Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 21 от 36 ПървиПърви ... 11192021222331 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 501 до 525 от общо 879
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    С визи няма да има наплив . Сега повечето хора стоят за да вземат английски паспорти . Отпадне ли тази алтернатива и край .
    А какво общо има между визите и паспортите - защо да отпадне алтернативата за паспорти, като има визи?
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.reuters.com/article/uk-b...-idUSKCN1G70ZM .Има малък шанс за обрат . Да се стопира брексит

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    А какво общо има между визите и паспортите - защо да отпадне алтернативата за паспорти, като има визи?
    Защото това е целта на бритaнското правителство . Да се спре имиграцията от източна европа . Това им е целта и извън ЕС ще я постигнат без проблем . Но ES sitezens biha предпочели имиграция в страна на ЕС . С английски в Дъблин . С френски в франция и белгия . С немски в Германия и Австрия . Тези хора ще имат перспектива в тези страни . Докато перспективата в UK за тях умря

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Защото това е целта на бритaнското правителство . Да се спре имиграцията от източна европа . Това им е целта и извън ЕС ще я постигнат без проблем .
    Аз смятам, че това не е основната цел на брексит, но ти не ми отговори на въпроса. А той е - защо смяташ, че за тези с визи няма британски паспорти?
    Гугъл търсачка на форума

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз смятам, че това не е основната цел на брексит, но ти не ми отговори на въпроса. А той е - защо смяташ, че за тези с визи няма британски паспорти?
    Защото така ще го направят . Явно не правите разлика от ситуацията когато UK бе в ES predi nie да се присаеденим . И UK след брексит . UK след брексит ще бъде трета страна за ES kato naprimer Канада . В канада като ти дават работна виза нямаш никав шанс да вземеш канадски паспорт . Има имигранстка и неимигранстка виза

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

хората правят икономиката на страната! нека ако не съм прав,да ме пребиете с камъни,но една държава не може да е капо от повечето хора в нея!бъдете сигурни,че ако има хора,от които държавата не прави оборот,тея ще реконструират газовите камери
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

8. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    хората правят икономиката на страната! нека ако не съм прав,да ме пребиете с камъни,но една държава не може да е капо от повечето хора в нея!бъдете сигурни,че ако има хора,от които държавата не прави оборот,тея ще реконструират газовите камери
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Защото така ще го направят . Явно не правите разлика от ситуацията когато UK бе в ES predi nie да се присаеденим . И UK след брексит . UK след брексит ще бъде трета страна за ES kato naprimer Канада . В канада като ти дават работна виза нямаш никав шанс да вземеш канадски паспорт . Има имигранстка и неимигранстка виза
    Ще има пак бизнес визи, ще идват бизнес дами чистачки, учителки, камериерки, водопроводчици и т.н. Аз ще изкарам курс как се прави бизнес планове, ще сложа една пластмасова маса пред визовият отдел в София и ще продавам бизнес планове, само идваш и казваш какъв бизнес искаш да въртиш за 5 мин. си готов. Зимата ще предлагам и чай с мляко защото ти като източно европеец ще мръзнеш като куче пред посолството за виза, а за тия които им отказано виза, ще предлагам носни кърпички да избършат сълзиците от очите си.

Старо куче
    Post Thanks / Like

http://uk.businessinsider.com/brexit...-rights-2018-2 Тереза взе да прави отстъпки пред ЕК

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ще има пак бизнес визи, ще идват бизнес дами чистачки, учителки, камериерки, водопроводчици и т.н. Аз ще изкарам курс как се прави бизнес планове, ще сложа една пластмасова маса пред визовият отдел в София и ще продавам бизнес планове, само идваш и казваш какъв бизнес искаш да въртиш за 5 мин. си готов. Зимата ще предлагам и чай с мляко защото ти като източно европеец ще мръзнеш като куче пред посолството за виза, а за тия които им отказано виза, ще предлагам носни кърпички да избършат сълзиците от очите си.
    Май си гледал филма завръщане в бъдещето . Гледай по малко филми моето момче . Ориентирай се към по добри бизнеси . Нямаш визионерство . Този бизнес е бил когато наборите на лорда са били голобради пичове. Сега бизнеса ще е друг

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.theguardian.com/politics...t-breakthrough1 . Няма да има сериозни отстъпки за UK от ЕК . Това се знае от самото начало . Незнам на какво се надяват англичаните . Или приемат или губят . Това е

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

http://www.comedycentral.co.uk/stand-up Един слънчев ден,преговорите за Брексита ще отминат. Това се знае от самото начало.Не знам какво ги интересува Брексита,хора,които нямат нищо общо с нас? Или приемат избора ни или се махат. Това е
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Старо куче
    Post Thanks / Like

http://www.independent.co.uk/voices/...-a8225486.html . Хората бяха нагло изработени за този брексит . Прочетете статията

Старо куче
    Post Thanks / Like

чета тази статия
    http://www.dw.com/bg/%D0%B3%D0%B5%D1...%81/a-42733451
    и нещо почва да ме гложди
    Не е само американският президент Доналд Тръмп. И други критикуват Германия заради силния ѝ експортен сектор и търговските ѝ излишъци. Вътре в ЕС също се усеща недоволство. Критиците твърдят, че германският успех бил за сметка на нейните партньори в ЕС. Не на последно място този успех се дължал на това, че германските фирми поддържали ниско нивото на заплатите. Над всички обаче се откроява президентът Тръмп, който направо обвини Германия в експлоатация на други страни, в това число и на САЩ. Критиците на Германия твърдят още, че по този начин тя допринасяла за лошото икономическо развитие на страни като Гърция или Италия.
    минава ми мисълта- ами ако тези критици са прави? макар статията да се опитва да опровергае тези критици, според мен е написана много нескопосано, мен лично не ме убеждава, а затвърждава мнението че тези критици са прави. казват:
    Полша, например, близо 900.000 работни места зависят пряко от износа за Германия. Обикновено това са поддоставчици на германски фирми, които произвеждат за износ.
    Едно влошаване на конкурентоспособността на германската икономика би отслабило и нейните партньори в ЕС и ще струва много работни места
    е какво излиза? че цяла европа работи за германия и при едно отслабване на германската икономика цяла европа затъва? та в този ред на мисли брексита придобива малко по друго значение май
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

17. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    чета тази статия

минава ми мисълта- ами ако тези критици са прави? макар статията да се опитва да опровергае тези критици, според мен е написана много нескопосано, мен лично не ме убеждава, а затвърждава мнението че тези критици са прави. казват:

е какво излиза? че цяла европа работи за германия и при едно отслабване на германската икономика цяла европа затъва? та в този ред на мисли брексита придобива малко по друго значение май
    Напротив с тези ти мисли брексита става кристално ясен . UK излиза защото ги е страх от немските фирми да не започнат да изкопуват английски фирми и бизнес в самата англия . Стигна до причините за брексит . А повода е бил дайте сега да настроим английското общество против източно европейците за да гласуват за брексит . Англичаните си мислят че с протекционизъм и изолация ще променят нещо . Не няма да променят щото са много малки в глобалния пазар . Само ще си направят селфхарм по баrzо . И когато на народа му вземете пари и го оставите да е зле . То тогава англичаните ще накачат по дърветата правителството на торите .С тези ти мисли става кристално ясно че Меркел и Макрон ще се борят заедно за една силна и обединена европа . че излизането на Англия бе добро за засилване на обединена европа . Всеки нормален човек българин би предпочел решенията да се взимат в ЕК от колкото от някво корумпирано правителство на боко или нинова . А и да не забравяме че тези които могат отиват свободно да работят в европа . Да се пенсионират в европа ако искат .А какво би станало ако конкоретноспособноста на Германия нарастне . Както е било винаги до сега
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-02-2018 на 08:33

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не няма да променят щото са много малки в глобалния пазар .
    UK са 5-тата най-силна икономика в света!

Малко след Германия.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    чета тази статия

И аз така мисля. САЩ отдавна точат зъбки по германските активи. Първо руските санкции в момента удрят по ЕС повече от Русия (стотици милиарди долари досега), след това брекзит - нов удар по ЕС. При следващата финансова криза (тази година или догодина) започва ефекта на доминото - Испания, Португалия, Италия, после Гърция, балтийските държави. Нас за щастие няма да ни удари, защото така или иначе евро грантовете ги прибират мутрите. ЕС ще изисква колосални средства за закрепяне на дупките в баланса. Германия няма да може да им помогне и държавните активи отиват на разпродажба в САЩ.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    UK са 5-тата най-силна икономика в света!

Малко след Германия.
    Скоро ще станат 6 след франция . много скоро до 2-3 години . Сега са равни . А до 10 години ще излезнат от топ 10 . Отделно остават сами . Изолирани да не мислиш че на Америка ,китай ,индия или Япония им пука за UK . Те гледат да имат договори с големия пазар с ЕС

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Скоро ще станат 6 след франция . много скоро до 2-3 години . Сега са равни . А до 10 години ще излезнат от топ 10 . Отделно остават сами .
    Айде пак грабна кристалната топка... ама дали не е прашасала и дали показва вярно - ще се види след 10 години.
    Гугъл търсачка на форума

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    И аз така мисля. САЩ отдавна точат зъбки по германските активи. Първо руските санкции в момента удрят по ЕС повече от Русия (стотици милиарди долари досега), след това брекзит - нов удар по ЕС. При следващата финансова криза (тази година или догодина) започва ефекта на доминото - Испания, Португалия, Италия, после Гърция, балтийските държави. Нас за щастие няма да ни удари, защото така или иначе евро грантовете ги прибират мутрите. ЕС ще изисква колосални средства за закрепяне на дупките в баланса. Германия няма да може да им помогне и държавните активи отиват на разпродажба в САЩ.
    Те сега Америка са в супер криза и китай ще ги излапа за 10 години . Новите лидери на света са Китай и ЕС (германия) . Америка са с 22 трилиона дългове и слабо влияние . Пример сирия оттеглиха се . Кво ще направят Америка . ще обявят война на китай ES i rusiq ли . Идва края на Америка що не идеш в Америка да видиш колко са зле работниците им . Скоро и в Англия ще стане така . ще приватизират здравеопазването . ще намалят бенефитите до минимум . В америка над 40 милиона са на купони за храна . Единствения шанс на англосаксите е да останат приятели с ЕС . Както и американците . Само че Германия иска свободен пазар в света . Не искат да си затварят взаимоотношенията с никoй . Дори Wolfgang шоибле го каза : нека продава този който прави най добри стоки и услуги . На най конкурентни цени
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-02-2018 на 10:22

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

... за всички е ясно, даже и за самите британци, че излизането е крачка назад . Сега въпросът е , колко по-малка да бъде тази крачка ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

25. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Те сега Америка са в супер криза и китай ще ги излапа за 10 години . Новите лидери на света са Китай и ЕС (германия) . Америка са с 22 трилиона дългове и слабо влияние . Пример сирия оттеглиха се . Кво ще направят Америка . ще обявят война на китай ES i rusiq ли . Идва края на Америка що не идеш в Америка да видиш колко са зле работниците им . Скоро и в Англия ще стане така . ще приватизират здравеопазването . ще намалят бенефитите до минимум . В америка над 40 милиона са на купони за храна . Единствения шанс на англосаксите е да останат приятели с ЕС . Както и американците . Само че Германия иска свободен пазар в света . Не искат да си затварят взаимоотношенията с никoй . Дори Wolfgang шоибле го каза : нека продава този който прави най добри стоки и услуги . На най конкурентни цени
    За работа е много зле в Америка, минимума е 7.25, това е 5.15 паунда на час. Това ако си с виза за 6 месеца, нищо неможеш да събереш, да не говорим колко е скъп билета до там, абе Европа си е най добре

Старо куче
    Post Thanks / Like

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Айде пак грабна кристалната топка... ама дали не е прашасала и дали показва вярно - ще се види след 10 години.
    Той и ... кристална топка ли има??? А коя е - лявата или дясната?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

29. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

......С тези ти мисли става кристално ясно че Меркел и Макрон ще се борят заедно за една силна и обединена европа . че излизането на Англия бе добро за засилване на обединена европа . Всеки нормален човек българин би предпочел решенията да се взимат в ЕК от колкото от някво корумпирано правителство на боко или нинова . .....
    принципно си прав но дефакто не се получава обединена европа а точно обратното разединена европа. да споменавам ли унгария полша румъния ?
    не съм сигурен че всеки нормален човек би предпочел решенията да се взимат в ес а не в самата българия, всеки нормален човек би предпочел да има силно българско некорумпирано правителство. не ти ли се струва странно че ес все още търпи боко? аз ако бях на мястото на юнкер примерно, боко щеше да е в пълна изолация най малкото щото е доказан престъпник, та какво да си помисли нормалния човек в този случай? че и тези по върховете на ес са престъпници? некакси не се връзват нещата
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Страница 21 от 36 ПървиПърви ... 11192021222331 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми