да си измисляш, че си бил единствения пророк, който бил казал, че паундът ще падне и че брексит е лош за УК. В този форум си спомням само 2-ма - 3-ма, които да харесаха брексит от самото начало. Всички други смятахме, че е вреден за Кралството и затова бяхме против.

Не бях чула за Дойче банк, че е с проблеми, ама вярно било. Ще рече - световната криза не е подминала дори и страната, дето уж е най-велика в ЕС. Чудя се, щом в Германия има такива проблеми, какво да кажем за другите страни. И дали проблемите на ЮК в момента идват само от брексита или и от други процеси, за които не си даваме сметка в каква комбинация действат.

Борис го смятам за абсолютен клоун, но му давам кредит на доверие, дано успее да измъкне ЮК от тоя батак, в който се набута без нужда. Не ми се вярва много, щото на Тереза съветниците не успяха за 3 години, той сега за 30 дни ще измъкне някаква чудесна сделка - може да направи такова чудо само ако беше фея с вълшебна пръчица. Дето се казва - а дано, ама надали. По-скоро ситуацията ще се разреши по един или друг начин с него и без него. Да не забравяме, че той не е президент като Тръмп.

Та той и Тръмп сам не може да действа, се оказа - неочаквано и за него. Абе чули ли сте за тая случка, дето заявил, че иска да купи Гренландия от датчаните и когато те не се съгласили, той взел, че се връцнал обиден и отказал държавното посещение в Дания, пък бил поканен от датското кралско семейство. Бе аланкоолу, как се купува земя от друга страна, че и с 50 000 души, живеещи на нея? Ми те като искат да си останат поданици на тяхното кралско семейство? Чак ме заболя корема от смях, като ми разказаха тая веселба днес хахаха.
    Тръмп се бъзика за Гренландия, и аз доста се смях, даже и той самият си го признава,, че е било шега.
    Обаче...за nhs не се бъзика
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Сега тия като лийвнат на 31 октомври , а аз съм дойдел на 15 октомври 2014 мога ли да кандидатствам за перманент резиденс и другата година да грабна паспорт и изобщо задължително ли е да имам преди това перманент резиденс или може направо на 6тата година да ап***** за паспорт ? Гледам , че срока е до 31 декември 2020 за сетълмент статус ама тва май ми не требва . От друга страна ако ми требва и го направя сега , другата година ще мога ли да ап***** за паспорт ?

Бахти тва що цензурира думата ап-ла-й-на
    Защо си харчиш парите за глупости?
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    И точкови сиистеми и визи всякакви съм взимал и минавал, не е фаталко ако искаш да живееш/работиш тук. Да не говорим, че всичко става онлайн и бързо, не като едно време опашки пред британското посолство в София.
    Служителят англичанин там като ми видя заплатата която бях декларирал и му паднаха очилата. Взе да ми говорим - сигурен ли си, ние ще проверим!
    Ами проверявайте! Сигурно е била по-висока от неговата тогава.
    В началото на 2000-та в ИТ сектора беше супер, с моите колеги заемахме от 50 до 60-то място в топ заплатите в местното данъчно.
    Ти живееш в свят в който си мислиш че УК е центъра на вселената . Не не е . Дори след брексит без сделка става периферия .Никой европеец няма да идва в uK

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По твои приказки, до една година след референдума, 90% от европейците щяха да са напуснали ЮК. Е пак не позна, продължават да си живеят и нови идват.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Който е решил да дойде в ЮК ще дойде, без значение от визи и т.н.
    Пътуващите цигани гастарбайтери опортюнисти като Канарите не ги броим, но и те ще продължават да идват, защото ЮК още ще си остане привлекателна страна за нископлатена работа.
    А пък след 5-10 България ще я сложат във втора зона ЕУ и пак ще си трябват някакви разрешителни и визи за пътуване из ЕУ. Не случайно не искат да и вземат в Шенген и до сега.
    Глобализмът се доказа като неефективен в социално отношение и границите се затварят в световен мащаб. Така че брекзит или не, събитията си вървят в еднаква посока.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Пътуващите цигани гастарбайтери опортюнисти като Канарите не ги броим, но и те ще продължават да идват, защото ЮК още ще си остане привлекателна страна за нископлатена работа.
    А пък след 5-10 България ще я сложат във втора зона ЕУ и пак ще си трябват някакви разрешителни и визи за пътуване из ЕУ. Не случайно не искат да и вземат в Шенген и до сега.
    Глобализмът се доказа като неефективен в социално отношение и границите се затварят в световен мащаб. Така че брекзит или не, събитията си вървят в еднаква посока.
    Значи аз съм пътуващ циганин , като не ти пука що се изнервяш и изпускаш нерви . Релакс може и без обиди . Няма да идват ЕУ ситизенс след брексит без сделка в УК . Приеми го спокойно и с достойнство . Кво толкова

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    По твои приказки, до една година след референдума, 90% от европейците щяха да са напуснали ЮК. Е пак не позна, продължават да си живеят и нови идват.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Не ми се търси в нета последната статистика, но имиграцията от eu към uk e спаднала доста. Обаче от страни извън eu ,като Бангладеж, Индия ,Пакистан се увеличила. Нещо това говорили ти?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Значи аз съм пътуващ циганин , като не ти пука що се изнервяш и изпускаш нерви . Релакс може и без обиди . Няма да идват ЕУ ситизенс след брексит без сделка в УК . Приеми го спокойно и с достойнство . Кво толкова
    Написах го защото сам ти сам спомена преди, че не ти пука къде си - ЮК, Германия, Франция и т.н.
    За контраст хора пристигат в ЮК за да се установят тук и да живеят - на тези хора брекзит ще донесе максимум повече бюрокрация и няма да повлияе особено на решението им.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Не ми се търси в нета последната статистика, но имиграцията от eu към uk e спаднала доста. Обаче от страни извън eu ,като Бангладеж, Индия ,Пакистан се увеличила. Нещо това говорили ти?
    Само да кажа, че поляците в ЮК са повече от Индийците и Пакистанците взети заедно. Това е официален факт.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Само да кажа, че поляците в ЮК са повече от Индийците и Пакистанците взети заедно. Това е официален факт.
    Пълни глупости говориш , индийци и пакистанци са трето поколение тук . Те са отдавна британци , но правят бавно но сигурно Лондон в Ислямабад

Старо куче
    Post Thanks / Like

Написах го защото сам ти сам спомена преди, че не ти пука къде си - ЮК, Германия, Франция и т.н.
    За контраст хора пристигат в ЮК за да се установят тук и да живеят - на тези хора брекзит ще донесе максимум повече бюрокрация и няма да повлияе особено на решението им.
    И какво лошо има в това . Мога да се приспособя навсякъде . Това дава ли ти право да ме наричаш циганин . Много хора са живяли като мен в няколко държави и не им пречи особено . И това не е присъщо само за българите и западняците го правят . Мисля че би следвало да ми се извиниш . Слагате УК на пиедестал . Като нещо изключително. Ами не е . УК не е нещо изключително . Дори напротив . След брексит без сделка ще е нещо изолирано . на юни британското здравно министерство започна нова процедура за подсигуряване на товарен капацитет, място за съхранение и хладилници, за да могат да се складират лекарства. От обещаните 2.1 милиарда паунда, 434 милиона са заделени за тази цел.

Преди началната дата за излизането от ЕС (29 март), която първо бе удължена до 12 април, министерството заяви, че са били анализирани хиляди лекарства, за да се разбере при кои може да възникнат проблеми заради нарушението на доставките от ЕС.

Доставчиците осигуриха допълнителен резерв за шест седмици от тези лекарства над обичайния "буферен" запас. Същият подход бе приложен за ваксините, за кръвните продукти и продуктите за трансплантация. . Колkото и да складират все тая . Така е голям зор ще видят гoрдите островни хора . ще разберат какво е да живееш на остров и да се правиш на велик
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-08-2019 на 19:21

Старо куче
    Post Thanks / Like

И какво лошо има в това . Мога да се приспособя навсякъде . Това дава ли ти право да ме наричаш циганин . Много хора са живяли като мен в няколко държави и не им пречи особено . И това не е присъщо само за българите и западняците го правят . Мисля че би следвало да ми се извиниш . Слагате УК на пиедестал . Като нещо изключително. Ами не е . УК не е нещо изключително . Дори напротив . След брексит без сделка ще е нещо изолирано . на юни британското здравно министерство започна нова процедура за подсигуряване на товарен капацитет, място за съхранение и хладилници, за да могат да се складират лекарства. От обещаните 2.1 милиарда паунда, 434 милиона са заделени за тази цел.

Преди началната дата за излизането от ЕС (29 март), която първо бе удължена до 12 април, министерството заяви, че са били анализирани хиляди лекарства, за да се разбере при кои може да възникнат проблеми заради нарушението на доставките от ЕС.

Доставчиците осигуриха допълнителен резерв за шест седмици от тези лекарства над обичайния "буферен" запас. Същият подход бе приложен за ваксините, за кръвните продукти и продуктите за трансплантация. . Колkото и да складират все тая . Така е голям зор ще видят гoрдите островни хора . ще разберат какво е да живееш на остров и да се правиш на велик
    Къде видя някой да те нарича циганин? Нещо въображението ти работи на високи обороти, както и никой не видях да слага Ук на пиедестал освен теб разбира се

20. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

И какво лошо има в това . Мога да се приспособя навсякъде .
    Голямо приспособяване в УК си му хвърлил - хем си го напуснал, хем 3 години след напускането му не спря да плюеш и съскаш срещу държавата... Или са ни съвсем различни понятията за приспособяване. Пакистанците ти пречат - дето са се заселили в тая държава, преди да си се родил.... Излиза, че си дошъл, без да знаеш достатъчно за държавата. И си я напуснал. Къде е тук приспособяването - не разбрах.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Голямо приспособяване в УК си му хвърлил - хем си го напуснал, хем 3 години след напускането му не спря да плюеш и съскаш срещу държавата... Или са ни съвсем различни понятията за приспособяване. Пакистанците ти пречат - дето са се заселили в тая държава, преди да си се родил.... Излиза, че си дошъл, без да знаеш достатъчно за държавата. И си я напуснал. Къде е тук приспособяването - не разбрах.
    Пакистанците дори и трето поколение британски поданици си остават като братята им в ислямабад . С белите дълги рокли . Страшно е само да ги гледаш в петък като тръгнат към джамиите . Милиони са . Превзели са половината Лондон . Има изцяло квартали в които ако отидеш си все едно в Ислямабад . И като си прeдставяш че раждат по 8+ деца , а белите англичани са почти бездетни гейове лесбийки и ти става ясно бъдещето на тази страна . . . . Като прибавим и хард брексит . Защо да остана . Защото повече няма да идват бели европейци на острова . Как ще се чустват моите внуци в тази държава
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-08-2019 на 20:37

Старо куче
    Post Thanks / Like

......
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-08-2019 на 21:18

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не си ли опортюнист?

Старо куче
    Post Thanks / Like

ok

Старо куче
    Post Thanks / Like

И какво лошо има в това . Мога да се приспособя навсякъде . Това дава ли ти право да ме наричаш циганин . Много хора са живяли като мен в няколко държави и не им пречи особено . И това не е присъщо само за българите и западняците го правят . Мисля че би следвало да ми се извиниш .
    Използвах циганин в реалното му значение:
    GIPSY: a member of a travelling nomadic people traditionally living by itinerant trade and fortune telling. Gypsies speak a language (Romany) that is related to Hindi and are believed to have originated in South Asia.
    Естествено в българския език има и обидна конотация, и ако така си го разбрал, то ти се извинявам !
    Имах предвид циганите като общност живеещи без постоянно местожителство, местещи се там където им е най-изгодно на момента.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Пакистанците дори и трето поколение британски поданици си остават като братята им в ислямабад . С белите дълги рокли . Страшно е само да ги гледаш в петък като тръгнат към джамиите . Милиони са . Превзели са половината Лондон . Има изцяло квартали в които ако отидеш си все едно в Ислямабад . И като си прeдставяш че раждат по 8+ деца , а белите англичани са почти бездетни гейове лесбийки и ти става ясно бъдещето на тази страна . . . . Като прибавим и хард брексит . Защо да остана . Защото повече няма да идват бели европейци на острова . Как ще се чустват моите внуци в тази държава
    Отново ми описваш Малмо, Берлин, Брюксел, Париж, Марсел и т.н.

Поляците естествено са трудноразличими сред англичаните по външен вид и затова не се виждат мащабите на преселението им в ЮК. В това ми беше мисълта, за 10 години поляците като мигранти надминаха 60 години миграция от британските колонии. Иначе нищо против нито едните нито другите.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Отново ми описваш Малмо, Берлин, Брюксел, Париж, Марсел и т.н.

Поляците естествено са трудноразличими сред англичаните по външен вид и затова не се виждат мащабите на преселението им в ЮК. В това ми беше мисълта, за 10 години поляците като мигранти надминаха 60 години миграция от британските колонии. Иначе нищо против нито едните нито другите.
    Просто няма смисал с теб да се говори . Колко пъти да ти кажа в Берлин живях 5 седмици . Не видях нито един мигрант в Метрото . Докато Лондон е врашкан с cvetni

Post Thanks / Like

Така е,и аз немога да разбера какво го дразнят пакитата. Да знаеш, от както се преместих в кралството, започнах да гледам на живота по друг начин. Спряха да ме дразнят ромите, незаконните ромски гета, Пеевски, даже и Бойко ми стана по симпатичен.
    Откакто се преместих в нов квартал, без араби ,и те спряха да ме дразнят, само комшийката ме дразни( една 24 годишна пикла), че кара Mercedes GLC, а аз отскоро се мъча с едно audi Q7 и винаги паркира на моето място пред кооперацията
    Последно редактирано от dimi_m : 24-08-2019 на 23:10

Страница 226 от 256 ПървиПърви ... 126176216224225226227228236 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (1 регистрирани и 4 гости)

1. Carlsberg

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване