Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 35 от 49 ПървиПърви ... 25333435363745 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 851 до 875 от общо 1201
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    https://ciltuk.org.uk/Portals/0/Docu...f8YvcTBA%3d%3d

Професор от университетът в Нортхамптън подлага на критика БРЕКЗИТ и коментира ефектът, който той би имал върху логистичната и транспортната индустрия на Обединеното Кралство. Накратко, според автора, би имало огромен дефицит на работна ръка при евентуални рестрикции срещу европейски граждани, а скиллс гап-а в сектора и сега е огромен.

С други думи - Великобритания не може да си позволи хард БРЕКЗИТ с пълен контрол на границата на идващите от ЕС. Това е мое лично мнение, базирано на моментните факти - политически, икономически (най-вече), геостратегически. Контрол на работна ръка може да бъде осъществен, но над 2/3 от секторите имат нужда от свежа работна ръка, както за запълването на по-ниските позиции, така и от високо-квалифициран персонал. Затова си мисля, че никой от вече установените европейски граждани на територията на Англия, Уелс и Шотландия няма да бъде екстрадиран.
    Обърна си мнението за Брексит . Великобритания не би могла да си позволи твърд брексит . Не ми трябва да го сподели с медиите университетски професор . Казах ви Го след първия ден на референдума

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.bbc.co.uk/news/amp/uk-politics-44407397 . Тереза кляка пред условията на ES za da избегне твърд брексит . Явно излезна хитър политик

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.theguardian.com/politics...xit-referendum . Скоро биха направили и втори референдум за оставане в ЕС .

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Канарче, кога ще ни пуснеш филма, да го гледаме?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Канарче, кога ще ни пуснеш филма, да го гледаме?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    То филма тепърва предстои за Великобритания . Иска се малко търпение . Скоро го пускат лаиф . Хайде лека и с здраве

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.theguardian.com/politics...-politics-live . . Прочетете хубаво статията . Барние не пуска никаква аванта на Великобротания в преговорите и така трябва да бъде . По добре без сделка от колкото лоша сделка за ЕС

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.investor.bg/evropa/334/a...dishno-262392/ Липсата на сделка с ES bi struwala 27 милиарда паунда на година . Как според вас това би се отразило на социалната система на великобритания например

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    https://www.investor.bg/evropa/334/a...dishno-262392/ Липсата на сделка с ES bi struwala 27 милиарда паунда на година . Как според вас това би се отразило на социалната система на великобритания например
    Това е типичен пример на кухи заглавия и празни разсъждения. Нищо в заглавието и в статията не почива на факти, а на нечии прогнози и умотворения. - "Липсата на сделка за Brexit може да струва на бизнеса 27 млрд. долара годишно"

Липса на сделка изобщо не е ясно дали ще има, това е много слабо вероятен вариант.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Твърд, мек брекзит няма значение. Важното е да се излезе преди следващата криза да гръмне и да опука южна Европа - тогава ще трябва да се плащат трилиони евро в QE

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Твърд, мек брекзит няма значение. Важното е да се излезе преди следващата криза да гръмне и да опука южна Европа - тогава ще трябва да се плащат трилиони евро в QE
    Самото падане на паунда до 2.22 ,показва перманентна криза в великобритания . Паунда би могъл да се обезценява до определени граници след това следват качествени промени в стандарта . При твърд брексит Великобритания изпада в голяма изолация . Това би го разбрал много скоро . Единствения полезен ход на правителството на Великобритания е да се съгласят с условията на Барние
    Последно редактирано от kanarinapred : 09-06-2018 на 12:37

Старо куче
    Post Thanks / Like

следващата криза е на вратата, да видим кой ще я отвори , тръмп или италия.
    друго ми е интересно в твоя пост. означава ли, че досега българия е плащала и продължава да плаща за кризата в гърция?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

13. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Не съм убеден че при втори референдум излизането от ES bi speчелило

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    следващата криза е на вратата, да видим кой ще я отвори , тръмп или италия.
    друго ми е интересно в твоя пост. означава ли, че досега българия е плащала и продължава да плаща за кризата в гърция?
    Трамп биха го изритали при новите избори без проблем . Нима мислите че при нова криза на Америка и Великобритания би им се разминало . Най много да създадат предпоставки за близост в търговските сделки ЕС -Китай . И от това Великобритания и Америка да загубятi . Скоро БВП на ES stawa 24 трилиона долара и минава този на Америка . Това става и с Китай . Америка остава на трето място . Единственото решение на Америка е да се върне към приятелски отношения с ЕС
    Последно редактирано от kanarinapred : 09-06-2018 на 13:25

Старо куче
    Post Thanks / Like

Трамп биха го изритали при новите избори без проблем . Нима мислите че при нова криза на Америка и Великобритания би им се разминало . Най много да създадат предпоставки за близост в търговските сделки ЕС -Китай . И от това Великобритания и Америка да загубятi . Скоро БВП на ES stawa 24 трилиона долара и минава този на Америка . Това става и с Китай . Америка остава на трето място . Единственото решение на Америка е да се върне към приятелски отношения с ЕС
    извинявай ама някъде да съм те питал за твойто мнение? защо постоянно го навираш без да е поискано? скучно ли ти е или кво?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

17. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    извинявай ама някъде да съм те питал за твойто мнение? защо постоянно го навираш без да е поискано? скучно ли ти е или кво?
    Всичко което предрекох преди две години излезе вярно . И падането на паунда . И избирането на Меркел и Макрон . Само не мога да усетя твърд брексит или Великобритания ще клекне на условията на Барние . И не ми е скучно интересното предстои

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.investor.bg/evropa/334/a...andiia-262725/ . Натиска на ES warhu Welikobritaniq не намалява . Отстъпки за Великобритания няма да има

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Самото падане на паунда до 2.22 ,показва перманентна криза в великобритания . Паунда би могъл да се обезценява до определени граници след това следват качествени промени в стандарта . При твърд брексит Великобритания изпада в голяма изолация . Това би го разбрал много скоро . Единствения полезен ход на правителството на Великобритания е да се съгласят с условията на Барние
    треперят им гащите на дъртите имигранти, които са се установили трайно и ни напред, ни назад. Ако се сбъдне тази прогноза, първо го издухва севера и тия райони където няма нищо, демек разни малки градчета. Скоро ходиш по работа в един град, който е до морето в северна Англия, близо до Шотландия и беше пълна скръб, замразени проекти на някакви нови сгради, цели квартали пусти, навсякъде табели където пише, отдава се под наем. Свърших бързо работа и фъш, че знам ли вечер какво се случва по улиците

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    треперят им гащите на дъртите имигранти, които са се установили трайно и ни напред, ни назад. Ако се сбъдне тази прогноза, първо го издухва севера и тия райони където няма нищо, демек разни малки градчета. Скоро ходиш по работа в един град, който е до морето в северна Англия, близо до Шотландия и беше пълна скръб, замразени проекти на някакви нови сгради, цели квартали пусти, навсякъде табели където пише, отдава се под наем. Свърших бързо работа и фъш, че знам ли вечер какво се случва по улиците
    Това е самата истина . В Америка е същото . Детроит например от центъра на автомобилостроенето се е превърнал в една развалина . За това там избраха Трамп . И с това Америка фарст могат да станат енгири в западния свят . Там не ги плашеха с източно европейци за разлика от Великобритания . Брексит и Трамп не само че няма да им помогнат ,но ще задълбочат кризата им

Post Thanks / Like

Това е самата истина . В Америка е същото . Детроит например от центъра на автомобилостроенето се е превърнал в една развалина . За това там избраха Трамп . И с това Америка фарст могат да станат енгири в западния свят . Там не ги плашеха с източно европейци за разлика от Великобритания . Брексит и Трамп не само че няма да им помогнат ,но ще задълбочат кризата им
    Америка, ако не беше толкова далече щях да си остана там. Преди 10г взимах много по добри отколкото в Англия, работа има навсякъде, по добър климат, бензина беше 0.60 цента за галон, само квартирите бяха по високи. В началото плащах 1300 долара за двустаен апартамент, но самият град се води престижен курорт и заплатите бяха много високи, 10 долара беше минимума, аз правих много повече, защото взимах и бонуси от продажби и бях доволен, същото и сервитьорите взимаха много хубави пари, защото в Америка бакшиша е задължителен А Детройт се продаваше къща за 2000 долара, когато аз бях, иначе и в Тексас е същото, пълна скръб, пълно с мексиканци и цигания.
    Последно редактирано от dimi_m : 13-06-2018 на 13:18

На почивка
    Post Thanks / Like

Америка, ако не беше толкова далече щях да си остана там. Преди 10г взимах много по добри отколкото в Англия, работа има навсякъде, по добър климат, бензина беше 0.60 цента за галон, само квартирите бяха по високи. В началото плащах 1300 долара за двустаен апартамент, но самият град се води престижен курорт и заплатите бяха много високи, 10 долара беше минимума, аз правих много повече, защото взимах и бонуси от продажби и бях доволен, същото и сервитьорите взимаха много хубави пари, защото в Америка бакшиша е задължителен
    Знам бил сам в Америка 1994-95 . 300 долара наем студио flat в чикаго . 90 цента галон бензин . 10 кг пилешки бутчета 3 долара и 30 цента . Надница 80-100 долара на ден . Но бях в мексикански квартал . Не беше lo60 ,но аз идвах от западна Германия 1990-1993 и чикаго ми се видя като циганската махала . С изключение на центъра . Но там са само офис сгради . То и 70 % от лондон е като циганската махала . Ама се свиква братле . Само да не си в квартал с 80 % цветни . Само с шибания климат на Великобритания не се свиква поне за мен . Като няма слънце и постояно вали по малко . Такова роси и се побърквах . Не става без слънце . Казвам ти за 10 месеца в пловдив напълно възстанових кости бял дроб
    Последно редактирано от kanarinapred : 13-06-2018 на 13:29

Post Thanks / Like

Знам бил сам в Америка 1994-95 . 300 долара наем студио flat в чикаго . 90 цента галон бензин . 10 кг пилешки бутчета 3 долара и 30 цента . Надница 80-100 долара на ден . Но бях в мексикански квартал . Не беше lo60 ,но аз идвах от западна Германия 1990-1993 и чикаго ми се видя като циганската махала . С изключение на центъра . Но там са само офис сгради
    В Чикаго съм живях за много малко с едни юнаци, та тристаен апартамент излизаше 600 долара, ама заплатите бяха зле и си махнах

На почивка
    Post Thanks / Like

В Чикаго съм живях за много малко с едни юнаци, та тристаен апартамент излизаше 600 долара, ама заплатите бяха зле и си махнах
    Аз работех строителство . Наливахме бетон само . Само основи . 100 долара на ден в брой . С 3 надници си плащах студио флата . Но ние сме били по различно време . Аз съм бил там 1994 . Беше толкова евтино че ти е бедна фантазията . Сега чувам квартирите там са по 1300 долара наем най евтините . Голяма криза е ударила Америка

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.independent.co.uk/news/u...-a8396476.html . Много ,много интересно

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

https://www.independent.co.uk/news/u...-a8396476.html . Много ,много интересно
    Хахаха...... Паниката на апаратчиците в ЕС е достигнала кресчендо .......и ако издържат до есента аз лично ще призная че демократичния процес в Европа е убит!!!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 13-06-2018 на 23:35
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Страница 35 от 49 ПървиПърви ... 25333435363745 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми